Die kan je zo lekker aantrekken en terug laten knallenquote:Op maandag 10 juni 2013 10:16 schreef Ticootje het volgende:
Ja hij trekt graag mn dure bh's bijna kapot.. Die bandjes zijn heel hip blijkbaar.
Jaquote:Op maandag 10 juni 2013 10:45 schreef Fieder het volgende:
[..]
Die kan je zo lekker aantrekken en terug laten knallen
Gaat niet om te zwaar. Gaat om het aantal schepjes flesvoeding dat slecht is voor de nieren.quote:Op maandag 10 juni 2013 11:19 schreef kleinzusje het volgende:
Lief hoor !![]()
Fieder: Is het echt zo erg als hij iets meer drinkt ? Istie te zwaar ?
Bram begint onwijs op zn zus te lijken.quote:Op maandag 10 juni 2013 11:24 schreef Cocotrimonium het volgende:
Ik vind Bram echt flink veranderd! Niet alleen groter/ouder geworden, maar ander gezichtje echtOf het lijkt zo op de foto's, dat kan natuurlijk ook.
Hier ook. Hij heeft echt een duidelijke mening en visie en hij bemoeit zich er echt mee. Hij vindt het prima dat ik hier soms meelees maar als we het niet eens zijn zegt ie wel vaak 'heb je weer gelezen zeker'quote:Op maandag 10 juni 2013 09:06 schreef danic het volgende:
Wij bepalen het hier echt samen en zijn het vaak niet met elkaar eens. Rustig praten werkt dan het beste om samen tot een werkwijze te komen. Het gaat dan vaak om verschil in visie.
Ik ben wel beter ingelezen en haal veel info hier vandaan, maar daar hecht hij geen waarde aan. Hij vind het stom dat ik op fok! zit en wil er niks over horen.
Wat mag bij jullie wel en niet ?quote:Op maandag 10 juni 2013 11:25 schreef clauwheee het volgende:
Bram wat ben je leuk!
[..]
Hier ook. Hij heeft echt een duidelijke mening en visie en hij bemoeit zich er echt mee. Hij vindt het prima dat ik hier soms meelees maar als we het niet eens zijn zegt ie wel vaak 'heb je weer gelezen zeker'. Ik moet trouwens eerlijk bekennen dat als we het op zijn manier doen het vaak ook beter gaat. Wij zijn niet heel streng, met eten bijvoorbeeld. Wel heel consequent met wat wel en niet mag (nu al).
Ja deze 2 wel... De middelste is een totaal ander gezichtje.quote:
Knap zeg ! Hier gaat ze "nee" ook een beetje snappenquote:Op maandag 10 juni 2013 11:30 schreef clauwheee het volgende:
kz, waar ze niet bij mag komen enzo. Smartcard uit de tvdinges halen, vaas met nepbloemen omgooien, kandelaars van tafel meppen, in de gordijnen hangen enz. Was allemaal erg populair een poosje maar ze weet nu dat het niet mag. En natuurlijk probeert ze het nog wel, maar een nee snapt ze al wel degelijk en/of we halen dr gelijk uit de situatie en dan doet ze het ook niet meer. Wij zijn niet van het huis leeg maken of dingen verzetten. Dat moet ze maar leren.
Het blijft een puzzel he?quote:Op maandag 10 juni 2013 11:32 schreef Fieder het volgende:
Advies van cb en nutrilon was om eerst in te dikken met jbpm. Maar dat doe ik al. Ik wil eigenlijk niet bijvoeden voor 6 mnd maar ik geloof dat L dat zelf gaat bepalen.![]()
Rijstebloem kan ik sowieso doen, is ook hypoallergeen. Mocht van het cb met 3 mnd beginnenmaar wil minstens tot 4 mnd wachten. Misschien dat ik dan de hapjes wel tot 6 mnd uit kan stellen.
quote:Op maandag 10 juni 2013 11:36 schreef Cathmar het volgende:
Hee KZ, ik ben er nu... doe eens een foto (heel eventjes maar...)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Niet quoten asje
All I need is for my man to live up to his role
Onwetendheid is zaligmakend (Nalby)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |