Oke, Kan hierdoor de boete hoger worden?quote:Op donderdag 6 juni 2013 17:35 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Nee, je kan niet in bezwaar tegen een transactievoorstel.
Het enige wat je kan doen is niet betalen, vervolgens word je gedagvaard en moet je bij de kantonrechter verschijnen. Die gaat vervolgens bekijken of er al dan niet een boete opgelegd wordt.
Het is òf transactievoorstel betalen, òf een dagvaarding. Het is geen crimineel strafproces waar onderhandeld wordt in ruil voor strafvermindering ofzoquote:Op donderdag 6 juni 2013 17:39 schreef SiGNe het volgende:
ja, het is slechts een voorstel immers, je kan een tegenbod (vrijspraak) uitbrengen.
Ik heb er gelukkig nooit ervaring mee gehadquote:Op donderdag 6 juni 2013 17:41 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Het is òf transactievoorstel betalen, òf een dagvaarding. Het is geen crimineel strafproces waar onderhandeld wordt in ruil voor strafvermindering ofzo
In de regel eist OvJ een hogere boete dan het transactievoorstel, dus ja. Vraag is of de kantonrechter erin mee gaat, en dan is dus de vraag of jij je verhaal goed voor elkaar kunt krijgen, wat jullie de politie al hebben verteld, etc.quote:Op donderdag 6 juni 2013 17:41 schreef frk73 het volgende:
[..]
Oke, Kan hierdoor de boete hoger worden?
Je hebt een strafbeschikking gehad? Mijn excuses, ik ging uit van een transactievoorstel.quote:Op donderdag 6 juni 2013 17:43 schreef frk73 het volgende:
"Bent u het niet eens met de strafbeschikking, dan kunt u verzet instellen bij de officier van justitie. De officier van justitie moet uw verzet binnen twee weken na kennisneming van strafbeschikking hebben ontvangen."
Dit betekend toch gewoon bezwaarschrift indienen?
Een strafbeschikking dus. Dan inderdaad in verzet.quote:Op donderdag 6 juni 2013 17:43 schreef frk73 het volgende:
"Bent u het niet eens met de strafbeschikking, dan kunt u verzet instellen bij de officier van justitie. De officier van justitie moet uw verzet binnen twee weken na kennisneming van strafbeschikking hebben ontvangen."
Dit betekend toch gewoon bezwaarschrift indienen?
Duidelijk. Ik ga een mooi bewaarschriftquote:Op donderdag 6 juni 2013 17:50 schreef Me_Wesley het volgende:
Overigens zal de rest van het traject er waarschijnlijk ongeveer hetzelfde uitzien. De OvJ kan bepalen de strafbeschikking te vernietigen of te verlagen, of hij kan besluiten te dagvaarden.
Zo belachelijk vind ik het niet.quote:Op donderdag 6 juni 2013 17:58 schreef frk73 het volgende:
[..]
Duidelijk. Ik ga een mooi bewaarschrift
maken en dan afwachten of de boeten terug getrokken gaat worden of dat ik gezellig naar de kantonrechter moet. [v]Want toegeven voor zoiets belachelijk gaat niet gebeuren.[/v]
Dan is de boete toch gewoon terecht? Als je het brengt als 'ik rende gewoon weg en dat mag toch' of je brengt het als 'wij renden met zijn 3'en tegelijk weg om wat uit te lokken bij de politie'. Wat ga je verklaren bij een kantonrechter? "We staan met zijn 3'en op de hoek van de straat, zien de politie aankomen en toen......."quote:Op donderdag 6 juni 2013 17:27 schreef Me_Wesley het volgende:
Afgaande op jurisprudentie is dit artikel vooral gericht op mensen die moedwillig overlast veroorzaken, met als enig doel overlast veroorzaken. Wat dat betreft zou je deze actie daaronder kunnen scharen.
Daarom vroeg ik ook wat ze de politie hebben verklaard, maar daar krijg ik geen antwoord op. Zoals de situatie beschreven wordt valt het in mijn opinie onder baldadigheid. De vraag is dus of de situatie te ontkennen isquote:Op donderdag 6 juni 2013 18:00 schreef Sandyman het volgende:
[..]
[..]
Dan is de boete toch gewoon terecht? Als je het brengt als 'ik rende gewoon weg en dat mag toch' of je brengt het als 'wij renden met zijn 3'en tegelijk weg om wat uit te lokken bij de politie'. Wat ga je verklaren bij een kantonrechter? "We staan met zijn 3'en op de hoek van de straat, zien de politie aankomen en toen......."
Snap dat je dat denkt. Maar als ik het vertel als we begonnen gewoon te rennen. En vervolgens krijg ik een boete van 250 euro en die twee anderen staan gezellig met de politie te praten terwijl mijn gegevens worden opgeschreven. Dat is niet helemaal terecht zou ik zeggenquote:Op donderdag 6 juni 2013 18:00 schreef Sandyman het volgende:
[..]
Zo belachelijk vind ik het niet.
[..]
Dan is de boete toch gewoon terecht? Als je het brengt als 'ik rende gewoon weg en dat mag toch' of je brengt het als 'wij renden met zijn 3'en tegelijk weg om wat uit te lokken bij de politie'. Wat ga je verklaren bij een kantonrechter? "We staan met zijn 3'en op de hoek van de straat, zien de politie aankomen en toen......."
Eerste vraag van de kantonrechter zal zijn waarom jullie gingen rennen. Zorg dus dat je een verhaal hebt dat niet ingaat tegen de verklaringen die je daar al hebt gegevenquote:Op donderdag 6 juni 2013 18:03 schreef frk73 het volgende:
[..]
Snap dat je dat denkt. Maar als ik het vertel als we begonnen gewoon te rennen. En vervolgens krijg ik een boete van 250 euro en die twee anderen staan gezellig met de politie te praten terwijl mijn gegevens worden opgeschreven. Dat is niet helemaal terecht zou ik zeggen
Het gaat niet om die anderen, het gaat om jou! Als jij die beschrijving van baldadigheid leest, dan denk je niet, nou, dat zou best nog eens een terechte boete kunnen zijn?quote:Op donderdag 6 juni 2013 18:03 schreef frk73 het volgende:
[..]
Snap dat je dat denkt. Maar als ik het vertel als we begonnen gewoon te rennen. En vervolgens krijg ik een boete van 250 euro en die twee anderen staan gezellig met de politie te praten terwijl mijn gegevens worden opgeschreven. Dat is niet helemaal terecht zou ik zeggen
quote:Op donderdag 6 juni 2013 18:03 schreef probeer het volgende:
En dan zegt de agent, "ja maar dat was heulemaal niet zo! Frk73 was baldadig!"
En dan mag je dokken, want de agent krijgt gelijk van de rechter.
Welles-nietes met de politie win je nooit.
Maar tijdens bezwaar maken is de politie niet aan de orde. Dat zou pas zijn als ik voor de rechter verschijn.quote:Op donderdag 6 juni 2013 18:03 schreef probeer het volgende:
En dan zegt de agent, "ja maar dat was heulemaal niet zo! Frk73 was baldadig!"
En dan mag je dokken, want de agent krijgt gelijk van de rechter.
Welles-nietes met de politie win je nooit.
Ligt eraan wat je met dat wegrennen wilt bereiken. Als je dat doet om de politie te irriteren ligt het toch echt aan jezelf, niet aan de 'Nederlandse politie'.quote:Op donderdag 6 juni 2013 18:06 schreef StM het volgende:
Absurd dat je voor wegrennen een boete kan krijgen... Maar goed dat is te verwachten van de Nederlandse politie
Klopt, OvJ buigt zich erover. Misschien dat hij ervoor kiest om de beschikking te vernietigen of de straf te verlagen, maar ook dat gaat op basis van jouw bezwaarschrift in combinatie met de PV('s) van de agent(en).quote:Op donderdag 6 juni 2013 18:05 schreef frk73 het volgende:
[..]
Maar tijdens bezwaar maken is de politie niet aan de orde. Dat zou pas zijn als ik voor de rechter verschijn.
Het was ook kinderachtig. Maar om 250 euro boete aan een van de drie te geven, is naar mijn mening nog kinderachtiger.quote:Op donderdag 6 juni 2013 18:08 schreef Me_Wesley het volgende:
[..]
Ligt eraan wat je met dat wegrennen wilt bereiken. Als je dat doet om de politie te irriteren ligt het toch echt aan jezelf, niet aan de 'Nederlandse politie'.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |