abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 5 juni 2013 @ 10:54:56 #1
205222 betyar
Egyedül vagyunk
pi_127433956
quote:
Oud-bestuurder ZuidZorg in Veldhoven verdiende 170.000 euro in zeven weken

EINDHOVEN - Opnieuw is een oud-bestuurder van ZuidZorg in Veldhoven met een flinke zak geld vertrokken bij de thuiszorginstelling. In totaal kreeg ze 170.000 euro. Hanneke Houtzagers startte op 1 september 2012 als bestuurder bij ZuidZorg en vertrok na zeven weken. Dat staat in het jaarverslag.

Eerder kwam ZuidZorg in opspraak toen bekend werd dat oud-bestuurder Cees Verouden in 2011 180.000 euro heeft opgestreken. Zijn loon is afgelopen jaar afgebouwd, maar nog kreeg hij 95.000 euro mee.

Meningsverschil
Houtzagers legde haar werkzaamheden neer, omdat er 'een verschil van mening was ontstaan over de invulling van de functie'. Houtzagers kreeg volgens het jaarverslag 18.000 euro salaris voor de gewerkte weken en een ontslagvergoeding plus loon tot 1 juli 2013 van in totaal 152.000 euro.

Een woordvoerster van Zuidzorg snapt dat mensen het bedrag hoog vinden, maar geeft aan dat het bij bestuurders nou eenmaal iets anders werkt. "Mensen vragen dan, heeft ze geen proeftijd ofzo. Maar dat werkt bij bestuurders nou eenmaal anders."

Geen hoge lonen meer?
Toen Zuidzorg begin dit jaar in opspraak kwam, zei de nieuwe voorzitter van de Raad van Bestuur over de hoge lonen: "We zijn bij zinnen gekomen. Die hoge beloningen waren vrij normaal, want in het verleden deed niemand er moeilijk over. Dit jaar wordt het laatste restje heel netjes opgelost met het vertrek van Van der Heijden.

Ondanks die uitspraak geeft een woordvoerster van ZuidZorg nu aan dat er in het contract van Houtzagers geen afspraken zijn gemaakt over vergoedingen bij het vroegtijdig beëindigen van haar werkzaamheden als bestuurder.

Juridische afspraken
"Dat soort regelingen zijn volgens mij niet in het contract opgenomen. Maar inhoudelijk kan ik er verder niets over zeggen. Er zijn juridische afspraken gemaakt die ervoor zorgen dat ik over het contract geen details kan prijsgeven."

Tegen de website Skipr zegt ZuidZorg dat Houtzagers de vergoeding ondere andere krijgt vanwege gederfde inkomsten. "Ze heeft een vaste baan opgezegd om bij ons te komen werken."

'Schaamteloos'
Lilian Marijnissen van de Abvakabo FNV vindt de ontslagvergoeding 'schandalig'. "Als je een topsalaris wilt verdienen, moet je bij de Shell gaan werken, niet in de zorg. Wat heeft deze mevrouw gedaan voor Zuidzorg? Niets. Schaamteloos."

ZuidZorg is een thuiszorgorganisatie in Zuidoost-Brabant die onder meer zit in Veldhoven en de Kempen. Het gebied heeft 530.000 inwoners.
http://www.omroepbrabant.(...)+in+zeven+weken.aspx

Wat nu bezuinigen op de zorg? Er is geld zat bij de instellingen.

Ooh en het gezeur het is maar een klein bedrag op de totale zorgkosten is natuurlijk een dooddoener, bezuinigen waar je kunt bezuinigen. Te beginnen bij dit soort praktijken.
  woensdag 5 juni 2013 @ 10:55:56 #2
139330 TNA
For the stars that shine
pi_127433989
Ja maar anders vind je geen goede topmensen want die gaan allemaal naar het buitenland!1!1!11!

:')
pi_127434057
Wat is zuidzorg?
pi_127434335
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 10:55 schreef TNA het volgende:
Ja maar anders vind je geen goede topmensen want die gaan allemaal naar het buitenland!1!1!11!

:')
Wat doen die "topmensen" daan eigenlijk?
-Er valt elke dag wel wat te klagen. :)
pi_127434384
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 10:55 schreef TNA het volgende:
Ja maar anders vind je geen goede topmensen want die gaan allemaal naar het buitenland!1!1!11!

:')
Wat een gelul inderdaad. :').
FOK! verstandig, lees een P.I.
  woensdag 5 juni 2013 @ 11:06:52 #6
15746 daNpy
Marathon Coupé
pi_127434410
quote:
"Mensen vragen dan, heeft ze geen proeftijd ofzo. Maar dat werkt bij bestuurders nou eenmaal anders."

Hoe dan?
You can sleep in a racecar, but you can't race a house!
Op zaterdag 12 november 2022 13:41 schreef knoopie het volgende:
Daar kan je wel om lachen, maar de motorolie vervangen is een stuk handiger in de badkuip dan op je vloerkleed in de woonkamer.
pi_127434444
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:04 schreef spierbal het volgende:

[..]

Wat doen die "topmensen" daan eigenlijk?
Meer geld vangen? Top mensen moet je nou eenmaal geen bouwvakkers salaris aanbieden. Maar ik snap wel dat het soms wat minder kan, zeker als het om de zorg gaat.
pi_127434499
Mmmmm geen slecht idee, en dit gewoon per jaar bij 6 zorginstellingen regelen. 7 weken werken, meningverschil en 152 meekrijgen.

Kom ik op bijna een miljoen per jaar aan verdiensten. :D
pi_127434532
:r.
pi_127434591
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:04 schreef spierbal het volgende:

[..]

Wat doen die "topmensen" daan eigenlijk?
Beetje vergaderen, naar excel sheets staren, mensen ontslaan, golfen, zakenlunches en -diners in dure restaurants, hun secretaresse neuken, golfen met netwerkvrindjes, heel veel onkosten declareren, en hun zakken goed vullen. Kortom, belangrijk en verantwoordelijk werk dat je niet mag onderschatten!
  Admin woensdag 5 juni 2013 @ 11:16:05 #11
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_127434724
quote:
Werken in de zorg, het loont.
Ja, voor hullie, voor ons is het niet echt slecht, maar ook niet juichend geweldig.
Trieste is wel, dat er ontslagen in de zorg vallen, tewrijl er juist personeelsgebrek is, al jaren.
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
  woensdag 5 juni 2013 @ 11:18:37 #13
141854 John5
Coujonjeur
pi_127434794
quote:
Maar dat werkt bij bestuurders nou eenmaal anders.
Zolang er mensen zijn die op deze achterlijke manier denken gaat er geen steek veranderen. Hoe kom je er op zoiets, tot 2 maal toe, te verkondigen.
There's no point for democracy when ignorance is celebrated.
  Admin woensdag 5 juni 2013 @ 11:21:55 #14
2589 crew  yvonne
On(t)deugend
pi_127434897
quote:
15s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:18 schreef Disorder het volgende:

[..]

En die ouderen maar rondrollen in hun eigen pis.
Ik doe vast een voorspelling wat er in de kranten komt te staan binnen een week of wat:

"ouderen in zomermaanden verplicht op bed'
quote:
Ouderen worden een paar dagen per week niet uit bed gehaald en krijgen een zgn'pyamadag' dat wil zeggen dat ze op bed gewassen worden en daar verder de hele dag in blijven.
Er worden Kamervragen gesteld.
Of zulke woorden, let maar op. Ieder jaar weer.
Yvonne riep ergens: Static is gewoon Static, je leeft met hem of niet.
Geen verborgen agenda's, trouw, grote muil, lief hartje, bang voor bloed, scheld FA's graag uit voor lul.


Op dinsdag 26 oktober 2021 16:46 schreef Elan het volgende:
Hier sta ik dan weer niet van te kijken Zelfs het virus is bang voor jou.
  woensdag 5 juni 2013 @ 11:35:01 #15
342946 TweeGrolsch
Geen 18 ? Geen druppel!
pi_127435292
Niet zo snugger van die instelling dat je iemand aanneemt die je na een paar weken alweer 2 ton moet meegeven.
Dan faal je nogal hard als RvC.
pi_127435414
Op haar Linkedin staat overigens:
quote:
Lid Raad Bestuur
ZuidZorg
Nonprofit; 1001-5000 employees; Gezondheidszorg industry
September 2012 – Present (10 months)
Zou ik ook zeggen als ik 180.000 meekreeg, "Nee joh, ik werk er nog gewoon, ik heb heus geen gat in mijn cv!".
Ik zit me steeds meer op te winden trouwens, die vrouw stapt zelf op wegens meningsverschillen of zo'n andere flauwekulreden, maar graait nog wel even een ééngezinswoning bij elkaar. Moet je als gewone werknemer eens proberen, opstappen in je proeftijd en dan geld vragen bij die werkgever.
FOK! verstandig, lees een P.I.
  woensdag 5 juni 2013 @ 11:43:25 #17
342946 TweeGrolsch
Geen 18 ? Geen druppel!
pi_127435597
dhr. F. Kaptein
dhr. S. Jellinghaus,
mevr. L. Aalbers,
dhr. H.M. Don en
dhr. P. Geboers

Veel interessanter om te zien wie haar hebben aangenomen. Dat zij met zulke voorwaarden akkoord gaat is logisch, dat zou iedereen doen.
  woensdag 5 juni 2013 @ 11:43:29 #18
82546 Apekoek
terrorhenk
pi_127435602
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:12 schreef Farenji het volgende:

[..]

Beetje vergaderen, naar excel sheets staren, mensen ontslaan, golfen, zakenlunches en -diners in dure restaurants, hun secretaresse neuken, golfen met netwerkvrindjes, heel veel onkosten declareren, en hun zakken goed vullen. Kortom, belangrijk en verantwoordelijk werk dat je niet mag onderschatten!
En zoals altijd, mensen onderschatten het werk dat erbij komt kijken en zien mensen alleen het groene gras aan de overkant. Wanneer jij met kerst thuis zit moet de meerderheid van deze topmensen gewoon door en de verantwoording dragen. Ondanks dat hun werkweken ook uit bezoekjes en lunches bestaan, worden er toch vaak 60 a 80 urige werkweken gemaakt, uren die je sociaal en thuis niet meer terug krijgt.
pi_127435610
Plassterk gaat dit allemaal aanpakken.
pi_127435646
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:43 schreef Apekoek het volgende:

[..]

En zoals altijd, mensen onderschatten het werk dat erbij komt kijken en zien mensen alleen het groene gras aan de overkant. Wanneer jij met kerst thuis zit moet de meerderheid van deze topmensen gewoon door en de verantwoording dragen. Ondanks dat hun werk weken ook uit bezoekjes bestaan, worden er toch vaak 60 a 80 urige werkweken gemaakt, uren die je sociaal en thuis niet meer hebt.
als directeur van een ziekenhuis?? jij doet alsof je het over de c.e.o van shell hebt
pi_127435683
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:43 schreef Apekoek het volgende:
En zoals altijd, mensen onderschatten het werk dat erbij komt kijken en zien mensen alleen het groene gras aan de overkant. Wanneer jij met kerst thuis zit moet de meerderheid van deze topmensen gewoon door en de verantwoording dragen. Ondanks dat hun werkweken ook uit bezoekjes en lunches bestaan, worden er toch vaak 60 a 80 urige werkweken gemaakt, uren die je sociaal en thuis niet meer terug krijgt.
Voor 7 weken á 80 uur ¤ 180.000,- krijgen of voor 52 weken á 40 uur ¤ 30.000,- krijgen staat nog steeds niet helemaal in verhouding.
FOK! verstandig, lees een P.I.
  woensdag 5 juni 2013 @ 11:45:59 #22
342946 TweeGrolsch
Geen 18 ? Geen druppel!
pi_127435695
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:44 schreef arjan1212 het volgende:

[..]

als directeur van een ziekenhuis?? jij doet alsof je het over de c.e.o van shell hebt
En zoals gebruikelijk veranderd het topic in een PVVSP onderbuik topic over managers. :')
pi_127435755
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:43 schreef Apekoek het volgende:

[..]

En zoals altijd, mensen onderschatten het werk dat erbij komt kijken en zien mensen alleen het groene gras aan de overkant. Wanneer jij met kerst thuis zit moet de meerderheid van deze topmensen gewoon door en de verantwoording dragen. Ondanks dat hun werkweken ook uit bezoekjes en lunches bestaan, worden er toch vaak 60 a 80 urige werkweken gemaakt, uren die je sociaal en thuis niet meer terug krijgt.
voor dat geld mogen mensen me 24 uur per dag bellen.
is toch al geen verschil met het werk wat ik nu doe , alleen verdien ik dan 4x zoveel
als dat het jaarsalaris zou zijn.
pi_127435788
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:43 schreef Apekoek het volgende:

[..]

En zoals altijd, mensen onderschatten het werk dat erbij komt kijken en zien mensen alleen het groene gras aan de overkant. Wanneer jij met kerst thuis zit moet de meerderheid van deze topmensen gewoon door en de verantwoording dragen. Ondanks dat hun werkweken ook uit bezoekjes en lunches bestaan, worden er toch vaak 60 a 80 urige werkweken gemaakt, uren die je sociaal en thuis niet meer terug krijgt.
Met de huidige 24 uurs economie geldt dat voor steeds meer mensen en ook in de zorg wordt steeds meer betrokkenheid verwacht met beschikbaarheid als dat nodig is. En verantwoordelijkheid? Wat denk je dat meer verantwoordelijkheid heeft: de arts en verpleger die een doodzieke patiënt moeten behandelen of de manager die alleen over geld hoeft te beslissen. De automonteur die dodelijke ongelukken kan veroorzaken of zijn baas die nieuwe auto's moet verkopen.
  PR/Manusje van alles woensdag 5 juni 2013 @ 11:51:54 #25
148800 crew  Surveillance-Fiets
Toezicht is gezond!
pi_127435921
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juni 2013 11:21 schreef yvonne het volgende:

[..]

Ik doe vast een voorspelling wat er in de kranten komt te staan binnen een week of wat:

"ouderen in zomermaanden verplicht op bed'

[..]

Of zulke woorden, let maar op. Ieder jaar weer.
En moeder kan maar 1 keer in de twee weken onder de douche. :Y
Ik denk meer dat je als nieuwsposter een geile egocentrische narcist moet zijn, die een flinke stijve krijgt van alle berichten die ie van zijn eigen hand ziet op de FP, zo! ©yvonne
Beste nieuwsbericht ooit op de FOK!frontpage!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')