Sja, dat is het enige wat er was toenquote:Op vrijdag 17 mei 2013 10:10 schreef MolFan het volgende:
Atari etcetera vind ik dan helemaal niks (games zijn zo simpel etc)Mijn handen gaan jeuken en ik kan het echt niet spelen, het ziet er ook niet uit ook. Het heeft wel iets dat wel
Ja snap ik ja, bedoel meer de verzamelaars die er nu nog mee gaan beginnen. Heb je fotos videos etc?quote:Op vrijdag 17 mei 2013 10:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Sja, dat is het enige wat er was toenEn sommige spellen zijn echt niet zo makkelijk hoor
.
Ikke niet, ik heb nog wel een Atari 2600 in een kast liggen ergens, maar ben ook niet echt een verzamelaar ofzo.quote:Op vrijdag 17 mei 2013 10:16 schreef MolFan het volgende:
[..]
Ja snap ik ja, bedoel meer de verzamelaars die er nu nog mee gaan beginnen. Heb je fotos videos etc?
Gewoon leuk voor de liefhebberquote:Op vrijdag 17 mei 2013 10:10 schreef MolFan het volgende:
Atari etcetera vind ik dan helemaal niks (games zijn zo simpel etc)Mijn handen gaan jeuken en ik kan het echt niet spelen, het ziet er ook niet uit ook. Het heeft wel iets dat wel
Ja had ik ook ooit een omgebouwde hahah nu alleen maar originele games etcquote:Op vrijdag 17 mei 2013 10:26 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Gewoon leuk voor de liefhebber
Ik speel nu het meest op mn playstation, ding is omgebouwd dus ik kan elk spel downloaden
Die heb ik nog liggen die console evenals zn opvolger, staan hier voor eventuele trade met iemand die zich geroepen voeltquote:Op vrijdag 17 mei 2013 10:28 schreef Iwanius het volgende:
Ik had tot voor kort onderstaand met maar 1 spel met bijbehorende retro console en wat ik vroeger uren speelde als ik er tijd voor had.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Waar wil je hem tegen ruilen?quote:Op vrijdag 17 mei 2013 10:30 schreef MolFan het volgende:
[..]
Die heb ik nog liggen die console evenals zn opvolger, staan hier voor eventuele trade met iemand die zich geroepen voelt
Gamesquote:Op vrijdag 17 mei 2013 10:30 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Waar wil je hem tegen ruilen?
Van allebei nietquote:Op vrijdag 17 mei 2013 10:31 schreef MolFan het volgende:
[..]
GamesKabels zitten er volgens mij niet bij
SNES heb ik al staan, zoek echt games (hoef er overigens niet heel veel voor terug qua waarde)quote:Op vrijdag 17 mei 2013 10:32 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Van allebei niet?
Ik zou hem wel willen ruilen tegen mn SNES als je hem compleet hebt
Waarde van retrogames is altijd een beetje raar. Veel populaire SNES/NES games zijn 40-50 euro waard en andere weer een paar euro.quote:
Die beurzen ga ik nooit naartoe aangezien men halve retailprijzen hanteert. 15 games voor 10 euro heb ik gewoon bij een onwetende gekochtquote:Op vrijdag 17 mei 2013 10:51 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Waarde van retrogames is altijd een beetje raar. Veel populaire SNES/NES games zijn 40-50 euro waard en andere weer een paar euro.
Ik wou laatst wel naar de retrogamebeurs maar ik kon helaas niet
" NES 1990 Nintendo World Championships: Gold Edition: $15,000 – $21,000"quote:Op vrijdag 17 mei 2013 10:51 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Waarde van retrogames is altijd een beetje raar. Veel populaire SNES/NES games zijn 40-50 euro waard en andere weer een paar euro.
Ik wou laatst wel naar de retrogamebeurs maar ik kon helaas niet
Niet de zeldzaamste trouwensquote:Op vrijdag 17 mei 2013 10:52 schreef HeatWave het volgende:
[..]
" NES 1990 Nintendo World Championships: Gold Edition: $15,000 – $21,000"
Chrono Trigger nice. Ik heb CIB Asterix, Mario All Stars en Castlevania verder niksquote:Op vrijdag 17 mei 2013 10:58 schreef Cid het volgende:
Enige retro spul wat ik heb zijn alle Nintendo consoles en mijn boxed Chrono Trigger voor SNES ()
Videos, fotos! Trouwens wat te ruilen?quote:Op vrijdag 17 mei 2013 11:33 schreef ricost het volgende:
Gems die ik zo even kan opnoemen zijn Chrono Trigger, Earthbound, Megaman X2 & X3, Conkers Bad Fur Day en Trip World (compleet natuurlijk).
Heb een verzameling van 1500+ games dus ik ben wel een beetje een retro verzamelaar
Retro is eerder uitgelegd maar lekker belangrijk wat wel of niet retro is, cool spul! Werkt het nog?quote:Op vrijdag 17 mei 2013 11:37 schreef Robar het volgende:
Mijn ouders hebben dit nog ergens voor mij en mijn broer bewaard:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Met nog enkele tientallen spellen. Maar dit lijkt me nu retro en niet een PS2.
Jaaaa die heb ik hier nog staan en wil ik ruilen tegen wat games, zijn voorganger heb ik ook nog.quote:
Colecovisionquote:Op vrijdag 17 mei 2013 11:37 schreef Robar het volgende:
Mijn ouders hebben dit nog ergens voor mij en mijn broer bewaard:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Met nog enkele tientallen spellen. Maar dit lijkt me nu retro en niet een PS2.
Hij haalt er te veel bij en richt zich minder op de fouten en ergernissen in de games vind ik. Al die toeters en bellen hoeven van mij ook niet, maar dat deed hij altijd al een beetje. Het blijft wel een filmmaker van nature dus ik vind wel dat hij dat moet blijven doen.quote:Op vrijdag 17 mei 2013 12:48 schreef MolFan het volgende:
AVGN held maar TE over the top met zn videos tegenwoordig, beetje jammer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |