Roken en veel drinken op je 15equote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:12 schreef Ajaxxxbas het volgende:
Ja het probleem is dus dat zij best wel netjes is en ik ben geen aso maar rook wel, en drink ook aardig veel.. Dus dan zijn automatisch de vrienden ook al anders
Ik denk dat TS zich moet richten op meisjes die nickelson dragenquote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:34 schreef thenxero het volgende:
[..]
Roken en veel drinken op je 15e. Je vind jezelf vast een hele baas.
Haha nee zo bedoel ik het niet, ik bedoel het meer als dingen die zij dus niet doet en ik wel, en t is gewoon soms een biertje met wat vrienden...quote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:34 schreef thenxero het volgende:
[..]
Roken en veel drinken op je 15e. Je vind jezelf vast een hele baas.
Hahahaha vre-se-lijk mensen met nickelson jassenquote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:44 schreef MadJackthePirate het volgende:
[..]
Ik denk dat TS zich moet richten op meisjes die nickelson dragen
quote:Op woensdag 26 juni 2013 01:58 schreef TwentyFourr het volgende:
Christus te paard zeg dat ik op dit tijdstip nog zo'n essay kan uitschrijven.
.. en misschien daarna nog wat anders te doen? *wink*quote:Op woensdag 26 juni 2013 04:06 schreef Zomerwiet het volgende:
Hey *naam chick*
Deze week draait *naam kutfilm* in de bioscoop en ik heb twee kaartjes gehosseld. Heb je zin om mee te gaan?
Zucht, ga gewoon wat drinken. Een eerste date in de bioscoop is echt zo waardeloosquote:Op woensdag 26 juni 2013 04:06 schreef Zomerwiet het volgende:
Hey *naam chick*
Deze week draait *naam kutfilm* in de bioscoop en ik heb twee kaartjes gehosseld. Heb je zin om mee te gaan?
quote:Op woensdag 26 juni 2013 01:58 schreef TwentyFourr het volgende:
Christus te paard zeg dat ik op dit tijdstip nog zo'n essay kan uitschrijven.
Soms een biertje of veeel drinken? Is wel een verschil. Ook voor dat meisjequote:Op dinsdag 25 juni 2013 23:45 schreef Ajaxxxbas het volgende:
[..]
Haha nee zo bedoel ik het niet, ik bedoel het meer als dingen die zij dus niet doet en ik wel, en t is gewoon soms een biertje met wat vrienden...
Thanks man!quote:Op woensdag 26 juni 2013 17:19 schreef jelfrikandel het volgende:
Een meisje dat je meer dan leuk vind tegen praten is een stuk moeilijker dan tegen gewoon een dame, laatstaan uitvragen. Een tip van mij is; wacht er alleen niet al te lang mee, anders verpruts je je eigen kansen. Ik heb er veel te lang mee gewacht en ik durf het eigenlijk ook niet zo goed, omdat t nogal raar overkomt nu denk ik... maar God, wat heb ik er een spijt van dat k t niet anders heb aangepakt. Maar het is toch bijna vakantie dus pakt het verkeerd uit, zie je haar voorlopig toch nietsucces jongen, je kan het!
Dankje!!quote:Op woensdag 26 juni 2013 23:31 schreef Drabit het volgende:
Als je blijft whatsappen leer je ook steeds meer van elkaar wat jullie band groter maakt. Na een tijdje komen die afspraken er wel. Ik ben nog nooit alleen met 'dat meisje' uit geweest, maar ze komt wel regelmatig langs (morgenavond weer) Maak je niet al te druk
Het komt goed.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |