Dan vind je mijn muziek smaak niks. Dat is wat andersquote:Op donderdag 20 juni 2013 18:57 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
nee, maar timbaland en die lopezhoer goed vinden![]()
Je hebt je nog niet voorgesteld, beetje onbeschoftquote:Op donderdag 20 juni 2013 18:57 schreef icareaboutmyself het volgende:
maar iedereen zijn eigen muzieksmaak uiteraard
hun zijn goed hoor, pas bij pitbull en flow ridah mag je me muzieksmaak emogiffenquote:Op donderdag 20 juni 2013 18:57 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
nee, maar timbaland en die lopezhoer goed vinden![]()
kijk mijn prachttopics in jong danquote:Op donderdag 20 juni 2013 18:58 schreef LETMEIN het volgende:
[..]
Je hebt je nog niet voorgesteld, beetje onbeschoft
Mijn eerste ervaring was anders..quote:Op donderdag 20 juni 2013 18:57 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
mijn 1e ervaring met bowie:
kippevel, nog steeds
Ja, maar de belichting op m'n kamertje is dus beetje klote.quote:Op donderdag 20 juni 2013 18:59 schreef msacras het volgende:
[..]
das raar
ik heb een iphone 4 en die heeft best een goede frontcamera
mooie intro toch?quote:
quote:Op donderdag 20 juni 2013 19:00 schreef nodig het volgende:
Ik heb een ontiegelijk lekkere beurt gehad van de douche net![]()
Ik was heerlijk aan het soppen geslagen en toen klonk het liedje waves van mr. probz door de speaker, ik sloot mijn ogen en genoot. Wat een genot. Uiteindelijk gaf ik nog eens een ruk aan de doucheknop en kreeg ik de warme lading over me heen. Gelijk daarna hoorde ik mijn moeder schreeuwen dat ik moest stoppen! Fuck ik was betrapt.
Welk nummer bedoel je nu?quote:Op donderdag 20 juni 2013 19:02 schreef chapel24 het volgende:
So wake me up when its all over!!
Lekker nummertje van avicii
Interesting?quote:Op donderdag 20 juni 2013 19:03 schreef nodig het volgende:
[..]
Het soppen geeft wel een rommel hoor moet je allemaal weer van je af spoelen duurt lang
Sander van Doorn is een baas idd. Zijn album eleve11 heb ik helemaal stuk gedraaidquote:Op donderdag 20 juni 2013 19:03 schreef LETMEIN het volgende:
[..]
is te commercieel ja.
FLG
SvD
AvB
DB
allemaal veel beter
quote:Op donderdag 20 juni 2013 19:05 schreef AldoTheApache het volgende:
trance en house en elektrische meuk
quote:
Het vervelendste is dat wanneer je net de douch uit komt nog ontdekt dat je heel je haar nog onder het sop zit kan je moet je weer opnieuw onder de douche stappen en afdrogenquote:
Ik luister echt alles. Hardstyle, house, rock, reggae, trance, dubstep, drum n bass, top40 noem het maar op.quote:Op donderdag 20 juni 2013 19:05 schreef AldoTheApache het volgende:
trance en house en elektrische meuk![]()
Luieeeeequote:Op donderdag 20 juni 2013 19:07 schreef AldoTheApache het volgende:
ik ga ff omkleden en sporten![]()
geen zin #FML
quote:Op donderdag 20 juni 2013 19:09 schreef nodig het volgende:
Ben ik de enigste die in zijn onderbroek in de tuin zit met een laptop en rivella
Ja.quote:Op donderdag 20 juni 2013 19:09 schreef nodig het volgende:
Ben ik de enigste die in zijn onderbroek in de tuin zit met een laptop en rivella
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |