Oh serieus! Heb ik even een verkeerd beeld erbij dan. Wat is dan wel Volendams!?quote:Op maandag 14 oktober 2013 12:40 schreef Pvoesss het volgende:
Hahaha nee joh juist niet volendamsDie kaartjes zijn echt heel anders dan dit.
Ik kan het weten want ik zie ze iedere week bij de verloskundigeZe zijn wel ongeveer allemaal hetzelfde
quote:Op maandag 14 oktober 2013 22:15 schreef Lijnloos het volgende:
Die geboortekaartjes zijn wel briljant avond-vermaak...
Ik moet altijd huilen als ik dat mooie, maar helaas erg zieke mannetje zie. Hij is zo enorm lief en zijn ouders praten zo vol liefde over hem.quote:Op maandag 14 oktober 2013 12:36 schreef DJMomo het volgende:
Hahaha echt Volendams!
Ik had ook al zitten kijken naar wat uiteindelijk een draagdoek bleek
Han en naam kwijt (de ouders van dat jongetje dat zo ziek is) krijgen een derde kindje.
Wel sneu dat het met die donor niet is gelukt. Maar wat naïef om weer naar Tsjechië te willenquote:Op woensdag 23 oktober 2013 20:22 schreef Njosnavelin het volgende:
Andrea en Hette, dat koppel dat naar dat dubieuze centrum in Tsjechie waren geweest in de hoop op een zwangerschap, hebben laatst nog wat op hun blog geschreven:
http://babyboom.ncrv.nl/blogs/donatie-niet-gelukt
Niet weer naar Tsjechie..
Die is sinds zondag alweer thuisquote:Op woensdag 6 november 2013 13:03 schreef Poekie1993 het volgende:
Dochtertje van Anne en Michael ligt in het ziekenhuis, heeft de GBS-bacterie (streptokokken B) opgelopen bij de geboorte.
http://babyboom.ncrv.nl/blogs/van-roze-wolk-gedonderd
Dat was twee afleveringen geleden al bekend he?quote:Op zaterdag 23 november 2013 21:55 schreef droomvrouwtje het volgende:
Geneviève kwam net voorbij bij Holland's got talent
En ik las op de site dat ze niet meer samen is met Ricky
http://babyboom.ncrv.nl/quote:Nieuw seizoen voor Babyboom blijft uit
Een nieuw seizoen voor Babyboom blijft helaas uit. We hebben daarom de app al offline moeten halen. Als een televisieprogramma niet meer op televisie komt mogen we namelijk geen websites of apps meer online houden. We zijn nog aan het inventariseren wat het betekent om ook de website offline te halen.
We bedanken jullie in ieder geval voor alle bijdragen, aan de app en ook nog steeds aan de blogs en het forum van de website.
Met vriendelijke groet, NCRV Webredactie
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |