Ik ben er eigenlijk niet over uit, daarom postte ik dat er niet bij.quote:
Maar krijg je dan soms niet gevoel.quote:Op woensdag 8 mei 2013 19:24 schreef Plums het volgende:
Meh, heb liever een man in bed die weet wat 'ie doet en mij eventueel nog wat kan leren.
Het bewijst in elk geval dat jouw vooroordeel want veel meer is het niet, helemaal niet altijd overeen komt met de realiteit.quote:Op woensdag 8 mei 2013 19:27 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Oh jouw ervaring is hiermee direct wel relevant en gelijk aan de werkelijkheid?![]()
Ik kan het heel gezellig hebben met iemand waar de sex echter ongelooflijk tegenvalt. Die persoon is dan duidelijk niet "de juiste", en daar kom je pas achter als je samen neukt.
Ik neig meer naar nee trouwens, geen afknapper. Je hoeft niet zo te snauwen.quote:Op woensdag 8 mei 2013 19:24 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Is het een afknapper voor je of niet, zo moeilijk is de vraag niet.
Hier heb je gelijk in !!quote:Op woensdag 8 mei 2013 19:29 schreef Elan het volgende:
[..]
Het bewijst in elk geval dat jouw vooroordeel want veel meer is het niet, helemaal niet altijd overeen komt met de realiteit.
**Seks doe je samen dus als het ontzettend tegenvalt heb jij daar ook een aandeel in waarschijnlijk.**
quote:Op woensdag 8 mei 2013 19:29 schreef Elan het volgende:
[..]
Het bewijst in elk geval dat jouw vooroordeel want veel meer is het niet, helemaal niet altijd overeen komt met de realiteit.
Seks doe je samen dus als het ontzettend tegenvalt heb jij daar ook een aandeel in waarschijnlijk.
Pijpen met condoom? Daar ga je al. No wayquote:Op woensdag 8 mei 2013 19:26 schreef Elan het volgende:
[..]
Man ze vrat m'n toompje bijna op, vond er geen moer aan
Hoelang denk jij dat het duurt voordat je een partner door en door kent op seksueel gebied? En heeft dat volgens jou dan geen enkel verband met de kwaliteit van de seks, de kennis die je opdoet?
Los daarvan: ze loopt vele jaren achter in ervaring. En ervaring is gewoon wat waard in bed.quote:Op woensdag 8 mei 2013 19:35 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]ik ben een god in bed
![]()
Maar serieus: als een vrouw geen enkel initiatief toont en als een zoutzak passief in bed ligt, en ondanks pogingen en aansturen toch niet aanleert wat lekkere plekjes zijn, etc etc, dan ligt het aan haar hoor
Kan je je wel voorstellen dat mensen hun maagdelijkheid niet willen / durven te verliezen in een ONS?quote:Op woensdag 8 mei 2013 19:40 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Los daarvan: ze loopt vele jaren achter in ervaring. En ervaring is gewoon wat waard in bed.
Wat de neuk is een ONSquote:Op woensdag 8 mei 2013 19:47 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kan je je wel voorstellen dat mensen hun maagdelijkheid niet willen / durven te verliezen in een ONS?
Of nooit de drang hebben gehad om moeite te doen om een ONS te krijgen?
Ah, thanks.quote:
Want je maagdelijkheid kun je enkel verliezen aan een one night stand?quote:Op woensdag 8 mei 2013 19:47 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Kan je je wel voorstellen dat mensen hun maagdelijkheid niet willen / durven te verliezen in een ONS?
Of nooit de drang hebben gehad om moeite te doen om een ONS te krijgen?
Dit inderdaad. Op zich is het wel raar, want ik ben zelf ook maagd maar voel mij vaak wel aangetrokken tot mannen die al best veel bedpartners gehad hebben. Maar dat komt omdat ik vaak op oudere mannen val.quote:Op woensdag 8 mei 2013 18:35 schreef Elan het volgende:
[..]
Wat een onzin dit.
Je hebt ook meisjes die maagd blijven omdat ze die ene speciale nog niet zijn tegengekomen en hun benen niet wijd doen voor de eerste de beste player met smooth praatjes..
Dat is juist het punt, volgens mij kom je niet 1-2-3 in een serieuze relatie maar moet je daar een grote dosis geluk voor hebben of echt achteraan jagen.quote:Op woensdag 8 mei 2013 19:59 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Want je maagdelijkheid kun je enkel verliezen aan een one night stand?![]()
De meeste mensen die ik ken hebben rond hun 20e toch op z'n minst 1 serieuzere en dus ook sexuele relatie gehad.
Nou nee hoor, dat gaat voor zover mij bekend redelijk vanzelfquote:Op woensdag 8 mei 2013 20:00 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Dat is juist het punt, volgens mij kom je niet 1-2-3 in een serieuze relatie maar moet je daar een grote dosis geluk voor hebben of echt achteraan jagen.
/ Energie stoppen in iemand die je niet (nog) niet heel veel boeit.
Ik ben nog nooit verliefd geweest, ik kan denken ''dat lijkt mij een leuke meid'' maar dan heb ik nog niet de neiging om gelijk met haar te gaan daten oid.quote:Op woensdag 8 mei 2013 20:04 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Nou nee hoor, dat gaat voor zover mij bekend redelijk vanzelfverliefd worden, je aangetrokken voelen tot elkaar (zowel qua persoonlijkheid, interesses, etc, als fysiek: en met alle (lekkere) gevolgen van dien. Als je iemand leuk vind kost weinig teveel energie geloof ik
Is ook een nadeel van wisselende bedpartners hebben of je beperken tot kortstondige seksuele contacten.quote:Op woensdag 8 mei 2013 19:36 schreef NomanIW het volgende:
[..]
Pijpen met condoom? Daar ga je al. No way]
Ik snap je vraag niet zo goed. Maar dat hoeft.niet heel lang te duren denk ik.
Ligt eraan wat je lang noemt.
Dat vind ik jammer voor je. Ik hoop dat je dat spoedig wel mag beleven, want het is hartstikke leuk!quote:Op woensdag 8 mei 2013 20:07 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Ik ben nog nooit verliefd geweest, ik kan denken ''dat lijkt mij een leuke meid'' maar dan heb ik nog niet de neiging om gelijk met haar te gaan daten oid.
Onzin, voor hetzelfde geld krijgt die maagd de smaak goed te pakken en na een paar jaar met jou zijn kriebels over hoe het met een ander zou zijn.quote:Op woensdag 8 mei 2013 18:43 schreef Elan het volgende:
Maagd hoeft ook weer niet perse maar het zegt wel iets over de betrouwbaarheid dan ze niet haar lusten achterna loopt en neukt met de eerste de beste.
Dankjewelquote:Op woensdag 8 mei 2013 20:08 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Dat vind ik jammer voor je. Ik hoop dat je dat spoedig wel mag beleven, want het is hartstikke leuk!
Nymfomanie is een ziekte, dat heeft weer niets met gewone lust en een wat wilder leven te maken.quote:Op woensdag 8 mei 2013 18:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Google jij maar eens op nymfomanie. Vrouwen die altijd maar jeuk hebben zijn verre van goed relatiemateriaal.
Lijkt op zich de droom van elke man maar het betekent ook dat als jij er niet bent of ze met een andere vent zit te dineren ze ook sneller geil zal worden.
Hoeveel huwelijken daar al op zijn stukgelopen...quote:Op woensdag 8 mei 2013 20:09 schreef erodome het volgende:
voor hetzelfde geld krijgt die maagd de smaak goed te pakken en na een paar jaar met jou zijn kriebels over hoe het met een ander zou zijn.
Kan in principe zeker.quote:Op woensdag 8 mei 2013 20:09 schreef erodome het volgende:
[..]
Onzin, voor hetzelfde geld krijgt die maagd de smaak goed te pakken en na een paar jaar met jou zijn kriebels over hoe het met een ander zou zijn.
Hoeveel iemand neukt zegt niets over trouw, alleen als iemand vreemdgaat zegt dat wat over trouw(in die relatie).
Daar was weinig van te merken bij de hockeyclub waar voornamelijk havo/vwo meisjes zaten. Elke jongen uit de directe omgeving deed een moord om bij die feestjes te zijn.quote:Op woensdag 8 mei 2013 19:18 schreef Elan het volgende:
[..]
Domme vrouwen laten zich eerder uitwonen. Die staan denk ik dichter bij de natuur of zo.
Leeftijd waarop meiden seksueel actief raken ligt op een Gymnasium geloof ik twee jaar hoger t.o.v. een vmbo.
Met bijvoorbeeld religie en/of verplicht maagd blijven zal dat eerder zo zijn dan bij iemand die helemaal de noodzaak niet heeft om maagd te blijven maar daar zelf bewust voor kiest.quote:Op woensdag 8 mei 2013 20:12 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Hoeveel huwelijken daar al op zijn stukgelopen...
Het lijkt op jongere leeftijd in ieder geval wel zo te zijn.quote:Op woensdag 8 mei 2013 20:17 schreef erodome het volgende:
[..]
Daar was weinig van te merken bij de hockeyclub waar voornamelijk havo/vwo meisjes zaten. Elke jongen uit de directe omgeving deed een moord om bij die feestjes te zijn.
Het spijt me dat ik je bubbel doorprik, maar er zijn meer dan zat zeer geile dames die ook brains hebben. Dames die lustig van pik naar pik huppen in hun vrijgezellentijd.
quote:Op woensdag 8 mei 2013 20:17 schreef erodome het volgende:
[..]
Daar was weinig van te merken bij de hockeyclub waar voornamelijk havo/vwo meisjes zaten. Elke jongen uit de directe omgeving deed een moord om bij die feestjes te zijn.
Het spijt me dat ik je bubbel doorprik, maar er zijn meer dan zat zeer geile dames die ook brains hebben. Dames die lustig van pik naar pik huppen in hun vrijgezellentijd.
vieze ranzige sletjes, DAT zijn utquote:Op woensdag 8 mei 2013 20:17 schreef erodome het volgende:
[..]
Daar was weinig van te merken bij de hockeyclub waar voornamelijk havo/vwo meisjes zaten. Elke jongen uit de directe omgeving deed een moord om bij die feestjes te zijn.
Het spijt me dat ik je bubbel doorprik, maar er zijn meer dan zat zeer geile dames die ook brains hebben. Dames die lustig van pik naar pik huppen in hun vrijgezellentijd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |