Onzin. Als ik zou slijmen zou ik wel subtieler brengen. In haar fotoboek bijvoorbeeld, al weet ik niet of ik dat wel durf.quote:
Ik heb haar op WA.quote:Op vrijdag 17 mei 2013 01:43 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Onzin. Als ik zou slijmen zou ik wel subtieler brengen. In haar fotoboek bijvoorbeeld, al weet ik niet of ik dat wel durf.
Jeetje. Je hebt altijd baas boven baas he, maar gelukkig bestaat er altijd nog de vertragende werking van een leidende positie.quote:
Geen zorgen, ik wil haar niet hosselen of zo. Je mag haar hebben.quote:Op vrijdag 17 mei 2013 01:45 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Jeetje. Je hebt altijd baas boven baas he, maar gelukkig bestaat er altijd nog de vertragende werking van een leidende positie.
We zijn hier zelf uitgenodigd hoor.quote:Op vrijdag 17 mei 2013 01:45 schreef arachide. het volgende:
Gelukkig heb ik goed contact met de mods (mod dan.) van VBL.
En wat dan nog?quote:
Okquote:Op vrijdag 17 mei 2013 01:45 schreef Rezania het volgende:
[..]
Geen zorgen, ik wil haar niet hosselen of zo. Je mag haar hebben.
nick toch? :Squote:
Iewl. Die is enkel goed om te spanken, en daar houdt het wel mee op.quote:
quote:Op vrijdag 17 mei 2013 01:49 schreef Rezania het volgende:
[..]
Iewl. Die is enkel goed om te spanken, en daar houdt het wel mee op.
Vanaf nu praat je alleen nog maar met leden van #teamLittleBrownie bedankt.quote:
Jongen, pas op, of ik stuur Tyron op je af.quote:Op vrijdag 17 mei 2013 01:50 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Vanaf nu praat je alleen nog maar met leden van #teamLittleBrownie bedankt.
Oh hoiquote:Op vrijdag 17 mei 2013 01:50 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Vanaf nu praat je alleen nog maar met leden van #teamLittleBrownie bedankt.
Kijk danhoe blij hij is op de picsquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |