Hoewel ik dat ook wel weer lastig vind want voor sommige dingen zijn ze echt wel veel verder dan hun gecorrigeerde leeftijd. Ze krijgen natuurlijk ook al veel langer voeding in hun maagjes en hun darmen werken ook al veel langer normaal. Daarom twijfel ik ook of ik moet gaan wachten tot de gecorrigeerd 6 maanden zijn. Want dan zijn ze qua werkelijk leeftijd ruim 7,5 maand....quote:Op zondag 21 april 2013 10:03 schreef Loj het volgende:
Joi:
Mijn kleintje was 5 weekjes te vroeg en dan moet je eigenlijk bij alles pas gaan rekenen vanaf de UD. Dus dat is dan de gecorrigeerde tijd. Dus ik mag hem officieel ook vanaf vijf/zeven maanden een hapje geven
Afgezien van het feit dat ik mijn baby met 4 maanden al groente geef is er toch geen verschil met jouw 'M' qua hoe ze erop reageert?quote:Op zondag 21 april 2013 09:06 schreef Kyara het volgende:
mjah, en daarom ben ik dus niet voor met 4 maanden al beginnen met bijvoeden. Bij M zijn we met 6 maanden begonnen en dat ging meteen goed. Tuurlijk even wennen aan nieuwe smaken en vieze gezichten trekken maar hij at wel vrij snel goed. Dus met 4 maanden "ze moet het toch leren" ben ik niet met je eens.
Heb je zeker gelijk in Kyara. Ze zijn natuurlijk ook nog meer prematuur dan Ow. En idd de darmen werken al langer. Daarom ook misschien... Rond de zes maanden ga ik eens kijken naar zijn interesse in eten en heeft hij dan geen interesse wacht ik tot zeven maanden. (Maarja dat is natuurlijk hoe ik er nu over denkquote:Op zondag 21 april 2013 10:41 schreef Kyara het volgende:
[..]
Hoewel ik dat ook wel weer lastig vind want voor sommige dingen zijn ze echt wel veel verder dan hun gecorrigeerde leeftijd. Ze krijgen natuurlijk ook al veel langer voeding in hun maagjes en hun darmen werken ook al veel langer normaal. Daarom twijfel ik ook of ik moet gaan wachten tot de gecorrigeerd 6 maanden zijn. Want dan zijn ze qua werkelijk leeftijd ruim 7,5 maand....
Het zit hem in de "tegen heug en meug", dat wekt de indruk dat jouw mini helemaal niet wil eten en jij haar "dwingt" omdat ze het moet leren.quote:Op zondag 21 april 2013 11:30 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Afgezien van het feit dat ik mijn baby met 4 maanden al groente geef is er toch geen verschil met jouw 'M' qua hoe ze erop reageert?
En dat jij het niet met me eens bent dat ik haar met 4 maanden al groente geef, tja.
Tja, vies gezicht vind ik tegen heug en meug. Als ik een vies gezicht trek als ik iets te eten krijg en ik moet het tóch opeten dan doe ik dat ook tegen heug en meug.quote:Op zondag 21 april 2013 11:48 schreef _Ophelia_ het volgende:
Het zit hem in de "tegen heug en meug", dat wekt de indruk dat jouw mini helemaal niet wil eten en jij haar "dwingt" omdat ze het moet leren.
Ik geef alleen mijn eigen ervaring & mening aan.quote:Op zondag 21 april 2013 11:30 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
[..]
Afgezien van het feit dat ik mijn baby met 4 maanden al groente geef is er toch geen verschil met jouw 'M' qua hoe ze erop reageert?
En dat jij het niet met me eens bent dat ik haar met 4 maanden al groente geef, tja.
Dat is inderdaad ook mijn planningquote:Op zondag 21 april 2013 11:40 schreef Loj het volgende:
[..]
Heb je zeker gelijk in Kyara. Ze zijn natuurlijk ook nog meer prematuur dan Ow. En idd de darmen werken al langer. Daarom ook misschien... Rond de zes maanden ga ik eens kijken naar zijn interesse in eten en heeft hij dan geen interesse wacht ik tot zeven maanden. (Maarja dat is natuurlijk hoe ik er nu over denk)
Ik ben trouwens wel benieuwd of je meisjes stiekem al beginnen met lachen
dit inderdaad.quote:Op zondag 21 april 2013 11:48 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Het zit hem in de "tegen heug en meug", dat wekt de indruk dat jouw mini helemaal niet wil eten en jij haar "dwingt" omdat ze het moet leren.
Ik heb de vitamine met "sinaasappel" smaak. Het is echt onwijs vies.quote:Op zondag 21 april 2013 12:14 schreef Kyara het volgende:
Vitamines vinden ze hier juist best lekker. Die worden echt van het lepeltje afgeslurpt.
ik heb gewoon die van de Hema. Maar de vitamine D ruikt een beetje naar anijs. De K is volgens mij wel minder lekker.quote:Op zondag 21 april 2013 12:16 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ik heb de vitamine met "sinaasappel" smaak. Het is echt onwijs vies.
Of ze het lekker vindt weet ik niet, maar ze vindt het wel erg tof om het van een lepeltje af te likken. Wij hadden eerst ook eentje met anijssmaak, nu een neutrale.quote:Op zondag 21 april 2013 12:14 schreef Kyara het volgende:
Vitamines vinden ze hier juist best lekker. Die worden echt van het lepeltje afgeslurpt.
Oh lekker!! Ff samen weg. Geniet ervan.quote:Op zondag 21 april 2013 12:49 schreef Loj het volgende:
Vitamines heeft m'n ventje niet eens door![]()
Oh wat schattig Kyara, lijkt me helemaal fantastisch om dan twee lachende meisjes naast elkaar te hebben
Hier hebben we Ow net afgeleverd bij opa en oma en gaan papa en mama op stap met vrienden. Dat is soms ook belangrijk(al is het stom om hem achter te laten
)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |