abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_126415643
dan kan je je beter afvragen waarom iemand die het miniumloon verdiend eerst 37% belasting over zijn bruto loon mag betalen en vervolgens allerlei toeslagen mag aanvragen
  maandag 13 mei 2013 @ 09:58:26 #102
346939 Janneke141
Green, green grass of home
pi_126420343
quote:
0s.gif Op maandag 13 mei 2013 00:15 schreef arjan1212 het volgende:
dan kan je je beter afvragen waarom iemand die het miniumloon verdiend eerst 37% belasting over zijn bruto loon mag betalen en vervolgens allerlei toeslagen mag aanvragen
Doorgeslagen nivelleringsdwang in combinatie met een systeem dat erop gericht is om zoveel mogelijk ambtenaren aan het werk te houden.
Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)
pi_126421156
Geenstijl heeft er ook weer een artikeltje aan:

quote:
Nederlandse huur- en zorgtoeslag cashen als je als Marokkaan in Marokko woont, dat kan niet en dat mag niet volgens de wetten en regels. Zo ver is de Nederlandse verzorgingsstaat nog net niet genivelleerd.

Toch wordt er hard aan gewerkt om het wel mogelijk te maken: de Nederlandse ambassade in Marokko doet aan actieve voorlichting over hoe & waar je in Nederland toeslagen aan kunt vragen. Kijk maar, hele pagina vol info & linkjes over AOW, nabestaandenwet, Kinderbijslag, WAO, WIA, AWBZ en, daar zijn ze weer: Toeslagen.

Marokkanen pinnen mede dankzij die info Nederland net zo hard leeg als de Bulgaren. Voordat Weekers wederom zijn karakteristieke 'IK WIST HET NIET!' laat horen: dit gaat zo al jaren. Vijf jaar geleden, februari 2008, moest toenmalig FinStas JC De Jager Kamervragen van zijn eigen CDA (hierrr) beantwoorden om uit te leggen waarom Marokkanen in Marokko die zelf geen premies afdragen al sinds 2006 toeslagen konden incasseren, en of dit kon worden stop gezet.

Het Toeslagensysteem bleek kapotstuk, en dat werd in maart 2008 algemeen bekend in Den Haag, en in alle denkbare talen. Inmiddels is het 2013 en nu blijkt dat Marokkanen nog steeds toeslagen stelen, met de ambassade als partner in crime. Vergeet de Nigerianen, de echte phishers en scammers zijn Nederlandse diplomaten.

Suggestie: Weekers mag blijven, mits hij het Toeslagensysteem omduwt. Anders roept er over 5 jaar weer een nieuwe FinStas dat hij niet wist dat Nederland uitgewrongen wordt door steelbulgaren en roofmarokkanen die daarbij niet worden gehinderd, maar zelfs worden aangemoedigd door onze eigen Nederlandse ambassades.

Dit houdt niet op. Niet vanzelf.
[b]Update: In 2006 vroegen zowel Kant (SP) als Arib, Heemskerk & Dijsselbloem (PvdA) om méér zorgtoeslag voor arme zielige Marokkaanse remigranten met een Nederlandse uitkering.[/b]
http://www.geenstijl.nl/m(...)kend_marokkanen.html

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 13-05-2013 10:33:05 ]
pi_126421748
Leuk hoor,die EU gedoe! :P

waarbij eigen volk wordt verkracht :')

[ Bericht 37% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 13-05-2013 10:58:59 ]
  maandag 13 mei 2013 @ 10:56:09 #105
123341 penny-wise
Cliniclown-aspirant
pi_126421846
quote:
7s.gif Op maandag 13 mei 2013 10:32 schreef Scorpie het volgende:
Geenstijl heeft er ook weer een artikeltje aan:

[..]

http://www.geenstijl.nl/m(...)kend_marokkanen.html
Dat de heren in Den Haag dit zo lang hebben genegeerd, is een klap in het gerzicht voor de ouderen die nu hard moeten bloeden met de bezuinigingen :r

De oplossingen liggen voor het oprapen als ik de reacties op GS lees...
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')