Nee en TS laat zich niet meer zien.quote:Op zondag 28 april 2013 16:01 schreef magnetronkoffie het volgende:
Maar goed, dit is mijn topic verder niet
TS hangt zo'n beetje dagelijks op fok rond, ze is dit topic vast niet vergeten.quote:Op zondag 28 april 2013 16:06 schreef computergirl het volgende:
[..]
Nee en TS laat zich niet meer zien.
Herkenbaar!quote:Op donderdag 18 april 2013 17:45 schreef myxomatosekonijn het volgende:
[..]
Oeh, wat herkenbaar ook!
Opruimen... Normaal schept dat bij mij ook wel wat rust.
In de eerste weken dat ik thuis zat, had ik gewoon alle spullen het liefst uit het raam gegooid of weggegeven, huis verkopen en in een simpel leeg hutje op de hei gaan wonen, voelde allemaal als ballast (en stiekem nog wel eens).
Vergeetachtigheid, misschien nog wel een van de frustrerendstevind je niet? Hoe vaak ik al niet de sleutels van mijn fiets in de fiets heb laten zitten (gelukkig stond hij er s ochtends telkens nog). Of dat je dingen tegenkomt waar ze helemaal niet horen. Telefoon in de koelkast ofzo
of ondergoed vergeten als je gaat zwemmen
![]()
![]()
![]()
Voor mij voelde het ook als zwaar falen, ondertussen kan ik er wel wat anders naar kijken. Je kan ook omdenken en het zien als dat je al heel (/veel te) lang volhoudt. Kan inmiddels sommige momenten juist ook heel dankbaar zijn dat ik überhaupt thuis kan zijn om rust voor mezelf te nemen (relativeren tov mensen die het op andere manieren zwaarder hebben). 'Troost' me soms met de gedachte dat 10-15% vd Nederlandse bevolking burnoutverschijnselen heeft, dat ik niet alleen sta hierin![]()
Wens je rust & Sterkte!
Ps. mooie Omdenkcasus: http://www.omdenken.nl/praktijk/casusarchief/466
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |