Ik snapput, maar tis naturlijk een piece of koekie om die gegevens eens lekker te misbruiken.quote:Op donderdag 6 juni 2013 17:47 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Is toch vrij logisch? Bij een incident moeten ze met 1 druk op de knop hoeveel mensen er binnen lopen en hoeveel mensen ze dus moeten evacueren/zoeken.
Er zijn honderden voorbeelden te noemen van ongevallen waar ze geen idee hadden naar hoeveel mensen ze moesten zoeken en dat werkt niet zo best..
Dat is al iets heel anders dan een pasje om binnen-buiten te komenquote:Op donderdag 6 juni 2013 17:51 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ik snapput, maar tis naturlijk een piece of koekie om die gegevens eens lekker te misbruiken.
Voertuigen idem dito; zelfde pasje nodig om hem te starten, en daarmee hang je dus ook meteen aan de GPS; ze kunnen álles zien wat je doet; route, snelheid, remmingen, stilstand, álles. Volgende stap is een webcam in de auto.
Ja duh, maar het gaat om het feit dat alles tot op de minuut geregistreerd kán worden, gewoon, omdat digitaal. Het heeft allemaal zo zijn voor- en nadelen.quote:Op donderdag 6 juni 2013 17:55 schreef Barcaconia het volgende:
[..]
Dat is al iets heel anders dan een pasje om binnen-buiten te komen
en sommige voordelen worden misbruik....... in jouw nadeelquote:Op donderdag 6 juni 2013 18:38 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ja duh, maar het gaat om het feit dat alles tot op de minuut geregistreerd kán worden, gewoon, omdat digitaal. Het heeft allemaal zo zijn voor- en nadelen.
ah mevrouw jr is van de legquote:
Ze blijft drinken! En net nu de kraamhulp weg is.quote:
Tof!!quote:Aafke is vandaag voor het eerst uit zichzelf gaan staan
Dat is bij ons ook, maar aan de hand daarvan worden geen uren geboekt.quote:Op donderdag 6 juni 2013 17:46 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Dat wordt steeds erger; het begint met digitale sloten op de zaak, die je dan met een druppel of pasje moet openmaken. Bij de toko waar ik nu zit doe je álles met een pasje; zonder dat ding kom je werf niet eens opEn in de fabrieken en installaties waar we werken is het nog veel erger, daar moet je ook 'piepen' als je het werkgebied in- en uitloopt. Safety.. uhhuh.
ah GAK dagen opnemenquote:Op donderdag 6 juni 2013 21:42 schreef daNpy het volgende:
[..]
Dat is bij ons ook, maar aan de hand daarvan worden geen uren geboekt.
Bij mijn vorige (parttime) baan wel, ook per kwartier
Bij mn huidige baan kunnen ze af en toe ook piepen, ze hebben alleen niet door dat het dan "anders" geboekt wordt en het moraal bijzonder zakt. Uiteindelijk zijn ze dus duurder uit.
Taxi's in Amsterdam en Rotterdam hebben dat al, "beveiligings" camera's in en op de auto. (o.a. in het dakbord)quote:Op donderdag 6 juni 2013 17:51 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Ik snapput, maar tis naturlijk een piece of koekie om die gegevens eens lekker te misbruiken.
Voertuigen idem dito; zelfde pasje nodig om hem te starten, en daarmee hang je dus ook meteen aan de GPS; ze kunnen álles zien wat je doet; route, snelheid, remmingen, stilstand, álles. Volgende stap is een webcam in de auto.
E-mail adres is mijn spam-adres waarvan de naam overeenkomt met de naam van de persoon die ze proberen te benaderen. En ik heb al een paar mailtjes van een advocaat gehad over de voogdij van de dochter van deze persoonquote:Dear -naam-,
This is concerning work completed on your 2006 Land Rover. At the time of the repair, you authorized repair services to be performed.
According to our records, your account is past due and is currently scheduled to go to collections within 7 days.
Please send payment of $65.28 to:
-naam-
-adres-
University Place, WA 98466
quote:5. That the minor children reside in -plaats- with the Plaintiff.
6. That an Order of child support was entered in the above cause on March 2, 2011 wherein
the Defendant was ordered to pay child support in the amount of $1,061.00 per month.
7. That since the entry of that order, there has been a substantial and material change of
Ik had 3 opties:quote:Op vrijdag 7 juni 2013 11:00 schreef Barcaconia het volgende:
Hoppa, even 2 weken doorbijten dus. Ik had ook zo'n gesprek ongeveer 4 weken voor einde stage. Scriptie was helder maar veel te kort en beknopt. Moest betere onderbouwing hebben. In 4 weken tijd de hele scriptie herschreven en dieper op alle materie ingegaan incl. cijferonderbouwing en gewoon geslaagd met een mooi cijfer
Die 3 keuzes lijkt me een no-brainer. Even een versnellingkje opschakelen, doorgaan en afwerken. Zonde om nu te stoppen en een paar jaar weg te gooien of op te geven en iig 1 jaar weggooien.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 11:11 schreef .Neovo. het volgende:
[..]
Ik had 3 opties:
1: stoppen en na de vakantie opnieuw.
2: doorgaan met risico op zakken
3: kappen met de opleiding.
Ik heb voor 2 gekozen, maar dan moet ik dan wel even aan de bak.
Mijn stage loopt officieel tot 28 juni, maar 17 juni moet alles al klaar zijn. 24 juni geef ik presentatie en dan hoor ik of ik geslaagd ben ofniet.
Zoals een kennis van me zei "Verstand op 100 en zicht op eindig". Doorgaan joh, ik zit al jaren met hetzelfde dilemma en ik ben ook nog steeds bijna klaar. Maar ondertussen wel zo ontzettend bijna dat ik ook echt niet meer stop!quote:Op vrijdag 7 juni 2013 11:11 schreef .Neovo. het volgende:
[..]
Ik had 3 opties:
1: stoppen en na de vakantie opnieuw.
2: doorgaan met risico op zakken
3: kappen met de opleiding.
Ik heb voor 2 gekozen, maar dan moet ik dan wel even aan de bak.
Mijn stage loopt officieel tot 28 juni, maar 17 juni moet alles al klaar zijn. 24 juni geef ik presentatie en dan hoor ik of ik geslaagd ben ofniet.
Maar wat wilde je eigenlijk daar doen als al die activiteiten er niet waren? Je momentje van bezinning daar uitoefenen?quote:Op vrijdag 7 juni 2013 12:20 schreef Alexxxxx het volgende:
Gister ff ter voorbereiding naar circuit Zolder gegaan, in de gedachte een leegcircuitaan te treffen. Zijn er motorraces en driftcursussen aan de gangIk klaag niet
Vandaag deadline mbt een artikel over de truckraces aldaar.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 12:23 schreef Iwanius het volgende:
[..]
Maar wat wilde je eigenlijk daar doen als al die activiteiten er niet waren? Je momentje van bezinning daar uitoefenen?
Waarom staat er achterop onder het typenummer dat je een hekel aan mijn moeder hebt?quote:Op vrijdag 7 juni 2013 12:29 schreef Braddie het volgende:
Even m`n Fiatje Cinquecento gewassen, was hard nodig
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Sorry voor de kwaliteit (iPhone)
Iemand moest het stokje van jou overnemen he.quote:Op vrijdag 7 juni 2013 12:20 schreef Alexxxxx het volgende:
Dat is namelijk de afdeling van Neovo, klagen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |