In Bangkok is het inderdaad een stuk eenvoudiger om kakkerlakken of ander gespuis te zien, maar ook in de wat oudere achterafstraatjes (Kowloon) loopt een hoop rond.quote:Op dinsdag 28 mei 2013 09:26 schreef Blik het volgende:
Ik ben in Hong Kong geen kakkerlak tegen gekomen. In Bangkok daarentegen lopen ze bijna over je voeten heen als je 's avonds rondloopt. iedereen pleurt daar zijn eten gewoon neer op de grond, met de gevolgen van dien.
Je kunt het nooit overal schoon houden, kijk in Nederland maar eens rond de sporen wat voor rommel en lelijke meuk je allemaal tegenkomtquote:Op dinsdag 28 mei 2013 18:36 schreef ozzietukker het volgende:
[..]
In Bangkok is het inderdaad een stuk eenvoudiger om kakkerlakken of ander gespuis te zien, maar ook in de wat oudere achterafstraatjes (Kowloon) loopt een hoop rond.
Hong Kong doet er uiteraard van alles aan om de belangrijke ontwikkelde plekken schoon te houden wat zo op het oog aardig lukt, maar kijk naar de details en er loopt van alles rond.
Maar dat is eigenlijk niet veel anders dan in Nederland, belangrijke winkelgebieden zijn op het oog schoon, maar in kelders waar het publiek niet komt is het een ander verhaal.
Met een boete van 1500 dollar op het weggooien van een peukje is dat niet zo vreemd.quote:Op woensdag 29 mei 2013 17:51 schreef Yi-Long het volgende:
maar mensen gooien hier veel minder hun rotzooi op straat,
Mjah, maar er staan ook hoge boetes op jaywalking, maar daar trekt zich men toch een heel stuk minder van aanquote:Op woensdag 29 mei 2013 18:12 schreef static het volgende:
[..]
Met een boete van 1500 dollar op het weggooien van een peukje is dat niet zo vreemd.
Maar roggelen dat ze kunnen.quote:Op woensdag 29 mei 2013 18:34 schreef Yi-Long het volgende:
Nee, er is hier wel een bepaalde 'trots' op Hong Kong, en dus ook een algeheel verantwordelijkheidsgevoel bij de meeste mensen om het mooi en schoon te houden, zowel voor zichzelf, als voor anderen.
Ik vind het op straat gelukkig erg meevallen, maar als je soms naar een toilet gaat en mensen hun dunne darm hort ophoesten en wegrochelen, dan is dat best onsmakelijk...quote:Op woensdag 29 mei 2013 18:52 schreef static het volgende:
[..]
Maar roggelen dat ze kunnen.
Op kantoor staan overal bordjes om dat maar vooral niet binnen te doen.
Dat rochelen viel juist reuze mee in China, zo'n 10 jaar geleden was ik er ook en toen was het veel erger, achter je hoorde je dan een rochel en even later voelde je bij wijze van spreken de spetters van de rochel op je kuitenquote:Op woensdag 29 mei 2013 19:03 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
In China rochelt iedereen wel gewoon op straat trouwens. En iedereen heeft een toeter, en gebruikt die ook
Ik was een paar weken geleden in Shenzhen, vlak bij de grens met Lok Ma Chau, en daar werd nog rustig gerocheld op straatquote:Op woensdag 29 mei 2013 19:51 schreef Gits het volgende:
[..]
Dat rochelen viel juist reuze mee in China, zo'n 10 jaar geleden was ik er ook en toen was het veel erger, achter je hoorde je dan een rochel en even later voelde je bij wijze van spreken de spetters van de rochel op je kuiten![]()
Afgelopen reis in China, niemand horen rochelen en ik ben niet alleen in grote steden geweest! Ik vond het dus opvallend rustig en stukken fijner om in China te reizen.
Business or pleasure? Ik vond Taipei eigenlijk een beetje saai; ik miste er de Aziatische chaos en een leuk uitgaansleven.quote:Op vrijdag 24 mei 2013 09:18 schreef Bajskorv het volgende:
Damn, heb mazzel met het weer! Zit hier maar twee dagen, maar gisteren was best aardig en vandaag is prachtig! Morgen naar Taipei, hopelijk even goed... duimen.
ik vond taipei best wel cool eigenlijk. scheelt misschien dat ik de rest van taiwan vrij vervelend vond, dus dan lijkt het al gauw wat.quote:Op vrijdag 28 juni 2013 16:05 schreef Kaas- het volgende:
[..]
Business or pleasure? Ik vond Taipei eigenlijk een beetje saai; ik miste er de Aziatische chaos en een leuk uitgaansleven.
nee, jij blijkbaar wel, wat was er zo leuk aanquote:Op vrijdag 28 juni 2013 16:30 schreef k_man het volgende:
Zo, ik ben weer terug. Gave stad! En geen kakkerlak gezien.
Kennen jullie de Felix Bar in het Peninsula Hotel?
Kennelijk niet. Het wordt van alle kanten aanbevolen.quote:
Geen bejaarde gezien. Wel jonge tot middelbare, goed uitziende en duidelijk well-to-do clientèle.quote:Buiten dat is dat normaal een retraite voor (over)bejaarden. Het hotel/high tea dan.
Dat zeg ik, dertien in een dozijn. Zie het als een hype die over twee maanden weer over is.quote:
Nou ik heb nog aardig veel gerochel gehoord in 2011quote:Op woensdag 29 mei 2013 19:51 schreef Gits het volgende:
[..]
Dat rochelen viel juist reuze mee in China, zo'n 10 jaar geleden was ik er ook en toen was het veel erger, achter je hoorde je dan een rochel en even later voelde je bij wijze van spreken de spetters van de rochel op je kuiten![]()
Afgelopen reis in China, niemand horen rochelen en ik ben niet alleen in grote steden geweest! Ik vond het dus opvallend rustig en stukken fijner om in China te reizen.
Heb je er gegeten, klinkt wel chique en opzittenquote:Op vrijdag 28 juni 2013 23:36 schreef k_man het volgende:
Hier staat een redelijk uitgebreide recensie. Ik ben het er niet helemaal mee eens - die lift, met de dimmende verlichting, is bijv geweldig - maar het geeft wel een aardig beeld van wat Felix is.
In de club Ozone in het Ritz-Carlton. Had daar (althans dat geloof ik) 's werelds hoogste feestje. Bij het handen wassen na het pissen kijk je van enkele honderden meters hoog over nachtelijk Hong Kong.quote:
Ik raakte steeds verdwaald in de casino, maar verder prima hotel en shopping area.quote:Op zondag 30 juni 2013 20:35 schreef Yi-Long het volgende:
Van de week even een paar dagen naar Macau geweest, en de stad zelf vind ik vrij saai, maar het winkelcentrum in The Venetian was wel bijzonder
Al die gratis pendelbusjes waar je gewoon zonder problemen in kunt stappen en dus heel Macau mee kunt doorcrossen, zijn ook wel erg handig
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die zijn daarop ontworpen. Zodat je de tent niet uitgaat.quote:
Welk budget? Qua uitzicht Four Seasons of W.quote:Op zondag 30 juni 2013 22:30 schreef Kaas- het volgende:
De Venetian is wel het meest kitscherige dat ik ooit gezien heb.Verder is Macau wel tof natuurlijk. Welke hotels raden jullie overigens aan dan die wel uniek zijn en een cool uitzicht hebben (in HK)?
Alleen moeilijk om iets betaalbaars te vinden als je ook wat wilt shoppen, bijna alleen maar designer-winkels op dat vliegveld.quote:
Shoppen op vliegvelden is sowieso zelden echt goedkoop. Ik doelde op de architectuur van Norman Foster.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:00 schreef Blik het volgende:
[..]
Alleen moeilijk om iets betaalbaars te vinden als je ook wat wilt shoppen, bijna alleen maar designer-winkels op dat vliegveld.
Ja, dat is best aardig inderdaadquote:Op dinsdag 9 juli 2013 13:07 schreef k_man het volgende:
[..]
Shoppen op vliegvelden is sowieso zelden echt goedkoop. Ik doelde op de architectuur van Norman Foster.
Ik kan me voorstellen dat zo'n Changi wat meer vermaak biedt voor een lange transit. Een bioscoop of vlindertuin heb ik niet gezien op HKIA.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 15:09 schreef Bajskorv het volgende:
Grappig, ik vind het niet echt een aangenaam vliegveld. Misschien te vaak verveels rond gehangen.
Bioscoop op HK Airport zit/zat volgens mij in Terminal 2. Laatste keer dat ik checkte wel. Misschien inmiddels niet meer. Geen idee. Misschien dat ik er over een paar dagen toevallig weer ben, dat ik dan even check.quote:Op dinsdag 9 juli 2013 15:14 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Ik kan me voorstellen dat zo'n Changi wat meer vermaak biedt voor een lange transit. Een bioscoop of vlindertuin heb ik niet gezien op HKIA.
4 Uur is wat kort om in de stad te gaan inderdaad, 4 uur is wel lang qua transit, als je toch nog van de airport af wilt kan je ook naar Tung Chun gaan, is een shopping malletje en maar 3.5 HK$ met de bus en doet er een minuut of 20 over.quote:Op dinsdag 23 juli 2013 19:48 schreef Leatherface het volgende:
Ik wil toch nog wel eens HK bezichtigen. Ca. 4 uur transit tijd vond ik toch net te krap om de stad in te gaan. Volgende keer hopelijk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |