Nee nu is het opeens een speelgoedpistool:quote:
Klopt niks van, mijn zusje is gewoon naar school geweest daar.quote:Op maandag 22 april 2013 12:37 schreef EugeneKrabs het volgende:
"Vuurwapen op school aangetroffen"
De politie heeft op een school in Leiderdorp een vuurwapen gevonden. Volgens De Telegraaf heeft de schoolleiding dat gezegd. De middelbare school was in verband met het dreigement op internet gesloten vandaag.
^quote:Op maandag 22 april 2013 12:53 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Klopt niks van, mijn zusje is gewoon naar school geweest daar.
Beter hou je op de telegraaf te quoten..quote:Op maandag 22 april 2013 12:53 schreef EugeneKrabs het volgende:
[..]
Nee nu is het opeens een speelgoedpistool:
http://www.telegraaf.nl/b(...)ol_Leiderdorp__.html
Vuurwapen op school Leiderdorp
LEIDERDORP -
Het wapen dat door de politie werd gevonden op een van de middelbare scholen die maandag werden gesloten in verband met een dreigement op internet, blijkt een speelgoedpistool te zijn.
Dat heeft de schoolleiding laten weten.
Telegraaf is weer lekker bezig dus.quote:Op maandag 22 april 2013 12:53 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Klopt niks van, mijn zusje is gewoon naar school geweest daar.
Pics van je zusje.quote:Op maandag 22 april 2013 12:53 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Klopt niks van, mijn zusje is gewoon naar school geweest daar.
quote:De tip dat er een schietpartij was aangekondigd op een school in Leiden, komt van de politie in Zürich.
Dat meldt RTL-verslaggever Pepijn Crone op Twitter. De Zwitserse politie zag het bericht op het internetforum 4Chan voorbijkomen tijdens een scan. De Zwitserse politie heeft daarna contact opgenomen met collega's in Nederland.
Omdat de dreiging op een Amerikaanse site staat, doet de politie Leiden het onderzoek naar de aangekondigde schietpartij samen met de FBI. Bron: RTL nieuws
quote:Schietpartij op scholen zeldzaam in Nederland
Tientallen scholen in Leiden sluiten maandag de deuren om een dreigement op internet. Schietpartijen en geweldsincidenten met dodelijke afloop komen op scholen in Nederland nauwelijks voor. Een overzicht.
December 1999 - Een docent en vier leerlingen raken gewond als de 17-jarige Ali D. zijn pistool leegschiet op Regionaal Opleidingscentrum De Leijgraaf in Veghel. Het is de eerste schietpartij op een school in Nederland. De scholier had het gemunt op een leeftijdsgenoot die met zijn zusje naar Turkije was geweest en zo de naam van zijn familie had besmet.
Januari 2004 - De 16-jarige Murat D. schiet een conrector dood in de kantine van het Haagse Terra College. De scholier was boos omdat hem een schorsing boven het hoofd hing.
December 2006 - Een man wandelt met een vleesmes een basisschool binnen in Hoogerheide. Daar steekt dader Julien C. een 8-jarige leerling neer. De jongen overleeft de steekpartij niet.
April 2007 - De 16-jarige Gerd Nan van Wijk wordt voor het schoolgebouw in Alkmaar in elkaar geslagen. De tiener krijgt klappen tegen het hoofd en sterft. De 17-jarige dader wordt opgepakt.
Oktober 2007 - Bij het Technisch College in Amsterdam steekt de 14-jarige Hüseyin P. een 16-jarige klasgenoot dood. Volgens omstanders hadden de jongens ruzie om een pen.
Maart 2009 - Een overblijfkracht (69) wordt doodgestoken op het schoolplein van drie basisscholen in Amsterdam-Zuid. Dat gebeurt tijdens de middagpauze.
April 2010 - In het educatief centrum De Reggehof in Goor wordt een 46-jarige Irakese inburgeraar neergestoken door een medecursist (23) uit Somalië. De Irakees overlijdt later aan zijn verwondingen.
Alleen die 1e twee zou je schietpartijen op school kunnen noemen, maar eigenlijk waren dat gewoon moordaanslagen die ook gebeurd hadden kunnen zijn in de AH als de dader en het slachoffer elkaar toevallig daarvan kenden.quote:
quote:Op maandag 22 april 2013 13:09 schreef Doodloper het volgende:
https://twitter.com/luuksteen
afgeschermd
quote:Op maandag 22 april 2013 12:42 schreef EugeneKrabs het volgende:
twitter:luuksteen twitterde op maandag 22-04-2013 om 11:33:49IK HEB DIE TWEET NIET GESTUURD, ECHT NIET !!!! reageer retweet
twitter:luuksteen twitterde op maandag 22-04-2013 om 11:33:01IK HEB DIE TWEET NIET GESTUURD, NOGMAALS MIJN EXCUSES reageer retweet
twitter:luuksteen twitterde op maandag 22-04-2013 om 11:32:25IK HEB DIE TWEET ZELF NIET GESTUURD !!!!!! reageer retweet
twitter:luuksteen twitterde op maandag 22-04-2013 om 11:31:44NOG EEN KEER VOOR DE DUIDELIJKHEID, IK HEB DIE TWEET NIET GESTUURD!!!!! reageer retweet
twitter:luuksteen twitterde op maandag 22-04-2013 om 11:29:03Laat dit even duidelijk zijn.. Ik zelf heb deze tweet NIET GESTUURD!!! reageer retweet
twitter:luuksteen twitterde op maandag 22-04-2013 om 11:26:23RT MIJN LAATSTE TWEET ALLEMAAL !! reageer retweet
twitter:luuksteen twitterde op maandag 22-04-2013 om 11:24:50het was allemaal een grapje, sorry jongens. RT dit zo snel mogelijk allemaal !!!! reageer retweet
twitter:luuksteen twitterde op maandag 22-04-2013 om 11:24:09@PolLeiden HET WAS EEN GRAPJE VAN ME ZUS, SORRY. reageer retweet
Ik ga hem wel requesten dat ik hem kan volgen.quote:Op maandag 22 april 2013 13:09 schreef Doodloper het volgende:
https://twitter.com/luuksteen
afgeschermd
ik ookquote:Op maandag 22 april 2013 13:12 schreef Pino112 het volgende:
[..]
Ik ga hem wel requesten dat ik hem kan volgen.
NSFWquote:Op maandag 22 april 2013 13:14 schreef -Strawberry- het volgende:
Een thread op 4chan over de dreiging:
http://boards.4chan.org/b/res/474654467#p474654467
"Where is dutchland? Or do you mean Deutschland? (Germany)"quote:Op maandag 22 april 2013 13:14 schreef -Strawberry- het volgende:
Een thread op 4chan over de dreiging:
http://boards.4chan.org/b/res/474654467#p474654467
quote:Op maandag 22 april 2013 13:17 schreef Fides het volgende:
Zit iedereen op dat board aan de pillen ofzo? Ik zie alleen onsamenhangende meuk (ik snap al niets van de OP) en porno met jonge meisjes/vrouwen.
quote:Op maandag 22 april 2013 13:17 schreef Fides het volgende:
Zit iedereen op dat board aan de pillen ofzo? Ik zie alleen onsamenhangende meuk (ik snap al niets van de OP) en porno met jonge meisjes/vrouwen.
Die gast in de OP zegt dat ie zich nu onveilig voelt omdat je toch wel te vinden bent, ook al post je onder Anonymous, dus hij stopt na vandaag met 4chan.quote:Op maandag 22 april 2013 13:17 schreef Fides het volgende:
Zit iedereen op dat board aan de pillen ofzo? Ik zie alleen onsamenhangende meuk (ik snap al niets van de OP) en porno met jonge meisjes/vrouwen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |