quote:Op zaterdag 5 oktober 2013 00:17 schreef kristalhelder het volgende:
Komt jantje thuis van de kermis met een joint.
Zijn vader kijkt verbaasd en zegt: Kaas!
Had deze ook al in de slechte zelfbedachte grappen neergeplempt, maar ik heb er zo lang over gedaan dat ik vind dat ik 'm best 2 keer mag postenquote:Er was eens een jongetje genaamd Teun. Teun was 5 jaar en woonde in Harlingen. Zijn moeder had 5 jaar geleden een miskraam gehad, en toen de 'volgende poging' dus wel lukte was ze immens blij. Teun werd dan ook super erg verwend door zijn ouders, aangezien ze hem zagen als een soort gift van God.
Echter hadden de ouders van Teun het niet al te breed. Integendeel. Zijn moeder had sowieso al nooit een diploma gehaald en zijn vader heeft een hele poos aan maagkanker geleden waardoor hij ook niet zo veel inkomsten kreeg. Gelukkig gaat het nu weer goed met de vader van Teun, hij werkt als administratief medewerker bij het plaatselijke gemeentehuis, 3 en een halve dag per week aangezien hij een full-time baan nog niet helemaal aan kan. Zijn moeder maakt 2 avonden in de week een basisschool in de buurt schoon.
Al vanaf dat hij een jongetje van 3 was wilde Teun graag een keertje naar de Efteling. Telkens als hij er een reclame van op TV ziet smelt zijn hart weg, en als hij klasgenootjes over hun leuke weekendje bij de Efteling hoort praten voelt hij dan ook niets anders dan jaloezie. Zijn ouders hebben er het geld niet voor om ten eerste zoveel benzine te verbruiken om helemaal van Friesland naar Noord-Brabant te rijden, en dan ten tweede die dure kaartjes nog te betalen. Daarnaast moet er natuurlijk ook gegeten worden, en van de prijs van 1 bakje patat daar heb je een hele zak patat bij de LIDL. Dat feest gaat dus mooi niet door.
Hoe dan ook, Teun is vastberaden om een keer een dagje naar de Efteling te gaan en hij begint dan ook op straat klein muntgeld te verzamelen, op te rapen. Na een week of 6 heeft hij slechts 3 euro 15 bij elkaar weten te sprokkelen, lang niet genoeg dus.
Ook de leraren van Teun hebben hier hoogte van gekregen, en vinden dit zeer aandoenlijk. Het is bijna Teuns verjaardag, en hoewel ze normaal niet aan dit soort liefdadigheidacties doen, wilden ze voor Teun graag een uitzondering maken. Er werd aan elk kind uit groep 2 gevraagd om 2 euro mee naar school te nemen, en de leraren deden zelf nog wat geld bij. Toen dan eindelijk de verjaardag van Teun aanbrak was hij overdonderd van het feit dat de hele school zo hard hun best had gedaan voor hem en dat hij eindelijk naar zijn droomparadijs kon: De Efteling.
Dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag gingen voorbij, tot dan eindelijk de grote dag aankwam: De dag van Teuns leven die hij nooit meer zou vergeten. Al om 6 uur 's ochtends rinkelden de wekkertjes in Harlingen; ze hadden een lange rit voor de boeg! Om 8 uur zat dan eindelijk iedereen in de auto en kon de rit beginnen.
Een uur of 3 later kwamen ze aan bij de Efteling. Kaartjes werden gekocht, ze liepen naar binnen, tot dusverre nog geen reactie van Teun. ''Kijk, hij is helemaal sprakeloos!'' zei zijn moeder tegen zijn vader. Het gezin liep al een minuut of 10, 15 rond, langs Holle Bolle Gijs, Langnek en verscheidene andere attracties, tot Teun de woorden sprak: ''Weet je, het is eigenlijk best wel kut hier. Kom we gaan naar huis. Potje scrabble doen of zo.''
quote:Op zaterdag 28 september 2013 17:48 schreef djgrasveld het volgende:
Wat is de overeenkomst tussen een ferrari en een baby?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
'Richolio _O_' - tong80
LAST.FM
quote:Op woensdag 9 oktober 2013 23:32 schreef swollywood het volgende:
Een jochie vraagt aan zijn vader: 'hoe worden mensen geboren?' Pa antwoordt: 'Adam en Eva maakten babies, die werden volwassen, maakten ook weer babies enz. enz.' Het jochie loopt naar zijn moeder en stelt haar dezelfde vraag en zij antwoordt: 'We waren apen en toen evolueerden we tot wat we nu zijn'
Het jochie rent terug naar zijn pa en roept: 'je hebt tegen me gelogen!' Waarop pa antwoordt: 'Nee hoor, je moeder had het over haar kant van de familie!'
Maatquote:Op zaterdag 12 oktober 2013 22:49 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Een man zit op een warme zomerdag bij Arnhem langs de Rijnoever en heeft dorst. Hij besluit een hand in het water te doen on het daarna op te drinken. Op dat moment fietst een man langs, stopt en zegt: "ben je gek man, dat water kun je helemaal niet drinken, daar zit allemaal giftige rommel in". De andere antwoordt: "Was Sagen Sie?", waarop de ene zegt: "mit zwei Hande, mit zwei Hande!".
Nou, zo schokkend was ie ook weer niequote:
Mit zwei Händen.quote:Op zaterdag 12 oktober 2013 22:49 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Een man zit op een warme zomerdag bij Arnhem langs de Rijnoever en heeft dorst. Hij besluit een hand in het water te doen on het daarna op te drinken. Op dat moment fietst een man langs, stopt en zegt: "ben je gek man, dat water kun je helemaal niet drinken, daar zit allemaal giftige rommel in". De andere antwoordt: "Was Sagen Sie?", waarop de ene zegt: "mit zwei Hande, mit zwei Hande!".
Ja, maar de gemiddelde Nederlander spreekt SteinkohlDeutsch, dus in dit geval die langsfietsende man ook.quote:
ja onie, wat dramm'nquote:Op maandag 21 oktober 2013 12:50 schreef haakon het volgende:
[..]
Jij bent vast een feest om mee uut te gaan.
quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 21:08 schreef flipsen het volgende:
Opa zit stiekem te masturberen in de slaapkamer. Opeens komt zijn kleinkind binnen en vraagt verwonderd wat opa aan het doen is.
"Ik ben aan het rukken jongen, dat is heel normaal en daar hoef je niet van te schrikken. Sterker nog, dat ga jij binnenkort ook doen"
"Als ik in de pubertijd kom, bedoelt u?"
"Nee, zometeen. Ik krijg een lamme arm..."
gniffeldegniffelquote:Op dinsdag 22 oktober 2013 21:08 schreef flipsen het volgende:
Opa zit stiekem te masturberen in de slaapkamer. Opeens komt zijn kleinkind binnen en vraagt verwonderd wat opa aan het doen is.
"Ik ben aan het rukken jongen, dat is heel normaal en daar hoef je niet van te schrikken. Sterker nog, dat ga jij binnenkort ook doen"
"Als ik in de pubertijd kom, bedoelt u?"
"Nee, zometeen. Ik krijg een lamme arm..."
quote:Op dinsdag 22 oktober 2013 21:39 schreef Sjeenkske het volgende:
"We willen graag een paard huren."
Verhuurder: "hoe lang?"
Man: "Nou, doe maar het langste paard dat u heeft...we zijn namelijk met z'n zessen."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
hihaho wat een droge mopquote:Op maandag 28 oktober 2013 23:44 schreef Sjeenkske het volgende:
"Water?" - "Heb je niks sterkers?" - "Ja, ijs?"
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daar waar de nood het hoogst is, treft men een camera
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The Outside Agency
quote:Op vrijdag 8 november 2013 07:19 schreef haakon het volgende:
Wat is een mongool met een stuk ananas tussen zijn billen?Haha ik moest lachen. Maar naast dat het een goeie was moest ik lachen omdat ik daarna naar je Avatar keekSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Want ik wil gezellig met je neutronenbommenstickers op m'n nieuwe tas gaan plakken!
quote:Op zondag 27 oktober 2013 10:26 schreef Biekuh het volgende:
Er was eens een zeer oude man.
Deze man zei tegen zijn vrouw: wist je dat er een slak op de veranda zat?
En de vrouw zei: heb je 'm gedood?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Want ik wil gezellig met je neutronenbommenstickers op m'n nieuwe tas gaan plakken!
quote:Op vrijdag 8 november 2013 10:47 schreef Id_do_her het volgende:
Komt een Japanner bij een hoer, zegt hij: "Ik ga seks met je hebben, en daar betaal ik ook voor, alleen één ding, ik kom 48 keer klaar, maar ik moet na elke keer wel even naar buiten, frisse neus halen, anders red ik het niet." Nou ja goed, beetje vreemd maar ok." denkt de hoer. De Japanner vliegt erop en gaat flink tekeer, en naar buiten, en erop en naar buiten en erop en naar buiten. Maar na 48 keer komt die Japanner niet terug. De hoer gaat snel naar buiten en ziet een oude vrouw lopen, ze vraagt: "Hey, heeft u misschien een Japanner voorbij zien lopen? "Nee." zegt die mevrouw. "Maar ik heb net wel een bus Japanners zien wegrijden."
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |