Oh ik ken maar een paar shops met uitsmijters enzo maar die zitten in het centrum dus toeristen, hier niks aan de hand maar ik weet natuurlijk niet hoe Almere isquote:Op vrijdag 19 april 2013 09:50 schreef Ro-ald het volgende:
[..]
Weet ik niet. Meestal ga ik naar de shop zonder tas. Ik zie het vanavond wel
Ik ga er vanuit dat je niet strontbezopen met die fles open in je hand daar je wiet gaat halen. Mocht de uitsmijter in je tas kijken, zeg je gewoon dat het voor het weekend is.quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:50 schreef Ro-ald het volgende:
[..]
Weet ik niet. Meestal ga ik naar de shop zonder tas. Ik zie het vanavond wel
In Almere,dus wel met uitsmijters.quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:52 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Oh ik ken maar een paar shops met uitsmijters enzo maar die zitten in het centrum dus toeristen, hier niks aan de hand maar ik weet natuurlijk niet hoe Almere is
Tuurlijk niet, desnoods vraag je of je je tas ff bij de uitsmijter kan laten, zulke bitches zullen het niet zijn tochquote:Op vrijdag 19 april 2013 09:56 schreef Ro-ald het volgende:
[..]
In Almere,dus wel met uitsmijters.
Zullen vast niet moeilijk doen. Vooral,als de fles nog dicht zit.
Dat kan ook nog inderdaad ja.quote:Op vrijdag 19 april 2013 09:57 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, desnoods vraag je of je je tas ff bij de uitsmijter kan laten, zulke bitches zullen het niet zijn toch
Precies.. en zowel.. weet je dat je naar een andere shop gaat volgende keerquote:Op vrijdag 19 april 2013 09:57 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, desnoods vraag je of je je tas ff bij de uitsmijter kan laten, zulke bitches zullen het niet zijn toch
quote:Bedankt voor uw bestelling
Sony Xperia Z zwart
T-Mobile iSmart 200 2 jaar
T-Mobile Onbeperkt Internet* 2 jaar
Wat danquote:Op vrijdag 19 april 2013 10:48 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Ik voel je bro, ik heb ook net shit lopen bestellen
Pas maar op Mur,, denk dat die fight over Vas er toch nog wel komt. Drommel is zich aan het voorbereidenquote:
Ik heb al een vriendinquote:Op vrijdag 19 april 2013 10:51 schreef Olment het volgende:
[..]
Pas maar op Mur,, denk dat die fight over Vas er toch nog wel komt. Drommel is zich aan het voorbereiden
Drom is mijn bro.quote:Op vrijdag 19 april 2013 10:51 schreef Olment het volgende:
[..]
Pas maar op Mur,, denk dat die fight over Vas er toch nog wel komt. Drommel is zich aan het voorbereiden
Vind ik ook niet gek met je beestmachinequote:Op vrijdag 19 april 2013 10:52 schreef Murdera het volgende:
[..]
Drom is mijn bro.
Overigens ben ik ook steeds sterker aan het worden.
Ik kon voor het eerst iemand optillen die op de bank lag.quote:Op vrijdag 19 april 2013 10:52 schreef Olment het volgende:
[..]
Vind ik ook niet gek met je beestmachine
Met bank en alquote:Op vrijdag 19 april 2013 10:53 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik kon voor het eerst iemand optillen die op de bank lag.Had ik niet verwacht.
Lastige tilpositie.
quote:Op vrijdag 19 april 2013 10:53 schreef Drommeldaris het volgende:
Ik zeg je G, lekker doorbulken in de zomer, over 2 maand 105 kilo
Denken dat Mur dat niet kanquote:Op vrijdag 19 april 2013 10:54 schreef Drommeldaris het volgende:
[..]
Jij niet, dan ben je instant fatty, zo snel kan je die muscles niet gainen
'iemand' BEN IK IEMAND?quote:Op vrijdag 19 april 2013 10:53 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik kon voor het eerst iemand optillen die op de bank lag.Had ik niet verwacht.
Lastige tilpositie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |