Mee eens,quote:Op zondag 12 mei 2013 14:02 schreef Apuleius het volgende:
Ze hadden hem ter plekke aan zijn oren over de straat moeten trekken.
Als niemand zoiets achterlijks zou tolereren, dan kwam zo'n baas ook niet op dat zotte idee. De mensen doen het echt zelf.quote:Op zondag 12 mei 2013 14:05 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Mee eens,
Alleen het zegt natuurlijk ook wel iets over de Chinese werk-mentaliteit. De baas is heilig.
Dat is wat kort door de bocht.quote:Op zondag 12 mei 2013 14:06 schreef Apuleius het volgende:
[..]
Als niemand zoiets achterlijks zou tolereren, dan kwam zo'n baas ook niet op dat zotte idee. De mensen doen het echt zelf.
Dan geldt nog exact hetzelfde. Ooit waren er dus mensen die er aan toegaven en dat was zacht uitgedrukt niet zo handig van ze.quote:Op zondag 12 mei 2013 14:12 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Dat is wat kort door de bocht.
Het is de cultuur en mentaliteit dat daar al jaren lang leeft. De baas is daar heilig.
Ja.. maar daar kunnen de mensen van nu weinig aan doen.quote:Op zondag 12 mei 2013 14:14 schreef Apuleius het volgende:
[..]
Dan geldt nog exact hetzelfde. Ooit waren er dus mensen die er aan toegaven en dat was zacht uitgedrukt niet zo handig van ze.
Oké, de mensen kunnen er weinig aan doen en de baas heeft gelijk.quote:Op zondag 12 mei 2013 14:15 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Ja.. maar daar kunnen de mensen van nu weinig aan doen.
Er heerst in China een slavenmentaliteit. en de bazen met psychopatische kenmerken maken daar misbruik van.
quote:Op zondag 12 mei 2013 14:02 schreef Apuleius het volgende:
Ze hadden hem ter plekke aan zijn oren over de straat moeten trekken.
ik weet van iemand dat er in Kishinev Moldova een baas was die regelmatig een verkoopster mee naar huis nam om mee te spelen, die kon dan gewoon naar huis bellen dat ze moest overwerkenquote:Op zondag 12 mei 2013 14:01 schreef theunderdog het volgende:
" En u dacht dat ùw baas een ettertje was? Wat dan te zeggen van de directeur van een Chinees cosmeticabedrijf. Hij liet zijn medewerkers op handen en voeten over straat kruipen. De bedrijfsleider onderwierp naar eigen zeggen zijn personeel aan deze beproeving om te zien hoe ze omgaan met extreme druk.
De controversiële vertoning vond plaats in het commerciële centrum van de stad Chongqing. Getuigen fotografeerden het gebeuren en postten de beelden op het internet. Daar onstond al snel een storm van verontwaardiging.
Geschokte omstaanders belden de politie, terwijl anderen de rondkruipende personeelsleden dan weer uitlachten. In plaats van een einde te maken aan de schandelijke praktijken, dreven de agenten de toekijkende menigte uiteen.
De baas van het bedrijf is zich intussen van geen kwaad bewust. Met deze merkwaardige opdracht wilde hij nagaan hoe zijn mensen omgaan met bovenmatige druk. "
http://www.hln.be/hln/nl/(...)straat-kruipen.dhtml
Of gewoon die extra uren nodig hebben, want dure hypotheek etc...quote:Op maandag 13 mei 2013 21:47 schreef theunderdog het volgende:
Toch zie je deze mentaliteit ook wel in Nederland. Mensen die met trots vertellen dat ze meer dan 40 uur in de week werken. En dat allemaal omdat de maatschappij ons nodig heeft.
Gewoonweg ordinaire slavenmentaliteit.
Als je niet aan 40 uur werk genoeg hebt, dan heb je gewoon echt een kut baan.quote:Op maandag 13 mei 2013 22:20 schreef Hathor het volgende:
[..]
Of gewoon die extra uren nodig hebben, want dure hypotheek etc...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |