Hier ook kleine handen. Dus ik vind de normale 3DS wat handzamer.quote:Op donderdag 18 april 2013 22:48 schreef Yachiru het volgende:
[..]
Jaaa, die heb ik ookBeste ooit! Ik heb eerlijk gezegd nog nooit op een XL gegamed, dus zou niet weten hoe het ding in de hand ligt, maar ik vermoed dat ik de gewone fijner vind omdat ik best kleine handen heb
Ik ook, kreeg serieus kramp van dat kleine ding. Vind de XL heerlijk.quote:Op vrijdag 19 april 2013 11:57 schreef Vlaggenroof het volgende:
Ik heb ze beide, ik vind de XL fijner in verband met de ronde hoeken. Ik kreeg altijd pijn in me handen door die hoeken.
Mag hopen dat de mijne ook onderhand eens binnenkomt dan. We zullen zienquote:Op vrijdag 19 april 2013 11:15 schreef CoExist het volgende:
Mijn "Paper Mario Sticker Star" stickerboek ploft ook eindelijk op de deurmat. Heeft 4 maanden geduurd! Bedankt Nintendo...
Hehe ik ben nu net de DS versie aan 't spelen. Ik was vergeten hoe moeilijk ik 'm eigenlijk vond.quote:Op zaterdag 20 april 2013 08:05 schreef Aether het volgende:
"SNES vs. 3DS"
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik heb er ook 3 mailtjes aan Nintendo moeten sturen eer dat ik 'm kreeg. Hij is meedere malen naar mijn huis adres gestuurd maar kwam elke keer weer retour bij Nintendo Duitsland.quote:Op zaterdag 20 april 2013 01:59 schreef VRIDZ het volgende:
[..]
Mag hopen dat de mijne ook onderhand eens binnenkomt dan. We zullen zien
Die heb ik nooit uitgespeeld (misschien nog eens doen).quote:Op zaterdag 20 april 2013 08:10 schreef CoExist het volgende:
[..]
Hehe ik ben nu net de DS versie aan 't spelen. Ik was vergeten hoe moeilijk ik 'm eigenlijk vond.
Hij was inderdaad niet zo goed als de SNES versie. Die had ik trouwens nog als GBA port. Helaas ben ik 'm kwijt. Ze mogen van mij de SNES versie wel uitbrengen in de Virtual Console of eShop.quote:Op zaterdag 20 april 2013 08:14 schreef Aether het volgende:
[..]
Die heb ik nooit uitgespeeld (misschien nog eens doen).
Vond wel het levelontwerp en muziek tegenvallen van de DS versie.
Hopelijk maakt Nintendo de 3DS versie weer zelf i.p.v. een 2nd party.
Gaat denk ik niet gebeuren. YI maakt gebruik van de SuperFX-chip waar nog copyrights opzitten dus emulatie lijkt een probleem.quote:Op zaterdag 20 april 2013 09:43 schreef CoExist het volgende:
[..]
Hij was inderdaad niet zo goed als de SNES versie. Die had ik trouwens nog als GBA port. Helaas ben ik 'm kwijt. Ze mogen van mij de SNES versie wel uitbrengen in de Virtual Console of eShop.
Maar early adaptors van de 3DS hebben 'm toch gekregen in het ambassadeurs programma?quote:Op zaterdag 20 april 2013 09:50 schreef Aether het volgende:
[..]
Gaat denk ik niet gebeuren. YI maakt gebruik van de SuperFX-chip waar nog copyrights opzitten dus emulatie lijkt een probleem.
Ja, maar dat is dat GBA versie, die is voor de GBA opnieuw geprogrammeerd (en gebruikt geen SuperFX). De Virtual Console zou de SNES versie emuleren.quote:Op zaterdag 20 april 2013 10:18 schreef CoExist het volgende:
[..]
Maar early adaptors van de 3DS hebben 'm toch gekregen in het ambassadeurs programma?
http://www.nintendo.nl/Ni(...)rogramma-253337.html
Dat doet me er aan denken: Nu EarthBound is aangekondigd is Yoshi's Island van de SNES de enige game die ik nog graag op Virtual Console zou willen zien.quote:Op zaterdag 20 april 2013 10:29 schreef Aether het volgende:
[..]
Ja, maar dat is dat GBA versie, die is voor de GBA opnieuw geprogrammeerd (en gebruikt geen SuperFX). De Virtual Console zou de SNES versie emuleren.
Sommige effecten zijn minder/niet aanwezig in de GBA versie door het ontbreken van de SuperFX.
Nee, vind ik ook, maar dat had ik ook bij Wind Waker U.quote:Op zaterdag 20 april 2013 11:30 schreef Faux. het volgende:
Ben ik de enige die de graphics van Yoshi Islands 3DS niet zo denderend vindt?
Het is te scherp. De visuele kracht van het origineel lag juist in die typische krijt-achtige tekenstijlquote:Op zaterdag 20 april 2013 11:30 schreef Faux. het volgende:
Ben ik de enige die de graphics van Yoshi Islands 3DS niet zo denderend vindt?
Ik las van meerdere op FB het probleem. Nooit eerder gehad... ( ja tegenwoordig preorder ik waardoor je altijd wel hebt)quote:Op zaterdag 20 april 2013 17:06 schreef Twiitch het volgende:
Ben ik ziek, strompel ik in de zon naar de winkel voor Fire Emblem Awakening, werkelijk nergens te vinden, what the hell.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |