Ik heb helemaal geen tijd om 10 uur te slapenquote:Op woensdag 17 april 2013 09:08 schreef Novem het volgende:
TaartTien uur slapen
![]()
Vik, ik zou me maar niet al te druk maken, misschien een idee om bekkenbodemspieroefeningen te doen? Baat het niet....
Met niks erop? Dan is het juist weinig?quote:Op woensdag 17 april 2013 09:19 schreef Probability het volgende:
Ik eet nu iedere dag 2-3 sneetjes Brabants roggebrood bij het ontbijt,
zijn 52 kcals per stuk. Is dit veel of wel prima?
Dit ^^quote:Op woensdag 17 april 2013 09:21 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Met niks erop? Dan is het juist weinig?
Mijn ontbijt is zo'n 250 calorieën. Dat is al weinig, denk ik.quote:Op woensdag 17 april 2013 09:24 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Dit ^^
Hoe wil je anders aan de 1500-2000kcals komen. Het ontbijt is de belangrijkste maaltijd waarin je zoveel mogelijk voedingstoffen binnen moet krijgen
Naja, het hangt er ook een beetje vanaf wat je eet natuurlijkquote:Op woensdag 17 april 2013 09:26 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Mijn ontbijt is zo'n 250 calorieën. Dat is al weinig, denk ik.
Maar toch niet per se calorieën? Mijn D is altijd het grootst, wat dat Kc betreft.quote:Op woensdag 17 april 2013 09:24 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Dit ^^
Hoe wil je anders aan de 1500-2000kcals komen. Het ontbijt is de belangrijkste maaltijd waarin je zoveel mogelijk voedingstoffen binnen moet krijgen
Goede bron van vezels en als jij het er goed op doet, prima ontbijt. De een ontbijt met bacon and eggs, de ander met roggebrood. 1000 goede manieren om te ontbijten. Als je gemiddeld maar aan je voedingsstoffen komt.quote:Op woensdag 17 april 2013 09:19 schreef Probability het volgende:
Ik eet nu iedere dag 2-3 sneetjes Brabants roggebrood bij het ontbijt,
zijn 52 kcals per stuk. Is dit veel of wel prima?
quote:Op dinsdag 16 april 2013 22:34 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
[..]
Nog een reden om van lowlands te houden, ze hebben er echte wc's
[..]
Leren haken, een meubelstuk zelf maken, lijst maken met 101 favoriete liedjes, kledingkast opruimen, meedoen aan een hardloopwedstrijd, meerdaagse wandeling maken, een mooi cadeau maken voor iemand, meedoen aan een prijsvraag (en winnen!), trampoline springen, 10 bossen bloemen voor jezelf kopen, 10 boeken lezen aangeraden door anderen, alle Oscar genomineerden voor Beste Film uit je geboortejaar kijken, 1 km achteruit lopen op een zonnige dag, ga naar een sportevenement, 10 verschillende soorten koekjes bakken, maak een lijst van 50 dingen die je blij maken etc.
Ik zou mijn lijst elke week updatenquote:Op woensdag 17 april 2013 09:40 schreef V1z0R het volgende:
Roggebrood met haring en uitjesmaar dan laat ik altijd de roggebrood weg
[..]Jij denkt dat je 101 favoriete liedjes bij elkaar kunt zoeken?
Toen ik zo'n 170 films in m'n top100 had staan heb ik dat maar opgegeven
Zeker binnen de top 10 zou ik vaak nrs willen omwisselen, afhankelijk van m'n stemming.quote:Op woensdag 17 april 2013 09:49 schreef the85mc het volgende:
Morgen! Ook tijd voor koffie.
Gaat goed hier, vandaag 85,5 kg. En ik kan nu alweer zien dat ik weer meer cardio doe.
Een top 100 van muziek zou ik niet zo moeilijk vinden. Van films daarentegen.. Ben eigenlijk niet zo'n filmkijker, ben er misschien wel te onrustig/ongeduldig voor om vaak films te kijken.
Ik eet 's morgens het meest. Incl. T kom ik vaak wel op 1000 kcal. Lukt dat niet, dan heb ik echt honger. Zoals nu dusquote:Op woensdag 17 april 2013 09:33 schreef Cocotrimonium het volgende:
[..]
Maar toch niet per se calorieën? Mijn D is altijd het grootst, wat dat Kc betreft.
Dat is m'n punt.quote:Op woensdag 17 april 2013 09:42 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Ik zou mijn lijst elke week updaten
Ha, ik ga een lijst met favoriete films maken voor m'n day zero-lijst. Denk alleen dat het nog best lastig wordt om aan die vijftig te komen.
Ja ik heb ook geen alltime best. Ik vind een top2000 selectie maken wel lastig, omdat ik vaak nummers kies die niet in de lijst staan.quote:Op woensdag 17 april 2013 09:50 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Zeker binnen de top 10 zou ik vaak nrs willen omwisselen, afhankelijk van m'n stemming.
Een bedrijf starten is leuk, maar vooral interessant als je er voor de volle 100% kunt gaan. Het is vaak niet te combineren met een baan ernaast. Maar dat is puur wat ik in mijn omgeving zie. Ik ken wat technostarters en je moet flinke uren maken om ergens te komen. Maar dat hoort bij ondernemen denk ik.quote:Op woensdag 17 april 2013 09:52 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik eet 's morgens het meest. Incl. T kom ik vaak wel op 1000 kcal. Lukt dat niet, dan heb ik echt honger. Zoals nu dus.
Zo weer een sollicitatiegesprek, maar heb ook een aardig idee voor een bedrijfje. Nu kiezen. Lastig.
Mijn ervaring is dat je verstandigere beslissingen neemt als je niet onder druk staat. Factor stress maakt dom.quote:Op woensdag 17 april 2013 09:52 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Ik eet 's morgens het meest. Incl. T kom ik vaak wel op 1000 kcal. Lukt dat niet, dan heb ik echt honger. Zoals nu dus.
Zo weer een sollicitatiegesprek, maar heb ook een aardig idee voor een bedrijfje. Nu kiezen. Lastig.
Ik neem vrij veel heleboel tussendoortjes. Denk dat ik zeker elke 1,5 uur wel wat eet, zeker tot de lunch.quote:Op woensdag 17 april 2013 10:02 schreef Novem het volgende:
Wat een tijdverspilling, die top 100s en weet ik het allemaalLuister gewoon naar die liedjes, in plaats van opschrijven, zeg ik dan
Ik heb ook dat ik een echt flink ontbijt moet eten, anders red ik het niet tot de lunch en ben ik om 09:30 alweer uitgehongerd. Vind het wel fijn om een goede O,L,D te eten en 1 tussendoortje tussen L en D.
Eens!quote:Op woensdag 17 april 2013 10:02 schreef Novem het volgende:
Wat een tijdverspilling, die top 100s en weet ik het allemaalLuister gewoon naar die liedjes, in plaats van opschrijven, zeg ik dan
Ik heb ook dat ik een echt flink ontbijt moet eten, anders red ik het niet tot de lunch en ben ik om 09:30 alweer uitgehongerd. Vind het wel fijn om een goede O,L,D te eten en 1 tussendoortje tussen L en D.
Bij mij persoonlijk zorgt het er juist voor dat ik veel meer honger krijg, veel tussendoortjes, gek he?!quote:Op woensdag 17 april 2013 10:04 schreef Nallie het volgende:
[..]
Eens!
En ik hou van T's. Meneer van BTFFTM is het daarmee eens en voor mijn lijf werkt dat ook beter
Elke 1,5 uur is dan wel weer veel. Ik denk dat ik elke 2-3 uur wat eet.
Das een flinke ja, mooi man!quote:Op woensdag 17 april 2013 10:08 schreef XcUZ_Me het volgende:
Hullo
Ik maak me een beetje zorgen om m'n buikomvang
Ben de dag begonnen met havermoutpap!
En aan al die lijstjes doe ik niet hoor.
Iddquote:Op woensdag 17 april 2013 10:09 schreef V1z0R het volgende:
van voren zie je eigenlijk niks en dan BAM! BUIK!
XM
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |