Ja, misschien hebben die kinderen hun vader wel vermoord en gedaan alsof het zelfmoord was en zijn het land uit gevlucht! (hadden weer die al?)quote:Op donderdag 9 mei 2013 09:17 schreef Probability het volgende:
Hoe weten ze eigenlijk dat het zelfmoord is?
Nee, je kunt gewoon tanken met je pinpas. En hij heeft ook betaald met zn pinpas bij die pomp.quote:Op donderdag 9 mei 2013 09:24 schreef Wild_Overstekend het volgende:
[..]
Dat is het rare, ja, genoeg andere opties die gemakkelijker bereikbaar zijn.
Of heb je voor Tinq een speciaal pasje nodig en ben je dus gebonden aan Tinqs?
Als het waar is dat die man grote gokschulden had dan kan het wel eens zo zijn dat iemand geld kwam ophalen. Dat kan uit de hand gelopen zijn of wat dan ook, mischien opgehangen door wat andere mannen. Maar eerst die broertjes uit de weg geruimd. Maar dat is niet logisch inderdaad, die vader is alleen met de zoontjes in de auto bij die pomp gezien.quote:Op donderdag 9 mei 2013 09:24 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
Ja, misschien hebben die kinderen hun vader wel vermoord en gedaan alsof het zelfmoord was en zijn het land uit gevlucht! (hadden weer die al?)
Ff serieus, vader heeft zich opgehangen. En ik hoop dat die kinderen snel gevonden worden, heb een knop in mijn maag voor die arme moeder.
Ah, dank je. Ik vroeg me af of het per se een Tinq moest zijn. Het bizarre is namelijk dat de bewuste Tinq vanaf dinsdagmorgen alleen nog via een omleiding bereikbaar was vanwege werkzaamheden, dus misschien hebben er op maandagavond al hekken en zo gestaan. Je moet dus je best doen er te komen.quote:Op donderdag 9 mei 2013 09:25 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Nee, je kunt gewoon tanken met je pinpas. En hij heeft ook betaald met zn pinpas bij die pomp.
quote:Op donderdag 9 mei 2013 09:30 schreef Marrije het volgende:
Dat kan uit de hand gelopen zijn of wat dan ook, mischien opgehangen door wat andere mannen.
stond gisteren in een reactie op het nieuwsbericht op nu.nlquote:Op donderdag 9 mei 2013 09:42 schreef Leandra het volgende:
Waar komen die grote gokschulden ineens vandaan?
Waar heb je vandaan dat hij gokschulden had?quote:Op donderdag 9 mei 2013 09:30 schreef Marrije het volgende:
[..]
Als het waar is dat die man grote gokschulden had dan kan het wel eens zo zijn dat iemand geld kwam ophalen. Dat kan uit de hand gelopen zijn of wat dan ook, mischien opgehangen door wat andere mannen. Maar eerst die broertjes uit de weg geruimd. Maar dat is niet logisch inderdaad, die vader is alleen met de zoontjes in de auto bij die pomp gezien.
Dat zeg ik toch ook niet? Ik zei, als het waar is....quote:Op donderdag 9 mei 2013 09:45 schreef Copycat het volgende:
Reacties op nu.nl ... Altijd betrouwbaar. Wordt Demmink er daar al mee in verband gebracht?
Als hij door anderen zou zijn opgehangen zou men daar achter zijn hoor, denk je dat ze geen onderzoek doen als ze iemand aan een boom hangend vinden?quote:Op donderdag 9 mei 2013 09:45 schreef Marrije het volgende:
[..]
ja wat ver gezocht he
Maar je kunt het zo gek niet bedenken of het bestaat.
Dan hebben die kinderen nu vast ook al iets gezien op tv, of een deur of raam open gedaan om er uit te gaan.quote:Op donderdag 9 mei 2013 09:47 schreef Leandra het volgende:
Hij zal z'n kinderen toch niet in een vakantiehuisje hebben ondergebracht en vervolgens teruggegaan zijn naar Doorn voor een afspraak (die uit de hand liep)?
precies.quote:Op donderdag 9 mei 2013 09:47 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Als hij door anderen zou zijn opgehangen zou men daar achter zijn hoor, denk je dat ze geen onderzoek doen als ze iemand aan een boom hangend vinden?
Ze moeten alle andere scenario's uitsluiten voor je van zelfmoord kunt spreken.
precies en zo hebben we al een topic volquote:Op donderdag 9 mei 2013 09:48 schreef Copycat het volgende:
Als het waar is, kan hij misschien ook wel zijn kinderen hebben verkocht en door schuldgevoel overmand zichzelf van het leven hebben beroofd ...
in vakantieshuisjes wordt ook gezocht in die omgeving (las ik gisteren op de twitter van politie utrecht)quote:Op donderdag 9 mei 2013 09:47 schreef Leandra het volgende:
Hij zal z'n kinderen toch niet in een vakantiehuisje hebben ondergebracht en vervolgens teruggegaan zijn naar Doorn voor een afspraak (die uit de hand liep)?
Zullen ze vast al naar hebben gekeken. Denk toch dat als er veel meer brandstof zou zijn verreden dat ze zich ook op andere plaatsen zouden concentreren.quote:Op donderdag 9 mei 2013 10:07 schreef Leandra het volgende:
Hoe ver zou hij na het tanken nog kunnen hebben gereden? Zowel op basis van de tijdstippen als op basis van het aantal liter wat er nog in z'n tank zit (mits volgetankt)?
Alsof geld nu iets uit maakt.... Al steken ze er miljoenen in, mij zal het geen fuck schelen.quote:Op donderdag 9 mei 2013 10:00 schreef nummer_zoveel het volgende:
Vraag me af wat ze gaan doen als ze ook hier niks vinden...
Dan kunnen ze overal wel zijn... Zouden ze dan nog zo'n grote zoekactie op touw zetten? Dit kost natuurlijk ook handen vol geld.
Als er van andere plaatsen geen tips zijn gekomen dan hebben ze geen reden om op een bepaalde locatie te zoeken.... als er tussen het tanken en Doorn nog 500 km is gereden dan kunnen ze wel in Noord-Frankrijk zijnquote:Op donderdag 9 mei 2013 10:10 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Zullen ze vast al naar hebben gekeken. Denk toch dat als er veel meer brandstof zou zijn verreden dat ze zich ook op andere plaatsen zouden concentreren.
Pff ja... Of de Ardennen, Luxemburg, Duitsland....quote:Op donderdag 9 mei 2013 10:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als er van andere plaatsen geen tips zijn gekomen dan hebben ze geen reden om op een bepaalde locatie te zoeken.... als er tussen het tanken en Doorn nog 500 km is gereden dan kunnen ze wel in Noord-Frankrijk zijn
Ik neem aan dat dit sarcastisch is bedoeld?quote:Op donderdag 9 mei 2013 10:21 schreef roos94 het volgende:
Waar zijn al die paragnosten nou? Die gasten van het zesde zintuig? Ze voelen toch alles aan en weten alles, waarom helpen ze dan nooit als het erop aankomt maar pas als de persoon overleden is?
Ik had al wel een reactie verwacht eerlijk gezegd.quote:Op donderdag 9 mei 2013 10:21 schreef roos94 het volgende:
Waar zijn al die paragnosten nou? Die gasten van het zesde zintuig? Ze voelen toch alles aan en weten alles, waarom helpen ze dan nooit als het erop aankomt maar pas als de persoon overleden is?
nee, tenzij ze nog nieuwe beelden vinden (videaobeelden waar de auto bijvoorbeeld op gezien is)quote:Op donderdag 9 mei 2013 10:18 schreef Leandra het volgende:
[..]
Als er van andere plaatsen geen tips zijn gekomen dan hebben ze geen reden om op een bepaalde locatie te zoeken.... als er tussen het tanken en Doorn nog 500 km is gereden dan kunnen ze wel in Noord-Frankrijk zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |