abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Trouwste user 2022 zaterdag 18 mei 2013 @ 14:40:30 #1
7889 tong80
Spleenheup
pi_126675350
Oud-volleybalster Ingrid Visser en haar partner Lodewijk Severein worden sinds maandag vermist in Spanje. Visser is recordinternational van de Nederlandse volleybalvrouwen.

De Spaanse politie is een zoekactie gestart.

Het stel keerde tijdens hun vakantie in Murcia na het inchecken niet terug in het hotel, meldt de politie.Vrienden en familie van Visser en Severein maken zich grote zorgen en roepen via Facebook op tot een zoekactie.

Visser beëindigde vorig jaar haar rijke volleybalcarrière. De oud-speelster van Murcia veroverde in 1995 met Oranje de Europese titel. Severein is de voormalig manager van de Nederlandse volleybalvrouwen

:{

[ Bericht 0% gewijzigd door tong80 op 18-05-2013 16:54:02 ]
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_126675697
:{
pi_126678654
Dat klinkt niet al te best, of ze moeten het met opzet zo gewild hebben om te verdwijnen.
"You can call me Susan if it makes you happy"
  Trouwste user 2022 zondag 19 mei 2013 @ 13:27:37 #4
7889 tong80
Spleenheup
pi_126719515
De families van volleybalster Ingrid Visser en haar partner Lodewijk Severein leven een steeds grotere onzekerheid over het lot van het tweetal. De recordinternational en Severein, oud-manager van het Nederlandse vrouwenteam, zijn sinds maandag vermist. 'Het is beangstigend stil', zei Wiebe Visser, oom van Ingrid en woordvoerder van de families vandaag. 'De vrees wordt steeds groter dat er is ernstigs met ze is gebeurd.'

Zaterdag brachten de families het bericht naar buiten dat Visser en Severein al een aantal dagen werden vermist. Ze werden voor het laatste in het Spaanse Murcia gezien. Via Facebook en andere social media is een grote zoekactie op touw gezet. 'Dit doet ons erg goed dat er zoveel aandacht voor hen is. We doen zelf ook ons best. Aangezien Ingrid en Lodewijk in Murcia ter plaatsen erg bekend zijn, worden de social media door de politie ook als verantwoord en goed hulpmiddel gezien.'

De families zijn niet van plan in Murcia een eigen zoektocht op te zetten. Wel reist er zondag een aantal familieleden naar Spanje. 'Dat doen we vooral om direct contact te kunnen hebben met de Spaanse politie. Wel zijn er in Spanje mensen gemobiliseerd om te helpen.'

Visser en Severein onderhielden altijd veel contact met het thuisfront. 'Al een aantal dagen was er geen contact met niemand meer. Woensdag hadden ze ook terug moeten keren. Nadat ze niet op afspraken waren verschenen, hebben we besloten alarm te slaan.'

:{
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 maandag 20 mei 2013 @ 13:47:57 #5
7889 tong80
Spleenheup
pi_126763722
Nog steeds hebben de familieleden van de vermiste volleybalster Ingrid Visser en haar partner Lodewijk Severein geen teken van leven ontvangen van hun dierbaren. De 35-jarige recordinternational en de 57-jarige Severein, oud-manager van het Nederlandse vrouwenteam, zijn al een week vermist.

'Het is onrustbarend stil', zei Wiebe Visser maandag. Hij is de oom van Ingrid. Volgens hem doet de politie nog steeds onderzoek naar de twee Nederlanders, maar een zoektocht zoals naar de twee broertjes Ruben en Julian de afgelopen twee weken in Nederland, is in Spanje niet aan de orde.

Visser en Severein waren in een huurauto onderweg naar de Spaanse stad Murcia voor een afspraak in het ziekenhuis. Visser zou mogelijk een wens hebben om zwanger te worden. Sinds vorige week maandag hebben de twee hun bankpassen niet meer gebruikt. Via Facebook en andere social media is een grote zoekactie op touw gezet.

:{
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  Trouwste user 2022 dinsdag 21 mei 2013 @ 11:07:48 #6
7889 tong80
Spleenheup
pi_126802248
Er wordt om 11.00 uur in Murcia een toelichting gegeven op de vermissing van oud-topvolleybalster Ingrid Visser en haar partner Lodewijk Severein.

De persconferentie wordt belegd met het oog op het direct en juist informeren van de Spaanse bevolking. Zo wil de betrokken familie eventuele ruis uit de communicatie weghalen. Eerst wordt de Spaanse media geïnformeerd, waarna om 12.00 uur de Nederlandse pers volgt.

Wiebe Visser, woordvoerders namens de familie, wil benadrukken dat er geen nieuwe ontwikkelingen in de zaak zijn. "Helaas is er geen nieuws. De stemming is heel somber.We willen dat alle informatie bij de juiste persoon, in dit geval de politie, terechtkomt. Daarnaast hopen we dat hiermee meer mensen in Spanje naar hen uit gaan kijken.”

Recordinternational Visser en Severein, oud-manager van het Nederlandse vrouwenteam, zijn sinds vorige week maandag vermist. Het stel is het laatst gezien in Murcia, maar keerde na het inchecken niet terug in het hotel.

:{
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_126808654
Vreemd verhaal dit... :{

Ook:

Visser en Severein waren in een huurauto onderweg naar de Spaanse stad Murcia voor een afspraak in het ziekenhuis. Visser zou mogelijk een wens hebben om zwanger te worden.

Sinds wanneer moet je daarvoor naar Spanje? :?
  Trouwste user 2022 dinsdag 21 mei 2013 @ 14:15:55 #8
7889 tong80
Spleenheup
pi_126809035
quote:
15s.gif Op dinsdag 21 mei 2013 14:05 schreef Molline het volgende:
Vreemd verhaal dit... :{

Ook:

Visser en Severein waren in een huurauto onderweg naar de Spaanse stad Murcia voor een afspraak in het ziekenhuis. Visser zou mogelijk een wens hebben om zwanger te worden.

Sinds wanneer moet je daarvoor naar Spanje? :?
Volgens mij woonden ze daar

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_126809141
Oh, dat had ik even gemist, ik dacht dat ze daar op vakantie waren... 8)7
  Trouwste user 2022 dinsdag 21 mei 2013 @ 14:21:59 #10
7889 tong80
Spleenheup
pi_126809234
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 mei 2013 14:19 schreef Molline het volgende:
Oh, dat had ik even gemist, ik dacht dat ze daar op vakantie waren... 8)7
Ik ben ook niet zeker hoor.

Las wel over vakantie in Murcia.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_126809370
Weinig aandacht voor deze vreemde zaak.
  Trouwste user 2022 dinsdag 21 mei 2013 @ 14:27:27 #12
7889 tong80
Spleenheup
pi_126809449
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 mei 2013 14:25 schreef byah het volgende:
Weinig aandacht voor deze vreemde zaak.
Verbaast me ook. Niet zo maar een willekeurige sporster.

Komt misschien nog na de broertjes.

Dit ziet er ernstig uit.

:{
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_126809602
Ongeluk, ontvoerd? Wie zal het zeggen. Lijkt niet best idd. :7
pi_126840372
Gaan we hier ook 70+ topics aan besteden?
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  Trouwste user 2022 woensdag 22 mei 2013 @ 12:10:32 #15
7889 tong80
Spleenheup
pi_126850922
De vermiste oud-volleybalster Ingrid Visser en haar vriend Lodewijk Severein waren op de dag van hun verdwijning vrolijk en vol goede moed. Niets wees erop dat er iets niet goed ging met het stel. Dat zegt de Spaanse getuige die de twee als laatste voor hun verdwijning heeft gezien tegen het Algemeen Dagblad.

'Het ideale stel.' Zo worden Visser (36) en Severein (57) omschreven door chef-kok Juan Antonio García van restaurant El Churra in Murcia. Hij is degene die het boomlange Nederlandse stel als laatste zag voor de verdwijning, vorige week maandag. Hij kent hen al jaren, omdat ze vaak in zijn restaurant eten. 'Ze zaten op het terras. Het moet rond half vier 's middags zijn geweest. Ze dronken rode wijn, als altijd', zegt García tegen het Algemeen Dagblad.

Iets afwijkends zag hij niet. De twee waren vrolijk, zegt hij, ook toen ze een uur later vertrokken en naar het centrum van de stad liepen. 'Ze lachte naar haar vriend, ze oogden heel ontspannen. Over zorgen spraken ze niet. Wel over het weer, eten, wijn en vakantie. Dat bracht hen telkens naar deze plek, vertelden ze nog. Zulke sympathieke mensen. Ik kan niet geloven dat ze er sindsdien niet meer zijn.'

Het is ook een week later nog steeds een raadsel waardoor Visser en Severein zo spoorloos zijn verdwenen. Ze arriveerden maandagmiddag in de stad waar Vissers volleyballoopbaan hen al vaker bracht. Een dag later hadden ze een afspraak in een vruchtbaarheidskliniek, maar daar kwamen ze niet opdagen. Er waren voor zover bekend echter geen problemen, zeggen vrienden en collega's.

'Zakelijk gezien ging het juist erg goed,' zegt Peter van der Baan, die met Severein een tiental vennootschappen runt in Zaandam en Amsterdam. 'We waren net begonnen met een nieuwe activiteit: simulatieapparatuur voor het revalideren na blessures. En vanwege onze passie voor het Bourgondische leven hebben we ook geïnvesteerd in een restaurant en wijnhandel. Met onszelf als grootste klant.'

Van der Baan nam op vrijdag 10 mei afscheid van zijn zakenpartner met de woorden 'we zien elkaar donderdag'. Toen zijn zakenpartner voor die afspraak niet kwam opdagen, alarmeerde hij familie en politie.

Ook privé ging het voor zover bekend goed met de twee, vertelde een woordvoerster van de familie, de in Spanje wonende advocate Miriam van de Velde, gisteren op een persconferentie in de Spaanse stad. 'Het ging goed, er waren geen relatieproblemen.' Visser en Severein waren ruim 4 jaar samen. Ze zijn allebei gescheiden. Severeins ex-vrouw en twee tienerdochters zijn allebei in Murcia om de ontwikkelingen van dichtbij te volgen.

In een poging meer informatie boven water te krijgen, vroegen familieleden en hun woordvoerster de Spaanse bevolking gisteren via de media om hulp. Met de speciale website (ingridenlodewijk.com) en een twitteraccount hopen ze te kunnen bijdragen aan een spoedige ontknoping van de zaak.

Op de persconferentie vertelde advocate Van de Velde dat er nog steeds geen enkele aanwijzing is die kan leiden tot hun vindplaats. Elk spoor van de twee ontbreekt, net als van hun huurauto, een zwarte Fiat Panda. 'Twee boomlange Nederlanders in zo'n kleine auto,' zei Van de Velde. 'Dat móet mensen toch zijn opgevallen?

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_126851515
quote:
15s.gif Op dinsdag 21 mei 2013 14:05 schreef Molline het volgende:
Vreemd verhaal dit... :{

Ook:

Visser en Severein waren in een huurauto onderweg naar de Spaanse stad Murcia voor een afspraak in het ziekenhuis. Visser zou mogelijk een wens hebben om zwanger te worden.

Sinds wanneer moet je daarvoor naar Spanje? :?
Daar zitten gewoonweg heel veel van dat soort klinieken.

quote:
Huurauto oud-volleybalster Visser in Murcia teruggevonden
De politie heeft de zwarte Fiat Panda die volleybalster Ingrid Visser en haar partner Lodewijk Severein hadden gehuurd, woensdag in de stad Murcia teruggevonden.
Foto: ANP

Dat heeft de politie meegedeeld. Recordinternational Visser en Severein worden sinds vorige week vermist. Ze zijn voor het laatste gezien in de stad in het zuidoosten van Spanje.

De wagen, die de twee op de luchthaven van Alicante hadden gehuurd, was afgesloten en op de juiste manier geparkeerd op de Avenida Juan Carlos I in Murcia. Hij werd aangetroffen door een van de speciale eenheden die na de verdwijning zijn ingesteld. Het voertuig is naar een depot van de politie gebracht waar het op sporen wordt onderzocht.

De familie van Visser, die als volleybalster in Murcia heeft gespeeld, riep dinsdag alle Spanjaarden op te helpen. Er is een website en een Twitteraccount opgezet waarop alle informatie zal worden gedeeld en mensen informatie kwijt kunnen.
Lang stuk, de Avenida Juan Carlos I loopt vanuit het Centrum naar het Noorden de stad uit. Benieuwd of hij in de stad zelf of net iets erbuiten is gevonden.
Wind extinguishes a candle and energizes fire
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 22 mei 2013 @ 12:39:43 #17
862 Arcee
Look closer
pi_126852006
Intrigerende zaak, dit. Hopelijk een goeie afloop.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 22 mei 2013 @ 12:40:58 #18
862 Arcee
Look closer
pi_126852058
Die website en dat twitteraccount .

[ Bericht 5% gewijzigd door Arcee op 22-05-2013 12:49:37 ]
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  FOK!-Schrikkelbaas woensdag 22 mei 2013 @ 12:50:53 #20
862 Arcee
Look closer
pi_126852448
quote:
Inderdaad, staat verkeerd in de Volkskrant.

-edit- en is aangepast.
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
  Trouwste user 2022 woensdag 22 mei 2013 @ 13:01:49 #21
7889 tong80
Spleenheup
pi_126852879
quote:
0s.gif Op woensdag 22 mei 2013 12:50 schreef Arcee het volgende:

[..]

Inderdaad, staat verkeerd in de Volkskrant.

-edit- en is aangepast.
Het NOS journaal opent ermee.

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 22 mei 2013 @ 14:36:37 #22
274310 agenda
altijd vol!
pi_126856706
Huurauto oud-volleybalster Visser in Murcia teruggevonden.

De politie heeft de zwarte Fiat Panda die volleybalster Ingrid Visser en haar partner Lodewijk Severein hadden gehuurd, woensdag in de stad Murcia teruggevonden.

Dat heeft de politie meegedeeld. Recordinternational Visser en Severein worden sinds vorige week vermist. Ze zijn voor het laatste gezien in de stad in het zuidoosten van Spanje.
De wagen, die de twee op de luchthaven van Alicante hadden gehuurd, was afgesloten en op de juiste manier geparkeerd op de Avenida Juan Carlos I in Murcia. Hij werd aangetroffen door een van de speciale eenheden die na de verdwijning zijn ingesteld. Het voertuig is naar een depot van de politie gebracht waar het op sporen wordt onderzocht.

Volgens Miriam van de Velde, die namens de familie het woord voert, is op camerabeelden te zien dat Ingrid en Lodewijk op maandagavond 13 mei rond acht uur de auto hebben geparkeerd op de Avenida Juan Carlos I. De familie is inmiddels ingelicht over de vondst van de huurauto. ''De politie is op dit moment druk bezig de camerabeelden van de omgeving na te kijken. Ook worden buurtbewoners ondervraagd'', liet Van de Velde weten.
De familie van Visser, die als volleybalster in Murcia heeft gespeeld, riep dinsdag alle Spanjaarden op te helpen. Er is een website en een twitteraccount opgezet waarop alle informatie zal worden gedeeld en mensen informatie kwijt kunnen.
Door: ANP

bron
  Trouwste user 2022 woensdag 22 mei 2013 @ 18:32:30 #23
7889 tong80
Spleenheup
pi_126867499
Het is niet zo maar een sportster

:{
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  woensdag 22 mei 2013 @ 18:58:13 #24
229810 hexje
Surfboard, surfboard
pi_126868504
quote:
0s.gif Op dinsdag 21 mei 2013 14:25 schreef byah het volgende:
Weinig aandacht voor deze vreemde zaak.
kinderen vinden we zieliger.
  Eurovisie Songfestival Queen woensdag 22 mei 2013 @ 19:03:38 #25
163650 Greys
pi_126868776
Echt een heel raar verhaal, heel eng verhaal ook.
Het zal je familie maar zijn die zomaar *poef* kwijt raakt :{

Voelt idd alsof hier veel minder aandacht voor is..
Maar ja, al die vrijwillige burgerSherlocks gaan nu vast niet in de Spaanse bossen zoeken.
IT'S GREYSIE IT'S PARTY
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')