quote:Geen makeover, maar makeunder!
Naturel is not done voor de meiden die meedoen aan Lust, Liefde of Laten Lopen. Zij ‘verfraaien’ zichzelf dagelijks met self tanner, nepwimpers, kunstnagels en hair extensions om een betere versie van zichzelf te creëren. Maar worden ze er wel mooier van? Patty Brard denkt dat deze meiden zich beter niet zo kunnen toetakelen en biedt hen, met hulp van computer IRIS (Ideaal Resultaat In Schoonheid), een hoognodige make-under.
Voor het zover is, krijgen enkele mannen op straat een foto van de deelneemster op volle oorlogssterkte te zien. Hij mag kiezen wat hij zo op het eerste gezicht voor haar voelt: lust, liefde of laat hij haar maar liever lopen?
die zit niet in de reeksquote:Op maandag 20 mei 2013 21:16 schreef Maraca het volgende:
TV / [RTL5]Lust, liefde of laten lopen #2 met cokesletjes
Doe maar deze. Anders is het zo'n geklooi met reeksenquote:
bij deze vind ik, want deze zit in de reeks, die ander nietquote:
Ditquote:Op maandag 20 mei 2013 21:23 schreef Copycat het volgende:
Dat was wel duidelijk, dat daar een hoop achterzit. Zonde.
Die meid in die 1e aflevering nam er nog injecties bij tochquote:Op maandag 20 mei 2013 21:23 schreef ChatGirl het volgende:
Om de dag zonnebanken. Dat mens is toch helemaal doorbakken ondertussen?
Klopt.quote:Op maandag 20 mei 2013 21:24 schreef hunter2011 het volgende:
[..]
Die meid in die 1e aflevering nam er nog injecties bij toch
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |