dank je maar ik ben pas net op de helft. En al verder dan met Ean op het eind dus ik voel mij echt mega.quote:Op maandag 3 juni 2013 13:53 schreef Elmo76 het volgende:
Fr, je buik ziet er nog zeer bescheiden uit!!
Hillie mooie bol!![]()
Hier mijnes, 37 weken
[ afbeelding ]
Kan me je buik bij ean niet meer herinneren, maar jij zult dan wel duidelijk verschil zien!quote:Op maandag 3 juni 2013 13:55 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
dank je maar ik ben pas net op de helft. En al verder dan met Ean op het eind dus ik voel mij echt mega.
Maar jij bent 37wk met echt zo'n mooie toeter naar vorenquote:Op maandag 3 juni 2013 14:03 schreef Elmo76 het volgende:
[..]
Kan me je buik bij ean niet meer herinneren, maar jij zult dan wel duidelijk verschil zien!
Ik heb natuurlijk mijn eigen buik als maatstaf
Thanks! Maar goed, die toeter heb ik niet ineens gekregen! Met 20 weken vroegen ze me soms ook al hoe lang ik nog moest.quote:Op maandag 3 juni 2013 14:25 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Maar jij bent 37wk met echt zo'n mooie toeter naar voren. Ik ben net Kim k ik dij aan alle kanten uit.
Thanxx! Ja dat idee had ik gisteren ook toen ik deze foto maakte! Is Robinson wrs toch aan het zakken! Merk er verder nog niet veel van, alleen zie ik het.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lijkt vrij weinig verschil eigenlijk, als ik het zo zie?
Ja! En het ziet er ook wat meer ontspannen uitquote:Op donderdag 6 juni 2013 10:57 schreef GotC het volgende:
Thanks!
En dat denk ik ook Limone, lijkt nu meer op een babybuik
Nu wil ik een foto van jouw buik zien natuurlijk.quote:Op donderdag 6 juni 2013 11:08 schreef Jipster het volgende:
Mooie buiken dames!
Elmo, een echte toeter ja, mooi!
En KD ook een echt zichtbare bol!
En FR en GotC mooi jullie buiken, wij gaan ongeveer gelijk op dus dat is leuk om te zien!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Leuk kleurtjequote:Op vrijdag 7 juni 2013 01:05 schreef Hilzillah het volgende:
Ik hoop dat ik ook zo'n mooie bol krijg
Hier een hysterisch gekleurde avondvierdaagsebol met bijbehorende achterlijke schoenen en een maffe kat die net door het beeld heen sloop
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |