PS3 Gamertags (Tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:AFCAsteven (stevenmac26)
Mister Sm1th (StijnDa)
KevinNL (Dudeweiser )
Jonnsie89 (Jonnsie)
tonymacerony (Johnbon)
DutchStoner (Tobi-wan)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
vandermar89 (vandermar)
IwanovichIzBack ( BDIL)
x ZatoX x (DarkSonic2)
bananenkaas (laucas)
Unique BrawlZ (Geluidssysteem)
fetss (fetss)
Jessed11 (Kun-Aguero)
Smookz (jepperdeprep)
Cha0s_Jr (WezepAFCA)
ViZi0NAiR (Dj_Day-V)
quote:kkbal (wieisboos)
OmniRocket_nl (OmniRocket)
Mash-nl (Over_hedge)
bnoankaas (laucas)
Djeetje (Djeetje)
Nickskeh (Nickskuh)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
Fuszy2806 (Fuszy)
dion_v_k (dion_v_k)
Mr_Don123 (RavioliPunch)
KrAlex-03 (Ozz)
TheFast0ne (TheFastOne)
Richievdm (GeeftJeEnergie)
Mr_Lars1982 (PrideoftheSouth)
Leoon16 (leoon.)
Ravnica01 (Revontulet)
OpticalSkillsHD (TBakkert)
Mrvanee (MrvanTrapz)
Vinno0615 (Vinno)
philthdustrial (Philos)
Zekerheidje, want topscorer.quote:Op maandag 20 mei 2013 15:32 schreef pascal08 het volgende:
Hoe realistisch is de kans dat Cavani een TOTS krijgt?
a. Heel realistisch
b. De kans is aanwezig
c. Niet.
Wat in de neuk moet jouw UI eigenlijk voorstellenquote:Op maandag 20 mei 2013 15:35 schreef Kamikazie het volgende:
Hij krijgt hem wel of niet. Snappen jullie![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Harvey Spector van Suitsquote:Op maandag 20 mei 2013 15:37 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Wat in de neuk moet jouw UI eigenlijk voorstellen
Een man voor het raam. Snap je?quote:Op maandag 20 mei 2013 15:37 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Wat in de neuk moet jouw UI eigenlijk voorstellen
Lekker duidelijk welquote:
quote:
Jij bent wel een hater. Hedde gij alles in een keer gehaald somsquote:
Welk niveau doe je? Ik vond de eindexamens super makkelijk in vergelijking met schoolexamens enz.quote:Op maandag 20 mei 2013 15:39 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Jij bent wel een hater. Hedde gij alles in een keer gehaald soms
Voor de derde keer vmbo, het is een triest verhaal.quote:Op maandag 20 mei 2013 15:41 schreef Maks0s het volgende:
[..]
Welk niveau doe je? Ik vond de eindexamens super makkelijk in vergelijking met schoolexamens enz.
Universiteitquote:Op maandag 20 mei 2013 15:41 schreef Maks0s het volgende:
[..]
Welk niveau doe je? Ik vond de eindexamens super makkelijk in vergelijking met schoolexamens enz.
quote:Op maandag 20 mei 2013 15:41 schreef Thorb het volgende:
[..]
Voor de derde keer vmbo, het is een triest verhaal.
Wat haat jij op myn niveao vmbo k? Iets mis met beetje met je handen werken soms? Met je tering excelsio leaugeau en je kut rooie zwartuh puntje in je hoeren ui.quote:Op maandag 20 mei 2013 15:41 schreef Maks0s het volgende:
[..]
Welk niveau doe je? Ik vond de eindexamens super makkelijk in vergelijking met schoolexamens enz.
Het heeft natuurlijk wel een diepere betekenis.quote:
Zie jij die vrouw niet die op haar knieën onder het bureau zit?quote:Op maandag 20 mei 2013 15:43 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Het heeft natuurlijk wel een diepere betekenis.
Kamikazie komt met deze UI op voor de belangen van de vrouw. Hij streeft naar een gelijkheidsbeginsel waarin de vrouw en de man als gelijkwaardig worden beschouwd. Door de zwart-wit kleurenbalans en het vogelperspectief wordt de nadruk gelegd op de emotie die gebonden is aan deze kwestie.
Ik had ook een her van IOTquote:Op maandag 20 mei 2013 15:39 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Jij bent wel een hater. Hedde gij alles in een keer gehaald soms
Fuck, citeerde de verkeerdequote:Op maandag 20 mei 2013 15:42 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Universiteit
Ja dat is ook zo, dat vond ik toen ook
LSDquote:Op maandag 20 mei 2013 15:45 schreef Maks0s het volgende:
[..]
Fuck, citeerde de verkeerde. Loop ook al de hele dag rond met het idee dat het dinsdag is, LSD one hell of a drug.
Heel veel mensen hebben een her voor IOTquote:Op maandag 20 mei 2013 15:45 schreef v0lt026 het volgende:
[..]
Ik had ook een her van IOTomdat ik bij vraag 45 op de schrapkaart per ongeluk C ipv B had zwart gemaakt en te lui was om weer helemaal opnieuw te beginnen. En je raadt het al, het was idd B en precies 1 te veel fout
Verkapte kijk mij LSD gebruiken post.quote:Op maandag 20 mei 2013 15:45 schreef Maks0s het volgende:
[..]
Fuck, citeerde de verkeerde. Loop ook al de hele dag rond met het idee dat het dinsdag is, LSD one hell of a drug.
quote:Op maandag 20 mei 2013 15:46 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Heel veel mensen hebben een her voor IOT![]()
Is ook een saai kut vak
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je kan daar gewoon een kruis doorzetten en dan kijken ze die vraag handmatig naquote:Op maandag 20 mei 2013 15:45 schreef v0lt026 het volgende:
[..]
Ik had ook een her van IOTomdat ik bij vraag 45 op de schrapkaart per ongeluk C ipv B had zwart gemaakt en te lui was om weer helemaal opnieuw te beginnen. En je raadt het al, het was idd B en precies 1 te veel fout
quote:Op maandag 20 mei 2013 15:46 schreef Thorb het volgende:
[..]KloptSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Eigenlijk niet, want dan moet je 2x studeren voor de mid term en voor de final. Nu maar 1x voor de her.
quote:Op maandag 20 mei 2013 15:46 schreef Thorb het volgende:
[..]Jij snapt hetSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dit is de leven en ik weet dat dit de leven is. En ik weet niet of het nog lang duurt. Maar zolang het er nog even is, geniet ik ervan.
Elke dag
Waar? Heb geen LSD op hoor, was maar een grapje. Daar schijn je later vet naar van dood te gaan.quote:Op maandag 20 mei 2013 15:46 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Verkapte kijk mij LSD gebruiken post.
Ik denk dat ik weet wie hierop reageert.quote:Op maandag 20 mei 2013 15:46 schreef Michaelvanb het volgende:
heeft iemand nog beestachtige brons teams voor onder 200k?
show me
DS2?quote:Op maandag 20 mei 2013 15:47 schreef Lindgren. het volgende:
[..]
Ik denk dat ik weet wie hierop reageert.
dacht ik ook maar nee hoorquote:
quote:Op maandag 20 mei 2013 15:46 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Klopt
Eigenlijk niet, want dan moet je 2x studeren voor de mid term en voor de final. Nu maar 1x voor de her.
quote:Op maandag 20 mei 2013 15:43 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Zie jij die vrouw niet die op haar knieën onder het bureau zit?
die krijg je bij hem voorniksquote:Op maandag 20 mei 2013 15:57 schreef Kamikazie het volgende:
[..]![]()
![]()
![]()
Is die te krijgen voor onder de 200K fut coins?
Bij bronzes moet je de scoren altijd delen door 6 om de echte scoren te krijgen, met een minimum van 1 dus het staat eigenlijk 1-1.quote:Op maandag 20 mei 2013 15:58 schreef DarkSonic2 het volgende:
Deze tegenstander drukte mij de hele tijd weg als ik thuis speelde maar ik kon niemand anders vinden. Toen speelde hij thuis en toen wilde hij ineens welHij doet nu niks meer bij een 1-6 achterstand.
De tegenstander heeft dan 0.1666666quote:Op maandag 20 mei 2013 15:59 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Bij bronzes moet je de scoren altijd delen door 6 om de echte scoren te krijgen, met een minimum van 1 dus het staat eigenlijk 1-1.
MINIMUM VAN 1quote:Op maandag 20 mei 2013 16:00 schreef DarkSonic2 het volgende:
[..]
De tegenstander heeft dan 0.1666666
Ga je nu maar eens met anderen bemoeien
Je bent wel in een aardige bui als ik de topic terug leesquote:Op maandag 20 mei 2013 15:59 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Bij bronzes moet je de scoren altijd delen door 6 om de echte scoren te krijgen, met een minimum van 1 dus het staat eigenlijk 1-1.
quote:Op maandag 20 mei 2013 16:03 schreef Timmy_Turner het volgende:
Een irl ontmoeting tussen Mathijs en DS zou wel leuk zijn
Met mijn gespierde body pak ik iedereen hier jwzquote:Op maandag 20 mei 2013 16:03 schreef Timmy_Turner het volgende:
Een irl ontmoeting tussen Mathijs en DS zou wel leuk zijn
Iwan is alive! Zat net even reviews te kijken voor een andere racegame. Ik heb toch wat twijfels bij Grid2, ziet er net even te arcade uit. Forza 4 ziet er niet verkeerd uit en die kan je al krijgen voor 15-17 ekkies.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:01 schreef BDIL het volgende:
[..]
Je bent wel in een aardige bui als ik de topic terug lees
Als je even aangeeft waar je Forza 4 gaat bestellen, doe ik meequote:Op maandag 20 mei 2013 16:06 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Iwan is alive! Zat net even reviews te kijken voor een andere racegame. Ik heb toch wat twijfels bij Grid2, ziet er net even te arcade uit. Forza 4 ziet er niet verkeerd uit en die kan je al krijgen voor 15-17 ekkies.
Oh ja die vrouw die dat deed heb ik inderdaad gezien. Dacht dat jij een gast was, vind Mathijs wel een beetje een rare naam voor een vrouwquote:Op maandag 20 mei 2013 16:05 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Met mijn gespierde body pak ik iedereen hier jwz![]()
![]()
Was jij daar bij laatst? Toen ik op het station mijn spieren aanspande en mijn shirt kapot scheurde?
Als GRiD 2 net zo bruut wordt als 1, dan ga ik 'm zeker halen. Dat spel heeft gewoon een replayvalue van 10/10.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:06 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Iwan is alive! Zat net even reviews te kijken voor een andere racegame. Ik heb toch wat twijfels bij Grid2, ziet er net even te arcade uit. Forza 4 ziet er niet verkeerd uit en die kan je al krijgen voor 15-17 ekkies.
Man boobs zien en meteen denken dat ik een vrouw benquote:Op maandag 20 mei 2013 16:07 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Oh ja die vrouw die dat deed heb ik inderdaad gezien. Dacht dat jij een gast was, vind Mathijs wel een beetje een rare naam voor een vrouw
Staat jouw xbox nou op je kamer dan? Of bende er weer uit?quote:Op maandag 20 mei 2013 16:06 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Als je even aangeeft waar je Forza 4 gaat bestellen, doe ik mee
sowieso Forza 4 halen, heb hem al liggen hierquote:Op maandag 20 mei 2013 16:06 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Iwan is alive! Zat net even reviews te kijken voor een andere racegame. Ik heb toch wat twijfels bij Grid2, ziet er net even te arcade uit. Forza 4 ziet er niet verkeerd uit en die kan je al krijgen voor 15-17 ekkies.
Laatst nog gedaan, merkte niet echt veel verschil met 3 maar dat kwam misschien omdat we alleen single races deden.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:06 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Iwan is alive! Zat net even reviews te kijken voor een andere racegame. Ik heb toch wat twijfels bij Grid2, ziet er net even te arcade uit. Forza 4 ziet er niet verkeerd uit en die kan je al krijgen voor 15-17 ekkies.
Idd, Grid 1 is de tofste racegame die ik gespeeld heb. Ook de enige die ik uitgespeeld heb.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:07 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Als GRiD 2 net zo bruut wordt als 1, dan ga ik 'm zeker halen. Dat spel heeft gewoon een replayvalue van 10/10.
Huisgenootje van me heeft een xbox waar ik vaak op kan en mag, sowieso zit ik tussen de ''belangrijke'' tentamens door in Eindhoven om te leren en geld te besparenquote:Op maandag 20 mei 2013 16:07 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Staat jouw xbox nou op je kamer dan? Of bende er weer uit?
Demolition Derby.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:08 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Idd, Grid 1 is de tofste racegame die ik gespeeld heb. Ook de enige die ik uitgespeeld heb.
Haha okequote:Op maandag 20 mei 2013 16:09 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Huisgenootje van me heeft een xbox waar ik vaak op kan en mag, sowieso zit ik tussen de ''belangrijke'' tentamens door in Eindhoven om te leren en geld te besparen
heb ik ook, samen met thorb racenquote:Op maandag 20 mei 2013 16:09 schreef Kamikazie het volgende:
Ik heb maar een race game, forza motorsport 3 volgens mij. Kreeg ik graties bij me xbox.
Dat was tof ja. Alleen kocht ik het spel wat te laat waardoor maar weinig mensen de MP speeldequote:
Denk gewoon bij olofquote:Op maandag 20 mei 2013 16:09 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Haha oke
Weet je al wat je volgend jaar doet?
Had Grid 1 ooit van een vriend geleend maar was na een paar races al gestopt. Het is teveel NFS, dat was 10 jaar geleden leuk, nu wil ik toch iets meer realisme. Als ik de trailers van Grid 2 zie dan vrees ik dat daar niet veel is veranderd.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:08 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Idd, Grid 1 is de tofste racegame die ik gespeeld heb. Ook de enige die ik uitgespeeld heb.
Ja ik moet nog ff douchen, want ik stink. Dan ook even echt studeren en dan kan ik welquote:Op maandag 20 mei 2013 16:11 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
ik vind het goed, eerst begin maken aan wiskunde.
thorb?
Je moet ook online racen met vrienden. Offline zijn bijna alle spelen gewoon saai.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:11 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Had Grid 1 ooit van een vriend geleend maar was na een paar races al gestopt. Het is teveel NFS, dat was 10 jaar geleden leuk, nu wil ik toch iets meer realisme. Als ik de trailers van Grid 2 zie dan vrees ik dat daar niet veel is veranderd.
Ligt er natuurlijk zelf aan hoe je het doetquote:Op maandag 20 mei 2013 16:10 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Denk gewoon bij olof
Dan gooi ik waarschijnlijk wel een halfjaar studie weg, maar is wel vet natuurlijk non stop bier drinken.
Forza 3 heb ik ook, vond dat wel fijn racen maar de single player werd op een gegeven moment saai. Ik denk dat dat kwam omdat ik toen nog alle assists aan liet staan en ik volgens mij geen 1x online ben gegaan.quote:
Denk dat ik hem dan hier bestel. Krijgt wel goede reviews op budgetgaming.nlquote:Op maandag 20 mei 2013 16:06 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Als je even aangeeft waar je Forza 4 gaat bestellen, doe ik mee
Ja denk van wel.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:12 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Ligt er natuurlijk zelf aan hoe je het doetGa je dan ook bij Dispuut?
Vriend van me gaat er wss mee stoppen bij Olof omdat hij veel te veel kosten heeft. Maximaal bijlenen is niet eens genoeg om alle dispuutkosten te dekken, dat is wel sick
Ja op dat laatste is het bij mij dus al misgegaan toen ik bij een dispuut zat. Ik heb er helemaal geen zin in om overal bij te zijn verplichtquote:Op maandag 20 mei 2013 16:14 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ja denk van wel.
Ja is ook tering duur volgens mij allemaal, vooral het eerste jaar want dan ''moet'' je min of meer overal bijzijn en meemaken.
ik rij nu handmatig, tractiecontrole uit, de rest kan ik niet zonderquote:Op maandag 20 mei 2013 16:14 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Forza 3 heb ik ook, vond dat wel fijn racen maar de single player werd op een gegeven moment saai. Ik denk dat dat kwam omdat ik toen nog alle assists aan liet staan en ik volgens mij geen 1x online ben gegaan.
[..]
Denk dat ik hem dan hier bestel. Krijgt wel goede reviews op budgetgaming.nl
Ja ach ik zie wel, heb nu nog 0 studieschuld en wil dat graag zo houden en heb nog een spaarrekening die ik kan plunderen dus redt denk ik welquote:Op maandag 20 mei 2013 16:15 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Ja op dat laatste is het bij mij dus al misgegaan toen ik bij een dispuut zat. Ik heb er helemaal geen zin in om overal bij te zijn verplicht
Je edit btw is niet van toepassing op die gast
Zit het Top Gear test track er niet sowieso bij? Zelf rijd ik nu ook handmatig (zonder clutch), TCS uit maar ABS gewoon nog aan. Zonder ABS vlieg ik echt elke bocht eruit.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:17 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
ik rij nu handmatig, tractiecontrole uit, de rest kan ik niet zonder![]()
ik zou wel even mailen om te vragen of de bonus track pack code erbij zit, zit benchmark en Top Gear test track circuits erbij, altijd leuk om daar rond te kutten
ik denk dat ik altijd gewoon alles aan had staanquote:Op maandag 20 mei 2013 16:17 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
ik rij nu handmatig, tractiecontrole uit, de rest kan ik niet zonder![]()
ik zou wel even mailen om te vragen of de bonus track pack code erbij zit, zit benchmark en Top Gear test track circuits erbij, altijd leuk om daar rond te kutten
Hoelaat zullen we afspreken in Monaco om te gaan racen met onze solide bolide's?quote:Op maandag 20 mei 2013 16:19 schreef Thorb het volgende:
[..]
ik denk dat ik altijd gewoon alles aan had staan
lekker op select drukken
Ik denk niet dat ik lang kan... moet nog even iets doen (+- 30 min) en half zes zal ik wel etenquote:Op maandag 20 mei 2013 16:20 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Hoelaat zullen we afspreken in Monaco om te gaan racen met onze solide bolide's?
Oke, dan racen we wel savonds. Is sowieso mooier. Want ik red voor half 6 nietquote:Op maandag 20 mei 2013 16:21 schreef Thorb het volgende:
[..]
Ik denk niet dat ik lang kan... moet nog even iets doen (+- 30 min) en half zes zal ik wel eten
Als arme student kan ik dat niet betalen. Vriend van me heeft zo'n G25 bij GT5 en dat is wel echt heel vet. Maar als je het een beetje leuk wil doen op de xbox ben je zo 400-500 euro kwijt...quote:Op maandag 20 mei 2013 16:21 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Hebben jullie ook een race wheel dan?
Is dat een rechtse studievereniging ofzoquote:Op maandag 20 mei 2013 16:10 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Denk gewoon bij olof
Dan gooi ik waarschijnlijk wel een halfjaar studie weg, maar is wel vet natuurlijk non stop bier drinken.
voor de pc welquote:Op maandag 20 mei 2013 16:21 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Hebben jullie ook een race wheel dan?
quote:Op maandag 20 mei 2013 16:23 schreef BDIL het volgende:
[..]
Is dat een rechtse studievereniging ofzoAlleen maar blanken
Dit ja. Aziaten zijn wel vaak de uitzonderingquote:Op maandag 20 mei 2013 16:24 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]![]()
Ik kan heel simpel zeggen: Er zijn niet veel niet-blanke die in Tilburg of in Eindhoven op de Uni zitten. En degene die er wel zitten zijn er alweer vanaf of halen niet genoeg studiepunten.
quote:Op maandag 20 mei 2013 16:24 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]![]()
Ik kan heel simpel zeggen: Er zijn niet veel niet-blanke die in Tilburg of in Eindhoven op de Uni zitten. En degene die er wel zitten zijn er alweer vanaf of halen niet genoeg studiepunten.
Watquote:Op maandag 20 mei 2013 16:24 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]![]()
Ik kan heel simpel zeggen: Er zijn niet veel niet-blanke die in Tilburg of in Eindhoven op de Uni zitten. En degene die er wel zitten zijn er alweer vanaf of halen niet genoeg studiepunten.
quote:Op maandag 20 mei 2013 16:25 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Dit ja. Aziaten zijn wel vaak de uitzondering
Idd, in Eindhoven is er een kleine uitzondering, zitten ook een hoop internationale studenten, vooral chinezen en indiers. Echter zijn die niet echt betrokken in het studentenleven buiten de uni, dus die zie je niet buiten de Universiteit en dus ook niet bij verenigingenquote:Op maandag 20 mei 2013 16:25 schreef Thorb het volgende:
[..]
de eerste die ik in eindhoven sprak was een indier die er studeerde
Tjah, een ouderwetse studentenvereniging is sowieso een beetje een rechtse bedoeling, maar dat lijkt me wel bekendquote:Op maandag 20 mei 2013 16:25 schreef BDIL het volgende:
[..]
WatIk zag een aantal foto's en het deed me denken aan 1938
vraag of ze een oemtitietieite 442 voor je meeneemt /ds2quote:Op maandag 20 mei 2013 16:27 schreef Lindgren. het volgende:
Dit kom ik tegen onder een clichéfoto van een meisje dat haar eigen benen post terwijl ze in Frankrijk aan het zonnen is:
[ afbeelding ][ afbeelding ]
quote:Op maandag 20 mei 2013 16:23 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Als arme student kan ik dat niet betalen. Vriend van me heeft zo'n G25 bij GT5 en dat is wel echt heel vet. Maar als je het een beetje leuk wil doen op de xbox ben je zo 400-500 euro kwijt...
Ik ben zo verschrikkelijk zaad in racespelletjes met een controller.quote:
foutje bedankt, die code is voor de playfield tracks dus voor car soccer enzoquote:Op maandag 20 mei 2013 16:18 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Zit het Top Gear test track er niet sowieso bij? Zelf rijd ik nu ook handmatig (zonder clutch), TCS uit maar ABS gewoon nog aan. Zonder ABS vlieg ik echt elke bocht eruit.
jaquote:Op maandag 20 mei 2013 16:21 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Hebben jullie ook een race wheel dan?
Het is ook geen studievereniging hequote:Op maandag 20 mei 2013 16:25 schreef BDIL het volgende:
[..]
WatIk zag een aantal foto's en het deed me denken aan 1938
Hoeveel heb je er voor betaald?quote:Op maandag 20 mei 2013 16:28 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
foutje bedankt, die code is voor de playfield tracks dus voor car soccer enzo
[..]
jagebruik ik ook voor pc
Zoek investeerders!!quote:Op maandag 20 mei 2013 16:29 schreef Bmo89 het volgende:
Ik heb niet zo veel tijd meer om te traden maar heb wel een geniaal plan om zon 500k per week te verdienen.....
was zo'n microsoft racing wheel, twee jaar geleden nieuw gekocht voor 50 euro ofzo? bij de bart smit. Wordt nu alleen niet meer verkocht en is alleen voor xboxquote:
Ze zijn altijd wel enthousiast over het standaard microsoft wheel, maar die wordt niet meer gemaakt en moet je dan van marktplaats plukken (link.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:28 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[..]
[..]
Ik ben zo verschrikkelijk zaad in racespelletjes met een controller.Misschien dat ik wel even een leuk (goedkoop dus) stuurtje aanschaf.
Ik heb ook zon race wiel boven liggen, zal ik straks is pakkenquote:Op maandag 20 mei 2013 16:29 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
was zo'n microsoft racing wheel, twee jaar geleden nieuw gekocht voor 50 euro ofzo? bij de bart smit. Wordt nu alleen niet meer verkocht en is alleen voor xbox
Haha nee nee een ander ingenieus plan is hetquote:
quote:Op maandag 20 mei 2013 15:41 schreef Thorb het volgende:
[..]
Voor de derde keer vmbo, het is een triest verhaal.
3 miljoen te koop aanbieden voor 50 euro, en dan voor die 50 euro 500k kopenquote:Op maandag 20 mei 2013 16:30 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Haha nee nee een ander ingenieus plan is het
nice nicequote:Op maandag 20 mei 2013 16:30 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ik heb ook zon race wiel boven liggen, zal ik straks is pakken
Ow jee, ik heb volgens mij niksquote:Op maandag 20 mei 2013 16:31 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]
nice nice![]()
even denken welke auto's ik nog in mijn forza 3 garage heb staan
Dat zouden wij nooit kunnen bedenken.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:31 schreef Bmo89 het volgende:
Ik ga namelijk elke week als de fitness kaarten 1000/1100 zijn van al mijn coins fitness kaarten kopen en als ze een paar dagen later weer 1800 zijn verkopen. PROFIT
voorheen deed ik het met een strijkplank, multifunctioneel en makkelijk op te bergen.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:30 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Ze zijn altijd wel enthousiast over het standaard microsoft wheel, maar die wordt niet meer gemaakt en moet je dan van marktplaats plukken (link.
Zelf moet ik mijn hele kamer verbouwen wil ik zo'n stuur ergens kunnen neerzetten dus dat zit er voor mij niet in.
Ja prima, druk druk met stage. Heb amper tijd om te gamenquote:
Let maar op joh. 1100 fitness kaarten x 500 coins profit. Reken maar uitquote:
Oh mijn god wat een geweldig idee. Lekker weinig werk ookquote:Op maandag 20 mei 2013 16:31 schreef Bmo89 het volgende:
Ik ga namelijk elke week als de fitness kaarten 1000/1100 zijn van al mijn coins fitness kaarten kopen en als ze een paar dagen later weer 1800 zijn verkopen. PROFIT
ik heb hier nog een ouwe Thrustmaster liggen van 9 jaar oud. Doet het nog steedsquote:Op maandag 20 mei 2013 16:32 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Ja, ik heb een PS3. Ik markplaats wel even een goedkoop stuurtje.
Mwah, binnen een uur of 4 heb ik wel 1100 kaarten hoor. En die zijn binnen een uurtje verkocht.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:32 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Oh mijn god wat een geweldig idee. Lekker weinig werk ook
Dat ging ik ook doen. Toen werd ik helaas gebanned omdat ze me verdachten van autobuyen. Ik zou niet te snel klikken.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:33 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Mwah, binnen een uur of 4 heb ik wel 1100 kaarten hoor. En die zijn binnen een uurtje verkocht.
Ik doe alles op open bid. Met bin moet je zo teringsnel klikken altijd.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:34 schreef DePresident. het volgende:
[..]
Dat ging ik ook doen. Toen werd ik helaas gebanned omdat ze me verdachten van autobuyen. Ik zou niet te snel klikken.
quote:Op maandag 20 mei 2013 16:33 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Mwah, binnen een uur of 4 heb ik wel 1100 kaarten hoor. En die zijn binnen een uurtje verkocht.
Ik deed ook alles op open bid. Control V'en like a boss. Helaas ben ik wel bijna een miljoen kwijt geraakt hierdoor.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:35 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Ik doe alles op open bid. Met bin moet je zo teringsnel klikken altijd.
Jij denkt dat je 1100 Squad fitness kaarten in een uur kwijt benquote:
quote:Op maandag 20 mei 2013 16:35 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Ik doe alles op open bid. Met bin moet je zo teringsnel klikken altijd.
Christus, er zijn serieus mensen hier die elke week even 4 uurtjes achter de Xbox/PS3 gaan zitten om 1100 kaartjes te kopen. En vervolgens nog eens een uur om alles te verkopen?quote:Op maandag 20 mei 2013 16:33 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Mwah, binnen een uur of 4 heb ik wel 1100 kaarten hoor. En die zijn binnen een uurtje verkocht.
Nou dat is geen probleem. Als je nu een kaart erop zet voor 1500 wordt hij insta gekocht. 3 dagen geleden pikte ik ze massaal voor 1000 op.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:36 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Jij denkt dat je 1100 Squad fitness kaarten in een uur kwijt benDan moet je er 20 per minuut verkopen en dat dus direct
Squadfitnesskaartjes wordt inderdaad meer op gejaagd. Het beste is om veel bronze fitnesskaartjes te kopen.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:36 schreef Lindgren. het volgende:
[..]![]()
Jij denkt dat je de enige bent die daarop jaagt?
Nee, maar in die TOTS gekte is er genoeg voor iedereen. Zeker als straks TOTS ribery, TOTS ronaldo en messi en die andere knakkers er zijn.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:36 schreef Lindgren. het volgende:
[..]![]()
Jij denkt dat je de enige bent die daarop jaagt?
Control v is kut man. Met een beetje ongeluk plakt hij niet goed en plaats je een bod van 500k ofzo. Had ik eensquote:Op maandag 20 mei 2013 16:36 schreef DePresident. het volgende:
[..]
Ik deed ook alles op open bid. Control V'en like a boss. Helaas ben ik wel bijna een miljoen kwijt geraakt hierdoor.
1500, net had je het over 1800quote:Op maandag 20 mei 2013 16:37 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Nou dat is geen probleem. Als je nu een kaart erop zet voor 1500 wordt hij insta gekocht. 3 dagen geleden pikte ik ze massaal voor 1000 op.
quote:Op maandag 20 mei 2013 16:38 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Control v is kut man. Met een beetje ongeluk plakt hij niet goed en plaats je een bod van 500k ofzo. Had ik eens
Ik kan er toch maar 40 tegelijk opzetten einstein. Daarnaast, als ik ze koop voor 1000 en verkoop voor 1500 heb ik toch zon 450 winst per kaart.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:38 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
1500, net had je het over 1800
En als je er 1100 op zet gaan ze niet meer insta weg, dan verzadigt de markt nogal snel he Einstein
Dan doe je iets niet goed. Ik heb nog geen één keer een foutje gemaakt.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:38 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Control v is kut man. Met een beetje ongeluk plakt hij niet goed en plaats je een bod van 500k ofzo. Had ik eens
Maar dan is je squad wel fit. Is ook wat waardquote:Op maandag 20 mei 2013 16:38 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Control v is kut man. Met een beetje ongeluk plakt hij niet goed en plaats je een bod van 500k ofzo. Had ik eens
Ja dus kan je er nooit 1100 verkopen in een uur Einstein. En als er constant 40 op staan, is er na een tijdje weer iemand die die undercut. Zet jij er weer 40 daaronder undercut weer iemand die.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:39 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Ik kan er toch maar 40 tegelijk opzetten einstein. Daarnaast, als ik ze koop voor 1000 en verkoop voor 1500 heb ik toch zon 450 winst per kaart.
Dan zou ik in jou geval gaan bieden op bronze fitnesskaartjes. Gewoon 150 bieden en een hoop van die kaartjes binnenharken. Kun je ook geen fouten maken.quote:
Geloof mij nou maar dat dat kan. Als je 100 of 200 onder de normale bin gaat zitten verkoop je ze zo.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:40 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Ja dus kan je er nooit 1100 verkopen in een uur Einstein. En als er constant 40 op staan, is er na een tijdje weer iemand die die undercut. Zet jij er weer 40 daaronder undercut weer iemand die.
Ik zweer het je dit is echt. Vraag maar aan ajacied die is er rijk van gewordenquote:
Gerrard is zo slechtquote:Op maandag 20 mei 2013 16:41 schreef Maver24 het volgende:
vanavond eens TOTS Gerrard halen, helaas heeft tie ook HIGH/HIGH workrates maar Gerrard is gewoon een baas dus dat maakt niet uit.
#yoloquote:Op maandag 20 mei 2013 16:42 schreef Thorb het volgende:
[..]
Deze was echt. Die coins had hij net gekocht van een fokker, toen moest hij weer coins kopen
40 miss, maar 1100 nooitquote:Op maandag 20 mei 2013 16:41 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Geloof mij nou maar dat dat kan. Als je 100 of 200 onder de normale bin gaat zitten verkoop je ze zo.
Bij TOTY heb ik er 800 verkocht. Ben ik met je eens dat ik er waarschijnlijk geen 1100 in een uur verkoop, maar die raak ik echt wel snel kwijt.quote:
Hij was gewoon verschrikkelijk slecht. Met Randoms had ik hem, en DS volgens mij ook. Hij bakte er helemaal niks vanquote:
Heb hem ook geprobeerd vond het ook niet denderend. Maar dat komt denk ik ook omdat ik dat soort topspelers uit ga buiten en vanaf 10000 meter probeer te schieten en 10 man voorbij probeer te lopen.quote:
quote:Op vrijdag 11 januari 2013 21:13 schreef Joodnl het volgende:
oepssssssssssssssssssssssssssss...... Iemand wordt heel blij van mij![]()
![]()
![]()
Nee hoor, kan prima. Zoals ik al zei, bij toty had ik er 800.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:44 schreef DePresident. het volgende:
1100 van die kaarten kopen is gekkenwerk. Dat ga je niet redden, want iedereen probeert z'n slag te slaan met die fitnesskaarten en er zijn genoeg mensen die 100 munten boven jou gaan bieden.
Morgen post jij :quote:Op maandag 20 mei 2013 16:46 schreef Timmy_Turner het volgende:
Weer de hele dag geen reet uitgevoerd.
Dat wordt weer genot morgen
quote:Op dinsdag 21 mei 2013 16:46 schreef Timmy_Turner het volgende:
Weer de hele dag geen reet uitgevoerd.
Dat wordt weer genot morgen
Ik moet ook 2 hoofdstukken van externe verslaggeving en 3 hoofdstukken uit cost management leren voor de tussentoets morgenquote:Op maandag 20 mei 2013 16:46 schreef Timmy_Turner het volgende:
Weer de hele dag geen reet uitgevoerd.
Dat wordt weer genot morgen
O man, ben mijn bed niet eens uitgekomen vandaagquote:Op maandag 20 mei 2013 16:46 schreef Timmy_Turner het volgende:
Weer de hele dag geen reet uitgevoerd.
Dat wordt weer genot morgen
Hoezo, morgen is tentamen Marketing hequote:
Ik moet nog 12 hoofdstukken lerenquote:Op maandag 20 mei 2013 16:47 schreef BDIL het volgende:
[..]
Ik moet ook 2 hoofdstukken van externe verslaggeving en 3 hoofdstukken uit cost management leren voor de tussentoets morgenHelemaal geen zin
quote:Op maandag 20 mei 2013 16:48 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Hoezo, morgen is tentamen Marketing he
[..]
Ik moet nog 12 hoofdstukken lerenVoor tentamen morgen
Ook niet veel zin in
het is ook een kut dag om te lerenquote:Op maandag 20 mei 2013 16:48 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Hoezo, morgen is tentamen Marketing he
[..]
Ik moet nog 12 hoofdstukken lerenVoor tentamen morgen
Ook niet veel zin in
Wat hebben jullie ?quote:Op maandag 20 mei 2013 16:48 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Hoezo, morgen is tentamen Marketing he
[..]
Ik moet nog 12 hoofdstukken lerenVoor tentamen morgen
Ook niet veel zin in
Die link die ik je gaf waar ik hem wilde bestellen moet je negeren. Dat is de Essentials Edition en daar zitten een stuk minder auto's bij.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:06 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Als je even aangeeft waar je Forza 4 gaat bestellen, doe ik mee
Marketingquote:
Iddquote:
12 hoofdstukken, dat kan niet in een dag. Ik denk dat ik nog eerder 1100 fitnesskaarten in een uur verkoop dan jij dat tentamen gaat halen.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:48 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Hoezo, morgen is tentamen Marketing he
[..]
Ik moet nog 12 hoofdstukken lerenVoor tentamen morgen
Ook niet veel zin in
Dat is dus een kale versie?quote:Op maandag 20 mei 2013 16:50 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Die link die ik je gaf waar ik hem wilde bestellen moet je negeren. Dat is de Essentials Edition en daar zitten een stuk minder auto's bij.
O ja was ik helemaal vergetenquote:Op maandag 20 mei 2013 16:48 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Hoezo, morgen is tentamen Marketing he
[..]
Ik moet nog 12 hoofdstukken lerenVoor tentamen morgen
Ook niet veel zin in
Wedden dat dat kanquote:Op maandag 20 mei 2013 16:50 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
12 hoofdstukken, dat kan niet in een dag. Ik denk dat ik nog eerder 1100 fitnesskaarten in een uur verkoop dan jij dat tentamen gaat halen.
Dus je zit helemaal alleen in een groepje?quote:Op maandag 20 mei 2013 16:51 schreef Timmy_Turner het volgende:
Wat wel chill is : Volgend jaar mogen we ons zelf inschrijven voor werkgroepenGeen tyfussukkels meer om groepswerk mee te doen
Ik heb denk ik volgend jaar amper groepswerkquote:Op maandag 20 mei 2013 16:51 schreef Timmy_Turner het volgende:
Wat wel chill is : Volgend jaar mogen we ons zelf inschrijven voor werkgroepenGeen tyfussukkels meer om groepswerk mee te doen
Haha als jij een dag van tevoren begint te leren voor je tentamen denk ik eerder dat jij de tyfessukkel bent. Wel lekker voor die andere studenten dat ze dan niet meer met jou opgescheept zitten.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:51 schreef Timmy_Turner het volgende:
Wat wel chill is : Volgend jaar mogen we ons zelf inschrijven voor werkgroepenGeen tyfussukkels meer om groepswerk mee te doen
lekker jezus ben je beetje laat mee : ')quote:Op maandag 20 mei 2013 16:50 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Die link die ik je gaf waar ik hem wilde bestellen moet je negeren. Dat is de Essentials Edition en daar zitten een stuk minder auto's bij.
Jij komt er wel.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:52 schreef Djeetje het volgende:
Voetballen in de regen
Teams die alleen maar trappen
Dan ga ik gewoon niks meer doen.
Fiscale Economie > Geen groepswerkquote:Op maandag 20 mei 2013 16:51 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ik heb denk ik volgend jaar amper groepswerk
Hoezo?quote:Op maandag 20 mei 2013 16:51 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Ik heb denk ik volgend jaar amper groepswerk
Gastquote:Op maandag 20 mei 2013 16:51 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Haha als jij een dag van tevoren begint te leren voor je tentamen denk ik eerder dat jij de tyfessukkel bent. Wel lekker voor die andere studenten dat ze dan niet meer met jou opgescheept zitten.
quote:Op maandag 20 mei 2013 16:52 schreef v0lt026 het volgende:
[..]
Fiscale Economie > Geen groepswerkdat is nou wat ik noem een groot pluspunt
Ik vind het ook wel een pluspunt hoorquote:Op maandag 20 mei 2013 16:52 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Hoezo?
[..]
GastTyf gewoon op ofzo
Je hebt echt geen idee
Nou vertel eens, welke zieke studie doe je waar ik totaal geen idee van heb?quote:Op maandag 20 mei 2013 16:52 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Hoezo?
[..]
GastTyf gewoon op ofzo
Je hebt echt geen idee
Flikker gewoon opquote:Op maandag 20 mei 2013 16:53 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Nou vertel eens, welke zieke studie doe je waar ik totaal geen idee van heb?
Groepswerk is juist chill, mits je een groepje hebt waar je niet alles alleen hoeft te doen (zoals ik dus moest dit jaarquote:Op maandag 20 mei 2013 16:52 schreef v0lt026 het volgende:
[..]
Fiscale Economie > Geen groepswerkdat is nou wat ik noem een groot pluspunt
Dan moet je praten met onbekenden en dat is helemaal niks hequote:Op maandag 20 mei 2013 16:53 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
[..]
Ik vind het ook wel een pluspunt hoor
Vind groepswerk niet zo chill, liever een schriftelijk tentamen
Hahah, ik heb GT5 ook al een hele tijd niet aangeraakt, zal me benieuwen wat er bij mij voor updates bij zittenquote:
Leuk man, goede grap ookquote:Op maandag 20 mei 2013 16:54 schreef BDIL het volgende:
[..]
Dan moet je praten met onbekenden en dat is helemaal niks he
Gaat niet om de studie, gaat erom dat jij geen idee hebt 1 in wat ik dit jaar gepresteerd heb in groepswerk waardoor ik een persoonlijk mailtje heb gehad van de Decaan van onze studie om me te feliciteren met mijn gedane werk en wat mijn capaciteiten zijn om te leren.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:53 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Nou vertel eens, welke zieke studie doe je waar ik totaal geen idee van heb?
Je bent toch geen autist of ?quote:
Ik heb hem vanaf vorig jaar niet meer aangeraaktquote:Op maandag 20 mei 2013 16:54 schreef Maver24 het volgende:
[..]
Hahah, ik heb GT5 ook al een hele tijd niet aangeraakt, zal me benieuwen wat er bij mij voor updates bij zitten
Had bijna een record dit jaar 3 wedstrijden basisquote:
Ja zeker, wil niet een goedkope versie met minder auto's. Op FRS is hij 25 euro en op Bigu! (nooit van gehoord) is hij 20 euro, maar ik weet niet of dit wel de normale versies zijn.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:50 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Dat is dus een kale versie?
Als we het doen doen we het wel goed he
Jawel, heb je dat nu pas door?quote:
Mailtje van je decaan? Zozo. Heb je er ook een sticker bij gekregen?quote:Op maandag 20 mei 2013 16:55 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Gaat niet om de studie, gaat erom dat jij geen idee hebt 1 in wat ik dit jaar gepresteerd heb in groepswerk waardoor ik een persoonlijk mailtje heb gehad van de Decaan van onze studie om me te feliciteren met mijn gedane werk en wat mijn capaciteiten zijn om te leren.
Dus hou lekker je bakkus over dit soort dingen als je toch niet weet over wie je het hebt
wie ben je aan het pricefixen dan?quote:Op maandag 20 mei 2013 16:52 schreef vandermar het volgende:
Beetje undercutten, gatverdamme vieze kneus
Dat is idd niks als die mongols er niks van snappen.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:54 schreef BDIL het volgende:
[..]
Dan moet je praten met onbekenden en dat is helemaal niks he
Nee, ik zag het al in de party grappen met jezelf maken etc.quote:
Ga jij nog maar 3 miljoen coins kopen voor 40 euro en denken dat alles pico bello is, kaderkindquote:Op maandag 20 mei 2013 16:56 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Mailtje van je decaan? Zozo. Heb je er ook een sticker bij gekregen?
quote:Op maandag 20 mei 2013 16:56 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Mailtje van je decaan? Zozo. Heb je er ook een sticker bij gekregen?
Kaderkind? Nu doe je het zelf. Jij hebt geen idee wat ik uitvoer behalve oplichters in de kraag vatten. Maar dat is maar een hobby van me.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:57 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Ga jij nog maar 3 miljoen coins kopen voor 40 euro en denken dat alles pico bello is, kaderkind
Ik begin elk tentamen ook een dag van te voren met leren, heb gewoon 45 studiepuntenquote:Op maandag 20 mei 2013 16:51 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Haha als jij een dag van tevoren begint te leren voor je tentamen denk ik eerder dat jij de tyfessukkel bent. Wel lekker voor die andere studenten dat ze dan niet meer met jou opgescheept zitten.
Dit dus.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:57 schreef v0lt026 het volgende:
[..]
Dat is idd niks als die mongols er niks van snappen.
tandenborstels verkopenquote:Op maandag 20 mei 2013 16:58 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Kaderkind? Nu doe je het zelf. Jij hebt geen idee wat ik uitvoer behalve oplichters in de kraag vatten. Maar dat is maar een hobby van me.
Jouw bestuurder legt de controller weg?quote:Op maandag 20 mei 2013 16:52 schreef Djeetje het volgende:
Voetballen in de regen
Teams die alleen maar trappen
Dan ga ik gewoon niks meer doen.
Ik ben de vorige periode te laat begonnen, nu ga ik volgende week beginnen en dan heb ik 4 weken de tijd. Dat is hopelijk genoegquote:Op maandag 20 mei 2013 16:58 schreef Maks0s het volgende:
[..]
Ik begin elk tentamen ook een dag van te voren met leren, heb gewoon 45 studiepunten. Ik doe wel een redelijk makkelijke studie maar ik heb ook 4/5 mensen in mijn klas zitten die gewoon naar elk college gaan en onvoldoendes halen
quote:Op maandag 20 mei 2013 16:57 schreef BDIL het volgende:
[..]
Nee, ik zag het al in de party grappen met jezelf maken etc.
quote:Op maandag 20 mei 2013 16:57 schreef v0lt026 het volgende:
[..]
Dat is idd niks als die mongols er niks van snappen.
Neem aan dat jij in de buurt van Woudestein studeert? Wat doe je als ik zo vrij mag zijn dat te vragen.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:58 schreef Maks0s het volgende:
[..]
Ik begin elk tentamen ook een dag van te voren met leren, heb gewoon 45 studiepunten. Ik doe wel een redelijk makkelijke studie maar ik heb ook 4/5 mensen in mijn klas zitten die gewoon naar elk college gaan en onvoldoendes halen
Ik heb een aardig beeld van je gekregenquote:Op maandag 20 mei 2013 16:58 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Kaderkind? Nu doe je het zelf. Jij hebt geen idee wat ik uitvoer behalve oplichters in de kraag vatten. Maar dat is maar een hobby van me.
Dit dus. Bmo is een van die elk college niks halen dudesquote:Op maandag 20 mei 2013 16:58 schreef Maks0s het volgende:
[..]
Ik begin elk tentamen ook een dag van te voren met leren, heb gewoon 45 studiepunten. Ik doe wel een redelijk makkelijke studie maar ik heb ook 4/5 mensen in mijn klas zitten die gewoon naar elk college gaan en onvoldoendes halen
Dat is een andere bezigheid, maar er is meer dames en heren veel meerquote:
vertel ik hang aan je lippen (nu even figuurlijk)quote:Op maandag 20 mei 2013 16:59 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Dat is een andere bezigheid, maar er is meer dames en heren veel meer
Iets met vuilniszakken en loze putten?quote:Op maandag 20 mei 2013 16:59 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Dat is een andere bezigheid, maar er is meer dames en heren veel meer
Journalistiek in Utregquote:Op maandag 20 mei 2013 16:59 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Neem aan dat jij in de buurt van Woudestein studeert? Wat doe je als ik zo vrij mag zijn dat te vragen.
Meh jouw geestelijke leeftijd is gewoon laag, de laatbloeierquote:
Nog een aanname van je. Vertel nou eens wat je studeert vriendelijke vrind.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:59 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Ik heb een aardig beeld van je gekregen
[..]
Dit dus. Bmo is een van die elk college niks halen dudes
Welke studie doe jijquote:Op maandag 20 mei 2013 16:58 schreef Maks0s het volgende:
[..]
Ik begin elk tentamen ook een dag van te voren met leren, heb gewoon 45 studiepunten. Ik doe wel een redelijk makkelijke studie maar ik heb ook 4/5 mensen in mijn klas zitten die gewoon naar elk college gaan en onvoldoendes halen
Nou ik studeer. Aan de Universiteit. En ik ben over 2 maanden klaarquote:Op maandag 20 mei 2013 17:00 schreef Thorb het volgende:
[..]
vertel ik hang aan je lippen (nu even figuurlijk)
Bedrijfseconomie aan de UvT. Tis niet zo alsof dat onbekend is hierquote:Op maandag 20 mei 2013 17:00 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Nog een aanname van je. Vertel nou eens wat je studeert vriendelijke vrind.
even over maveren brbquote:Op maandag 20 mei 2013 17:00 schreef Maver24 het volgende:
Dan maar Carrick houden ipv van Gerrard of toch Fellaini naast Cazorla op CM
dat wist ik alquote:Op maandag 20 mei 2013 17:01 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Nou ik studeer. Aan de Universiteit. En ik ben over 2 maanden klaar
Nou, maak ons gekquote:Op maandag 20 mei 2013 17:01 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Nou ik studeer. Aan de Universiteit. En ik ben over 2 maanden klaar
sorry die foto's waren niet voor jou :$quote:
Maargoed, waarom doe je dat niet in Rotterdam dan.quote:Op maandag 20 mei 2013 17:01 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Bedrijfseconomie aan de UvT. Tis niet zo alsof dat onbekend is hier
Wat lul jij nu weer kutkneus, ouderen zijn aan het praten.quote:
Waarom welquote:Op maandag 20 mei 2013 17:03 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Maargoed, waarom doe je dat niet in Rotterdam dan.
kutkneusquote:Op maandag 20 mei 2013 17:03 schreef BDIL het volgende:
[..]
Wat lul jij nu weer kutkneus, ouderen zijn aan het praten.
Ja tering, ik word ook heel moe van die mensen die niets halen. Ik studeer dus Journalistiek en je hebt daar mensen rondlopen die geen flauw idee hebben wat er allemaal in de wereld gebeurt, 'Amerika is het doel van terroristische aanvallen omdat ze willen dat het Oosten moderner wordt'. Valt gewoon geen normaal gesprek mee te voeren.quote:Op maandag 20 mei 2013 16:59 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Dit dus. Bmo is een van die elk college niks halen dudes
Rotterdamquote:Op maandag 20 mei 2013 17:03 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Maargoed, waarom doe je dat niet in Rotterdam dan.
Ik wil graag je argumenten horen, ik denk namelijk dat ik al weet wat ze zijn en die zijn vrij makkelijk te weerleggenquote:
quote:Op maandag 20 mei 2013 17:04 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Rotterdam![]()
http://www.soggen.nl/?p=1894
Maar welke studie doe jij dan?quote:Op maandag 20 mei 2013 17:03 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Maargoed, waarom doe je dat niet in Rotterdam dan.
Crime Scene investigation studie doet iequote:
quote:Op maandag 20 mei 2013 17:04 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Rotterdam![]()
http://www.soggen.nl/?p=1894
Mee eens, dat heeft alleen niet met mij te maken. Zit niet zo vaak in college.quote:Op maandag 20 mei 2013 17:04 schreef Maks0s het volgende:
[..]
Ja tering, ik word ook heel moe van die mensen die niets halen. Ik studeer dus Journalistiek en je hebt daar mensen rondlopen die geen flauw idee hebben wat er allemaal in de wereld gebeurt, 'Amerika is het doel van terroristische aanvallen omdat ze willen dat het Oosten moderner wordt'. Valt gewoon geen normaal gesprek mee te voeren.
Ik vond Rooney echt kut door zijn workratesquote:Op maandag 20 mei 2013 17:06 schreef over_hedge het volgende:
[ afbeelding ]
Mijn team. alleen de cdm heeft 9chem. Maar 1 iemand 9 chem kan wel.
je CDM heeft 7 chem bedoel jequote:Op maandag 20 mei 2013 17:06 schreef over_hedge het volgende:
[ afbeelding ]
Mijn team. alleen de cdm heeft 9chem. Maar 1 iemand7 chem kan wel.
Het is redelijk bekend dat de Erasmus als het gaat om bedrijfskundige en economische studies vrij goed is.quote:Op maandag 20 mei 2013 17:04 schreef Timmy_Turner het volgende:
[..]
Ik wil graag je argumenten horen, ik denk namelijk dat ik al weet wat ze zijn en die zijn vrij makkelijk te weerleggen
Kon jij die intro maken die je hier laatst liet zien voor mij ?quote:Op maandag 20 mei 2013 17:06 schreef over_hedge het volgende:
[ afbeelding ]
Mijn team. alleen de cdm heeft 9chem. Maar 1 iemand7 chem kan wel.
Heb er nog niet mee gespeeld, dus ben benieuwdquote:Op maandag 20 mei 2013 17:07 schreef BDIL het volgende:
[..]
Ik vond Rooney echt kut door zijn workrates
Het is dan ook bekend dat de Tisem er internationaal heel erg goed opstaat, zeker als het aan komt op Accounting en Financequote:Op maandag 20 mei 2013 17:07 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Het is redelijk bekend dat de Erasmus als het gaat om bedrijfskundige en economische studies vrij goed is.
Dat kan ik ja. Nu alleen geen zin inquote:Op maandag 20 mei 2013 17:07 schreef Djeetje het volgende:
[..]
Kon jij die intro maken die je hier laatst liet zien voor mij ?
Ja datquote:
Wanneer ga je weer een video maken, laat je fans niet zo lang wachtenquote:Op maandag 20 mei 2013 17:07 schreef Djeetje het volgende:
[..]
Kon jij die intro maken die je hier laatst liet zien voor mij ?
Hoe bevalt Suarez je ?, die moet ik ook nog even gaan halenquote:Op maandag 20 mei 2013 17:06 schreef over_hedge het volgende:
[ afbeelding ]
Mijn team. alleen de cdm heeft 9chem. Maar 1 iemand7 chem kan wel.
Wat een spanning.quote:Op maandag 20 mei 2013 17:08 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Dat kan ik ja. Nu alleen geen zin inNet terug van paar dagen newcastle.
Nou in dat geval kan ook jij prima de dag van te voren beginnen met studerenquote:
Ben nu bezig met 2 nieuwe video's en 1 nieuwe seriequote:Op maandag 20 mei 2013 17:08 schreef Maks0s het volgende:
[..]
Wanneer ga je weer een video maken, laat je fans niet zo lang wachten
quote:Op maandag 20 mei 2013 17:08 schreef v0lt026 het volgende:
[..]
Nou in dat geval kan ook jij prima de dag van te voren beginnen met studerenDoe dan niet zo interessant
Wat is dat nou voor onzin. Er zijn zeker wat nutteloze vakken. Maar de meeste vakken gaat toch wel wat meer tijd in zitten dan 1 dag van tevoren.quote:Op maandag 20 mei 2013 17:08 schreef v0lt026 het volgende:
[..]
Nou in dat geval kan ook jij prima de dag van te voren beginnen met studerenDoe dan niet zo interessant
Voor een cursist misschien.quote:Op maandag 20 mei 2013 17:09 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Wat is dat nou voor onzin. Er zijn zeker wat nutteloze vakken. Maar de meeste vakken gaat toch wel wat meer tijd in zitten dan 1 dag van tevoren.
Ja, 6 uren per dag leren (behalve in het weekend) bijvoorbeeld.quote:Op maandag 20 mei 2013 17:09 schreef Bmo89 het volgende:
[..]
Wat is dat nou voor onzin. Er zijn zeker wat nutteloze vakken. Maar de meeste vakken gaat toch wel wat meer tijd in zitten dan 1 dag van tevoren.
Je bent de beste youtuber sinds digitaldries, ontkenner van zijn bloedeigen broer Abe.quote:Op maandag 20 mei 2013 17:08 schreef Djeetje het volgende:
[..]
Ben nu bezig met 2 nieuwe video's en 1 nieuwe serie
Kut wedstrijdquote:
Nee, maar bij ons heb je niet zoveel tussen toetsen als in Tilburg en heb je na elke blok wel een tentamen voor een vak en that's it. Hierdoor faalt een grote deel bij moeilijke vakken omdat de weging ook kut is. Overigens is bestuurskunde wel een van de simpelste studies en verbaast dat cijfer mij welquote:Op maandag 20 mei 2013 17:07 schreef Kamikazie het volgende:
[..]
Jij denkt dat zon compensatie regeling een goed plan is ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |