Nou ik denk zo dat de één het wel snel onder de knie heeft maar de ander er misschien wel heel veel moeite mee heeft ik weet het niet hoowrquote:
Die eerste seconde direct!quote:
oke duidelijkquote:Op vrijdag 31 mei 2013 20:37 schreef Ethanolic het volgende:
[..]
Nou ik denk zo dat de één het wel snel onder de knie heeft maar de ander er misschien wel heel veel moeite mee heeft ik weet het niet hoowr
Leek me wel een mooie oefening om erbij te gaan doen.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 20:38 schreef Drommeldaris het volgende:
Relatief gezien 1 van de moeilijkste compounds
welke anabolen zijn ditquote:Op vrijdag 31 mei 2013 20:41 schreef THEFXR het volgende:
kreeg vanmorgen een pakketje binnen![]()
[ afbeelding ]
Is het ookquote:Op vrijdag 31 mei 2013 20:40 schreef Beach het volgende:
[..]
Leek me wel een mooie oefening om erbij te gaan doen.
nah, das best weinigquote:Op vrijdag 31 mei 2013 21:10 schreef Spatieloos het volgende:
Hoi, ik ga binnekort sporten, maar nu vragen ze hier 40 euro per maand, vind ik best wel veel, is dat veel?
Waar woon je?quote:Op vrijdag 31 mei 2013 21:10 schreef Spatieloos het volgende:
Hoi, ik ga binnekort sporten, maar nu vragen ze hier 40 euro per maand, vind ik best wel veel, is dat veel?
Beter squat jij niet. Straks krimp je tot 1.55.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 20:40 schreef Dimachaerus het volgende:
Vandaag was wel even schrikken met squatten, ik knalde halverwege mijn 60 kg squat tegen het rack aan en verloor mijn evenwicht en liet alle schijven op de grond kletteren.Komt er daarna zo'n engels sprekende oostblokker dat ik te diep squat en niet voorbij parallel moet gaan + <insert heel verhaal die ie getrained heeft met professional>, en hij deed het even voor, hij kwam niet eens tot parallel.
![]()
Even later wees hij mij op zo'n gozer die ook aan het squatten was van: "kijk hoe hij het doet", hij kwam niet verder dan 145 graden en squatte nog lichter dan mij.
Dan moet ik ongeveer 23 keer per maand om zelfde prijsefficiëntie te hebben als u.quote:
betaalde dat ook incl kickboks,boksen en mma etc etc nu de zomer eraankomt en ik wat operaties krijg maar niet meer gedaan, dus nu 16 euro voor fitnessquote:Op vrijdag 31 mei 2013 21:18 schreef G.R.S. het volgende:
Ik betaal 56 euro per maand. Wel met zwembad, sauna, stoombad en squatrek erbij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |