Nee dat doe ik echt nietquote:
wel op fbquote:
succes grquote:Op zaterdag 25 mei 2013 21:11 schreef Etsu het volgende:
ik ga naar hoogvliet met de autoal 2 weken niet autogereden.
grgr
Jij met je 7 meter van het raam tot je bed.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 21:12 schreef Ezell het volgende:
[..]
Wel kleiner dan ik had verwacht. Maar ja, ik kan dat dan ook niet goed inschatten.
Voor dat soort dingen heb ik meetlint gekocht.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 21:12 schreef Etsu het volgende:
[..]
Jij met je 7 meter van het raam tot je bed.
wat is er lieve totoquote:
Erectiestoornis?quote:Op zaterdag 25 mei 2013 21:13 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Mijn lichaam laat me weer in de steek, WEER![]()
![]()
quote:
quote:Op zaterdag 25 mei 2013 21:13 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Mijn lichaam laat me weer in de steek, WEER![]()
![]()
Dudequote:
quote:
Ik heb anderhalf jaar lang elke week het ziekenhuis van binnen gezien voor een wond aan mijn onderrug. Die zat dan EINDELIJK dicht sinds maart 2013. Guess what? Ik bloed als een idioot en ik heb een dik gat in m'n onderrug.quote:
Moet je niet snel naar huisartsenpost dan?quote:Op zaterdag 25 mei 2013 21:14 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Ik heb anderhalf jaar lang elke week het ziekenhuis van binnen gezien voor een wond aan mijn onderrug. Die zat dan EINDELIJK dicht sinds maart 2013. Guess what? Ik bloed als een idioot en ik heb een dik gat in m'n onderrug.![]()
Holy motherfuckin shitquote:Op zaterdag 25 mei 2013 21:14 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Ik heb anderhalf jaar lang elke week het ziekenhuis van binnen gezien voor een wond aan mijn onderrug. Die zat dan EINDELIJK dicht sinds maart 2013. Guess what? Ik bloed als een idioot en ik heb een dik gat in m'n onderrug.![]()
Neuh, ik ben dit wel gewend. Ik bedoel niet dat ik doodbloed of zo, maar gewoon zoals een wond hoort te bloeden. Behoorlijk.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 21:15 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Moet je niet snel naar huisartsenpost dan?
Oh wel zuur dat het niet over gaat danquote:Op zaterdag 25 mei 2013 21:15 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Neuh, ik ben dit wel gewend. Ik bedoel niet dat ik doodbloed of zo, maar gewoon zoals een wond hoort te bloeden. Behoorlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |