je kan ook nog kaarten kopen aan de poort mocht ticketmaster niet meer beschikbaar zijn.quote:Op woensdag 12 juni 2013 22:33 schreef Pizzabodem het volgende:
Tot wanneer zijn de dagkaarten voor zondag eigenlijk te koop via Tickemaster?
Twijfel namelijk nog heel erg of ik zal gaan. Heb eigenlijk wel heel veel zin in een dage festival, vooral nadat ik Green Day via de Rock am Ring stream heb gezien een paar dagen geleden, alleen heeft er nu nog niemand zin/geld om mee te gaan.
Net als vorig jaar. Toen hadden we ons tentje (ook op camping A) al om 7.15uur op staan, was driekwart van het voetbal veld nog leegquote:Op woensdag 12 juni 2013 10:18 schreef indiaantje89 het volgende:
[..]
In 2011 hadden we rond een uur of 8 nog plek. Helemaal tegen dat voetbal veld aan.
Haha wij ook vorig jaar. Half 8 stond de tent, 8 uur al aan de Brandjes en genieten van ploeterende mensen die hun tent opzettenquote:Op donderdag 13 juni 2013 01:16 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Net als vorig jaar. Toen hadden we ons tentje (ook op camping A) al om 7.15uur op staan, was driekwart van het voetbal veld nog leeg! had om 9uur al een sixpack halve liters op
![]()
12 blikken is 12 blikken, al waren het literblikken.quote:Op woensdag 12 juni 2013 19:18 schreef Dagoduck het volgende:
Er staat dat je 12 blikjes bier mee mag, zijn dit dan 33cL of 0,5L blikjes?
Hahaha, mooi in 't ootje genomen door je te laten zingenquote:Op woensdag 12 juni 2013 11:37 schreef Sociologiaans het volgende:
[..]
Stimmt! Ging bij mij ook belachelijk makkelijk moet ik zeggen. Moest alleen een reden smsen naar 3fm waarom ik wilde gaan, 1x gesmst gelijk teruggebeld niets moeten doen en hop 2 kaarten.
Goed, mij hoor je niet klagen. Had ze anders sowieso wel gekocht.
http://www.3fm.nl/gemist#/ajax/overlay/gemist/fragment/95858 dit dus
Nee heur, the script is een goede bandquote:Op donderdag 13 juni 2013 09:06 schreef Mike009000 het volgende:
Bij pinkpop vind ik het eigenlijk traditie om - als ik rond half 6 voor de camping sta - een biertje open te trekken. Ondanks dat ik normaliter vrijwel niet drink, hoort het er dan m.i. gewoon bij :-).
Ben ik overigens de enige man, die wel van the Script houdt?
Ik denk daarinteten dat je in je eentje voor het podium staat als de script optreedquote:Op donderdag 13 juni 2013 09:06 schreef Mike009000 het volgende:
Bij pinkpop vind ik het eigenlijk traditie om - als ik rond half 6 voor de camping sta - een biertje open te trekken. Ondanks dat ik normaliter vrijwel niet drink, hoort het er dan m.i. gewoon bij :-).
Ben ik overigens de enige man, die wel van the Script houdt?
Ik vroeg me dus af of ik buiten alle vrouwen (en hun wederhelften die verplicht erheen moeten) de enige man ben die er vrijwillig staat.quote:Op donderdag 13 juni 2013 09:31 schreef makkie88 het volgende:
[..]
Ik denk daarinteten dat je in je eentje voor het podium staat als de script optreed
Ben zelf ook wel benieuwd naar hoe ze live zijn, dus ik zal zeker gaan kijken.quote:Op donderdag 13 juni 2013 09:28 schreef Lamabal het volgende:
[..]
Nee heur, the script is een goede band
Queens of the Stone Age, daar kom ik voorquote:Op donderdag 13 juni 2013 10:10 schreef Mike009000 het volgende:
Ben in januari naar the Script in Brussel geweest en dat vond ik wel een heel goed concert. Wat zijn verder absolute go's voor jullie komend weekend?
Zelf ben ik wel erg benieuwd naar Paramore, Jimmy Eat World, The Gaslight Anthem, QOTSA en Alt-J. Dat zijn wel de bands die ik absoluut wil zien komend weekend. Rest zal ik gewoon wat heen en weer richting de bar en podium lopen.quote:Op donderdag 13 juni 2013 10:10 schreef Mike009000 het volgende:
Ben in januari naar the Script in Brussel geweest en dat vond ik wel een heel goed concert. Wat zijn verder absolute go's voor jullie komend weekend?
Beetje jammer deze vraag, kan je gewoon op de Pinkpop site vinden...quote:Op donderdag 13 juni 2013 10:45 schreef indiaantje89 het volgende:
Hoe laat is morgen het terrein open?
Als je niet op dezelfde dag heen en weer gaat, is het vaak voordeliger om niet uit te checken, ben je voor 2 tientjes klaar.quote:Op donderdag 13 juni 2013 10:49 schreef ooble het volgende:
Hier kun je trouwens nog cheap treinkaartjes scoren. http://www.treinkaartkorting.nl/ Via de NS site ben je tot een bepaalde afstand goedkoper uit maar voor mensen die van ver komen is dit wel handig denk ik!
Snorry overheen gekekenquote:Op donderdag 13 juni 2013 11:09 schreef Exterminator het volgende:
[..]
Beetje jammer deze vraag, kan je gewoon op de Pinkpop site vinden...
Kost je waarschijnlijk evenveel tijd om te zoeken dan de zin die je hier hebt getypt
- Compleet main-stage vrijdagquote:Op donderdag 13 juni 2013 10:10 schreef Mike009000 het volgende:
Ben in januari naar the Script in Brussel geweest en dat vond ik wel een heel goed concert. Wat zijn verder absolute go's voor jullie komend weekend?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |