Heb zo'n 400 casettebandjes die ik niet meer kan afspelen. Vond op een gegeven moment 40 gulden voor een CD te veel. Huurde ze voor anderhalve gulden en nam ze op.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 05:05 schreef female81 het volgende:
Ik ga nog steeds, maar ben geen lid meer. Toen ik op een gegeven moment steeds te laat was met inleveren, en elke keer weer boetes moest betalen, heb ik hem maar opgezegd. Het is voor mezelf nu nog slechts een middel om nieuwe tijdschriften gratis te kunnen lezen, voor zover ze ze hebben dan. Lekker in één uur alles doorspitten, van de Oor tot de Story.
Nee, dan vroeger. Ik las heel erg veel als kind, boeken gingen eindeloos in en uit. En toen ik oud genoeg was om cd's te lenen werden de hele Turn Up The Bass, House Party, Move The House, enzovoort-series afgewerkt. Die ik dan thuis op een bandje zette, ook al mocht dat officieel niet.
Ze daadwerkelijk kópen was met dat minuscule beetje zakgeld helaas een probleem.
Cd's... iets wat je in de bibliotheek van nu helemaal niet meer ziet.
Deed ik ook altijd, drie tegerlijk de HP Sport International en VN in een plastic mapje.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 09:36 schreef Hexagon het volgende:
Tegenwoordig kom ik er nog wel eens om kranten en opinietijdschriften te lezen als er wat interessants in staat maar ik geen zin heb ze te kopen.
quote:Op dinsdag 25 juni 2013 15:12 schreef Kingstown het volgende:
Bij ons in de tad heb je nog 3 bibliotheken. Ik ben nog een oldskool boekenlezer en wordt helemaal tureluurs van die touch tables, multi touch wanden en meer van dat soort moderne lichtekooierij.
Maar goed....de boer leest voort.
Dát dus. Al kostte het híer twee gulden per cd.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 14:46 schreef tong80 het volgende:
[..]
Heb zo'n 400 casettebandjes die ik niet meer kan afspelen. Vond op een gegeven moment 40 gulden voor een CD te veel. Huurde ze voor anderhalve gulden en nam ze op.
Eens. Niks voor mij, een 'boek' lezen vanaf een tablet.quote:Op dinsdag 25 juni 2013 15:12 schreef Kingstown het volgende:
Bij ons in de tad heb je nog 3 bibliotheken. Ik ben nog een oldskool boekenlezer en wordt helemaal tureluurs van die touch tables, multi touch wanden en meer van dat soort moderne lichtekooierij.
Maar goed....de boer leest voort.
Zonde. ik ben lid geweest in Helmond (Centrum) en nu in Eindhoven en dat is echt een wereld van verschil. Eindhoven Centrum/ de Witte Dame is echt een goede bieb. Veel aanbod, regelmatig nieuwe boeken en ook een fijn gebouw om in rond te hangen. Ze hebben echt niet alles, maar als ik alles had moeten kopen wat ik nu geleend heb, dan was ik klauwen met geld kwijt geweest. En nu betaal ik eenmaal per jaar 35 euroquote:Op dinsdag 25 juni 2013 09:36 schreef Hexagon het volgende:
Later in Eindhoven wel overwogen om lid te worden maar toch maar niet gedaan omdat ik er toch te weinig gebruik van maak. Bovendien vind ik de bibliotheek hier ook wat minder dan in Tilburg.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |