Waarom reageren in dit topic als je 0 verstand hebt van computers? Mooie prijs overigens!quote:Op dinsdag 7 mei 2013 23:00 schreef Daarnaast het volgende:
[..]
Doe niet zo minachtend, niet iedereen is een computernerd. Hoe moet ik weten dat verschillende soorten gigabits bestaan? Ik dacht dat het gewoon een schaal was wat aangaf hoeveel muziek enzo op de computer paste.
Ik ben geen computernerd. Googlen wat RAM inhoudt en betekent kan iedere downie.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 23:00 schreef Daarnaast het volgende:
[..]
Doe niet zo minachtend, niet iedereen is een computernerd. Hoe moet ik weten dat verschillende soorten gigabits bestaan? Ik dacht dat het gewoon een schaal was wat aangaf hoeveel muziek enzo op de computer paste.
Wellicht moet hij even het boek Computers voor Dummies kopen.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 23:44 schreef o.us2.0 het volgende:
[..]
Ik ben geen computernerd. Googlen wat RAM inhoudt en betekent kan iedere downie.
Hihi.quote:Op dinsdag 7 mei 2013 18:36 schreef Daarnaast het volgende:
zoveel voor maar 16GB? Mijn oude laptop had 320GB en die heb ik voor 200 euro. Hoe kun je in hemelsnaam werken met 16GB?
Thanks!quote:Op vrijdag 10 mei 2013 18:29 schreef Rockabella het volgende:
Netjes, nette prijs ook. Ik werk nog op het oldschool witte model, toe aan een nieuwe maar helaas iets te hoog gegrepen qua financien op het moment. Succes met de verkoop!
Staat genoteerd. Mocht 'ie tegen die tijd nog te koop staan zal ik jou als eerste contacteren!quote:Op vrijdag 10 mei 2013 19:16 schreef henedu41 het volgende:
ik bied ¤ 1800,--- ik kom hem dan wel op 28 juni halen (moet dan toch in Geleen zijn)
Henk - Delft; gsm: 06 ---
quote:Op dinsdag 7 mei 2013 22:33 schreef J.Appleseed het volgende:
1.700 euro via Marktplaats geboden. Bij minimaal 1.900 euro gaat 'ie gegarandeerd weg!
Toch meer willen hebben terwijl je eerder aangeeft dat 'ie gegarandeerd weggaat.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:13 schreef J.Appleseed het volgende:
Inmiddels een bod van 1.900 euro ontvangen. Een afwachten of er nog wat geboden wordt
Hij gaat weg, zeker, maar het is m.i. wel slim om te kijken of er niet nog meer geboden wordtquote:Op zaterdag 11 mei 2013 15:13 schreef Stuart het volgende:
[..]
[..]
Toch meer willen hebben terwijl je eerder aangeeft dat 'ie gegarandeerd weggaat.
Dat begrijp ik wel maar het lijkt op 'aan het lijntje houden'. Ik bedoel het overigens niet verkeerd hoor. Ben meer verbaasd eigenlijk, that's allquote:Op zaterdag 11 mei 2013 15:22 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Hij gaat weg, zeker, maar het is m.i. wel slim om te kijken of er niet nog meer geboden wordt
Het is uiteindelijk toch een verkoop en vanzelfsprekend wil je de hoogst mogelijke prijs ervoor vangen. Wil niet zeggen dat die hogere prijs niet gerechtvaardigd is, zoals blijkt uit de 'steunbetuigingen', if you will, die eerdere mensen gaven betreffende de oorspronkelijke vraagprijsquote:Op zaterdag 11 mei 2013 15:23 schreef Stuart het volgende:
[..]
Dat begrijp ik wel maar het lijkt op 'aan het lijntje houden'. Ik bedoel het overigens niet verkeerd hoor. Ben meer verbaasd eigenlijk, that's all
Ik hoop voor jou dat die bieder niet afhaakt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |