Ik ben best tevreden over blogspotquote:Op donderdag 8 augustus 2013 14:34 schreef CarOnline het volgende:
Gefeliciteerd beiden!
Ik heb ook een lijstje gemaakt, met dingen die ik ooit nog moet doen.
Vooral opruimen en sorteren
Maar ook wel toffe dingen en dingen die ik ECHT niet leuk vind, maar die ik als moeder zijnde gewoon leuk moet vinden! Taart bakken enzo, popcakes. (yuk)
Iemand nog tips veur een leuke niet te onhandige blog?
Ik verheug me nu al op je blogquote:Op donderdag 8 augustus 2013 14:34 schreef CarOnline het volgende:
Gefeliciteerd beiden!
Ik heb ook een lijstje gemaakt, met dingen die ik ooit nog moet doen.
Vooral opruimen en sorteren
Maar ook wel toffe dingen en dingen die ik ECHT niet leuk vind, maar die ik als moeder zijnde gewoon leuk moet vinden! Taart bakken enzo, popcakes. (yuk)
Iemand nog tips veur een leuke niet te onhandige blog?
Als als als als hè!quote:Op donderdag 8 augustus 2013 17:12 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik verheug me nu al op je blog
Zelf gebruik ik Blogspot/Blogger.
Gefeliciteerd dragonberry en PPP!
Haa misschien moet ik maar eens zonder lak proberen dan!quote:Op donderdag 8 augustus 2013 17:13 schreef Greys het volgende:
Zelf ook een update. Of nou ja, een blog over voorbereidingen op de start van een doel![]()
http://mirandadayzero.blogspot.nl/2013/08/mir-goes-girly.html
Hoe bedoel je, zonder lak?quote:Op donderdag 8 augustus 2013 19:33 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Haa misschien moet ik maar eens zonder lak proberen dan!
Succes
Ja vaak welquote:Op donderdag 8 augustus 2013 19:43 schreef Greys het volgende:
[..]
Hoe bedoel je, zonder lak?
Of heb jij juist altíjd je nagels netjes gelakt?
Haha ja nu niet.quote:Op donderdag 8 augustus 2013 19:49 schreef Greys het volgende:
Oh tof![]()
Ja da's een leuk doel, alles mooi sorteren.
Ik wil de foto's wel graag zien van al die gekleurde flesjes
op dayzero.com staat een rekendingetjequote:Op zaterdag 10 augustus 2013 15:40 schreef CarOnline het volgende:
Uh hoe weet ik dat ik 1001 dagen heb gehad?
Is daar een handig dingetje voor? Ik ben zo'n kluns, ik kom daar nooit uit![]()
Lama, al wat gevonden.quote:Op zaterdag 10 augustus 2013 15:54 schreef Muck het volgende:
[..]
op dayzero.com staat een rekendingetje
Whehe! Herkenbaar! Af en toe denk ik ook "shit! dat had ik voor mijn doelen-lijstje kunnen gebruiken/doen". Ook heb ik al minstens 5 theetjes gedronken die ik nog nooit gedronken heb, maar dat bedenk ik mij dan achteraf pas, waardoor ik niet meer weet wát voor een thee ik ook alweer heb gedronken + dat ik er geen foto van heb.quote:Op woensdag 7 augustus 2013 23:07 schreef Greys het volgende:
Jezus jezus jezus wat een gemiste kans vanavond
Hele leuke avond gehad met vriendin in de sauna. En aan het eind zaten we in de kleedkamer tegelijk met de Ewbank-lookalike (maar dan leuker) in de kleedkamer, het was een verlegen versie die al een paar keer vriendelijk naar ons gelachen had maar verder niks durfde te zeggen. Toen ie weg ging zei hij 'Nou eh, doeg!'. Die had ik moeten grijpen voor het 'hug 101 personen waaronder 50 vreemden'-doel op mijn lijst. Waarom bedenk ik dat soort dingen altijd net te laat
Oeh! Dat was een goeie voor mij geweest, het wat meer girly-zijn. Ik ben ook zo'n halve jongen zeg maarquote:Op donderdag 8 augustus 2013 17:13 schreef Greys het volgende:
Zelf ook een update. Of nou ja, een blog over voorbereidingen op de start van een doel![]()
http://mirandadayzero.blogspot.nl/2013/08/mir-goes-girly.html
Je bent al een flink eind! Post je 75 alvast eensquote:Op vrijdag 9 augustus 2013 22:02 schreef pietkanarie het volgende:
Ik ontdekte dit project vandaag pas! Maar super leuk en perfect voor een uitsteller als ik. Heb nu 75 doelen bedacht. Nog best lastig om er 101 te bedenken.
Haha, nee helemaal niet nieuwsgierig inderdaadquote:Op zondag 11 augustus 2013 14:07 schreef Anne het volgende:
[..]
Je bent al een flink eind! Post je 75 alvast eens? (Ik ben niet nieuwsgierig)
Doel 16 kan je doorstrepenquote:Op zondag 11 augustus 2013 19:57 schreef pietkanarie het volgende:
Zo, de weblog is een feit:
http://mijndayzeroproject.123website.nl/250877616
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |