abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_127632968
Nav van de discussie in het OUD FB topic is besloten het lijstje in dit topic te laten vervallen.
Alle OUD-users en hun kindjes die daar behoefte aan hadden, kun je terugvinden in het verjaardagslijstje op de Fok!wiki:

http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

Voel je vrij om daar je eigen gegevens aan te passen


Over dwarse, wakkere, dappere en grote dreumesen!
  maandag 10 juni 2013 @ 20:24:08 #2
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_127633117
Herkenbaar DF :D

balen van de tijd trouwens. M slaapt hier al een tijdje tot 8 uur. Heerlijk.....
pi_127633484
We moeten er doordeweeks toch uiterlijk half 8 uit, om Chris op school te krijgen. Dus 7.15 was ideaal. Hij rommelt ook met zijn middagslaapje sinds die tijd. Eerder was het standaard 2,5 uur. Nu sinds een week ook soms 1,5 of juist 3 uur. Ach, het trekt vast wel weer bij ;)
En we zijn in ieder geval weer 2 kiezen verder, midden in de nacht brullen was toch ook minder fijn..
  maandag 10 juni 2013 @ 20:34:37 #4
159615 PureEvil
Everybody Lies.
pi_127633697
Boh DF...Vervelend als je dan nóg vroeger op moet...(Ik geef Cristel nog rustig een fles rond 5/6 uur als ze dan wakker wordt, slaapt ze nog ff verder daarna :@ )

Mevrouw was net weer aan het krijsen toen ik haar in bed zette. Maar ik heb haar (voor het eerst eigenlijk) gewoon laten janken. En na zo'n 20 minuten werd het stil. Ben er niet trots op, maar ik wil ook niet dat het zo verder gaat elke dag. (Volgens mij maakt ze er een feestje van, "lekker knuffelen met papa en mama, zodat ik niet in bed hoef....")
pi_127634440
Soms is het even nodig PE, om een slechte gewoonte te doorbreken. Maar het voelt wel rot.. :*

Ik heb Daan deze week wel water gegeven om half 7, maar hij is echt wakker. Hij kan rustig een uurtje rondspelen zonder ontbijt, dus honger is het probleem niet.
  maandag 10 juni 2013 @ 20:52:12 #6
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_127634649
M gaat ook gewoon spelen in bed. Soms hoor ik hem kletsen en spelen rond 6 uur als de meiden zich melden maar daarna gaat hij gewoon weer liggen en verder slapen. Hij heeft ook 2 zachte boekjes in zijn bed liggen. Heeft ie wat te doen als ie wakker wordt :D

Oh en nog even een schattige foto. (hij krijgt niet echt chocolademelk maar hij had een leeg pakje te pakken en ik heb hem even laten oefenen met uit een rietje "drinken")

pi_127651786
Lekker Kyara!
Ik heb zo'n pakjeshouder, werkt wel goed bij knijpende Daantjes & pakjes sap.

En toen was het weer 7.15, en werd ik wakker van de wekker.. :P
pi_127670709
Ja die pakjeshouder is zeker handig!!!

R is om 6 uur wakker, en dan wil ze eruit. Ik laat haar soms aan de borst drinken tot dat de wekker gaat dan kan ik ook nog een oogje dicht doen maar ze is soms zo wakker dat ze drinkt en wiebelt haar kont in de lucht en dat is niet zo ontspannen :9
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  dinsdag 11 juni 2013 @ 17:51:02 #9
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_127671989
wat gaat jou wekker op een fijn tijdstip DF! Ik stap om half 8 al naar buiten om Anouk weg te brengen op een werkdag.... Dus wat dat betreft is het vroege wakker worden nog niet eens een groot probleem eigenlijk, behalve in de weekenden uiteraard ;)
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  dinsdag 11 juni 2013 @ 17:51:50 #10
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_127672019
hier ook een pakjes houder, maar omkeren is ook leuk natuurlijk... :D
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_127674906
pakjes houder is wel fijn ja heb ik met amber ook veel gebruikt. Lisa drinkt uit de rietjesbeker of uit een glas.

de hele dag is ze al ziek en vervelend veel huilen oiok wel heel veel slapen aan haar oren trekken en nog meer krijsen. Gebruik otalgan voor dr oortjes dat werkt wel redelijk goed verder zag ik net toen ze goed aan het brullen was dat er een kies doorsteekt dus daar zal ook wel veel pijn vandaag komen. Mijn arme meisje
2 liefdes 1 leven(L), 2 levens 1 liefde(L)
pi_127675059
Arm schaap. Niets zo erg als oorpijn. En ie kiezen. Bah. Billie is bezig met kies 3 en 4. Nog steeds :').
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
pi_127675548
Kuukske :D ik zei dat het lang ging duren!
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_127675639
Ja nouja. Een en twee waren zo door eigenlijk. We zien wel weer!
I am the root of all that is evil, but you can call me Kuukske.
[i]All that hurts me makes me stronger[/i] - MR
  dinsdag 11 juni 2013 @ 20:28:02 #15
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_127677480
Ik verwacht al 2 maanden iets met tanden of kiezen, gezien het gekwijl van madam...,.maar nog steeds niets. Volgens mij was de laatste ergens in november of december ofzo?
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
  dinsdag 11 juni 2013 @ 21:08:07 #16
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_127679359
Op kdv dagen trommel ik M ook o half 7 uit zijn bed hoor. Dan staan we ook om half 8 op de stoep van het kdv. Wel sneu, hij is er meestal als een van de eersten en wordt als een van de laatsten opgehaald.

10 minuten gesprekje gehad. Alles goed. Hij loopt ontzettend voor qua taal. Wel is hij soms een beetje gefrustreerd en heeft hij moeite met de drukte. Alle kindjes van zijn leeftijd lopen en dan wordt hij soms een beetje onder de voet gelopen. Maar ze verwacht dat dat wel weer beter gaat als hij zelf ook kan lopen. En ze doen daar niet aan speeltjes afpakken. Dat is een hele duidelijke regel dus er wordt geen speelgoed afgepakt en al helemaal niet van kleinere kindjes.
pi_127679571
Ik wil ook een 10 minuten gesprek!! lijkt me leuk O+

ik hoor altijd van alles als ik haar op kom halen maar toch!

Kyara fijn dat er strenge regels zijn wbt het afpakken van speelgoed!
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  dinsdag 11 juni 2013 @ 21:13:49 #18
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_127679694
Ze hebben hier 2x per jaar 10 minutengesprek. Het ouderportaal waar je op kan inloggen en daar schrijven ze elke keer een stukje en plaatsen ze foto's. En elk kwartaal vullen ze een welzijns- en ontwikkelingsevaluatie in en dat gaat ook in de map samen met de knutsels etc.
pi_127679876
Kyara
Wat goed van M en goede regel van het kdv

S heeft de hele ochtend met nichtje (9dgn ouder) gespeeld. Zijn 2 boefjes als ze samen zijn. S drinkt uit nichtje haar beker terwijl ze thuis geen roos vice lust.
Toen S nog niet los kon lopen en nichtje wel was S ook iets rustiger en liet speelgoed afpakken. Vanmorgen pakte S juist speelgoed van nichtje af en liep snel weg. Mijn moeder heeft haar handen vol aan die 2 maar met 5kinderen is ze gelukkig wel wat gewend.
pi_127679881
Ik heb die gesprekken elke keer gemist omdat ik op die tijd en/of datum niet kon
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
  dinsdag 11 juni 2013 @ 21:19:12 #21
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_127680009
quote:
0s.gif Op dinsdag 11 juni 2013 21:17 schreef bitterend het volgende:
Ik heb die gesprekken elke keer gemist omdat ik op die tijd en/of datum niet kon
jammer hoor!

Zoe, zo leuk dat ze zo samen opgroeien.

En ik wil Marjolijntje ook nog even verwelkomen met haar dreumes. *O*
  dinsdag 11 juni 2013 @ 21:21:08 #22
36072 Susie
Hatsjikiedeeeeeeee!
pi_127680129
Ik hoorde vandaag dat de drie meiden (alle 3 uit oktober) zo ontzettend leuk met elkaar zijn. De ene keer neemt de een het voortouw wat spelen betreft, andere keer weer de andere, schijnt ontzettend leuk te zijn volgens de leidsters O+
Unlike those who hide the truth, i tell it like it is......
pi_127680347
Susie zo leuk is dat ja!! ik hoop ook vaak dat R met leeftijdgenoten zo leuk speelt (andere 2 meiden) als ik met haar in de ochtend binnenkom (rond 8 uur) dan komen altijd kindjes uit haar groep op dr af! een jochie gaf haar een kusje vorige week O+ en maandag riep een meisje van net 2 dat ze ging met "ebeka" spelen :D O+

Zoe O+
**human milk for human babies**
Be who you are and say what you feel, because those who mind don't matter and those who matter don't mind.
pi_127680482
:W

Ik heb een dreumes :D

Mama van F. (2012) en M. (2016)
  dinsdag 11 juni 2013 @ 21:27:22 #25
4756 Kyara
1 + 1 = 3
pi_127680492
Lief!

M heeft het wel steeds over "Cas", vriendje heet L.ucas.

Kunnen jullie kindjes eigenlijk hun eigen naam zeggen? M zegt de meest vreemde woorden maar zijn eigen naam.... :N
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')