abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_128280987


World of Tanks
World of Tanks (WoT) is een spel waarbij het de bedoeling is om, hoe gek het ook lijkt, met tanks tegen elkaar te vechten. Iedereen begint met een tank van het laagste level (=tier), en door gevechten (battles) te spelen verdien je experience en credits.

Met de experience kun je nieuwe onderdelen ontwikkelen, te weten:
- Gun (Kannon)
- Suspension (Onderstel)
- Turret (geschutskoepel)
- Engine (Motor)
- Radio

Als je tank aan de voorwaarden voldoet, kun je een nieuwe tank ontwikkelen.

Met de credits koop je nieuwe onderdelen, en kun je later ook nieuwe tanks kopen.

Tech Tree
Het leukste van World of Tanks, is in mijn mening, dat het is opgedeeld in tech trees. Er zijn 3 landen, de Verenigde Staten, Sovjet-Unie en Duitsland. Verder heb je één Chinese tank als premium tank (daarover later meer). In de volgende update (gepland in het tweede kwartaal van 2012) voegen ze Franse tanks toe, en ze gaan ook beginnen met het ontwikkelen van Britse tanks.

Iedere tank heeft zijn goede en slechte eigenschappen. Ik ga natuurlijk niet alle 140+ ( :Y ) tanks benoemen, maar om het kort samen te vatten:

- Russische tanks hebben goede bepantsering, en sterke kanonnen, maar de kanonnen zijn niet accuraat dus kan je niet vanaf grote afstand schieten (snipen)
- Duitse tanks hebben meestal alleen goede bepantsering aan de voorkant van de tanks, en kaonnen zijn minder sterk maar accurater. Duitse tanks zijn meestal de sniper tanks.
- Amerikaanse tanks hebben geen specialiteit. Deze tanks hebben vaak slechtere bepantsering op de tank zelf, maar de geschutskoepel is vaak erg goed bepantserd.

Verder zijn de tanks ook weer opgedeeld in klassen:
- Light Tanks (Als verkenningsvoertuigen)
- Medium Tanks (Heavy tank support)
- Heavy Tanks
- Self Propelled Guns (Artillerie)
- Tank Destroyers

De tanks zijn ook opgedeeld in 10 levels; tiers. Iedere nieuwe speler begint met 3 tier 1 tanks. De Duitse Leichttraktor, de Russische MS-1 en de Amerikaanse T1 Cunningham. Deze drie zijn allemaal lichte tanks. Het is belangrijk om in je eerste gevechten ervaring op te doen. In deze klasse (tier 1) vindt je weinig teamwork omdat bijna iedereen nieuw is. Ook kun je vanaf deze tanks al snel (binnen uurtje spelen) al de volgende tank ontwikkelen.

Grofweg elk land heeft verschillende "wegen" die je kunt nemen, om de hoogste tier daaruit te nemen. Lichte tanks (tier 5) Medium tanks (tier 9), Heavy Tanks (tier 10), Artillerie (tier 8), tank Destroyers (tier 9).

Je kunt het beste alle drie de beginnerstanks proberen, en gewoon kijken wat je het beste ligt. De T1 Cunningham heb ik nooit geprobeert, de leichttraktor (loltraktor) was mijn favoriet, maar ik doe nu toch de Russische lijn.

Ik weet niet waarmee ik verder zal gaan :'(
Het is mogelijk dat je helemaal niet weet of je nou een Amerikaanse, Russische of Duitse tank wilt. Ik raad nieuwe mensen aan om voor de Russische tanks te gaan, simpelweg omdat snipen moeilijker is om te leren en Amerikaanse tanks alleen goed zijn als je goed weet hoe je je dekking moet gebruiken. Maar de keus ligt helemaal bij jou natuurlijk :Y

Dan moet je ook nog kiezen wat voor tank. Het zal je misschien wel een maand of 3-4 kosten voordat je het einde hebt bereikt van je lijn, dus heb geduld. Ik raad het ten zeerste af om voor lichte tanks te gaan. Je hebt deze wel snel, maar je kunt er alleen mee verkennen, omdat ze in één schot kapot worden geschoten, en de zachte kanonnen doen zelf bijna geen schade.

Kost het geld?
Het spelen van World of Tanks kan zonder er ook maar één cent aan uit te geven. Toch zijn er mogelijkheden om geld uit te geven. Je betaald voor zogenaamde "Gold", deze kun je uitgeven aan:

Premium Account
Een premium account kost ongeveer 10 euro per maand (als je elke maand verlengt). Met een premium account krijg je een andere garage (zonder extra voordelen) en krijg je 50% meer experience en credits per battle ( :9~ ). Dit is helemaal niet nodig, maar als je ongeveer tier 6 bereikt krijg je minder winst per battle, en rond tier 8 kun je zelfs verlies maken. Je kunt natuurlijk ook zonder premium account dat verlies opvullen door een tier 5 tank te nemen voor "erbij".

Crew training
Je kunt je crew met maximale ervaring kopen. In mijn ogen best kansloos, je kunt beter vanaf 50% beginnen, of 20.000 credits in-game betalen voor elk crewlid voor 75% ervaring.

Consumables
Niet met gold kopen. Kansloos.

Premium Tank
Premium tanks zijn tanks die je met gold koopt (tussen de 750 en 12500 gold). Deze tanks zijn meestal goed op één punt maar zijn niet goed genoeg om als vaste tank te gebruiken. Vooral de Type 59 en de Lowe (maar die is **** duur) zijn leuke tanks, je kunt er veel credits mee krijgen.

Experience omzetten
Voor 1 gold kun je 25 experience omzetten. Dit betekent dat je experience van een elite tank (tank met alles geresearched of een premium tank) kunt omzetten naar free experience, deze kun je voor elke tank gebruiken. Kan wel handig zijn.

Screenshots
Zie spoiler
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Systeemeisen
Processor (CPU): Intel from 2.2 GHz or equivalent AMD Family
RAM: minimum of 1.5 GB for Windows 2000/XP, 2 GB for Windows Vista / 7
Free hard disk space: At least 3.5 GB
Video Card: Shader Model 3.0 GeForce 6800GT with 256 MB of RAM / ATI X800 with 256 MB RAM, DirectX 9.0c
Sound Card: DirectX 9.0c compatible Internet connection speed: at least 128 Kbps.
Connection rate: 1024 Kbps or higher (for faster downloads)

Spelen!!!!
www.worldoftanks.eu

Speel op de EU server, en niet op de .com (Noord-Amerikaanse) server.

[ Bericht 0% gewijzigd door muhahaha op 26-06-2013 14:58:18 ]
pi_128281018
I see what you did there.
pi_128281027
O+ O+
pi_128281135
Tevens foutje in de OP.
Jafdpanther, Duitse tank destroyer
pi_128281292
Zo beter? :P
pi_128281305
:7
  woensdag 26 juni 2013 @ 15:44:15 #7
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_128283078
heuj een nieuw topic.
8.6 is echt een belabberde patch nu zijn er snipende russen ;(
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_128283238
quote:
0s.gif Op woensdag 26 juni 2013 15:44 schreef De_Dakgoot het volgende:
heuj een nieuw topic.
8.6 is echt een belabberde patch nu zijn er snipende russen ;(
Niks mis met Russen. :7
  woensdag 26 juni 2013 @ 16:21:47 #9
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_128284408
quote:
0s.gif Op woensdag 26 juni 2013 15:48 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Niks mis met Russen. :7
Er is geen punt meer om duits of amerikaans te spelen als die russen met hun bias kanonen het beter doen terwijl ze veel inaccurater horen te zijn.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_128284429
quote:
0s.gif Op woensdag 26 juni 2013 16:21 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Er is geen punt meer om duits of amerikaans te spelen als die russen met hun bias kanonen het beter doen terwijl ze veel inaccurater horen te zijn.
True, dat is wel een beetje jammer dan.
pi_128286476
quote:
0s.gif Op woensdag 26 juni 2013 15:44 schreef De_Dakgoot het volgende:
heuj een nieuw topic.
8.6 is echt een belabberde patch nu zijn er snipende russen ;(
Ik merkte al dat m'n KV-1 geen slechte sniper was.
De Russische tanks zijn beter, maar vind je 't gek met de Russen als maker van dit spel :P
  woensdag 26 juni 2013 @ 19:03:51 #12
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_128290511
Drie topguns op rij gisteren met de T49. Leuke patch.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_128358445
8 Kills met mijn Type T-34 _O-

Vehicle: Type T-34
Exp: 2,242 (x2) + Credits: 26,218
Achievements: : Radley-Walters's Medal, Top Gun, Sharpshooter, Reaper, Master Gunner, Mastery Badge: "Ace Tanker"

[ Bericht 2% gewijzigd door Murdera op 28-06-2013 13:56:23 ]
  vrijdag 28 juni 2013 @ 14:00:00 #14
406626 Markooz
Medion x6815/x6816
pi_128358728
quote:
8 Kills met mijn Type T-34
niet slecht
....
  vrijdag 28 juni 2013 @ 23:33:10 #15
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_128379123
Kan niet wachten tot ik mijn Superpershing kan verkopen voor 7200 gold.

/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 29 juni 2013 @ 00:19:23 #16
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_128381125
Die van mij begint ook al wat roest te vertonen.

'Ze' zeggen dat de SP in 8.7 een betere gun krijgt + meer mobiliteit. Hmmmmm.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_128390291
Duitse tanks. Ik ben de enige persoon die die shit nog speelt.
pi_128390345
Light tanks zijn wel kapotgenerfed deze patch. Te weinig arty spelers over om te doden of om hun scouts te supporten en iedereen en zn moeder kan met de verbeterde accuracy een T-50-2 die met 90 van de berg af racet raken.
pi_128452061
quote:
0s.gif Op woensdag 26 juni 2013 15:48 schreef muhahaha het volgende:

Niks mis met Russen. :7
Wel met dit spel. Niet in de realiteit, waar ze uiterst effectief bleken en de Nazi hardware elke keer lik op stuk gaven met als hoogtepunt deze ontmoeting.

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 01-07-2013 11:17:54 ]
pi_128456156
quote:
6s.gif Op maandag 1 juli 2013 11:17 schreef Iwanius het volgende:

[..]

Wel met dit spel. Niet in de realiteit, waar ze uiterst effectief bleken en de Nazi hardware elke keer lik op stuk gaven met als hoogtepunt deze ontmoeting.
Niet helemaal waar wat je zeg.
Lees dit stukje anders nog even door :

quote:
De grootste tankslag uit de geschiedenis vond plaats op de velden rond Prochorovka. De Russen gingen op 12 juli massaal in de aanval met honderden tanks. Hoth zette als reactie ook zijn tanks in. Over deze tankslag is veel geschreven en pas recentelijk is aan het licht gekomen wat er werkelijk is gebeurd. Veel van de artikelen zijn doorspekt met onjuiste informatie gebaseerd op Russische propaganda, die in de loop der jaren voor waarheid is aangenomen. Het werd voorgespiegeld dat Duitsland zeker 400 tanks, waaronder meer dan 200 Tigers zou hebben verloren, terwijl er niet eens zoveel Tigers in de hele slag om Koersk waren ingezet.

De verliezen waren in werkelijkheid verhoudingsgewijs veel lager, terwijl de Russen juist zeer zware verliezen leden. Volgens de laatste lezingen bezaten de Duitse aanvalsspitsen op dat moment 186 pantservoertuigen, waarvan 117 tanks. De Russische generaal Pavel Rotmistrov was onverwacht snel opgerukt vanuit het oosten met 800 T-34 tanks, waarvan hij er direct 400 tegen de uitgeputte Duitsers inzette. Hoewel onduidelijk is wat er precies gebeurd is, zou de voorhoede van de Russische tanks in een antitankgracht zijn gereden, waarna de bestuurders van de achteropkomende tanks in paniek probeerden te keren en daarbij een makkelijk doelwit voor de Duitsers waren en zelfs tegen elkaar opbotsten. De Russische verliezen zouden die dag 235 tanks bedragen tegen 3 voor de Duitsers. Hogere schattingen gaan zelfs uit van een verlies van 822 tanks aan Russische zijde. De Duitse Tiger tanks voerden een zwaarder kanon van 88 mm en hadden een dikker pantser van 100 mm. De T34 droeg een lichter kanon en maar 6 mm pantser, onder 60° schuin geplaatst, maar er waren er meer van. De Russische tanks reden in een zwerm op volle snelheid naar de Duitse tanks toe, om pas van dichtbij het vuur te openen. Russische infanterie mikte molotovcocktails naar de luchtroosters van de Duitse tanks.

Jozef Stalin was razend over dit enorme verlies, en eiste uitleg. Rotmistrov en zijn politiek commissaris Nikita Chroesjtsjov (die later Sovjet-leider zou worden) zouden hierop besloten hebben hun carrière en wellicht hun leven te redden door de mythe van de 'heroïsche veldslag' de wereld in te helpen. Hoe het ook zij: de Russische verliezen overtroffen waarschijnlijk de Duitse veelvoudig.

Von Manstein wilde het enigszins herwonnen initiatief na deze tankslag uitbuiten, maar na tussenkomst van Hitler werd Operatie Citadel afgeblazen, vanwege de Landing op Sicilië.
- Djehoetie / Jehuty -
  maandag 1 juli 2013 @ 18:10:34 #21
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_128468230
Missions! ^O^

quote:
Repeatable Mission: Hat Trick

Mission Starts: 04:30 PDT (07:30 EDT) July 1, 2013

Mission Ends: 04:00 PDT (07:00 EDT) July 4, 2013

Objective:
Destroy Three or more tanks in a single battle
Reward:
100 XP multiplied by the tier of the tank used to complete the mission (100 XP* tier)
5,000 multiplied by the tier of the tank used to complete the mission (5,000* tier)
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  maandag 1 juli 2013 @ 18:23:17 #22
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_128468758
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 18:10 schreef popolon het volgende:
Missions! ^O^

[..]

Dat zijn makkelijke missies :')
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_128497579
quote:
0s.gif Op maandag 1 juli 2013 18:10 schreef popolon het volgende:
Missions! ^O^

[..]

Op de US server ja. Op de EU server niet.
  dinsdag 2 juli 2013 @ 17:02:14 #24
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_128504592
Ze zijn er al een tijd op de RU server ook. Lijkt me dat EU snel volgt. Gisteren een paar keer 65k binnen weten te harken met m'n tier 5 T49. :D
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_128590203
Vlak voor ik weg ging nog een T150 gekocht. Credits farmen gaat best wel lekker, ook al verlies ik best wel veel potjes. Alleen vind ik dat kanon (heb gelijk dat 107mm ding gekocht) niet echt heel super.

Speelde samen met een vriend van mij in een peleton, ik met de T150 en hij met de KV2 _O_
pi_128835351
Leuk potje: 5 kills, 18.591 credits, 1.946 xp, meesterschapbadge, scherpschutter en meesterschutter met de SU-26 :D
"Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
pi_128841470
quote:
10s.gif Op donderdag 11 juli 2013 14:43 schreef Cobra4 het volgende:
Leuk potje: 5 kills, 18.591 credits, 1.946 xp, meesterschapbadge, scherpschutter en meesterschutter met de SU-26 :D
Hoe kun je nou nog kills maken met de Su-26? :D
5x ammorack zeker! :P
pi_128841538
quote:
0s.gif Op donderdag 11 juli 2013 17:34 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Hoe kun je nou nog kills maken met de Su-26? :D
5x ammorack zeker! :P
Directe richting ipv krombaanvuur?

Het leek meer op een potje spelen als tankkiller. :D
"Any officer who goes into action without his sword is improperly dressed." - "Mad Jack" Churchill DSO MC
pi_128925317
Volgens mij een super vet spel, ik ben hem aan het downloaden :p
  vrijdag 19 juli 2013 @ 23:38:58 #30
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129141281
Wat up dan :7
welke tanks gebruiken jullie? Ik was begonnen met SPG's, maar die zijn nu een beetje bagger, dus mocht ik weer opnieuw gaan levelen :P
pi_129141412
quote:
6s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 23:38 schreef hugecooll het volgende:
Wat up dan :7
welke tanks gebruiken jullie? Ik was begonnen met SPG's, maar die zijn nu een beetje bagger, dus mocht ik weer opnieuw gaan levelen :P
Zelfde. Ben overgestapt op de Hetzer (die had ik al maar speelde ik voor de laatste patch nauwelijks), de KV-1 en de T-150 :)
  vrijdag 19 juli 2013 @ 23:43:29 #32
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129141488
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 23:41 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Zelfde. Ben overgestapt op de Hetzer (die had ik al maar speelde ik voor de laatste patch nauwelijks), de KV-1 en de T-150 :)
Hetzers zijn wel geinig idd. Ik vond de Alecto leuker in die tier, omdat ie een stuk sneller is :D
Was ook gelijk de laatste snelle TD in die serie ;( Ik ben nu bij AT-15 (VIII) en level in de tussentijd een Russische heavy tank, @ KV-1S (VI) nu. Aangezien je met een AT-15 amper geld kan verdienen, gebruik ik daar de Panther/M10 (VII) voor :)
  vrijdag 19 juli 2013 @ 23:49:26 #33
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_129141747
quote:
6s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 23:38 schreef hugecooll het volgende:
Wat up dan :7
welke tanks gebruiken jullie? Ik was begonnen met SPG's, maar die zijn nu een beetje bagger, dus mocht ik weer opnieuw gaan levelen :P
Stug 3, M46 patton, Pershing, Cromwell, Comet, Su-100.

Kv1-s,pz4,churchill3,t-25,Superpershing staan te roesten :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  vrijdag 19 juli 2013 @ 23:51:37 #34
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129141859
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 23:49 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Stug 3, M46 patton, Pershing, Cromwell, Comet, Su-100.

Kv1-s,pz4,churchill3,t-25,Superpershing staan te roesten :P
IX, toe maar :7
Het is, merk ik, ook wel sneller om 'normale' tanks te levelen dan TD's en SPG's :)
  vrijdag 19 juli 2013 @ 23:53:12 #35
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_129141933
quote:
6s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 23:51 schreef hugecooll het volgende:

[..]

IX, toe maar :7
Het is, merk ik, ook wel sneller om 'normale' tanks te levelen dan TD's en SPG's :)
Ik speel dan ook al sinds de closed beta :) .
Aan de ene kant verdien je inderdaad meer xp met een Medium of heavy tank, omdat zij zowel kunnen spotten als mobiel zijn en genoeg dmg doen.
de TD's moeten het weer vooral van hun dmg hebben als ze genoeg xp willen verdienen.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  vrijdag 19 juli 2013 @ 23:53:49 #36
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129141956
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 23:53 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Ik speel dan ook al sinds de closed beta :) .
Aan de ene kant verdien je inderdaad meer xp met een Medium of heavy tank, omdat zij zowel kunnen spotten als mobiel zijn en genoeg dmg doen.
de TD's moeten het weer vooral van hun dmg hebben als ze genoeg xp willen verdienen.
Mja, met AT-15 moet ik er echt nog een tank naast hebben om geld te verdienen. Met premium + 2 kills en doodgaan verlies ik $5k :')
pi_129141966
quote:
6s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 23:43 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Hetzers zijn wel geinig idd. Ik vond de Alecto leuker in die tier, omdat ie een stuk sneller is :D
Was ook gelijk de laatste snelle TD in die serie ;( Ik ben nu bij AT-15 (VIII) en level in de tussentijd een Russische heavy tank, @ KV-1S (VI) nu. Aangezien je met een AT-15 amper geld kan verdienen, gebruik ik daar de Panther/M10 (VII) voor :)
Ik speel de Hetzer met het derpcannon :P
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 23:49 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Stug 3, M46 patton, Pershing, Cromwell, Comet, Su-100.

Kv1-s,pz4,churchill3,t-25,Superpershing staan te roesten :P
Ik twijfel nog of ik de Stug3 moet kopen. Is ie wel een beetje speelbaar? Als ik m'n KV-1 speel, ben ik totaal niet bang voor die dingen :P
  vrijdag 19 juli 2013 @ 23:58:14 #38
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129142128
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 23:54 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik speel de Hetzer met het derpcannon :P

[..]

Ik twijfel nog of ik de Stug3 moet kopen. Is ie wel een beetje speelbaar? Als ik m'n KV-1 speel, ben ik totaal niet bang voor die dingen :P
Alecto heeft een vergelijkbaar wapen, is ook echt een glass cannon met 10/10/10 armor :P de echte derpcannon zit natuurlijk op de KV-2 :7

KV-2:


Alecto & Hetzer derpcannons:
  vrijdag 19 juli 2013 @ 23:58:17 #39
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_129142132
quote:
0s.gif Op vrijdag 19 juli 2013 23:54 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik speel de Hetzer met het derpcannon :P

[..]

Ik twijfel nog of ik de Stug3 moet kopen. Is ie wel een beetje speelbaar? Als ik m'n KV-1 speel, ben ik totaal niet bang voor die dingen :P
Stug3 is een erge leuke tank.lekker snel, wendbaar, met de 7,5 l70 doe je makkelijk mee in tier 6. en je kan er wel aardig wat credits mee verdienen. enige minpunt is toch wel de armor, maarja de Su-85 heeft ook bagger armor van voren :P.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 20 juli 2013 @ 00:07:44 #40
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129142475
mijn IGN is hugey btw, geen idee of je daar friend invites kan sturen of in game kan chatten, maja :P
pi_129142506
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:07 schreef hugecooll het volgende:
mijn IGN is hugey btw, geen idee of je daar friend invites kan sturen of in game kan chatten, maja :P
ja, je kunt met elkaar chatten, maar handiger is het om te skypen of TS te gebruiken :)
  zaterdag 20 juli 2013 @ 00:15:13 #42
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129142771
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:08 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

ja, je kunt met elkaar chatten, maar handiger is het om te skypen of TS te gebruiken :)
ik zit altijd iets van tv of zo te kijken; mijn oren zijn dus al bezet :')
Met een AT-15 heb je sowieso tijd zat om te typen :D aan het begin gewoon even draaien, 3x R drukken, een minuutje later je spel weer openen en je bent wel ergens in de buurt van een target _O-
pi_129143059
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:15 schreef hugecooll het volgende:

[..]

ik zit altijd iets van tv of zo te kijken; mijn oren zijn dus al bezet :')
Met een AT-15 heb je sowieso tijd zat om te typen :D aan het begin gewoon even draaien, 3x R drukken, een minuutje later je spel weer openen en je bent wel ergens in de buurt van een target _O-
Godsamme :') _O-
  zaterdag 20 juli 2013 @ 00:23:58 #44
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129143106
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:22 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Godsamme :') _O-
Ik speel die shit echt niet serieus of zo :D vaak ook zonder geluid omdat ik anders m'n film/serie niet kan horen :7 Maar een AT-15 is zo traag dat je anders de eerste 1-2 minuten gewoon voor jan lul naar je scherm zit te staren
pi_129143292
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:23 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Ik speel die shit echt niet serieus of zo :D vaak ook zonder geluid omdat ik anders m'n film/serie niet kan horen :7 Maar een AT-15 is zo traag dat je anders de eerste 1-2 minuten gewoon voor jan lul naar je scherm zit te staren
O ik wil wel graag winnen als ik speel :)
Alleen merk ik dat ik wat HT's betreft, nog wel het 1 en ander te leren heb :P
  zaterdag 20 juli 2013 @ 00:30:33 #46
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129143324
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:29 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

O ik wil wel graag winnen als ik speel :)
Alleen merk ik dat ik wat HT's betreft, nog wel het 1 en ander te leren heb :P
Ik wil wel winnen, maar ik ga niet heel serieus in van die tank companies en via TS strategieën bespreken :+
pi_129143378
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:30 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Ik wil wel winnen, maar ik ga niet heel serieus in van die tank companies en via TS strategieën bespreken :+
Tankcompanies heb ik nooit gedaan. Wel platoons/peletons, vooral omdat dat veel leuker is! :)
pi_129143394
Meestal gaat dat zo:
Waar ga je heen?
Ok, ik ga wel achter jou aan
Ok, ik ben dood :')

:P
  zaterdag 20 juli 2013 @ 00:33:11 #49
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129143455
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:33 schreef hugecooll het volgende:
Ik speel altijd alleen :@
Met platoons is zoveel leuker! :Y Zeker als je met elkaar kunt praten :Y
Ik speel WoT zelfs nauwelijks meer als ik alleen moet, liever platoon ik dan nog met iemand die ik in de nl chat ontmoet (en hun stats gecheckt heb :P ) of met een vriend van mij, met wie ik altijd peleton doe :)
  zaterdag 20 juli 2013 @ 00:35:50 #51
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129143470
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:35 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Met platoons is zoveel leuker! :Y Zeker als je met elkaar kunt praten :Y
Ik speel WoT zelfs nauwelijks meer als ik alleen moet, liever platoon ik dan nog met iemand die ik in de nl chat ontmoet (en hun stats gecheckt heb :P ) of met een vriend van mij, met wie ik altijd peleton doe :)
in de nl chat? :')
ik ben echt niet sociaal genoeg in dat spel geloof ik _O-
pi_129143534
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:35 schreef hugecooll het volgende:

[..]

in de nl chat? :')
ik ben echt niet sociaal genoeg in dat spel geloof ik _O-
Als ik dood ben, zelfs dan nog probeer ik m'n team te helpen door bijvoorbeeld de map te pingen (1 keer, niet 20x achter elkaar natuurlijk) of door wat te typen :P

En iedereen speelt het spel lekker zoals ze zelf willen doen. De ene speelt het liefste alleen en de volgende het liefst samen. niks mis mee :)
  zaterdag 20 juli 2013 @ 00:38:48 #53
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129143551
Gewoon terug naar de garage en met een andere tank een nieuw potje beginnen toch :7
pi_129143701
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:38 schreef hugecooll het volgende:
Gewoon terug naar de garage en met een andere tank een nieuw potje beginnen toch :7
Doe ik anders nooit _O-
Ik wil altijd weten hoe de pot afloopt.

1 keertje niet. Toen zaten we beiden bij mij achter onze pc's en gingen we beiden met de Su-18. Nou, er kwam vrijwel gelijk een verkenner en schoot ons allebei dood (binnen een minuutje ofzo, we waren nog niet eens in positie). Leuk, ons team gelijk geen artillery meer, dus wij naar buiten in de tuin kletsen. Kwamen we na 10 minuten weer terug, hadden we gewonnen :')
  zaterdag 20 juli 2013 @ 00:46:17 #55
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129143765
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:44 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Doe ik anders nooit _O-
Ik wil altijd weten hoe de pot afloopt.

1 keertje niet. Toen zaten we beiden bij mij achter onze pc's en gingen we beiden met de Su-18. Nou, er kwam vrijwel gelijk een verkenner en schoot ons allebei dood (binnen een minuutje ofzo, we waren nog niet eens in positie). Leuk, ons team gelijk geen artillery meer, dus wij naar buiten in de tuin kletsen. Kwamen we na 10 minuten weer terug, hadden we gewonnen :')
Mja, ik blijf meestal wel in het potje, maar vooral omdat ik alt-tab :P
Als m'n icoontje dan weer geel wordt, weet ik dat het potje klaar is ^O^
pi_129143862
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:46 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Mja, ik blijf meestal wel in het potje, maar vooral omdat ik alt-tab :P
Als m'n icoontje dan weer geel wordt, weet ik dat het potje klaar is ^O^
Ik bedoelde meer dat ik blijf kijken alsof het een interactief tv-programma is :P
En soms leer ik er nog wat van, zoals goeie spots voor artillery of goeie plekken om te campen of andere goeie tactieken oid's :)
  zaterdag 20 juli 2013 @ 00:50:01 #57
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129143873
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:49 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik bedoelde meer dat ik blijf kijken alsof het een interactief tv-programma is :P
En soms leer ik er nog wat van, zoals goeie spots voor artillery of goeie plekken om te campen of andere goeie tactieken oid's :)
Mja, maar dan kan je net zo goed op GOMTV naar WoT kijken :P
pi_129143919
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:50 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Mja, maar dan kan je net zo goed op GOMTV naar WoT kijken :P
GOMTV? Was da? :P
  zaterdag 20 juli 2013 @ 00:56:30 #59
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129144042
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:52 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

GOMTV? Was da? :P
Mensen die niet weten ;(
http://www.gomtv.net/
geen Starcraft achtergrond zeker? ;)

http://www.gomtv.net/tanksasia/
pi_129144122
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:56 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Mensen die niet weten ;(
http://www.gomtv.net/
geen Starcraft achtergrond zeker? ;)

http://www.gomtv.net/tanksasia/
Nee, wel ooit gespeeld (in een ver verleden) maar alleen maar singleplayer.
Tsja, newbie he? :P
  zaterdag 20 juli 2013 @ 09:40:36 #61
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_129147705
quote:
6s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 00:56 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Mensen die niet weten ;(
http://www.gomtv.net/
geen Starcraft achtergrond zeker? ;)

http://www.gomtv.net/tanksasia/
owww, daar heb ik quickybaby voor :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  zaterdag 20 juli 2013 @ 10:06:42 #62
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129148057
quote:
0s.gif Op zaterdag 20 juli 2013 09:40 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

owww, daar heb ik quickybaby voor :P
Hm, dat lijkt een solospeler? GOMTV is de soort van Koreaanse internet tv voor Starcraft II en nu ook World of Tanks. Je zal daar dus voornamelijk de Koreaanse spelers zien met Engels commentaar. Normaal gesproken zijn dat spelers van hoog niveau, iig voor Starcraft II is het de wereldtop

edit: wat een ontzettend irritante GUI, trouwens
pi_129285561
8.7 patch is uit!

Hier zijn de release notes: http://worldoftanks.eu/en(...)es/release-notes-87/
  woensdag 24 juli 2013 @ 12:33:17 #64
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_129286232
Hopelijk komt 8.8 snel uit dan kan ik die super pershing verkopen :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_129286342
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2013 12:33 schreef De_Dakgoot het volgende:
Hopelijk komt 8.8 snel uit dan kan ik die super pershing verkopen :P
Hoezo dat? Wordt ie duurder? :P
  woensdag 24 juli 2013 @ 12:58:54 #66
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_129287196
quote:
0s.gif Op woensdag 24 juli 2013 12:36 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Hoezo dat? Wordt ie duurder? :P
Vind het maar een kut tank en dan krijg ik tenminste 7200 gold terug en kan ik vervolgens de su-122-44 kopen
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
  vrijdag 26 juli 2013 @ 19:45:56 #67
298794 VictoriaIntegrity7
..with a ninja mind
pi_129378374
Hallon,

Ik had net elders deze hulpvraag al gepost..
Maar dit topic leek mij gepaster.

Sinds de 8.7 update doet mijn toetsenbord het niet meer naar behoren..
De A,S,D-knoppen doen het niet (tank staat dus stil :( ).
En ook de enterknop doet het niet.

Help??
I can't see through walls.. but I can kick your ass.
pi_129379019
quote:
11s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 19:45 schreef VictoriaIntegrity7 het volgende:
Hallon,

Ik had net elders deze hulpvraag al gepost..
Maar dit topic leek mij gepaster.

Sinds de 8.7 update doet mijn toetsenbord het niet meer naar behoren..
De A,S,D-knoppen doen het niet (tank staat dus stil :( ).
En ook de enterknop doet het niet.

Help??
Geen idee! Heb je al gekeken of die toetsen het in een ander programma wel doen? (bijvoorbeeld in kladblok?).
Verder heb je in WoT wel een optie pagina, maar weet niet uit mn hoofd of je die toetsten kunt remappen.
pi_129379047
hey mag, wilde je nog een keer op mijn account checken? :P
pi_129379190
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 20:05 schreef Murdera het volgende:
hey mag, wilde je nog een keer op mijn account checken? :P
Hoeft niet hoor :P
Maar evengoed bedankt voor je aanbod :)

Ik ben nu aan het grinden voor de KV-1S en de StugIII btw en m'n Hetzer is bijna elite
  vrijdag 26 juli 2013 @ 20:18:16 #71
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_129379532
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 20:09 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Hoeft niet hoor :P
Maar evengoed bedankt voor je aanbod :)

Ik ben nu aan het grinden voor de KV-1S en de StugIII btw en m'n Hetzer is bijna elite
Stug 3 _O_
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_129379687
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 20:18 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Stug 3 _O_
Ik ben er nog niet uit wat ik het liefste speel, maar de Hetzer vond ik wel lachen, meer nog dan de KV-1 of de T-150.
Ook wil ik op den duur voor de Duitse medium/heavy tanks gaan, maar ik vond de PzII nogal zwaar tegenvallen, anders was ik ook op die lijn doorgegaan :P

Ik heb vandaag met een vriend van mij gespeeld (ik in de KV-1, hij in de StugIII) en vond zijn speelstijl wel leuk (gewoon vanaf de achtergrond snipen en een goeie plek uitzoeken).
pi_129406823
StugIII gekocht!

En heb ipv de KV-1S toch maar de Pz4 gekocht omdat ie voor de helft van de prijs was. Had alleen nog niet genoeg vrije ervaring om een betere gun voor dat ding te unlocken (uiteindelijk wil ik die derp :D )
  zaterdag 27 juli 2013 @ 16:12:59 #74
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129406983
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 16:05 schreef magnetronkoffie het volgende:
StugIII gekocht!

En heb ipv de KV-1S toch maar de Pz4 gekocht omdat ie voor de helft van de prijs was. Had alleen nog niet genoeg vrije ervaring om een betere gun voor dat ding te unlocken (uiteindelijk wil ik die derp :D )
Zo dus niet he
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 juli 2013 20:22 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik ben er nog niet uit wat ik het liefste speel, maar de Hetzer vond ik wel lachen, meer nog dan de KV-1 of de T-150.
Probeer voor de grap de Alecto eens :D
pi_129407695
quote:
18s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 16:12 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Zo dus niet he
ik heb echt een hekel aan tanks die stock zijn :@
(so shoot me :P )
quote:
18s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 16:12 schreef hugecooll het volgende:
[..]

Probeer voor de grap de Alecto eens :D
Zat ik al aan te denken, maar ben toch voor de Pz4 gegaan :P
  zaterdag 27 juli 2013 @ 16:45:45 #76
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129407713
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 16:44 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

ik heb echt een hekel aan tanks die stock zijn :@
(so shoot me :P )
Ik had het over 'vrije ervaring' :') wat is deze?
pi_129407765
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 16:45 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Ik had het over 'vrije ervaring' :') wat is deze?
Tsja, wat moet ik anders met die vrije ervaring :P
Kan het toch nergens anders voor gebruiken :P
  zaterdag 27 juli 2013 @ 16:47:57 #78
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129407776
Die shit heet gewoon free experience :P
pi_129407818
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 16:47 schreef hugecooll het volgende:
Die shit heet gewoon free experience :P
Hehe, de vriend waarmee ik speel, heeft het spel in het NL geinstalleerd (ik natuurlijk in het Engels als een ekte baas :7 ) en ik heb die term een beetje van hem overgenomen :P
  zaterdag 27 juli 2013 @ 16:50:46 #80
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129407859
Spellen in het Nederlands spelen -O-
  zaterdag 27 juli 2013 @ 16:58:34 #81
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129408084
gvd rijdt er net een ally voorbij wanneer ik schiet :')
Die grap kost me weer 14.5k ;(
pi_129408123
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 16:58 schreef hugecooll het volgende:
gvd rijdt er net een ally voorbij wanneer ik schiet :')
Die grap kost me weer 14.5k ;(
Had ik pasgeleden ook. Raakte de turret van een teamgenoot terwijl ik zoomed-in was. Gelukkig was het een bouncer :')
  zaterdag 27 juli 2013 @ 17:09:26 #83
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129408387
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 16:59 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Had ik pasgeleden ook. Raakte de turret van een teamgenoot terwijl ik zoomed-in was. Gelukkig was het een bouncer :')
mja ik schoot zo'n Ferdinand recht in z'n zijkant :')
pi_129408728
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 17:09 schreef hugecooll het volgende:

[..]

mja ik schoot zo'n Ferdinand recht in z'n zijkant :')
ouch :')

Ook irritant is als je rijdt en zo'n LT ramt jou...kan jij de rekening betalen :')
Tis niet veel, maar wel irritant omdat het best wel vaak gebeurt -_-
  zaterdag 27 juli 2013 @ 17:23:12 #85
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129408759
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 17:22 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

ouch :')

Ook irritant is als je rijdt en zo'n LT ramt jou...kan jij de rekening betalen :')
Tis niet veel, maar wel irritant omdat het best wel vaak gebeurt -_-
Mja, ik vind het wel mooi als Hellcats en ander gespuis mijn AT15 proberen te rammen. Echt gewoon gratis damage :') ik denk dat ik die skill maar es ga fixen dat ik meer ramming damage geef _O-
pi_129408844
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 17:23 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Mja, ik vind het wel mooi als Hellcats en ander gespuis mijn AT15 proberen te rammen. Echt gewoon gratis damage :') ik denk dat ik die skill maar es ga fixen dat ik meer ramming damage geef _O-
1 keer probeerde een LT met nog maar 1% HP mij te rammen. Uiteraard ging hij dood en kreeg ik zo'n kamikaze-award :D :')
  zaterdag 27 juli 2013 @ 17:30:09 #87
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129408903
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 17:27 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

1 keer probeerde een LT met nog maar 1% HP mij te rammen. Uiteraard ging hij dood en kreeg ik zo'n kamikaze-award :D :')
Krijg je die niet als je zelf nog heel weinig leven hebt en iemand ramt? Of was je zelf ook al bijna dood? :D
pi_129408961
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 17:30 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Krijg je die niet als je zelf nog heel weinig leven hebt en iemand ramt? Of was je zelf ook al bijna dood? :D
Volgens mij krijg je die alleen maar als je tegenstander dood gaat.
Weet ik niet meer, ik geloof dat ik bijna alles nog had. Ik was aan het herladen dus kon niet schieten op die gozer :P
  zaterdag 27 juli 2013 @ 17:34:03 #89
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129408985
quote:
0s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 17:33 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Volgens mij krijg je die alleen maar als je tegenstander dood gaat.
Weet ik niet meer, ik geloof dat ik bijna alles nog had. Ik was aan het herladen dus kon niet schieten op die gozer :P
ah
Kamikaze - Destroy a higher-tier enemy vehicle by ramming it. You can only earn this achievement once per battle. The icon in the service record displays the number of times the achievement was awarded.
pi_129409075
quote:
6s.gif Op zaterdag 27 juli 2013 17:34 schreef hugecooll het volgende:

[..]

ah
Kamikaze - Destroy a higher-tier enemy vehicle by ramming it. You can only earn this achievement once per battle. The icon in the service record displays the number of times the achievement was awarded.
1x dus voor mij :P
  zaterdag 27 juli 2013 @ 17:38:21 #91
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129409092
ik heb er volgens mij 0
De meeste mensen weten wel dat ze niet tegen me aan moeten rijden en ik ben te langzaam om ze zelf om te duwen :p
pi_129409182
Ik ga denk ik nog even pitten, daarna ga ik die Pz4 uitproberen (heb net dat L/43 kanon ge-unlocked :P )

Met vrij...free experience! :P
  maandag 29 juli 2013 @ 19:05:07 #93
298794 VictoriaIntegrity7
..with a ninja mind
pi_129478057
Thanks voor de reactie. Probleem is inmiddels verholpen. Lag aan de laptop..
Alecto is een fijne en snelle td.
Toch cruise ik vaker in AT2 of AT8.

...wil graag een grotere tank kopen maar ben er nog niet uit welke. Heb iig 1,5miljoen credits.
Iemand tips?
I can't see through walls.. but I can kick your ass.
pi_129485358
KV-2 met de derpgun. :P
pi_129494190
quote:
0s.gif Op maandag 29 juli 2013 21:46 schreef muhahaha het volgende:
KV-2 met de derpgun. :P
Of de Hetzer met derpgun :P

Is ook lekker goedkoop :D :P

Edit:ow, Hetzer is natuurlijk geen grote tank :@ :P
Edit2: De T29 schijnt wel goed te zijn trouwens.

Wat voor speelstijl heb je? :)
  dinsdag 30 juli 2013 @ 01:28:22 #96
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129494299
quote:
0s.gif Op maandag 29 juli 2013 19:05 schreef VictoriaIntegrity7 het volgende:
Thanks voor de reactie. Probleem is inmiddels verholpen. Lag aan de laptop..
Alecto is een fijne en snelle td.
Toch cruise ik vaker in AT2 of AT8.

...wil graag een grotere tank kopen maar ben er nog niet uit welke. Heb iig 1,5miljoen credits.
Iemand tips?
Hoe bedoel je 'groter'? TOG II? :')
pi_129496373
quote:
6s.gif Op dinsdag 30 juli 2013 01:28 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Hoe bedoel je 'groter'? TOG II? :')
Hou je bek over de TOG II :')
pi_129497314
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 juli 2013 01:23 schreef magnetronkoffie het volgende:

Wat voor speelstijl heb je? :)
Eropaf, pew pew pew, exit battle, new battle. :P
pi_129497347
quote:
0s.gif Op maandag 29 juli 2013 19:05 schreef VictoriaIntegrity7 het volgende:
Thanks voor de reactie. Probleem is inmiddels verholpen. Lag aan de laptop..
Alecto is een fijne en snelle td.
Toch cruise ik vaker in AT2 of AT8.

...wil graag een grotere tank kopen maar ben er nog niet uit welke. Heb iig 1,5miljoen credits.
Iemand tips?
Welke heb je al unlocked?
  dinsdag 30 juli 2013 @ 12:14:16 #100
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129501114
quote:
6s.gif Op dinsdag 30 juli 2013 08:29 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:

[..]

Hou je bek over de TOG II :')
Zooooooooooo traag, is ie wel leuk om mee te spelen? Je kan dat bakbeest zelfs niet vooruit duwen ;(
pi_129534073
quote:
0s.gif Op dinsdag 30 juli 2013 01:23 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Edit2: De T29 schijnt wel goed te zijn trouwens.

De T29 is zeker een goede tank, de beste tier 7 vind ik, beter dan de IS
Death Makes Angels of us all
And gives us wings where we had shoulders
Smooth as raven' s claws...
pi_129534740
Tiger is ook wel lekker , goede miningtank door de goedkope munitie. Ook een goede allrounder die je op veel verschillende manieren kunt spelen. T29 is saai en duur.
pi_129534750
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 09:25 schreef machtpen het volgende:
Tiger is ook wel lekker , goede miningtank door de goedkope munitie. Ook een goede allrounder die je op veel verschillende manieren kunt spelen. T29 is saai en duur.
hoezo saai?
  woensdag 31 juli 2013 @ 09:30:39 #104
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129534828
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 09:25 schreef Murdera het volgende:

[..]

hoezo saai?
Heel traag en zo, denk ik :P
Voordeel van T29 is dat het gewoon een TD met draaibare turret is, dus betere armor. Op afstand heeft een T29 dus een voordeel, dichtbij is het gewoon een kwestie van om 'm heen draaien en af en toe rammen :P
pi_129534877
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 09:30 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Heel traag en zo, denk ik :P
Voordeel van T29 is dat het gewoon een TD met draaibare turret is, dus betere armor. Op afstand heeft een T29 dus een voordeel, dichtbij is het gewoon een kwestie van om 'm heen draaien en af en toe rammen :P
Nouja, ik geloof dat hij niet veel langzamer was dan de Tiger, maar het is ook lang geleden dat ik met de T29 reed.
Ik vond hem erg fijn, prima brawler, perfecte sniper, mooie dmg output.
Maar datzelfde geld natuurlijk voor de Tiger.
  woensdag 31 juli 2013 @ 09:39:52 #106
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129535000
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 09:34 schreef Murdera het volgende:

[..]

Nouja, ik geloof dat hij niet veel langzamer was dan de Tiger, maar het is ook lang geleden dat ik met de T29 reed.
Ik vond hem erg fijn, prima brawler, perfecte sniper, mooie dmg output.
Maar datzelfde geld natuurlijk voor de Tiger.
Mijn fout, ik zat te denken aan de T28
Hm het sterkste wapen van Tiger heeft niet genoeg penetration om door de hull van T29 te schieten :P Dan moet je dus per se flanken ;(
pi_129535045
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 09:39 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Mijn fout, ik zat te denken aan de T28
Hm het sterkste wapen van Tiger heeft niet genoeg penetration om door de hull van T29 te schieten :P Dan moet je dus per se flanken ;(
Nouja, de Tiger is heel erg accuraat, en de T29 heeft genoeg weakspots. Dat hoeft dus geen probleem te zijn.
  woensdag 31 juli 2013 @ 09:45:58 #108
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129535119
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 09:41 schreef Murdera het volgende:

[..]

Nouja, de Tiger is heel erg accuraat, en de T29 heeft genoeg weakspots. Dat hoeft dus geen probleem te zijn.
Turret he :P Als die T29 een beetje fatsoenlijk staat, heb je dus pech :D
welke tanks heb je atm dan?
pi_129535190
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 09:39 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Mijn fout, ik zat te denken aan de T28
Hm het sterkste wapen van Tiger heeft niet genoeg penetration om door de hull van T29 te schieten :P Dan moet je dus per se flanken ;(
Wut? Dat is juist een hele rappe tank in mijn beleving. Alleen armor als papier. _O-
  woensdag 31 juli 2013 @ 09:50:55 #110
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
  woensdag 31 juli 2013 @ 09:52:10 #111
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129535284
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 09:48 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Wut? Dat is juist een hele rappe tank in mijn beleving. Alleen armor als papier. _O-
Welke?
pi_129535313
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 09:52 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Welke?
De T-28. :)
  woensdag 31 juli 2013 @ 09:55:27 #113
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129535349
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 09:45 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Turret he :P Als die T29 een beetje fatsoenlijk staat, heb je dus pech :D
welke tanks heb je atm dan?
Je zei hull. ;)

Uhm, ik heb:
59-16
amx 13 75
arl v39
tiger2
vk 4502
stug3
covenanter
t1e6
m2 medium
m26 pershing
T34
T110E5
T25 AT
T30
A-32
IS
KV-3
  woensdag 31 juli 2013 @ 09:56:56 #115
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129535383
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 09:55 schreef Murdera het volgende:

[..]

Je zei hull. ;)

Uhm, ik heb:
59-16
amx 13 75
arl v39
tiger2
vk 4502
stug3
covenanter
t1e6
m2 medium
m26 pershing
T34
T110E5
T25 AT
T30
A-32
IS
KV-3
Een verzamelaar :7 heb je ze ook allemaal in je garage staan? :P
pi_129535417
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 09:56 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Een verzamelaar :7 heb je ze ook allemaal in je garage staan? :P
uiteraard. :P
Ik heb er nog meer gespeeld, maar daar ben ik gestopt en heb ik de laatste van verkocht.
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:00:50 #117
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129535486
Ik verkoop de meeste tanks :')
Ik zal zo eens kijken welke ik nog overheb/wel heb geresearcht maar nog niet heb gekocht/al heb verkocht
pi_129535518
quote:
Ow hahaha nog niet opgevallen in battles. :P

quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 09:55 schreef Murdera het volgende:

[..]

Je zei hull. ;)

Uhm, ik heb:
59-16
amx 13 75
arl v39
tiger2
vk 4502
stug3
covenanter
t1e6
m2 medium
m26 pershing
T34
T110E5
T25 AT
T30
A-32
IS
KV-3
Mur speelt als een vrouw met haar schoenencollectie. :+
pi_129535603
e100 ,75 ,50, tiger, hummel, gwpanther - is ,3,7,s51 - t29, t71 - amx13-90 en nog wat lager grut allemaal in mijn garage.
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:08:51 #120
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129535675
China: geen :@
France: IV AMX 40; eigenlijk alleen om zo'n kekke ELC AMX te fixen :P
Germany: VI Hummel (VII G.W.Panther op andere), nu bezig met de TD-lijn, bijna bij IV Hetzer :P, VII Panther/M10
U.K.: VIII AT 15, IV Birch Gun
U.S.: IV M37, V Wolverine
U.S.S.R.: VII IS
pi_129535737
Ik heb alleen maar U.S.S.R. tanks in mijn garage staan. _O-
Zo uit mijn hoofd: KV-1S, A-20, SU-76, SU-85, SU-122-A, KV-1
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:17:15 #122
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129535878
Mja ik verkoop tanks als ik niet van plan ben ze te gebruiken :P
pi_129535975
Hebben mensen van hier nou al een keer een platoontje gedaan?
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:21:29 #124
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129536002
Geen idee, ik post hier nog niet zo lang
pi_129536071
quote:
10s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:20 schreef Murdera het volgende:
Hebben mensen van hier nou al een keer een platoontje gedaan?
Niet met andere FOK!kers. ;)
Ik ben niet zo goed, mijn skirmishes eindigen vaak slecht. :')
Ik win iets van 47% van de potjes, ook veel potjes waarin veel mensen naar voren racen en zich af laten knallen wanneer ik mij verdekt opstel. ;(
pi_129536090
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:23 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Niet met andere FOK!kers. ;)
Ik ben niet zo goed, mijn skirmishes eindigen vaak slecht. :')
Ik win iets van 47% van de potjes, ook veel potjes waarin veel mensen naar voren racen en zich af laten knallen wanneer ik mij verdekt opstel. ;(
in je eentje heb je ook amper invloed. :')
In een platoon al meer. :)
pi_129536116
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:24 schreef Murdera het volgende:

in je eentje heb je ook amper invloed. :')
In een platoon al meer. :)
Ik speel af en toe met mijn broer echter is er van skype geen sprake. Hij speelt vaak de Grille en ik de KV-1S :).
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:27:33 #128
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129536179
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:25 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Ik speel af en toe met mijn broer echter is er van skype geen sprake. Hij speelt vaak de Grille en ik de KV-1S :).
teamspeak is toch wel erg belangrijk :P
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:30:13 #130
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129536260
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:27 schreef Murdera het volgende:

[..]

teamspeak is toch wel erg belangrijk :P
ook wel een beetje gay
pi_129536271
quote:
11s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:30 schreef hugecooll het volgende:

[..]

ook wel een beetje gay
hoezo?
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:31:04 #132
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129536285
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:30 schreef Murdera het volgende:

[..]

hoezo?
Zo'n Murdera die in m'n oor fluistert dat ik achterom moet :@

_O-
pi_129536290
quote:
11s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:31 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Zo'n Murdera die in m'n oor fluistert :@
Stiekem vind je dat wel lekker. :)
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:31:32 #134
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129536337
quote:
11s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:31 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Zo'n Murdera die in m'n oor fluistert dat ik achterom moet :@

_O-
_O-
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:41:37 #136
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129536585
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:32 schreef Murdera het volgende:

[..]

_O-
Heel irritant trouwens, zo'n tank levelen. Met je noob T3 tankje met 165HP tegen KV-1 en zo }:|
pi_129536643
quote:
10s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:41 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Heel irritant trouwens, zo'n tank levelen. Met je noob T3 tankje met 165HP tegen KV-1 en zo }:|
Met je tier 6 tank tegen tier 8 moeten. ;(

Extra zout in de wond: eerste match van de dag, je doet geen reet en je team wint. :')
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:44:10 #138
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129536663
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:43 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Met je tier 6 tank tegen tier 8 moeten. ;(
Huhu. Nu valt dat met KV-1S nog wel mee, omdat je hetzelfde wapen hebt als IS, maar je moet met je VII/VIII ook soms tegen X ;(

edit: die victory bonus is idd matig als je als eerste wordt afgeschoten of zo'n matig wapen hebt dat je ze niet eens raakt _O-
pi_129536689
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:44 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Huhu. Nu valt dat met KV-1S nog wel mee, omdat je hetzelfde wapen hebt als IS, maar je moet met je VII/VIII ook soms tegen X ;(
Ik zal je vertellen dat ik dikwijls tussen de 5 en de 50 dmg doe terwijl ikzelf 300+ incasseer. Reken jij uit hoelang ik blijf leven. :P
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:45:36 #140
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129536713
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:44 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Ik zal je vertellen dat ik dikwijls tussen de 5 en de 50 dmg doe terwijl ikzelf 300+ incasseer. Reken jij uit hoelang ik blijf leven. :P
Mja, het idee is dat je tegen hogere tiers HE shells gebruikt en tegen je eigen tier (of lager) AP. Nadeel is dat je dan tegen tanks met 1500+ HP zo'n 50-100 dmg/shot doet :')
pi_129536744
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:45 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Mja, het idee is dat je tegen hogere tiers HE shells gebruikt en tegen je eigen tier (of lager) AP. Nadeel is dat je dan tegen tanks met 1500+ HP zo'n 50-100 dmg/shot doet :')
Ik gebruik eigenlijk altijd HE shells. :)

Ja, dat dus. Je scratched hun en wordt zelf opgeblazen. _O-
Meestal ga ik achter andere tanks schuilen en af en toe schieten. Dat werkt een stuk beter. *;
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:47:45 #142
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129536783
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:46 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Ik gebruik eigenlijk altijd HE shells. :)

Ja, dat dus. Je scratched hun en wordt zelf opgeblazen. _O-
Meestal ga ik achter andere tanks schuilen en af en toe schieten. Dat werkt een stuk beter. *;
Mja, dan moeten ze daar wel aan meewerken :P Maar HE moet je eigenlijk alleen gebruiken als je een 'matig' wapen hebt. Voor een KV-1S is het bijvoorbeeld niet interessant om HE te gebruiken tegen een KV-1
pi_129536816
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:47 schreef hugecooll het volgende:

Mja, dan moeten ze daar wel aan meewerken :P Maar HE moet je eigenlijk alleen gebruiken als je een 'matig' wapen hebt. Voor een KV-1S is het bijvoorbeeld niet interessant om HE te gebruiken tegen een KV-1
Ik dacht juist dat AP shells voor de hogere tiers waren omdat die vaak dikkere armors hebben.

Hm vanavond maar eens herverdelen, jammer dat de reload zo lang duurt. :P
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:51:34 #144
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129536900
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:48 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Ik dacht juist dat AP shells voor de hogere tiers waren omdat die vaak dikkere armors hebben.

Hm vanavond maar eens herverdelen, jammer dat de reload zo lang duurt. :P
AP = full dmg als je door hun armor heenschiet, anders stuitert ie gewoon weg. Hoe verder weg, hoe minder penetration (dus meer kans op bounce)

HE = doet gewoon z'n damage (~25% meer dan AP), maar hoe meer armor, hoe minder damage. Als je toch door dat armor heengaat, dan doe je full damage en ontploft die HE shell dus in de tank. Zo rag je gelijk een aantal crewleden/modules kapot :P
pi_129536935
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:51 schreef hugecooll het volgende:

[..]

AP = full dmg als je door hun armor heenschiet, anders stuitert ie gewoon weg. Hoe verder weg, hoe minder penetration (dus meer kans op bounce)

HE = doet gewoon z'n damage (~25% meer dan AP), maar hoe meer armor, hoe minder damage. Als je toch door dat armor heengaat, dan doe je full damage en ontploft die HE shell dus in de tank. Zo rag je gelijk een aantal crewleden/modules kapot :P
Nooit geweten. :)
Altijd HE omdat ik daar altijd wel dmg mee doe en dit verklaart wel waarom. ;)
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:53:26 #146
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129536950
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:52 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Nooit geweten. :)
Altijd HE omdat ik daar altijd wel dmg mee doe en dit verklaart wel waarom. ;)
Mja je doet vrijwel altijd damage, maar ook vaak minder dan wanneer je AP gebruikt, omdat armor meetelt.
pi_129536984
Ik doe eigenlijk altijd AP behalve als ik echt niets kan doen, dan switch ik.
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:56:51 #148
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129537055
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:54 schreef Murdera het volgende:
Ik doe eigenlijk altijd AP behalve als ik echt niets kan doen, dan switch ik.
Dat is ook de bedoeling :P Ik heb gisteren even APCR getest, maar ik zie het voordeel niet echt
pi_129537105
Vanavond maar wisselen dan. Alleen de reloadtijd is zo belachelijk lang op mijn gun. :')
  woensdag 31 juli 2013 @ 10:58:44 #150
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129537117
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:58 schreef muhahaha het volgende:
Vanavond maar wisselen dan. Alleen de reloadtijd is zo belachelijk lang op mijn gun. :')
doe es screenie
pi_129537148
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:58 schreef hugecooll het volgende:

doe es screenie
Waar wil je een screenshot van?
  woensdag 31 juli 2013 @ 11:02:50 #152
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129537259
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:59 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Waar wil je een screenshot van?
Van je tank stats en zo toch, reload time en dat soort ongein (die stats rechts in je garage)
pi_129537301
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 11:02 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Van je tank stats en zo toch, reload time en dat soort ongein (die stats rechts in je garage)
Ah oke, dat is ook op de site te vinden die je linkte toch? ;)

Iets van 3,5 schoten per minuut.
  woensdag 31 juli 2013 @ 11:04:34 #154
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129537326
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 11:04 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Ah oke, dat is ook op de site te vinden die je linkte toch? ;)
nop
pi_129537341
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 11:04 schreef hugecooll het volgende:

[..]

nop
Ow, hm dat kan niet op dit moment en vanavond waarschijnlijk ook niet. ;)
  woensdag 31 juli 2013 @ 11:07:56 #156
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129537441
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 11:05 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Ow, hm dat kan niet op dit moment en vanavond waarschijnlijk ook niet. ;)
Kijk maar, deze komen ook niet helemaal overeen :P

pi_129537471
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 11:07 schreef hugecooll het volgende:
Kijk maar, deze komen ook niet helemaal overeen :P
Komt door je crew zeker? :)
  woensdag 31 juli 2013 @ 11:09:52 #158
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129537509
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 11:08 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Komt door je crew zeker? :)
Mja, en ik geloof dat de stats op die website 'stock' zijn, dus zonder dat je er dingen aan veranderd hebt
pi_129537525
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 11:09 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Mja, en ik geloof dat de stats op die website 'stock' zijn, dus zonder dat je er dingen aan veranderd hebt
Ow zou goed kunnen. ;)
  woensdag 31 juli 2013 @ 12:38:48 #160
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_129540303
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 11:07 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Kijk maar, deze komen ook niet helemaal overeen :P
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Stats zijn stock, maar je crew skills hebben er deels mee te maken.
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_129540308
Ik heb:

Hetzer en Stug3
Pz2 en Pz4
KV-1 en T-150
En artillery tot tier 4 a 5 (behalve de britse). Heb ook die Franse die je tot voor kort voor gold kon kopen :P

quote:
10s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:20 schreef Murdera het volgende:
Hebben mensen van hier nou al een keer een platoontje gedaan?
Ik speel meestal in een platoon. Heb die Brothers in Arms award al 13 keer gehaald zoiets.
Platoonen is zoveel leuker dan in je up spelen :Y

quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:43 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Met je tier 6 tank tegen tier 8 moeten. ;(

Extra zout in de wond: eerste match van de dag, je doet geen reet en je team wint. :')
Ik probeer dan vaak tracks te schieten, levert soms heel veel extra punten op.
Gister zat ik met m'n Pz4 (met derp cannon) in een tier 7 match. 3 schoten gevuurd voordat ik ge-oneshot werd, toch nog een Lehvaslaiho’s Medal gehaald _O-

quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 10:23 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Niet met andere FOK!kers. ;)
Ik ben niet zo goed, mijn skirmishes eindigen vaak slecht. :')
Ik win iets van 47% van de potjes, ook veel potjes waarin veel mensen naar voren racen en zich af laten knallen wanneer ik mij verdekt opstel. ;(
Mijn winratio is gezakt naar 54% ;(
Mensen denken vaak dat ik goed ben, gaan ze mij de hele tijd volgen enzo _O- :')
Of ze doen dat "Follow me" ding, geen idee hoe ze dat doen.
  woensdag 31 juli 2013 @ 12:39:49 #162
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129540337
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:38 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Stats zijn stock, maar je crew skills hebben er deels mee te maken.
huhu, daarom vroeg ik ook om screenie
  woensdag 31 juli 2013 @ 12:41:29 #163
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129540395
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:39 schreef magnetronkoffie het volgende:
toch nog een Lehvaslaiho’s Medal gehaald _O-
Mijn winratio is gezakt naar 54% ;(
Mensen denken vaak dat ik goed ben, gaan ze mij de hele tijd volgen enzo _O- :')
Of ze doen dat "Follow me" ding, geen idee hoe ze dat doen.
Die medal is alleen voor medium tanks toch? Follow me = T (net als requesting fire / Attacking ....)
pi_129540436
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:41 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Die medal is alleen voor medium tanks toch? Follow me = T (net als requesting fire / Attacking ....)
Ja, is voor mediums (Pz4 is een medium). Om de 1 of andere reden doe ik het in mediums en TD's beter dan in heavies! :P
  woensdag 31 juli 2013 @ 12:44:26 #165
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_129540477
Enige heavy die ik nu nog over heb is de KV-1s
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_129540527
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:44 schreef De_Dakgoot het volgende:
Enige heavy die ik nu nog over heb is de KV-1s
En die speelt ook meer als medium heb ik begrepen :P

Dus heavies spelen is niet zo jouw ding? Wat speel jij dan graag? :)
pi_129540543
Dat follow-me ken ik wel ja. Soms vraagt iemand mij mee en dan kachel ik daar wel achteraan. ;)
  woensdag 31 juli 2013 @ 12:46:59 #168
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129540553
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:46 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

En die speelt ook meer als medium heb ik begrepen :P

Dus heavies spelen is niet zo jouw ding? Wat speel jij dan graag? :)
Mja KV-1S is meer van de hit n run door de lange reload time
pi_129540574
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:46 schreef muhahaha het volgende:
Dat follow-me ken ik wel ja. Soms vraagt iemand mij mee en dan kachel ik daar wel achteraan. ;)
Ik doe dat alleen maar als die gozer een goeie winratio heeft :P
Als een 44% gast dat doet (lang leve XVM _O_ ), negeer ik hem. Geen zin om zijn cannon fodder te zijn! _O-
  woensdag 31 juli 2013 @ 12:48:26 #170
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_129540589
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:46 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

En die speelt ook meer als medium heb ik begrepen :P

Dus heavies spelen is niet zo jouw ding? Wat speel jij dan graag? :)
Mediums :P
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_129540602
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:48 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Mediums :P
En TD's? :P
pi_129540623
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:46 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Mja KV-1S is meer van de hit n run door de lange reload time
En omdat ie niet zoveel pantser heeft voor een heavy :P
pi_129540631
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:48 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik doe dat alleen maar als die gozer een goeie winratio heeft :P
Als een 44% gast dat doet (lang leve XVM _O_ ), negeer ik hem. Geen zin om zijn cannon fodder te zijn! _O-
En hoe weet je dat zo snel dan?
  woensdag 31 juli 2013 @ 12:53:13 #174
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129540732
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:49 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

En omdat ie niet zoveel pantser heeft voor een heavy :P
Mja dan moet je T150 hebben geloof ik. Die heb ik nooit getest
pi_129540845
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:53 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Mja dan moet je T150 hebben geloof ik. Die heb ik nooit getest
Ik vond/vind de T-150 eigenlijk vrij matig (m'n winratio op dat ding is maar 45% ofzo). Hij excelleert nergens in uit, behalve dan in gemiddeld zijn.
Goed, hij heeft iets meer pantser dan de KV-1S, maar hij heeft ook veel weakspots, een zwakkere gun, is net wat slomer, z'n beste gun is vrij inaccuraat en omdat ik weakspots niet goed raken kan met dat ding heb ik vrij veel bounces. Owja, en die gun heeft ook nog eens een vrij lange herlaadtijd.

Ik vind 't geen slechte tank of zo, maar hij is ook nergens echt goed in.
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:49 schreef muhahaha het volgende:

[..]

En hoe weet je dat zo snel dan?
XVM *O*
pi_129540862
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:57 schreef magnetronkoffie het volgende:

XVM *O*
-O-
  woensdag 31 juli 2013 @ 12:58:34 #177
356357 De_Dakgoot
Yane no kishi
pi_129540878
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:48 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

En TD's? :P
Td's ook ja, maar dat is vooral de stug3 en de su-100
/A/non's with his waifu, all's right in the world.
pi_129540974
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:58 schreef muhahaha het volgende:

[..]

-O-
;)

Hup! Gewoon installeren! Als 't je niet bevalt, kun je het altijd nog eraf gooien :Y
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 12:58 schreef De_Dakgoot het volgende:

[..]

Td's ook ja, maar dat is vooral de stug3 en de su-100
Ik zat gisteren in een team, goeie battle, maar uiteindelijk hadden wij nog 1 Su-100 over en de tegenstander nog 5 (waaronder een full-health T-150 en een arty). Schakelt ie ze 1 voor 1 uit, toch nog die pot gewonnen! _O_

Su-100 lijkt me wel interessant ja :)
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:06:48 #179
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:13:28 #180
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129541310
quote:
14s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:13 schreef hugecooll het volgende:
TD's zijn trouwens baas
Zolang je weet hoe je ze moet gebruiken :7
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:18:32 #182
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129541404
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:14 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Zolang je weet hoe je ze moet gebruiken :7
Eigenlijk zolang je wat backup hebt :')
Iets te vaak krijg je grappen als: ah, we laten de AT15 'scouten' en blijven zelf lekker staan ^O^
pi_129541485
quote:
10s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:18 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Eigenlijk zolang je wat backup hebt :')
Iets te vaak krijg je grappen als: ah, we laten de AT15 'scouten' en blijven zelf lekker staan ^O^
Gewoon je eigen plan trekken 8-)
Soms zit er een hele goeie speler in mijn team, dan ga ik gewoon achter hem aan! _O-
Kan ik nog wat van leren :P
pi_129541550
Modjes? Waarom is dat nodig?
pi_129541624
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:23 schreef muhahaha het volgende:
Modjes? Waarom is dat nodig?
Omdat XVM _O_

Dan kun je, tijdens het laadscherm al, zien hoe goed je medespelers en tegenstanders zijn en weet je wie je serieus moet nemen en wie niet.
Wat mij opvalt is dat hele goeie spelers heel vaak in een hellcat zitten (winratio 57% of meer) en dan meestal ook nog in een platoon. Nou, als zo'n platoon bij je tegenstander zit, maak dan je borst maar nat! :') ;(
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:25:49 #186
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129541625
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:23 schreef muhahaha het volgende:
Modjes? Waarom is dat nodig?
Omdat relaxed. Zo heb je bijv mods om verder in te zoomen, en voor artillery zijn er wat mods. Ook is het wel fijn om op de minimap te zien wat je view&signal range is
pi_129541637
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:25 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Omdat relaxed. Zo heb je bijv mods om verder in te zoomen, en voor artillery zijn er wat mods. Ook is het wel fijn om op de minimap te zien wat je view&signal range is
En de laatst bekende positie van een tegenstander _O_
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:26:43 #188
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129541645
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:25 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Omdat XVM _O_

Dan kun je, tijdens het laadscherm al, zien hoe goed je medespelers en tegenstanders zijn en weet je wie je serieus moet nemen en wie niet.
Wat mij opvalt is dat hele goeie spelers heel vaak in een hellcat zitten (winratio 57% of meer) en dan meestal ook nog in een platoon. Nou, als zo'n platoon bij je tegenstander zit, maak dan je borst maar nat! :') ;(
Beetje dom om van die % uit te gaan btw. En hellcat is best een noobvriendelijk wagentje. Hoge dmg, snel en zo
pi_129541646
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:25 schreef hugecooll het volgende:
Ook is het wel fijn om op de minimap te zien wat je view&signal range is
Deze is het fijnste _O_
pi_129541662
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:25 schreef magnetronkoffie het volgende:

Omdat XVM _O_

Dan kun je, tijdens het laadscherm al, zien hoe goed je medespelers en tegenstanders zijn en weet je wie je serieus moet nemen en wie niet.
Wat mij opvalt is dat hele goeie spelers heel vaak in een hellcat zitten (winratio 57% of meer) en dan meestal ook nog in een platoon. Nou, als zo'n platoon bij je tegenstander zit, maak dan je borst maar nat! :') ;(
Mja zegt geen kont. Ik zit op 46% echter platoon ik zelden, ik ben overgeleverd aan het team. Vaak zat dagen gehad dat we alles in 5 minuten verloren en dat echt potjes lang. Daar kan ik zelf vrij weinig aan doen. Met een platoon van 3 a 4 man verandert dat ineens aanzienlijk.
pi_129541669
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:26 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Beetje dom om van die % uit te gaan btw. En hellcat is best een noobvriendelijk wagentje. Hoge dmg, snel en zo
Er is wel een verschil tussen iemand met 60% en iemand met 38% (ja, die laatste ben ik al meermalen tegengekomen -_- )
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:30:38 #192
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129541738
Hoe werk dat XVM eigenlijk? Ik heb het weleens gedownload en in die mapjes gegooid, maar ik kreeg niet het idee dat het 'automatisch' iets doet, terwijl andere mods dat wel doen
pi_129541760
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:27 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Mja zegt geen kont. Ik zit op 46% echter platoon ik zelden, ik ben overgeleverd aan het team. Vaak zat dagen gehad dat we alles in 5 minuten verloren en dat echt potjes lang. Daar kan ik zelf vrij weinig aan doen. Met een platoon van 3 a 4 man verandert dat ineens aanzienlijk.
Je kunt zelf wel wat invloed uitoefenen op je team, vooral als het bijvoorbeeld 3 tegen 3 is, dan kan individuele skill juist de doorslag geven.

Zo zat ik te platoonen met een vriend van mij (hij in de M4 ik in de Pz4) en het ging min of meer gelijk op (beide teams hadden nog iets van 6 of 7 man). Kwamen wij ongezien in hun basis aan, artillery en campende TD's geraped, samen 4 kills en gewonnen! _O_

Of een andere pot. Ik en die vriend waren als enigen nog over tegen een man of 6 a 7, besloten wij te cappen terwijl zij ons zaten te zoeken, toch nog gewonnen! _O_

En zeker als artillery kun je de doorslag geven als het er echt op aan komt :Y
pi_129541770
Ik vind modjes zo muf he, een voordeel krijgen tov spelers die daar geen gebruik van maken.
pi_129541793
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:30 schreef hugecooll het volgende:
Hoe werk dat XVM eigenlijk? Ik heb het weleens gedownload en in die mapjes gegooid, maar ik kreeg niet het idee dat het 'automatisch' iets doet, terwijl andere mods dat wel doen
Je moet XVM vanuit een ander exe bestandje opstarten, dan werkt het. Wel zou het in het service record moeten werken als je gewoon die 2 mappen sleept, misschien dat je iets fout gedaan had??
pi_129541808
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:31 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Je kunt zelf wel wat invloed uitoefenen op je team, vooral als het bijvoorbeeld 3 tegen 3 is, dan kan individuele skill juist de doorslag geven.

Zo zat ik te platoonen met een vriend van mij (hij in de M4 ik in de Pz4) en het ging min of meer gelijk op (beide teams hadden nog iets van 6 of 7 man). Kwamen wij ongezien in hun basis aan, artillery en campende TD's geraped, samen 4 kills en gewonnen! _O_

Of een andere pot. Ik en die vriend waren als enigen nog over tegen een man of 6 a 7, besloten wij te cappen terwijl zij ons zaten te zoeken, toch nog gewonnen! _O_

En zeker als artillery kun je de doorslag geven als het er echt op aan komt :Y
Daar ga je al, je was niet alleen. Precies mijn punt dus. Als arti is het veel kutter nu juist, kost 10 seconde voordat dat rondje op zijn kleinst is. Speel er eens mee zou ik zeggen. Af en toe wel mooie kills mee als ik goed heb ingeschat waar ze gespot worden.
pi_129541816
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:31 schreef muhahaha het volgende:
Ik vind modjes zo muf he, een voordeel krijgen tov spelers die daar geen gebruik van maken.
Het is maar een hulpmiddel (gebruik het nog het vaakst als iemand "follow me" tegen me zegt :P ) en een handig middel om te leren :Y
pi_129541841
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:33 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Het is maar een hulpmiddel (gebruik het nog het vaakst als iemand "follow me" tegen me zegt :P ) en een handig middel om te leren :Y
Mwoah je hebt wel een voordeel, view en radio range alleen al om mee te beginnen, verder in kunnen zoomen. :P

Bij wow had ik genoeg modjes draaien omdat basic zo kut was. Dat vind ik bij wot wel meevallen.
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:34:23 #199
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129541845
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:32 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Je moet XVM vanuit een ander exe bestandje opstarten, dan werkt het. Wel zou het in het service record moeten werken als je gewoon die 2 mappen sleept, misschien dat je iets fout gedaan had??
NEE DAT IS EEN LEKKER DUIDELIJKE UITLEG
'vanuit een ander exe bestandje opstarten'
pi_129541857
quote:
11s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:34 schreef hugecooll het volgende:

[..]

NEE DAT IS EEN LEKKER DUIDELIJKE UITLEG
'vanuit een ander exe bestandje opstarten'
_O-
pi_129541861
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:33 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Daar ga je al, je was niet alleen. Precies mijn punt dus. Als arti is het veel kutter nu juist, kost 10 seconde voordat dat rondje op zijn kleinst is. Speel er eens mee zou ik zeggen. Af en toe wel mooie kills mee als ik goed heb ingeschat waar ze gespot worden.
Laatst toch maar weer eens de Su-5 van onder het stof gehaald, had 3 kills geloof ik (misschien 4, weet niet meer zeker). Arty is wel lastiger om te spelen nu, maar je hebt nu tenminste wel minder concurrentie van andere arty spelers.

En 5 arty per team is heel vervelend als je in een HT of campende TD zit ;(
pi_129541892
quote:
11s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:34 schreef hugecooll het volgende:

[..]

NEE DAT IS EEN LEKKER DUIDELIJKE UITLEG
'vanuit een ander exe bestandje opstarten'
ER WORDT MAAR 1 ANDERE EXE MEEGELEVERD MET XVM DUS HOE MOEILIJK KAN HET ZIJN! :D :P
Gewoon in het WoT directory slepen en dubbelklikken, hoppa! ^O^
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:34 schreef Murdera het volgende:

[..]

_O-
Ja lach maar ;(
pi_129541900
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:35 schreef magnetronkoffie het volgende:
Laatst toch maar weer eens de Su-5 van onder het stof gehaald, had 3 kills geloof ik (misschien 4, weet niet meer zeker). Arty is wel lastiger om te spelen nu, maar je hebt nu tenminste wel minder concurrentie van andere arty spelers.

En 5 arty per team is heel vervelend als je in een HT of campende TD zit ;(
Momentopnames. :')
Met lagere tiers haal ik ook sneller kills dan als ik tegen hogere tiers moet.

Ik had geen last van concurrerende arties hoor. Sowieso ging ik in de beta op vijandelijke arti's hunten, dat leverde nog wel eens wat leuke gesprekken op. :')
pi_129541951
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:36 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Momentopnames. :')
Met lagere tiers haal ik ook sneller kills dan als ik tegen hogere tiers moet.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik geen hogere tier arties heb dan tier 5 (en dat is de grille, lastige arty omdat ie zo'n kleine hoek heeft waar je kunt schieten zonder dat je je hull moet draaien).
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:36 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Ik had geen last van concurrerende arties hoor. Sowieso ging ik in de beta op vijandelijke arti's hunten, dat leverde nog wel eens wat leuke gesprekken op. :')
Counter battery! Goeie tijden! _O_
Jammer dat dat tegenwoordig niet zoveel zin meer heeft ;( (behalve tegen campende TD's dan :P )
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:38:22 #205
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129541973
quote:
10s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:36 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

ER WORDT MAAR 1 ANDERE EXE MEEGELEVERD MET XVM DUS HOE MOEILIJK KAN HET ZIJN! :D :P
Gewoon in het WoT directory slepen en dubbelklikken, hoppa! ^O^

[..]

Ja lach maar ;(
Maar
Als ik bijvoorbeeld deze download, heb ik dan al voldoende?
http://www.curse.com/wot-(...)iss-xvm-enhancements
pi_129541987
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:37 schreef magnetronkoffie het volgende:

Ik moet eerlijk zeggen dat ik geen hogere tier arties heb dan tier 5 (en dat is de grille, lastige arty omdat ie zo'n kleine hoek heeft waar je kunt schieten zonder dat je je hull moet draaien).
Je bevestigt mijn punt. Grille is dus wel een goede arti gevolgd door Hummel die ook vrij goed is. Die kleine hoek, dat heeft elke arti van de U.S.S.R. behalve de SU-26. _O-
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:38:52 #207
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129541991
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:36 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Momentopnames. :')
Met lagere tiers haal ik ook sneller kills dan als ik tegen hogere tiers moet.

Ik had geen last van concurrerende arties hoor. Sowieso ging ik in de beta op vijandelijke arti's hunten, dat leverde nog wel eens wat leuke gesprekken op. :')
Da's leuk om te doen O+
pi_129542018
Heb een hekel aan arti. :(
pi_129542019
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:38 schreef hugecooll het volgende:

Da's leuk om te doen O+
Uhu, op hogere tiers ga ik dat ook weer doen als ze er 2 of meer hebben. Vaak kun je wel inschatten waar ze zich gaan nestelen en dan is het wachten op het eerste schot. :+
pi_129542044
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:38 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Maar
Als ik bijvoorbeeld deze download, heb ik dan al voldoende?
http://www.curse.com/wot-(...)iss-xvm-enhancements
Ik heb hem van hier http://code.google.com/p/wot-xvm/downloads/list
Beetje lastig uit te vogelen in 1e instantie wat je hebben moet, maar ben er uiteindelijk wel uit gekomen :)
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:42:01 #211
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542081
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:39 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Uhu, op hogere tiers ga ik dat ook weer doen als ze er 2 of meer hebben. Vaak kun je wel inschatten waar ze zich gaan nestelen en dan is het wachten op het eerste schot. :+



:9
pi_129542089
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:39 schreef Murdera het volgende:
Heb een hekel aan arti. :(
Ik ook :( (behalve om te spelen, dat is gewoon zoooo grappig! :D )
pi_129542100
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:42 schreef hugecooll het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
[ afbeelding ]

:9
Hehe deze is wel leuk, ze kunnen op 2 plekken gaan staan. :9
Wel hopen dat je maten wat spotten en vuur lokken, anders ben je voor nop aan het wachten.
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:42:45 #214
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542102
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:40 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik heb hem van hier http://code.google.com/p/wot-xvm/downloads/list
Beetje lastig uit te vogelen in 1e instantie wat je hebben moet, maar ben er uiteindelijk wel uit gekomen :)
ty :)
pi_129542118
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:42 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik ook :( (behalve om te spelen, dat is gewoon zoooo grappig! :D )
vind ik ook kut :P
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:43:31 #216
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542127
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:43 schreef Murdera het volgende:

[..]

vind ik ook kut :P
Met arty mod is het best cool hurr
ik gebruikte deze, maar die is (nog) niet bijgewerkt ;(
http://www.curse.com/wot-mods/worldoftanks/dar-artillery-sight
pi_129542148
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:43 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Met arty mod is het best cool hurr
ik gebruikte deze, maar die is (nog) niet bijgewerkt ;(
http://www.curse.com/wot-mods/worldoftanks/dar-artillery-sight
Modjes :')

Gewoon kaal jonguh, net als de vrouwen.
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:44:59 #218
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542167
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:44 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Modjes :')

Gewoon kaal jonguh, net als de vrouwen.
Neuh, wij zijn van de bazige shit
pi_129542171
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:38 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Je bevestigt mijn punt. Grille is dus wel een goede arti gevolgd door Hummel die ook vrij goed is. Die kleine hoek, dat heeft elke arti van de U.S.S.R. behalve de SU-26. _O-
De Amerikaanse arties hebben dat weer niet, maar die doen verder weinig damage (Su-26 doet verder ook weinig damage trouwens :') ).
Nu moet je meer gokken waar de meeste targets zich zullen vertonen en van tevoren inzoomen.

Maar echt kicken is met een andere goeie arty speler platoonen! _O_
pi_129542179
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:43 schreef Murdera het volgende:

[..]

vind ik ook kut :P
_O-
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:45:45 #221
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542214
Ik was iemand die als er 5 arty's aan onze en 5 arty's aan de andere kant stonden, en 3 van onze arty's in een platoon zaten, er gelijk een afschoot. :')
Gewoon als ontmoedigingsbeleid tegen artyparty's :')
pi_129542229
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:45 schreef magnetronkoffie het volgende:

De Amerikaanse arties hebben dat weer niet, maar die doen verder weinig damage (Su-26 doet verder ook weinig damage trouwens :') ).
Nu moet je meer gokken waar de meeste targets zich zullen vertonen en van tevoren inzoomen.

Maar echt kicken is met een andere goeie arty speler platoonen! _O_
Geen idee, de duiters vrees ik wel en de russen soms ook. Rest niet eigenlijk. SU-26, je bent echt GEEN kenner he. :D
SU-26 heeft een koepel waardoor je nooit opnieuw hoeft bij te stellen, in zijn eigen tier kan hij prima ownen. :D

Ja, weet ik alles van. Tenzij je een kampmap hebt. ;)
pi_129542243
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:39 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Uhu, op hogere tiers ga ik dat ook weer doen als ze er 2 of meer hebben. Vaak kun je wel inschatten waar ze zich gaan nestelen en dan is het wachten op het eerste schot. :+
Behalve als ze na elk schot bewegen :P
(dat vergeet in nog wel eens :D :') )
pi_129542255
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:47 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Behalve als ze na elk schot bewegen :P
(dat vergeet in nog wel eens :D :') )
Dat doet bijna niemand in de lagere tiers. :P
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:47:59 #226
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542273
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:47 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Behalve als ze na elk schot bewegen :P
(dat vergeet in nog wel eens :D :') )
Mja, eigenlijk pendel je steeds tussen 2-3 punten :P
pi_129542329
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:46 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Geen idee, de duiters vrees ik wel en de russen soms ook. Rest niet eigenlijk. SU-26, je bent echt GEEN kenner he. :D
SU-26 heeft een koepel waardoor je nooit opnieuw hoeft bij te stellen, in zijn eigen tier kan hij prima ownen. :D

Ja, weet ik alles van. Tenzij je een kampmap hebt. ;)
Ehm, Su-26 is geloof ik zelfs mijn meest gespeelde arty :P
Hij had eerst dat 122mm kanon _O_ , maar nu alleen nog maar 76mm dacht ik ;(

Btw, kan het kloppen dat ze met die nerfpatch het bereik van de Su-26 hebben verhoogd??
Hij lijkt nu verder te kunnen schieten dan voorheen met dat 122mm kanon (of het ligt gewoon aan die gun ofzo, weet ik veel! :P ).
pi_129542388
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:47 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Dat doet bijna niemand in de lagere tiers. :P
Klopt. Jammer alleen dat er nu minder te counteren valt (minder arty en minder schoten per minuut :') ).
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:51:09 #229
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542399
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:49 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ehm, Su-26 is geloof ik zelfs mijn meest gespeelde arty :P
Hij had eerst dat 122mm kanon _O_ , maar nu alleen nog maar 76mm dacht ik ;(

Btw, kan het kloppen dat ze met die nerfpatch het bereik van de Su-26 hebben verhoogd??
Hij lijkt nu verder te kunnen schieten dan voorheen met dat 122mm kanon (of het ligt gewoon aan die gun ofzo, weet ik veel! :P ).
Zou kunnen. Ik weet wel dat Grille ineens een stuk minder ver kon schieten
pi_129542400
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:49 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ehm, Su-26 is geloof ik zelfs mijn meest gespeelde arty :P
Hij had eerst dat 122mm kanon _O_ , maar nu alleen nog maar 76mm dacht ik ;(

Btw, kan het kloppen dat ze met die nerfpatch het bereik van de Su-26 hebben verhoogd??
Hij lijkt nu verder te kunnen schieten dan voorheen met dat 122mm kanon (of het ligt gewoon aan die gun ofzo, weet ik veel! :P ).
Dan zou je moeten weten dat dat de bazenarty van alle arty's is, al is het alleen al vanwege het feit dat ie een koepel heeft. :P

Geen idee, ik heb 2 jaar niet gespeeld. Hij kan nog steeds prima meekomen, alleen tegen hogere tiers doet hij niet zoveel meer.

Dat idee had ik ook, de range van SU-5 lijkt weinig verandert, ongeveer tot de helft van de map. ;(
Ben blij dat ik de SU-122-A inmiddels heb. Die kan tot 900 meter ofzo. :P
pi_129542451
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:47 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Mja, eigenlijk pendel je steeds tussen 2-3 punten :P
Als de map het toelaat, zoek ik juist de onorthodoxe plekken op! Soms ga ik sneller dood, maar soms blijkt dat achteraf een meesterzet geweest te zijn! _O_ (vooral met arties die een kleiner bereik hebben).
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:52:53 #232
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542493
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:52 schreef hugecooll het volgende:
Met je koepel :')
[ afbeelding ]
:7
Heuh?
pi_129542598
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:51 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Dan zou je moeten weten dat dat de bazenarty van alle arty's is, al is het alleen al vanwege het feit dat ie een koepel heeft. :P

Geen idee, ik heb 2 jaar niet gespeeld. Hij kan nog steeds prima meekomen, alleen tegen hogere tiers doet hij niet zoveel meer.

Dat idee had ik ook, de range van SU-5 lijkt weinig verandert, ongeveer tot de helft van de map. ;(
Ben blij dat ik de SU-122-A inmiddels heb. Die kan tot 900 meter ofzo. :P
Su-5 kan wel beter achter obstakels komen zoals rotsen en de hill van Himmelsdorf :P
Ik heb trouwens nog geen enkele van de nieuwe arties geprobeerd, ben gewoon meer tanks en TD's gaan spelen (weer eens wat nieuws). Een enkele keer speel ik nog wel eens arty.

En echt opvallend hoe weinig mensen nog arty spelen! _O_
Meestal is er niet eens arty aanwezig! Als er wel arty aanwezig is, dan moet ik mijn hele speelstijl aanpassen :') ;(
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:57:13 #235
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542636
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:53 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Heuh?
SU-26 met 'koepel'


Bazigere versie:
pi_129542649
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:55 schreef magnetronkoffie het volgende:

Su-5 kan wel beter achter obstakels komen zoals rotsen en de hill van Himmelsdorf :P
Ik heb trouwens nog geen enkele van de nieuwe arties geprobeerd, ben gewoon meer tanks en TD's gaan spelen (weer eens wat nieuws). Een enkele keer speel ik nog wel eens arty.

En echt opvallend hoe weinig mensen nog arty spelen! _O_
Meestal is er niet eens arty aanwezig! Als er wel arty aanwezig is, dan moet ik mijn hele speelstijl aanpassen :') ;(
SU-5 vind ik niet echt chill, alleen dat ie zo klein is is wel fijn. :@

Mwoah maak me er tegenwoordig niet zo druk om, zolang je in beweging blijft is het veel lastiger om te raken. ;)
pi_129542659
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:57 schreef hugecooll het volgende:

[..]

SU-26 met 'koepel'
[ afbeelding ]

Bazigere versie:
[ afbeelding ]
Hoeveel tierverschil is dit?
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:58:46 #238
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542693
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:57 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Hoeveel tierverschil is dit?
7 :@
pi_129542706
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:58 schreef hugecooll het volgende:

[..]

7 :@
Tjah :P
  woensdag 31 juli 2013 @ 13:59:37 #240
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542729
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:59 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Tjah :P
Naja, 5 tiers kon ook :P
pi_129542749
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 13:59 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Naja, 5 tiers kon ook :P
[ afbeelding ]
Ik denk dat de SU-26 meer gevechten heeft meegemaakt dat de tanks die jij linked. :P
  woensdag 31 juli 2013 @ 14:01:00 #242
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542786
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:00 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Ik denk dat de SU-26 meer gevechten heeft meegemaakt dat de tanks die jij linked. :P
Hater

heeft wel een mooi koepeltje :P
pi_129542794
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:01 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Hater
[ afbeelding ]
heeft wel een mooi koepeltje :P
Dat lijkt meer op een sterrenwacht. _O-
  woensdag 31 juli 2013 @ 14:02:53 #244
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542849
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:01 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Dat lijkt meer op een sterrenwacht. _O-
wtf :D
ze functioneren wel chill als soort TD :7
pi_129542862
quote:
10s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:02 schreef hugecooll het volgende:

[..]

wtf :D
ze functioneren wel chill als soort TD :7
Ik ga dat arti modje wel downloaden, te handig om niet te hebben. :')
pi_129542874
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:01 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Dat lijkt meer op een sterrenwacht. _O-
_O-
  woensdag 31 juli 2013 @ 14:03:51 #247
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542881
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:03 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Ik ga dat arti modje wel downloaden, te handig om niet te hebben. :')
Daar gaan je principes :')
dat is wel 0.8.6 he
pi_129542891
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:03 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Ik ga dat arti modje wel downloaden, te handig om niet te hebben. :')
cheater.
pi_129542902
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:03 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Daar gaan je principes :')
Tjah, het is niet echt een principe. Ik vind het gewoon kut dat het bestaat. :')

quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:04 schreef Murdera het volgende:

[..]

cheater.
Hater
  woensdag 31 juli 2013 @ 14:04:53 #250
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542920
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:04 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Tjah, het is niet echt een principe. Ik vind het gewoon kut dat het bestaat. :')

[..]

Hater
Naja je zou ook kunnen stellen dat het kut is dat het niet standaard in het spel zit.Wat heeft het bijvoorbeeld voor nut om te weten hoeveel signal range je hebt als je geen idee hebt hoe ver dat is op de map?
pi_129542922
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:03 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Daar gaan je principes :')
dat is wel 0.8.6 he
_O-
pi_129542957
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:04 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Naja je zou ook kunnen stellen dat het kut is dat het niet standaard in het spel zit
^O^

En vergeet XVM niet ook te installeren! ^O^
  woensdag 31 juli 2013 @ 14:05:59 #253
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129542975
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:05 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

^O^

En vergeet XVM niet ook te installeren! ^O^
hekgedaantog
gelijk ff modje daarvan weer :7
pi_129542984
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:04 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Naja je zou ook kunnen stellen dat het kut is dat het niet standaard in het spel zit.Wat heeft het bijvoorbeeld voor nut om te weten hoeveel signal range je hebt als je geen idee hebt hoe ver dat is op de map?
Meestal is een blokje 100m (weet ik dankzij...XVM! _O_ )

Sowieso XVM _O_ ^O^
pi_129543000
Kun je ook zelf zien en als tankjes wegvallen weet je genoeg. :P
pi_129543004
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:05 schreef hugecooll het volgende:

[..]

hekgedaantog
gelijk ff modje daarvan weer :7
Ow, had het eigenlijk tegen muhahaha (ja zie je, iemand die jouw naam -wel- goed spelt :P ), maar quotte jou :@
  woensdag 31 juli 2013 @ 14:07:37 #257
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129543028
HEY WAT GRAPPIG
NU HEBBEN MIJN AMMO EN CONSUMABLES ANDERE ICOONTJES
HAHAHAHA
  woensdag 31 juli 2013 @ 14:08:48 #258
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129543092
Want anders zag je het niet? :D
  woensdag 31 juli 2013 @ 14:09:45 #260
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129543102
Jawel, maar wel grappig dat ze dat ook allemaal veranderen :')
pi_129543186
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:09 schreef hugecooll het volgende:
Jawel, maar wel grappig dat ze dat ook allemaal veranderen :')
Was mij nog helemaal niet opgevallen! _O-
  woensdag 31 juli 2013 @ 16:19:40 #262
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129547611
Hmm nu heb ik van die belachelijke grote lijsten links en rechts met tanks, iemand enig idee waar je dat uit kan zetten?
pi_129547629
quote:
10s.gif Op woensdag 31 juli 2013 14:07 schreef hugecooll het volgende:
HEY WAT GRAPPIG
NU HEBBEN MIJN AMMO EN CONSUMABLES ANDERE ICOONTJES
HAHAHAHA
HA WAJOW LEIPE SHIT OUWE LACHEN HOOR GR GR
  woensdag 31 juli 2013 @ 16:20:48 #264
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129547952
Ik mis iets ofzo? :P
  woensdag 31 juli 2013 @ 16:44:46 #266
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129548421
Ja, die fucking grote iconen naast de namen, die wil ik dus weg
pi_129548651
quote:
15s.gif Op woensdag 31 juli 2013 16:20 schreef hugecooll het volgende:
[ afbeelding ]
dat linksboven dus :{
Heh? Wat heb je nou weer gedaan?!?!?

Even ter referentie, ik heb alleen maar *spiekt effe* "xvm-4.1.0.zip" en "xvm-stat-1.6.1.zip" samen met die dokan libraries gedownload (link naar die dokan libraries staat in het leesbestand van xvm-stat-1.6.1.zip).

Gewoon omgekeerde volgorde van wat je hebt gedaan. Heb je zo'n mod van cursed gedownload?

Edit: De mod files staan in de wot directory onder res_mods.
  woensdag 31 juli 2013 @ 16:57:10 #268
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129548820
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 16:51 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Heh? Wat heb je nou weer gedaan?!?!?

Even ter referentie, ik heb alleen maar *spiekt effe* "xvm-4.1.0.zip" en "xvm-stat-1.6.1.zip" samen met die dokan libraries gedownload (link naar die dokan libraries staat in het leesbestand van xvm-stat-1.6.1.zip).

Gewoon omgekeerde volgorde van wat je hebt gedaan. Heb je zo'n mod van cursed gedownload?

Edit: De mod files staan in de wot directory onder res_mods.
Had er een extra modje bijgefixt :7 Op zich wel cool, maar die iconen mogen wel weg
pi_129548902
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 16:57 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Had er een extra modje bijgefixt :7 Op zich wel cool, maar die iconen mogen wel weg
Tsja, het nadeel van die mods is dat je het min of meer zelf allemaal uit mag gaan zoeken. Wat heb je precies *extra* geinstalleerd??

Edit:En het is mogelijk om je mods zelf te configureren, maar dat onderwerp heb ik nog niet aangeraakt omdat je daarvoor halve programmeerskillz nodig hebt :')
  woensdag 31 juli 2013 @ 17:03:35 #270
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129548993
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:00 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Tsja, het nadeel van die mods is dat je het min of meer zelf allemaal uit mag gaan zoeken. Wat heb je precies *extra* geinstalleerd??

Edit:En het is mogelijk om je mods zelf te configureren, maar dat onderwerp heb ik nog niet aangeraakt omdat je daarvoor halve programmeerskillz nodig hebt :')
http://www.curse.com/wot-(...)s-kiss-interface-xvm
pi_129549026
Daarom doe ik altijd 1 modpack die door iemand van tweakers al helemaal is samengesteld. Enkel installeren en go. :P Niets moeilijk met mapjes en dingen. :P
pi_129549067
IMPORTANT! PLEASE READ!
The current version includes all the Battle Loading Screen maps and vehicle icons for the referenced game version.
For SUPPORT: Please use Grandpa's Wot Forum.

:P

quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:04 schreef Murdera het volgende:
Daarom doe ik altijd 1 modpack die door iemand van tweakers al helemaal is samengesteld. Enkel installeren en go. :P Niets moeilijk met mapjes en dingen. :P
Linkje? :)
pi_129549178
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:04 schreef Murdera het volgende:
Daarom doe ik altijd 1 modpack die door iemand van tweakers al helemaal is samengesteld. Enkel installeren en go. :P Niets moeilijk met mapjes en dingen. :P
Ik ook broeder, ik ook. Laat MK maar lekker knutselen. :Y
Destemeer knaltijd hebben wij *O*
pi_129549220
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:08 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Ik ook broeder, ik ook. Laat MK maar lekker knutselen. :Y
Destemeer knaltijd hebben wij *O*
_O_
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:05 schreef magnetronkoffie het volgende:
IMPORTANT! PLEASE READ!
The current version includes all the Battle Loading Screen maps and vehicle icons for the referenced game version.
For SUPPORT: Please use Grandpa's Wot Forum.

:P

[..]

Linkje? :)
Weet hem hier niet, als ik thuis ben misschien, of muhaha moet leif zijn. :)
pi_129549259
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:09 schreef Murdera het volgende:

Weet hem hier niet, als ik thuis ben misschien, of muhaha moet leif zijn. :)
Ik heb hem nog niet, vanavond ook niet, kan morgenavond allicht even kijken. ;)
pi_129549264
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:08 schreef muhahaha het volgende:

[..]

Ik ook broeder, ik ook. Laat MK maar lekker knutselen. :Y
Destemeer knaltijd hebben wij *O*
Ach man, beetje modden kan iedereen wel die meer dan 2 hersencellen heeft :P
Voor mij is het een piece of cake (zolang ik maar niet hoef te programmeren :P ).
  woensdag 31 juli 2013 @ 17:12:12 #277
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_129549322
j1mbo's crosshair, enhanced minimaps en de kale XVM + damage counter draai ik als mods. Meer heb je niet nodig.

Al dat aanpassen van icoontjes is zo onzinning.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_129549330
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:10 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ach man, beetje modden kan iedereen wel die meer dan 2 hersencellen heeft :P
Voor mij is het een piece of cake (zolang ik maar niet hoef te programmeren :P ).
Gaat niet om intelligentie, gaat om het gebrek aan motivatie om constant te moeten knutselen. Ik wil gewoon mensen killen.
  woensdag 31 juli 2013 @ 17:17:16 #279
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129549549
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:12 schreef popolon het volgende:
j1mbo's crosshair, enhanced minimaps en de kale XVM + damage counter draai ik als mods. Meer heb je niet nodig.

Al dat aanpassen van icoontjes is zo onzinning.
Hm, zou je je res_mods\0.8.7 mapje eens willen uploaden? :@
pi_129549559
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:12 schreef popolon het volgende:
j1mbo's crosshair, enhanced minimaps en de kale XVM + damage counter draai ik als mods. Meer heb je niet nodig.

Al dat aanpassen van icoontjes is zo onzinning.
Wat doet "j1mbo's crosshair" nou precies? Is het echt veel beter dan alleen maar de kale XVM?
  woensdag 31 juli 2013 @ 17:18:04 #281
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129549580
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:17 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Wat doet "j1mbo's crosshair" nou precies? Is het echt veel beter dan alleen maar de kale XVM?
Ziet er wel leuk uit
Ik gebruik overigens ook zo'n modje om verder in te zoomen, heel handig :7
pi_129549600
quote:
10s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:17 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Hm, zou je je res_mods\0.8.7 mapje eens willen uploaden? :@
Je kan alle directories en bestanden uit die map deleten (oorspronkelijk stond alleen maar dat textbestand erin) ;)
pi_129549659
quote:
6s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:18 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Ziet er wel leuk uit
Ik gebruik overigens ook zo'n modje om verder in te zoomen, heel handig :7
Ik zou wel zo'n modje willen hebben waarbij je in artillerymode verder kunt uitzoemen :P
  woensdag 31 juli 2013 @ 17:21:03 #284
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129549687
Klein beetje aangepast, nu is ie wel chill

En die zoom mod doet dat ook voor arty geloof ik
  woensdag 31 juli 2013 @ 17:23:17 #285
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_129549770
Je kan je 8.6 res_mods zo in 8.7 gooien, werkt prima. Eventueel XVM updaten i.v.m. nieuwe tanks.

quote:
10s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:17 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Hm, zou je je res_mods\0.8.7 mapje eens willen uploaden? :@
XVM editor: http://www.modxvm.com/en/xvm-xvm-xvmconf-configuration-editor/

XVM: http://forum.worldoftanks(...)k-installupdate/#top
J1mbo: http://forum.worldoftanks(...)1mb0s-crosshair-mod/
Enhanced mini maps: http://forum.worldoftanks(...)hd-minimap-gen-2-87/
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  woensdag 31 juli 2013 @ 17:25:12 #286
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129549825
quote:
0s.gif Op woensdag 31 juli 2013 17:23 schreef popolon het volgende:
Je kan je 8.6 res_mods zo in 8.7 gooien, werkt prima. Eventueel XVM updaten i.v.m. nieuwe tanks.

[..]

XVM editor: http://www.modxvm.com/en/xvm-xvm-xvmconf-configuration-editor/

XVM: http://forum.worldoftanks(...)k-installupdate/#top
J1mbo: http://forum.worldoftanks(...)1mb0s-crosshair-mod/
Enhanced mini maps: http://forum.worldoftanks(...)hd-minimap-gen-2-87/
Hmm die J1mbo en Enhanced mini maps hebben niet echt iets extra's ten opzichte van wat ik nu heb. Toch bedankt :)
  woensdag 31 juli 2013 @ 17:27:54 #287
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_129549927
't Mooie vd mini maps is dat je die kunt aanpassen. Speel veel companies en clan wars dus verander ik de namen vd tanks in namen vd spelers.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_129566803
Goeie battle gehad in m'n KV-1!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Tot nu toe m'n beste pot ooit :D
  donderdag 1 augustus 2013 @ 15:15:32 #289
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_129580692
Mijn best game ooit was grappig genoeg in de SU-122-44:



Zonder de dubbel dus. :P

Dit is op het moment m'n meest gespeelde tank, T-49. Een mooie 65% winrate heb ik er mee.



[ Bericht 16% gewijzigd door popolon op 01-08-2013 15:22:04 ]
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  donderdag 1 augustus 2013 @ 15:21:52 #290
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129580911
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 15:15 schreef popolon het volgende:
Mijn best game ooit was grappig genoeg in de SU-122-44:

[ afbeelding ]

Zonder de dubbel dus. :P

Dit is op het moment m'n meest gespeelde tank, T-49. Een mooie 65% winrate heb ik er mee.

[ afbeelding ]
Veel skills :o ik zou me ook eens wat meer moeten focussen op 1 tank/crew :P
  donderdag 1 augustus 2013 @ 15:23:30 #291
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_129580963
Ik ken er een paar die zijn aan hun vijfde skill bezig in bepaalde tanks. :+
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  donderdag 1 augustus 2013 @ 15:27:04 #292
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129581101
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 15:23 schreef popolon het volgende:
Ik ken er een paar die zijn aan hun vijfde skill bezig in bepaalde tanks. :+
Goed bezig :D ik speel nog niet zo heel lang, dus ik test nog tanks en zo :)

Toch niet verkeerd voor een AT 7 :7
pi_129581306
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 15:23 schreef popolon het volgende:
Ik ken er een paar die zijn aan hun vijfde skill bezig in bepaalde tanks. :+
Ik ben op velen nog met m'n 1e skill bezig :@
(en sommigen zijn nog niet eens op 100%, dus hebben helemaal geen skill :@ )

quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 15:15 schreef popolon het volgende:
Mijn best game ooit was grappig genoeg in de SU-122-44:

[ afbeelding ]

Zonder de dubbel dus. :P

Dit is op het moment m'n meest gespeelde tank, T-49. Een mooie 65% winrate heb ik er mee.

[ afbeelding ]
Jeuzus, 65%! ^O^
quote:
6s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 15:27 schreef hugecooll het volgende:

[..]

Goed bezig :D ik speel nog niet zo heel lang, dus ik test nog tanks en zo :)
[ afbeelding ]
Toch niet verkeerd voor een AT 7 :7
Ook heel mooi! ^O^
  donderdag 1 augustus 2013 @ 15:38:50 #294
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_129581433
Brothers in Arms geeft 5% extra op alle crew skills, alle camo op 100% geeft je 25% extra camo bonus. skills zijn vrij handig. Ik zweer bij 'Sixth Sense', best skill ever. _O_
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_129581640
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 15:38 schreef popolon het volgende:
Brothers in Arms geeft 5% extra op alle crew skills, alle camo op 100% geeft je 25% extra camo bonus. skills zijn vrij handig. Ik zweer bij 'Sixth Sense', best skill ever. _O_
Ik heb de camoskill op mijn stug3 en m'n Pz4 gedaan (op alle bemanningsleden op 1 na), leek mij wel een hele handige om te hebben!
De rest weet ik allemaal niet zo zeker.

Ik vond Mentor niet echt indrukwekkend en die reconskill lijkt ook bijna niks uit te maken.
Op m'n KV-1 heb ik bijna alles op repair gezet :P
  donderdag 1 augustus 2013 @ 15:49:03 #296
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129581711
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 15:46 schreef magnetronkoffie het volgende:

[..]

Ik heb de camoskill op mijn stug3 en m'n Pz4 gedaan (op alle bemanningsleden op 1 na), leek mij wel een hele handige om te hebben!
De rest weet ik allemaal niet zo zeker.

Ik vond Mentor niet echt indrukwekkend en die reconskill lijkt ook bijna niks uit te maken.
Op m'n KV-1 heb ik bijna alles op repair gezet :P
KV-1 repair? Lijkt me meer iets voor de AT-lijn
Voor camo kan je in eerste instantie net zo goed dat camouflagenet gebruiken :P
pi_129581778
quote:
6s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 15:49 schreef hugecooll het volgende:

[..]

KV-1 repair? Lijkt me meer iets voor de AT-lijn
Voor camo kan je in eerste instantie net zo goed dat camouflagenet gebruiken :P
Camonet zit er ook op :P (op m'n TD's en Pz4)
En ik heb bijna alles op repair gezet omdat m'n track er steeds af lag of andere modules beschadigd raakten :P
(en ik wist niet wat ik anders moest kiezen! :P )
  donderdag 1 augustus 2013 @ 15:53:10 #298
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_129581826
Camo skill + camo net is dubbel win! Sixth sense is echt een must voor elke TD en scout. Alhoewel scouts .... M'n T-50 gisteren verkocht. ;( 425 T-50 battles, bezig met m'n derde skill en WG heeft 'm helemaal kapot generfed ...........
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_129581877
quote:
0s.gif Op donderdag 1 augustus 2013 15:53 schreef popolon het volgende:
Camo skill + camo net is dubbel win! Sixth sense is echt een must voor elke TD en scout. Alhoewel scouts .... M'n T-50 gisteren verkocht. ;( 425 T-50 battles, bezig met m'n derde skill en WG heeft 'm helemaal kapot generfed ...........
Hij was -echt- niet meer speelbaar? ;(
  donderdag 1 augustus 2013 @ 15:55:38 #300
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_129581899
Nee, een StuGIII haalde me in. :D
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  donderdag 1 augustus 2013 @ 15:57:55 #301
179075 hugecooll
Deelt corrigerende tikken uit
pi_129581951
quote:
Since the introduction of Patch 8.7, the 440HP and 500HP engines have been removed, considerably slowing down this tank. In fact, this tank now suffers from being unable to attain its top speed easily, being nearly as slow as the infamous AMX 12t. However, not all hope is lost. The originally ridiculous traverse speed of the T-50 has been buffed even FURTHER, making it extremely maneuverable, and terrain resistance has been reduced, helping it attain its former glory. The 57mm ZiS-8 gun has been removed, replaced by the 45mm VT-43, a much better version of the VT-42 with enhanced accuracy, reduced aimtime and an even higher constant rate of fire that exceeds most automatic loaders.

With that said, the T-50 now receives much better matchmaking, now no longer meeting tier VII-IX enemies. It now has normal tier IV matchmaking, meeting tanks at a maximum of two tiers above.
These changes radically alter the playstyle of the T-50. The T-50 used to be a high-speed, quick-turning active scout that accelerated faster than even the legendary T-50-2 and BT-2. It is no longer the case. The T-50 plays very similarly to the Covenanter except accelerating slower and having a superior gun.
;(
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')