meest logische lijkt het wel, familiedrama etc etcquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:30 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Ik vraag me toch af welk nut dat zou hebben, en wat voor voordeel die vader daarbij zou hebben.
Bovendien is het geen gezin met 'buitenlandse roots' ofzo, dus ik zie niet in met welk doel zoiets zou zijn opgezet.
Als hij simpelweg niet wilde dat de kinderen bij zijn ex-vrouw terugkwamen dan is veruit de eenvoudigste weg helaas ook de meest tragische, maar helaas ook de meest aannemelijke, en dat is dat hij ze dan van het leven zal hebben beroofd.
Als hij dacht dat de kinderen niet zonder hem zouden kunnen dan is ook die laatste optie de enige optie.
Eigenlijk zijn alle scenarios waarin de broertjes nog leven niet erg aannemelijk, hoe tragisch dat ook is.
dat kan weleens waar zijn dat dwaalspoor wellicht de eerste goede speculatie in deze reeksquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:32 schreef hartloper het volgende:
[..]
Wat die vent heeft gedaan is heel Nederland op zijn kop willen zetten, zoals nu gebeurd.
Misschien is hij wel bewust in Limburg gaan tanken.
Maar zijn de kids weer gewoon meegenomen naar de omgeving van de plek waar hij gevonden is.
Dit doet hij puur om de moeder te treiteren denk ik.
Die jongens zijn dood vrees ik, om moeder te pakken (helaas)
die deed ik eergister al aangevenquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:35 schreef K4rJ4kC het volgende:
[..]
dat kan weleens waar zijn dat dwaalspoor wellicht de eerste goede speculatie in deze reeks
Opgehangen aan een boomquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:35 schreef Frutsel het volgende:
[..]
meest logische lijkt het wel, familiedrama etc etc
Maar waarom zijn de kinderen dan niet, zoals wel vaker, in de buurt van de vader gevonden?
Is het 100% zeker dat het zelfmoord is? (Geen idee hoe hij het gedaan heeft trouwens?)
Ontvoering en een moord op de vader, met een in scene gezette zelfmoord? Of denk je dan te ver...
Je zou gewoon denken dat de jongens dan allang gevonden zouden zijn
quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:35 schreef Frutsel het volgende:
Is het 100% zeker dat het zelfmoord is? (Geen idee hoe hij het gedaan heeft trouwens?)
twitter:JulianRubenNL twitterde op vrijdag 10-05-2013 om 21:10:22@Honingpot @Ikwilhelpen Dat is al vaker gesuggereerd vandaag. Zou mogelijk zijn, maar lijkt me sterk. Verhangen aan een schommel lijkt het reageer retweet
Of onzekerheid voor het leven en dan zijn ze heel goed weggestopt waarschijnlijk.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:37 schreef hartloper het volgende:
Wat nu gebeurd, die moeder dusdanig in paniek maken (leven ze nog ja of nee) is zijn doel geweest denk ik. Eerst flink in spanning laten een tijdje, en dan binnenkort de klap van kids dood. Twee klappen die hij dan toedient .
Mijn excuusquote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:38 schreef mar1m het volgende:
[..]
Aan een balk van een schommel opgehangen.
Gek genoeg wat dat ook mijn eerste gedachte wat betreft de in scene gezette zelfmoord. Maar volgens mij zijn ze bij de recherche en het forensisch instituut in staat om sporen die daarop zouden wijzen te onderscheiden.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 22:35 schreef Frutsel het volgende:
[..]
meest logische lijkt het wel, familiedrama etc etc
Maar waarom zijn de kinderen dan niet, zoals wel vaker, in de buurt van de vader gevonden?
Is het 100% zeker dat het zelfmoord is? (Geen idee hoe hij het gedaan heeft trouwens?)
Ontvoering en een moord op de vader, met een in scene gezette zelfmoord? Of denk je dan te ver...
Je zou gewoon denken dat de jongens dan allang gevonden zouden zijn
Er is altijd boom gezegd, dus excuses zijn overbodig. En ik kan ook iets willekeurigs tweeten over deze zaak (als ik een twitrteraccount had danquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |