ik denk het wel, met haar praten maakt vermoedelijk enkel alles ergerquote:
quote:Op woensdag 24 april 2013 15:33 schreef McOdieus het volgende:
Mijn vriendin kwam gisteren thuis en ik lag al in bed, ik sliep nog niet maar ik denk ik zie ze wel verschijnen. Ze dacht dat ik al sliep, hoor ik ze de hele tijd giechelen aan de telefoon en ik denk nou die heeft lol, na een kwartiertje stapt ze heel zachtjes in bed en gaat ze met zichzelf spelen met wat zachte genots geluidjes, dus ik lol in mezelf en ik ben kort daarna in slaap gevallen.
Sta ik in de ochtend op zie ik dat ze zich omgekleed heeft toen ze thuis is gekomen en dat ze haar kleding meteen in de wasmachine heeft gestopt (heeft ze wat te verbergen?) Ik kijk in de wasmachine en bemerk dat de kleren naar mannenaftershave ruiken, toen viel me in dat ze zich ook nog in slaap gevingerd heeft en dat ze zo lang en heimelijk aan het giechelen was.
Ik denk dat ze vreemd is gegaan wat denken julie? Moet ik haar confronteren?
Dat vingeren doet ze wel regelmatig.quote:Op woensdag 24 april 2013 15:44 schreef Viking84 het volgende:
Eerst zit ze te giechelen aan de foon en daarna masturbeert ze naast jou in bed? En jij telde 1 + 1 niet op?
Dit. Als ze vreemd was gegaan had ze het zelf thuis niet hoeven afmaken.quote:Op woensdag 24 april 2013 15:46 schreef Waaghals het volgende:
waarschijnlijk is ze niet vreemd gegaan maar is ze wel botergeil geworden van een andere kerel
volgende keer zat het wel prijs zijn
Ja ok nou dat mag, dat heb ik zelf ook wel eens nadat ik uit de kroeg kom, geen probleem.quote:Op woensdag 24 april 2013 15:46 schreef Northside het volgende:
[..]
Dit. Als ze vreemd was gegaan had ze het zelf thuis niet hoeven afmaken.
Die posthistoryquote:Op woensdag 24 april 2013 15:46 schreef pl4kkie het volgende:
Ow. Het is deze TS. Die zelf ook wel van een vreemdgangertje houdt
Troll
Vlak daarvoor met iemand anders giechelen aan de telefoon ook?quote:Op woensdag 24 april 2013 15:45 schreef McOdieus het volgende:
[..]
Dat vingeren doet ze wel regelmatig.
En dan was ze wel even op hem gekropenquote:Op woensdag 24 april 2013 15:46 schreef Northside het volgende:
[..]
Dit. Als ze vreemd was gegaan had ze het zelf thuis niet hoeven afmaken.
Ja dat ook, als ze vriendinnen aan de lijn heeft hoor ik haar zo vaak giechelen.quote:Op woensdag 24 april 2013 15:52 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Vlak daarvoor met iemand anders giechelen aan de telefoon ook?
Dan is ze dus vreemdgegaan met een vrouwquote:Op woensdag 24 april 2013 15:52 schreef McOdieus het volgende:
[..]
Ja dat ook, als ze vriendinnen aan de lijn heeft hoor ik haar zo vaak giechelen.
Nee joh, mannenaftershave zei ik toch en ze zegt heel vaak dat ze zo dol is op het mannelijk lid (ik weet het is een spontaantje)quote:Op woensdag 24 april 2013 15:53 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Dan is ze dus vreemdgegaan met een vrouw.
dat geloof ik niet...quote:en ik ben kort daarna in slaap gevallen.
Als ik iedere keer opgewonden zou moeten worden van een masturberende vrouw dan had ik geen tijd meer om te werken.quote:
'ik denk aan jou schatje, alleen aan jou!'quote:Op woensdag 24 april 2013 15:52 schreef Viking84 het volgende:
En dan was ze wel even op hem gekropen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |