quote:Op woensdag 8 mei 2013 23:50 schreef Nemephis het volgende:
500 euro, voor een student of starter?...
Nogmaals: bieden staat vrij. In de winkel kan je hem voor 1200 krijgen, dus dan is dit nog een koopje.quote:Op woensdag 8 mei 2013 23:51 schreef Piet__Piraat het volgende:
Ik moet de eerste student of starter nog tegenkomen die 500 euro betaalt voor een stoel + poef. 100 euro is dan meestal al te veel.
Kan je me DM/PM-en wat je daarmee bedoelt?quote:Op woensdag 8 mei 2013 23:41 schreef mc-lovin het volgende:
hmm ik bied 100 euro.
wil graag zelf een aan aflevering maken van Casting Couch
kan je wel een gedeelte van de opbrengst geven
Er staat niet voor niks 'bieden staat vrij' bij en het bankje is nou gewoon eenmaal geschikt voor 1 persoon, niet voor een gezin.quote:Op woensdag 8 mei 2013 23:59 schreef Piet__Piraat het volgende:
Prima als dat ding het waard is hoor, ik heb er geen zicht op en ik misgun het je ook niet. Maar ik denk dat je met je advertentietekst een beetje de mist in gaat
Ik snap je helemaal hoor, daar niet van. Maar ik ga ze echt niet weg doen voor ¤100,- oid, heb mijn OP al een beetje aangepast en prijs gezakt. Toch bedankt voor je feedback.quote:Op donderdag 9 mei 2013 00:03 schreef Piet__Piraat het volgende:
Prima hoor, jouw keuze. En die overweging snap ik, maar ik kan me niet voorstellen dat een starter of student in de buurt kom van jouw vraagprijs. Maar succes met de verkoop
dude ken jij casting couch nietquote:Op woensdag 8 mei 2013 23:58 schreef Etsu het volgende:
[..]
Kan je me DM/PM-en wat je daarmee bedoelt?
Eigenlijk niet. Het bankje en de poef staan in Groningen en in mijn auto/die van mijn ouders past het niet. En een busje huren en ervoor betalen vind ik eigenlijk te ver gaan.quote:Op zondag 12 mei 2013 15:47 schreef ElisaE het volgende:
Is ophalen in Rotterdam nog steeds een optie?
Jammer, Groningen is voor mij te ver weg. Succes!quote:Op zondag 12 mei 2013 16:07 schreef Etsu het volgende:
[..]
Eigenlijk niet. Het bankje en de poef staan in Groningen en in mijn auto/die van mijn ouders past het niet. En een busje huren en ervoor betalen vind ik eigenlijk te ver gaan.
Ik moet ervan af, liefst wil ik er ¤500,- voor krijgen want ze waren heel duur en zijn nog steeds in goede staat. Wat stel je voor? Ik sta voor alles open.quote:
En als jij het busje huurt en betaalt, en m'n ouders rijden naar jouw huis is geen optie?quote:Op zondag 12 mei 2013 16:26 schreef LeekahDotNet het volgende:
[..]
Jammer, Groningen is voor mij te ver weg. Succes!
Je hebt zelf al aangegeven er 250 voor te willen.quote:Op zondag 12 mei 2013 16:48 schreef Etsu het volgende:
[..]
Ik moet ervan af, liefst wil ik er ¤500,- voor krijgen want ze waren heel duur en zijn nog steeds in goede staat. Wat stel je voor? Ik sta voor alles open.
Maar biedingen met ¤120,- ed hou ik wel in m'n achterhoofd, maar neem ik minder snel serieus.
Al even naar gekeken maar incl. benzine / diesel worden dat aardig hoge kosten. Is toch zo'n 500 km heen en terug ;-)quote:Op zondag 12 mei 2013 16:50 schreef Etsu het volgende:
[..]
En als jij het busje huurt en betaalt, en m'n ouders rijden naar jouw huis is geen optie?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |