Ook wel leuk als ze stipt op tijd komtquote:Op zondag 23 juni 2013 11:48 schreef ProjSkippy het volgende:
Het deel waarin Elmo gewoon moet gaan werpen.
Ik ook niet!quote:Op zondag 23 juni 2013 11:52 schreef Limone het volgende:
Ik heb de twee L's van 24 januari al een tijdje niet meer gezien...
leuk op de uitgerekende datum!quote:Op zondag 23 juni 2013 11:48 schreef ProjSkippy het volgende:
Het deel waarin Elmo gewoon moet gaan werpen.
Ik heb het met alle positiebroeken die ik nu heb. Olli 'hangt' op de knoop. Een naar gevoel als je zit. Net of de toevoer is afgesneden. Maar braaf mijn benen gaan ontharen en jurkjes gaan dragen denk ikquote:Op zondag 23 juni 2013 11:53 schreef Kiwisoep het volgende:
Wist ik ook niet, wassen vanwege vlekken in nieuw spul! Goeie. Zal nog wel wat delen vwb positiekleding, ik krijg vetjes op mijn heupen van de 2 positiebroeken. Of wel... te klein
Ohh herkenbaar! Men, die knoop zit ernstig in de wegquote:Op zondag 23 juni 2013 12:11 schreef Hilzillah het volgende:
[..]
Ik heb het met alle positiebroeken die ik nu heb. Olli 'hangt' op de knoop. Een naar gevoel als je zit. Net of de toevoer is afgesneden. Maar braaf mijn benen gaan ontharen en jurkjes gaan dragen denk ik
Heerlijk zijn die shirts. Ik heb jaren geleden eens een lang tshirt jurk geval gekocht. Nooit gedragen omdat hij (ik was in shock) te lang was. Mn mamma heeft hem korter gemaakt en nu wacht ik op DE gelegenheid om hem te kunnen dragen. (Iets met zon enzo)quote:Op zondag 23 juni 2013 12:14 schreef GotC het volgende:
[..]
Ohh herkenbaar! Men, die knoop zit ernstig in de wegBob trapt er ook gezellig tegenaan zodra ik ga zitten..
Ik ben nu wel fan van m'n zwangerschapslegging icm zo'n lang H&M shirt, comfortabel en iedereen is er lyrisch over.
Zijn beidequote:Op zondag 23 juni 2013 12:18 schreef Hilzillah het volgende:
Oh... En in heb net de aller aller aller aller liefste babymutsjes ooit gekocht
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik moest nog even lachen..tikte in m'n browser 'www.ikenmijn' in, en wat vond m'n browser belangrijk om als eerste aan te raden? ikenmijnplant.nlquote:Op zondag 23 juni 2013 10:06 schreef DJMomo het volgende:
Mamalicious had ik ook veel van in vorige zwangerschap. Ikenmijnkind punt nl is daarvoor een aanrader. Pluiste wel heel snel. Noppies bleef mooier.
Die zijn leuk!quote:Op zondag 23 juni 2013 12:18 schreef Hilzillah het volgende:
Oh... En in heb net de aller aller aller aller liefste babymutsjes ooit gekocht
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |