Prins Friso is geen vroege opstaander iig.quote:
Ben trouwens wel slapen.quote:
Ik begrijp deze grap niet.quote:
Neitherquote:
Je hebt gelijk scheidsrechter. Serieuze zaak hier.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 11:26 schreef Scrutinizer het volgende:
Dit is dan ook geen grappen- en grollenreeks, hier worden plaatjes geraden.
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 7 mei 2013 11:36 schreef tong80 het volgende:
[..]
Je hebt gelijk scheidsrechter. Serieuze zaak hier.
Hintje ?
Tommie Wieringa ?quote:
quote:Op dinsdag 7 mei 2013 12:13 schreef Scrutinizer het volgende:
Frans Halsema en Frasier Crane of Jules de Korte.
See you matequote:
Nee, helemaal niet.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 23:21 schreef wyccie het volgende:
Vind je ook niet dat de rechter op Marc-Marie Huijbregts lijkt?
Juist.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 14:03 schreef Pugg het volgende:
Anne Bancroft herken ik dus moet het John Hurt zijn in The Elephant Man
Zo te zien wel. Was ooit een jonge rocker.quote:
Invaller bij een band of zo?quote:Op zondag 12 mei 2013 12:13 schreef tong80 het volgende:
Goeiemorgen
Was ook wel een aantrekkelijke man.
quote:
Nee.quote:
Zo goed?quote:Op maandag 6 mei 2013 23:47 schreef tong80 het volgende:
Welkom bij:
[ afbeelding ]
Opzet:
"Raad Je Plaatje voor Dummies" is een spin off van Raad-je-Plaatje (RJP), het succesnummer van C&H. Ooit begonnen door Seborik, toen Yvonne hier de scepter zwaaide.
"RJP voor Dummies" is een poging om die oorspronkelijke bedoeling van het spelletje weer in ere te herstellen, zonder verder afbreuk te doen aan Raad-je-Plaatje. Een vergeefse poging is het zeker niet gebleken, gezien de grote populariteit van RJP voor Dummies.
Al spoedig gooide RJPvdD hogere ogen dan het origineel (RJP) op het wat reacties betreft tot dan toe kwakkelende C&H forum.
Wat we doen is dus een plaatje zetten, vragen stellen en dan zonder gebruik te maken van mighty Google de naam van het personage raden. De echte diehards in deze tak van sport kunnen dan mee blijven doen met Raad-je-Plaatje en het lekker knus houden. De dommere mensen, onder wie ik mezelf eigenlijk niet reken (maar enfin), kunnen dan hier terecht in "RJP voor Dummies".
enjoy
1e amendement: onraadbaar gebleken plaatjes kunnen, desgewenst, te vondeling worden gelegd bij onze goede buren van RJP
een link naar deze openingspost
Heel goed. Fabelachtig zelfs.quote:Op vrijdag 17 mei 2013 13:18 schreef Scrutinizer het volgende:
Wel een creatieveling, toch?
Enne ...
[..]
Zo goed?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |