Ik merk hier een gebrek aan respect, niet alleen val je me herhaaldelijk persoonlijk aan en doe je allerlei ongefundeerde aannames. Ik zou dom en onwetend zijn en niks van de wereld hebben gezien, ook zou ik blijkbaar dun en klein zijn als ik blijkbaar niet eens een willekeurige Marokkaan kan aanraken zonder ruzie te krijgen en daar ook nog eens van zou verliezen (je generaliseert wel lekker he, met je agressieve Marokkannen) en daarbovenop maak je me nog eens belachelijk door stelselmatig mijn username verkeerd te spellen.quote:Op maandag 27 mei 2013 00:56 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Misschien moet Adams een keer wat persoonlijke verhalen volgen van nabestaanden uit de Holocaust en dan zal hij nooit meer dat soort uitspraken doen. Het maakt geenzins uit of het sarcastisch of grappen zijn, met 1940 - 1945 nog vers in het geheugen. Met al het materiaal dat we vandaag voor handen hebben, zoals foto en beeldmateriaal, ligt de kennis voor het grijpen. Had hij enige weet van die persoonlijke verhalen, dan had hij het uit zijn hoofd gehaald om genocide aan te halen.
Waar is jouw respect voor mij? Je roept vandaag op tot genocide! Genocide op mijn geliefde, mijn ouders, mijn familie en dan vraag je mij om respect? Je username is van ondergeschikt belang. Als het besef van je uitspraak maar tot je doorgedrongen is. Het is maar waar je de prioriteiten neerlegt.quote:Op maandag 27 mei 2013 01:03 schreef Adames het volgende:
[..]
Ik merk hier een gebrek aan respect, niet alleen val je me herhaaldelijk persoonlijk aan en doe je allerlei ongefundeerde aannames. Ik zou dom en onwetend zijn en niks van de wereld hebben gezien, ook zou ik blijkbaar dun en klein zijn als ik blijkbaar niet eens een willekeurige Marokkaan kan aanraken zonder ruzie te krijgen en daar ook nog eens van zou verliezen (je generaliseert wel lekker he, met je agressieve Marokkannen) en daarbovenop maak je me nog eens belachelijk door stelselmatig mijn username verkeerd te spellen.
Jammer dat dat hier zo moet.
Vergelijking met de holocaust was trouwens niet zozeer uit ideologie, maar meer uit praktische aard. De infrastructuur is nog redelijk intact.
Ik speel alleen niet op de man, dat vind ik altijd zo'n teken van zwakte. Met de infrastructuur bedoel ik de NS.quote:Op maandag 27 mei 2013 01:09 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Waar is jouw respect voor mij? Je roep vandaag op tot genocide! Genocide op mijn geliefde, mijn ouders, mijn familie en dan vraag je mij om respect? Je username is van ondergeschikt belang. Als het besef van je uitspraak maar tot je doorgedrongen is. Het is maar waar je de prioriteiten neerlegt.
De infrastructuur? Je bedoeld de huidige economische malaise in NL en de zondebok om iemand de schuld daarvan toe te schuiven. Lijkt mij dat je eerder bij de banken moet zijn. Het huidige monetaire unie aanpakken is ook geen geheel slecht plan. Wat meer controlemechanismen. Eventueel bij een centraal orgaan als Brussel. Laten we verder op ons eigen niveau converseren. Zelfs de meeste economen zijn het er niet over eens hoe zo'n bankenunie opgezet moet worden.
Zelfs het woord infrastructuur kan verschillend opgevat worden. Letterlijk en figuurlijk. Normaal zou ik uitgaan van de letterlijke betekenis, maar nadat er vandaag als 'grap' is opgeroepen tot genocide, ga je uit van het ergste scenario, dus in dit geval de figuurlijke betekenis van het woord.quote:Op maandag 27 mei 2013 01:10 schreef Adames het volgende:
[..]
Ik speel alleen niet op de man, dat vind ik altijd zo'n teken van zwakte. Met de infrastructuur bedoel ik de NS.
Is het dan zoveel veiliger in de VS door het gelegaliseerde wapenbezit? We moeten niet uit onze slof schieten. Nederland is over het algemeen genomen een heel veilig land! Uiteraard valt er nog genoeg te verbeteren en kritiek is wat betreft criminaliteit altijd goed. Het houdt een mens scherp.quote:Op maandag 27 mei 2013 01:21 schreef PKRChamp het volgende:
Wederom is dit filmpje een goede argumentatie om het wapenbezit te legaliseren.
Hoeveel juweliers, gezinnen en andere slachtoffers van overvallen zouden wel niet beter af zijn geweest als ze een wapen hadden?
Het is moreel gezien fout om mensen het recht op zelfverdediging te onthouden. Ik geloof dat het in Noord-Korea ook heel veilig is zolang je luistert naar de overheid maar dat is nog geen reden om te tornen aan het natuurlijke recht wat elk mens heeft.quote:Op maandag 27 mei 2013 01:50 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Is het dan zoveel veiliger in de VS door het gelegaliseerde wapenbezit? We moeten niet uit onze slof schieten. Nederland is over het algemeen genomen een heel veilig land! Uiteraard valt er nog genoeg te verbeteren en kritiek is wat criminaliteit altijd goed. Het houdt een mens scherp.
Overigens ben ik het op een punt geheel met je eens. Juweliers moeten beter worden beschermd, maar hoe dat moet gebeuren!? Een goede vraag. Je hebt geld nodig, en met de huidige economische situatie in NL, zie ik Den Haag geen grote bedragen uittrekken voor veiligheid. Integendeel, want er wordt zelfs bezuinigd op het politieapparaat en binnenkort ook bij het OM, en dan met name ondersteunend personeel die de Officiers van Justitie en rechters ondersteunen. Het is wachten tot dat die ambtenaren omkomen van het werk en fouten gaan maken, omdat ze minder handen hebben die ze kunnen ondersteunen. Trieste zaak. Laat staan dat men geld gaat uittrekken voor de veiligheid van een beroepsgroep als juwelieren. Misschien op gemeentelijk niveau.quote:Op maandag 27 mei 2013 01:55 schreef PKRChamp het volgende:
[..]
Het is moreel gezien fout om mensen het recht op zelfverdediging te onthouden. Ik geloof dat het in Noord-Korea ook heel veilig is zolang je luistert naar de overheid maar dat is nog geen reden om te tornen aan het natuurlijke recht wat elk mens heeft.
Een agent is standaard te laat bij een overval, tenzij je agenten bij de juweliers en letterlijk op elke straathoek wilt hebben maar dat lijkt mij niet de bedoeling.quote:Op maandag 27 mei 2013 02:00 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Overigens ben ik het op een punt geheel met je eens. Juweliers moeten beter worden beschermd, maar hoe dat moet gebeuren!? Een goede vraag. Je hebt geld nodig, en met de huidige economische situatie in NL, zie ik Den Haag geen grote bedragen uittrekken voor veiligheid. Integendeel, want er wordt zelfs bezuinigd op het politieapparaat en binnenkort ook bij het OM, en dan met name ondersteunend personeel die de Officiers van Justitie en rechters ondersteunen. Het is wachten tot dat die ambtenaren omkomen van het werk en fouten gaan maken, omdat ze minder handen hebben die ze kunnen ondersteunen. Trieste zaak. Laat staan dat men geld gaat uittrekken voor de veiligheid van een beroepsgroep als juwelieren. Misschien op gemeentelijk niveau.
Je bevestigt zo weer wel de vooroordelen over kutmarokkanen weet je dat?quote:Op zondag 26 mei 2013 23:44 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Had hij dat recht voor mijn neus gezegd, hoewel ik meestal de rust zelve ben, had hij een enkeltje ziekenhuis gekregen van mij.........O, man. Ik had het licht met een paar vuisten keihard voor zijn ogen vandaan gehaald in een vlaag van ongekende woede.
Dus er zijn mensen die liegen over de feiten om Marokkanen in een kwaad daglicht te stellen? Tjonge.quote:Op zondag 26 mei 2013 22:23 schreef El_Matador het volgende:
[..]
Caracas, dat lijkt me veel logischer (al heb ik het er nog nooit zo rustig op straat gezien...). Dit is gemeengoed in Venezuela en vele burgers moeten zich zo wel beschermen. Een extreem gevaarlijk land, helaas.
De nummerborden zijn niet die van Barcelona, de type auto's niet, de bouw niet en de straat niet.
Want? Het houdt een keer op. Beleefdheid en fatsoen moet van beide kanten komen. Je kunt niet verwachten dat een partij maar wat kan blijven roepen en dat de andere zich timide houdt. Het zegt meer over jou dat je heel nadrukkelijk op mijn post reageert en niet de andere op zijn woorden wijst. Waar heeft dat mee te maken? Marokkanen moeten hun mond houden, terwijl Nederlanders maar alles kunnen roepen wat hun op het hart ligt. Een boodschap: vlieg een eind op!quote:Op maandag 27 mei 2013 07:43 schreef Funkel het volgende:
[..]
Je bevestigt zo weer wel de vooroordelen over kutmarokkanen weet je dat?
Lijkt me wel duidelijk... Ik zal er zelf in ieder geval geen seconde slaap om verliezen als zo'n overvaller spontane loodvergiftiging oploopt. Jammer dat het er slechts eentje was en er nog zoveel rondlopen.quote:Op zondag 26 mei 2013 21:49 schreef polderturk het volgende:
http://www.pi-news.net/20(...)rfallt-den-falschen/
Wat vinden jullie hiervan? Krijgt hij wat hij verdient?
quote:Op zondag 26 mei 2013 22:13 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Waarom executeren we niet standaard alle dieven?
Eventueel preventief
En welke vooroordelen bevestigt Adames, met zijn trieste grap over genocide?quote:Op maandag 27 mei 2013 07:43 schreef Funkel het volgende:
[..]
Je bevestigt zo weer wel de vooroordelen over kutmarokkanen weet je dat?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |