TS?quote:Op zaterdag 8 juni 2013 08:30 schreef Dotteke het volgende:
[..]
En dan lezen we morgen in de krant
In bloemendaal is blaadjes weggeblazen, de zee in .Hij was samen met Lavenderr naar de zee gekomen, maar hij had niet verwacht dat er zoveel wind zou komen.
Blaadjes vleide zich naast Lavenderr op de handdoek toen een windvlaag hem wegblies. Hij probeerde zich nog achter het bikini topje van Lavenderr te verschuilen. Maar helaas, net toen hij in de cup wilde duiken blaasde de wind hem richting zee. Lavender slaakte een kreet van schrik en huppelde er nog achteraan, maar helaas de wind was te sterk en nam Blaadjes mee naar het midden van de zee. Er is nog een zoektocht naar Blaadjes gedaan, er zijn er diverse gevonden, maar wie nu de echte Blaadjes is is niet bekend.
Dus advies van mij aan Blaadjes, doe maar niet, ga maar niet naar de zee
Update
Blaadjes was toch wedergekeerd op het strand naast Lavenderr. Dat heb je met blaadjes, die waaien weg maar zijn zo licht dat zelfs water ze niet boeit, als ze even weer opgeworpen worden door de wind dan zijn ze droog en waaien ze moeiteloos verder.
Lavenderr was door het dolle heen en was zo bang dat ze Blaadjes weer de lucht in zouden blazen dat ze snel om zich heen keek, 'is er niet iets waar ik blaadjes mee kan vast leggen", zei ze mompelend. Ze zag de bui natuurlijk al hangen, daar ging haar lekkere strandmiddag, zo kon ze de hele dag achter dat blad aan hollen en daar had ze helemaal geen zin in.
Al rondkijkend zag ze op loop afstand een anker liggen. Helemaal blij dat ze iets gevonden had rende ze er naar toe, Blaadjes had ze ondertussen ff in de rand van haar bikinibroekje gedaan, daar zat hij voorlopig veilig. Eenmaal bij het anker gekomen viel het niet mee deze van zijn plaats te krijgen. Maar met wat hulp van omstanders is het haar gelukt het anker op zijn plaats te krijgen. Echter wat niemand voorzien had gebeurde, net voordat het anker de grond raakte viel Blaadjes achter het bikinibroekje en boem pats hij dwarrelde precies onder het anker. Wat er toen gebeurde kan je wel nagaan. Blaadjes werd verpulverd onder het anker. Lavenderr was met stomheid verslagen en verliet snikkend het strand. Nu moest ze wachten tot de herfst, dan zouden de Blaadjes vast en zeker terug keren!!!
Zo maar een gedachten spinsel over Blaadjes mee naar het strand met Lavenderrquote:Op zaterdag 8 juni 2013 10:07 schreef theguyver het volgende:
[..]
TS?
goedemorgen, zo gisteren huis opgeruimd balkon vrij gemaakt!
Zwembadje neer gedonderd tuinestoeltjes van de beneden buren gejat, hangmatje van de buurvrouw geleend, koelbox staat klaar.
laat de vakantie beginnen
owwwwwwww yeaaaaaaahquote:Op zaterdag 8 juni 2013 10:12 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Zo maar een gedachten spinsel over Blaadjes mee naar het strand met Lavenderr![]()
O lekker, genieten maar nu!!!! komt prachtig weer aan de komende twee weken volgens buienradar. Hopen voor jullie dat het uitkomt!
Hahaha Dot, wat een verhaalquote:Op zaterdag 8 juni 2013 10:12 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Zo maar een gedachten spinsel over Blaadjes mee naar het strand met Lavenderr![]()
O lekker, genieten maar nu!!!! komt prachtig weer aan de komende twee weken volgens buienradar. Hopen voor jullie dat het uitkomt!
Ben je aan het klussen in huis? Lijkt me warm daarvoor..quote:Op zaterdag 8 juni 2013 10:27 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Hahaha Dot, wat een verhaal![]()
Maar we zouden idd wel een anker nodig hebben want het waait behoorlijk vandaag![]()
Goeiemorgen allemaal![]()
*aan de klus gaat, het is alweer half elf en nog niks gedaan behalve lekker uitslapen
Wel heel anders dan die spinsels van mij.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 10:12 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Zo maar een gedachten spinsel over Blaadjes mee naar het strand met Lavenderr![]()
Willen we wel weten waar die spinsels van jou over gaan, dan?quote:Op zaterdag 8 juni 2013 11:32 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
Wel heel anders dan die spinsels van mij.![]()
Ankers, wegwaaien en verpulveren komen daar niet in voor.
Nee dat denk ik niet.quote:Op zaterdag 8 juni 2013 11:35 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Willen we wel weten waar die spinsels van jou over gaan, dan?
Wat een lekker rustig nummertjequote:Op zaterdag 8 juni 2013 11:43 schreef Lavenderr het volgende:
Echt iets voor hier op BNW
The (Il)Lumineers
In állesquote:Op zaterdag 8 juni 2013 11:54 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
Wat een lekker rustig nummertje![]()
Jij ziet overal de illuminati in he?
quote:Op zaterdag 8 juni 2013 02:07 schreef johannes_vermeer het volgende:
#TeamJohannes groet #TeamInsomnia_ en BNW
Jij ook heel veel plezierquote:
Je bent weer in vorm!quote:Op zaterdag 8 juni 2013 11:43 schreef Lavenderr het volgende:
Echt iets voor hier op BNW
The (Il)Lumineers
quote:Op zaterdag 8 juni 2013 12:13 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik hoorde hem daarnet in de auto en dacht meteen: BNW.
Beroepsdeformatie
heul stiekumquote:Op zaterdag 8 juni 2013 11:31 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
Dacht jij nou heel stiekem dat Dot Weswiladvies was?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |