ik ben gisteren naar het ziekenhuis geweest voor een ruggenmerg punctie, maar na 4 mislukte pogingen heeft de arts het opgegeven. Hij wil het over 2 weken weer proberen.
Nu heb ik verschrikkelijk veel pijn in mijn rug. Ik kan bijna niet zitten, liggen of staan. Alles wat ik doe veroorzaakt meer pijn in mijn rug.
Ik hoop dat de punctie over 2 weken beter gaat en minder napijn geeft.
quote:*geeft dikke knuf en dikke zoen
Op dinsdag 17 september 2002 10:57 schreef DT het volgende:
ik voel me knap beroerd.ik ben gisteren naar het ziekenhuis geweest voor een ruggenmerg punctie, maar na 4 mislukte pogingen heeft de arts het opgegeven. Hij wil het over 2 weken weer proberen.
Nu heb ik verschrikkelijk veel pijn in mijn rug. Ik kan bijna niet zitten, liggen of staan. Alles wat ik doe veroorzaakt meer pijn in mijn rug.
Ik hoop dat de punctie over 2 weken beter gaat en minder napijn geeft.
quote:Thnx
Op dinsdag 17 september 2002 10:58 schreef DarkElf het volgende:[..]
*geeft dikke knuf en dikke zoen
*
![]()
![]()
Maar er loopt nog altijd een andere vrijgezel rond, en MAN...dat is me wat
-Q-
quote:word homo adviseer ik je
Op maandag 16 september 2002 23:06 schreef QyRoZ het volgende:
Lichtelijk wanhopig ivm onmogelijke liefde
Zit alleen nog steeds te twijfelen over een eventuele relatie. Zij lijkt op sommige punten totaal anders dan mij.
Natuurlijk moet je ook niet exact hetzelfde zijn, dan is er geen uitdaging meer. Maar hier heb ik toch zo m'n twijfels over.
En ook de afstand(140km). Tuurlijk het kan altijd erger, maar je kunt niet ff spontaan bij elkaar langs. Of als er iets is kun je niet even een helpende hand bieden.
En er zijn nog wel een aantal dingen die me dwarszitten maar die ga ik hier niet vertellen.
Dat roken ben ik overigens wel overheen dus dat heeft er weinig mee te maken.
quote:Oh dat komt wel... Ik ben er ook mee gakapt zoals je weet, en na verloop van tijd ging ik het echt merken.
Op dinsdag 17 september 2002 16:16 schreef racoon2002 het volgende:
hoewel ik me een stuk beter voel nu ik gekapt ben met school, geeft het me toch niet het gevoel wat ik dacht dat het me zou geven...
En ik weet nog hoe het komt ook nog....
Damn.... soms....
Keelpijn
![]()
Maar ik voel me verder wel heeeel erg goed!
quote:Ik denk aan je, lieverd
Op dinsdag 17 september 2002 17:44 schreef DuchessX het volgende:
Hoofdpijn, moe. Zware dag gehad op therapie en ontslagproblematiek waardoor ik me kut voel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |