Emmaquote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:55 schreef zwerty het volgende:
[..]
Emma
Geslacht spreekt voor zich
cupmaat gaat je niks aan
ze postte in 2010 al in nachtbaggerquote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:55 schreef arachide. het volgende:
[..]
Hoe ben je eigenlijk op fok terecht gekomen?
klopt haha, klant is koning he.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:55 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Die laatste is een business-killer als ik Herman den Blijker mag geloven en zijn programma's
mja, delfzijl he.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:56 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
klopt haha, klant is koning he.
ze hadden zelfs niet eens gehoord van een schoonmaak rooster
volgens mij ben ik een pareltje in hun ogenmaar god wat een mess daar
Get. The. Fuck. Out. Of. There.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:56 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
klopt haha, klant is koning he.
ze hadden zelfs niet eens gehoord van een schoonmaak rooster
volgens mij ben ik een pareltje in hun ogenmaar god wat een mess daar
Lekker! Hopelijk doe je het beter dan ik vorig jaar haha.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:55 schreef Toto69 het volgende:
[..]
Easy! Na een uur klaar
[..]
Hey kerel, ging goed!
Haha goedzo,quote:
ik zocht ooit iets op google en toen stond een link van fok bovenaan en toen dacht ik 'hey, een forum, oke daar kan het misschien wel op staan' en toen zag ik een stel autisten en vond het wel vermakelijk en toen heb ik een account gemaaktquote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:55 schreef arachide. het volgende:
[..]
Hoe ben je eigenlijk op fok terecht gekomen?
Ging dat zo slecht dan?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:57 schreef Mauskoekwaus het volgende:
[..]
Lekker! Hopelijk doe je het beter dan ik vorig jaar haha.
Mijn enige onvoldoende in de eindexamens, een 5.4quote:
quote:
quote:
welk acc?quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:57 schreef Osuchi het volgende:
[..]
ik zocht ooit iets op google en toen stond een link van fok bovenaan en toen dacht ik 'hey, een forum, oke daar kan het misschien wel op staan' en toen zag ik een stel autisten en vond het wel vermakelijk en toen heb ik een account gemaakt
maar dat was al in 2010 op een ander acc
Das knap als haar account pas 10 dagen oud is.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 14:56 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
ze postte in 2010 al in nachtbagger
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |