Had ik gelukkig geen last van met die durum donerquote:Op vrijdag 19 april 2013 02:32 schreef Darkestrah het volgende:
Dieptepunt van mijn dag was trouwens het plastic vorkje dat ik kreeg bij mijn kapsalon. Heb twee puntjes gebroken op m'n frietjes en toen was het heel moeilijk eten.
Je hebt maar drie artiesten gezien? Of was de rest de moeite niet waard?quote:Op vrijdag 19 april 2013 12:18 schreef tijnbrein het volgende:
Gisteren was leuk. Picknick was gezellig.
The Black Heart Rebellion was tof, gave muziek.
The Atlas Moth moeite waard om te kijken, leuke show.
High on Fire gaaf kende ze eigenlijk nog niet
Verder niet zo veel gezien
Zoiets, ja. Primordial was wel oke maar na een half uur werd het een beetje saai.quote:Op vrijdag 19 april 2013 12:33 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Je hebt maar drie artiesten gezien? Of was de rest de moeite niet waard?
Volume staat veel te zachtquote:Op vrijdag 19 april 2013 12:54 schreef nipeng het volgende:
Leuk die nieuwe voorwaarden van fok...
Affijn.
Wat vinden jullie hier van?
https://soundcloud.com/se(...)e-of-exploding-souls
Een keer flink schijten hielp niet? Wel zonde dat je door zoiets lulligs al die bands moet missenquote:Op vrijdag 19 april 2013 22:37 schreef Darkestrah het volgende:
En dan zit je opeens thuisPizza is hier verkeerd gevallen, heb al de leuke bands vanavond moeten missen.
Nope, moest behoorlijk wat overgeven ook. Mooi klote dus.quote:Op vrijdag 19 april 2013 23:52 schreef eenvogeltje het volgende:
[..]
Een keer flink schijten hielp niet? Wel zonde dat je door zoiets lulligs al die bands moet missen
Zo, even relaxen
Vreemd, ik heb er geen last van gehadquote:Op vrijdag 19 april 2013 22:37 schreef Darkestrah het volgende:
En dan zit je opeens thuisPizza is hier verkeerd gevallen, heb al de leuke bands vanavond moeten missen.
Spiritual Beggarsquote:Op vrijdag 19 april 2013 23:52 schreef eenvogeltje het volgende:
[..]
Een keer flink schijten hielp niet? Wel zonde dat je door zoiets lulligs al die bands moet missen
Zo, even relaxen
Balen manquote:Op vrijdag 19 april 2013 22:37 schreef Darkestrah het volgende:
En dan zit je opeens thuisPizza is hier verkeerd gevallen, heb al de leuke bands vanavond moeten missen.
Werd ook wel gedaan, er stond buiten een ontzettend grote rij en steeds als er mensen naar buiten kwamen, mochten er weer wat mensen in. Maar je hebt wel gelijk, was eigenlijk nog wat te druk.quote:Op zaterdag 20 april 2013 10:43 schreef nipeng het volgende:
Het was fucking crowded bij Kadaver. Een beheersing van het aantal bezoekers zou niet misstaan.
Ik snap hier echt geen bal van. Gisteren speelden zulke fantastische bands.quote:Op zaterdag 20 april 2013 12:11 schreef tijnbrein het volgende:
Gisteren juist een dagje dat ik niet echt iets wilde zien, die cinema was wel aardig om af en toe een blik in te werpen. Verder een beetje rondgelopen en hier en daar een beetje gekeken. Enige wat gisteren gaaf was las discrets.
Ik skip meestal die optredens, maar die tussenstukjes zijn altijd wel leuk. Volgens mij ben ik ook gefilmd terwijl ik sta te wachten om naar binnen te mogen bij Kadavar.quote:
Had ze op zich wel willen zien maar ik kon gewoon ff niet meer staanquote:
Je had tijdens Die Kreuzen beter bij Elder kunnen zijnquote:Op zondag 21 april 2013 02:14 schreef Ringel-S het volgende:
Ook weer thuis. Vond deze editie van Roadburn erg tof. Had graag ook nog Nihill gezien morgen, maar mijn voeten denken daar even anders over...
Vandaag:
- The Ocean: Leuk!
- Monomyth: Leuk!
- Raketkanon: Allejezus wat was Stage01 vol. Wel een toffe band en ga ik zeker nog eens bekijken. Deed me denken aan These Arms Are Snakes.
- Cult Of Luna: Ongeveer de 360000000e keer dat ik hen zie, maar deze keer was het echt goed. Ook het licht was leip.
- Eten
- Jesse and the dinges: ja, maar nee. Niet mijn ding.
- Teeth Of The Sea: Leuk!
- Die Kreuzen: Neen, bedankt.
- Ash Borer: Hier ben ik (ook) een sucker voor. Heerlijk rossen!
- Godflesh: Leuke band, dom optreden. Vond er echt niks aan.
- Rit naar huis: ik moest omrijden
Ik kende het niet en had het toen maar genegeerdquote:Op zondag 21 april 2013 02:15 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Je had tijdens Die Kreuzen beter bij Elder kunnen zijn
Ik denk dat ie wel in de video report zal staanquote:Op zondag 21 april 2013 02:17 schreef Ringel-S het volgende:
[..]
Ik kende het niet en had het toen maar genegeerd
Tja, als je vette shit als Elder mist dan kan ik begrijpen dat het wat leeg lijktquote:Op zondag 21 april 2013 02:22 schreef Ringel-S het volgende:
Deel 2 staat trouwens ook al op Youtube.
btw, viel het jullie ook op dat het vandaag een stuk rustiger was in de zalen dan voorgaande dagen?
Merkte dat alleen met Die Kreuzen, maar voor de rest was het goed vol hoor.quote:Op zondag 21 april 2013 02:22 schreef Ringel-S het volgende:
Deel 2 staat trouwens ook al op Youtube.
btw, viel het jullie ook op dat het vandaag een stuk rustiger was in de zalen dan voorgaande dagen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |