Als ze goed werken, waarom nietquote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:25 schreef Ezell het volgende:
Antwoorden mogen wel wat meer uitgebreid.
Nieuwe vraag:
Ook tweedehands spullen of nie?
Ja.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:25 schreef Ezell het volgende:
Antwoorden mogen wel wat meer uitgebreid.
Nieuwe vraag:
Ook tweedehands spullen of nie?
Ligt er aan wat. Als ik op kamers ga zal bestek servies, bed enzo wel kringloop worden. Maar elektronica niet bijvoorbeeld. Ik wil toch de zekerhiedquote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:25 schreef Ezell het volgende:
Antwoorden mogen wel wat meer uitgebreid.
Nieuwe vraag:
Ook tweedehands spullen of nie?
Tweedehands boeken.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:26 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Als ze goed werken, waarom nietTweedehands studieboeken
Inderdaad uitgebreid, ja.quote:
Bed toch juist niet?quote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:27 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Ligt er aan wat. Als ik op kamers ga zal bestek servies, bed enzo wel kringloop worden. Maar elektronica niet bijvoorbeeld. Ik wil toch de zekerhiedOokal is het iets simpels al een midi-keyboardje
Bed zou ik ook niet doen inderdaadquote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:27 schreef Ezell het volgende:
[..]
Tweedehands boeken.Goedkoop scoren en dan voor dezelfde prijs doorverkopen.
[..]
Inderdaad uitgebreid, ja.
[..]
Bed toch juist niet?
Niks mis met een tweedehands bedquote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:27 schreef Ezell het volgende:
[..]
Tweedehands boeken.Goedkoop scoren en dan voor dezelfde prijs doorverkopen.
[..]
Inderdaad uitgebreid, ja.
[..]
Bed toch juist niet?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
why not?quote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:27 schreef Ezell het volgende:
[..]
Tweedehands boeken.Goedkoop scoren en dan voor dezelfde prijs doorverkopen.
[..]
Inderdaad uitgebreid, ja.
[..]
Bed toch juist niet?
Nee oké, ik dacht eigenlijk aan een matras.quote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:28 schreef jordyqwerty het volgende:
[..]
Niks mis met een tweedehands bedZijn maar een stel planken
Nee die nietquote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:29 schreef Ezell het volgende:
[..]
Nee oké, ik dacht eigenlijk aan een matras.
Jaquote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:25 schreef Ezell het volgende:
Antwoorden mogen wel wat meer uitgebreid.
Nieuwe vraag:
Ook tweedehands spullen of nie?
Da's wel zo fris.quote:
Ik was laatst bij IKEA Utrecht en daar lopen echt zo veel studenten rond met hun ouders. "Heb ik dit ook nodig? O, dat is ook wel handig."quote:
Neehoor, alles! Of naja, veel. Als ik iets wil, waarvan ik denk; Hmm, zonde om dat (voor nu) eerstehands te kopen ga ik naar een kringloopquote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:31 schreef Ezell het volgende:
[..]
Wat voor dingen dan? Alleen studieboeken of daarnaast ook nog andere dingen?
Komt ook naar nederland zag ik vandeweek op RTL4quote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:33 schreef jordyqwerty het volgende:
http://www.dr.dk/tv/se/blachman#!/
Een Deense talkshow waarbij een naakte vrouw continu voor ze staat. Wtf?
Klopt jaquote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:34 schreef Rockiejj het volgende:
[..]
Komt ook naar nederland zag ik vandeweek op RTL4
quote:LAKS ontving dit jaar 143.000 examenklachten
Het Landelijk Aktie Komitee Scholieren (LAKS) heeft de afgelopen examenperiode ongeveer 143.000 klachten ontvangen. Dat meldde de organisatie donderdag, nadat ook bijna 17.000 vwo-leerlingen hun uitgestelde examen Frans hadden afgerond.
Bekijk video
De vwo'ers vonden dat examen Frans moeilijk en vaak onduidelijk. Er stonden volgens veel klagers te veel open vragen in, aldus een woordvoerster.
''Het was een flink aantal scholieren opgevallen dat tekst 2 van het Franse examen identiek was aan tekst 10 van het examen van 2007.'' Hierover kwamen geen klachten, maar alleen opmerkingen.
Het aantal meldingen overtreft dat van vorig jaar (ruim 124.000), maar ligt ver onder dat van het recordjaar 2010. Toen ontving het LAKS 149.000 klachten.
Beweeg de cursor over de lijn om de aantallen te zien. De gegevens zijn afkomstig van LAKS. Bekijk hier een grote versie. - (c)NU.nl/Jerry Vermanen
Melding
Dit jaar trokken vooral vwo'ers aan de bel over Nederlands: bijna de helft van hen deed hierover een melding. Toch paste het College voor Examens (CvE) de puntentelling voor het examen niet aan. Dat gebeurde wel bij 15 andere examens, waaronder het havo-examen management en organisatie en het vmbo-examen Engels.
Vanaf dit jaar gelden strengere exameneisen voor havo- en vwo-leerlingen. Ze mogen maar één onvoldoende staan (een 5 of minder) voor de vakken Nederlands, Engels en wiskunde om te kunnen slagen.
De voorwaarde komt bovenop de regels die voormalig minister Marja van Bijsterveldt (Onderwijs) vorig schooljaar invoerde. Zo moet elke kandidaat nu gemiddeld minimaal een 5,5 halen voor alle eindexamenvakken.
Voor ruim 207.000 scholieren zitten de examens er nu op. Over 2 weken horen zij de uitslag. Op 17 juni beginnen dan de herexamens.
Eindexamenfoto's uploaden l Twitterberichten over de examens
Laatste tweets over - Eindexamens
Bron: nu.nl
Had ik ook begin dit schooljaar, ik was in de Ikea om een paar kussens te halen, kwam ik ook allemaal van die onzekere jongens van 18 tegen die met hun ouders een bureau enzo aan het uitzoeken warenquote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:30 schreef Ezell het volgende:
[..]
Da's wel zo fris.
[..]
Ik was laatst bij IKEA Utrecht en daar lopen echt zo veel studenten rond met hun ouders. "Heb ik dit ook nodig? O, dat is ook wel handig."
quote:Op vrijdag 31 mei 2013 00:37 schreef msacras het volgende:
[..]
Had ik ook begin dit schooljaar, ik was in de Ikea om een paar kussens te halen, kwam ik ook allemaal van die onzekere jongens van 18 tegen die met hun ouders een bureau enzo aan het uitzoeken waren![]()
Ze zijn ouder dan ikmaar toch is het zo aandoenlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |