er zit kip doorheen.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 01:53 schreef koekjestrommel1 het volgende:
[..]
Mijn regel is: als het geen vlees is kun je het zo vaak ontdooien als je wilt. Waarschijnlijk zijn niet veel mensen het daarmee eens, maar ik ben er nog nooit ziek van geworden.
ik heb binnenkort tentamens en ben een maandje af van 3 weken ziek zijn, kan nog een keer ziek zijn niet veroorlovenquote:Op zaterdag 25 mei 2013 01:55 schreef koekjestrommel1 het volgende:
Mijn tweede regel is: als het maar een beetje kip is zal het ook niet al te veel kwaad kunnen.
Kip bij twijfel altijd weggooien. Nooit dat risico nemen.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 01:54 schreef Etsu het volgende:
[..]
er zit kip doorheen.
nouja, gooi t wel gewoon weg.
Daar heb ik wat aan.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 01:57 schreef Tchock het volgende:
[..]
Kip bij twijfel altijd weggooien. Nooit dat risico nemen.Overigens is rijst verkeerd opwarmen en af laten koelen ook vragen om problemen.
ik had een keelinfectie en door paracetamol en ibuprofen daalde mn koorts enzo wel, maar door keelinfectie ging het weer stijgenquote:Op zaterdag 25 mei 2013 01:57 schreef koekjestrommel1 het volgende:
Afgelopen jaar geen enkele keer ziek geweest. Als een baas.
rijst + kip + groenten wat ik gisteren heb gekookt (dus niks rauw).quote:Op zaterdag 25 mei 2013 01:59 schreef koekjestrommel1 het volgende:
Wat heb je anders in de magnetron opgewarmd?
Dan is er niks aan de hand. Dat kun je ook wel koud uit de koelkast eten, is ook niks mis mee. Denk maar aan kipkerriesalade o.i.d.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 02:01 schreef Etsu het volgende:
[..]
rijst + kip + groenten wat ik gisteren heb gekookt (dus niks rauw).
het punt is dat er al rijst doorheen zat.quote:Op zaterdag 25 mei 2013 02:02 schreef koekjestrommel1 het volgende:
[..]
Dan is er niks aan de hand. Dat kun je ook wel koud uit de koelkast eten, is ook niks mis mee. Denk maar aan kipkerriesalade o.i.d.
het is laat. welterustenquote:Op zaterdag 25 mei 2013 02:03 schreef koekjestrommel1 het volgende:
Ik vat je punt totaal niet. Het spijt me.
ze komen je halenquote:Op zaterdag 25 mei 2013 02:03 schreef Rezania het volgende:
Allemaal politie hier, er vliegt ook een helikopter rond. Zal er wel weer eentje ontsnapt zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |