Speciaal voor jou de ondertiteling:quote:
Dus dat je een vaatje leeggooit in je mond?quote:Op maandag 15 april 2013 19:05 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Speciaal voor jou de ondertiteling:
Heel zout..
Mensen die flauw eten...quote:Op maandag 15 april 2013 19:04 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
[..]
Klopt, maar te flauw eten krijg ik ook amper weg.
Tequila suïcidequote:
quote:
Nou nee.. eerder dat vaatje over je snijbonen (oid)quote:Op maandag 15 april 2013 19:05 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Dus dat je een vaatje leeggooit in je mond?
quote:
nee ik kook zonder zoutquote:Op maandag 15 april 2013 19:07 schreef dWc_RuffRyder het volgende:
Schillen jullie zout ook met een samuraizwaard?
Hou je teken eens bij je, joh viespeuk.quote:Op maandag 15 april 2013 19:05 schreef Dqod het volgende:
Het is weer de week van de teek, beste mensen, dan weten jullie dat
Bende gij zwanger?quote:
Ok, daar ben ik onbekend mee.quote:Op maandag 15 april 2013 19:07 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Nou nee.. eerder dat vaatje over je snijbonen (oid)
Nee z'n moeder.quote:
Okequote:
Als je een denkbeeldig zoutvaatje vasthoudt en boven je mond leeg schudt, proef je zout, true story.quote:Op maandag 15 april 2013 19:05 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Dus dat je een vaatje leeggooit in je mond?
Ja daar wordt een mens misselijk van.quote:
NEEquote:Op maandag 15 april 2013 19:08 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Hou je teken eens bij je, joh viespeuk.
JAquote:
Ik heb als kleuter weleens een hap uit een bak zout genomen omdat ik dacht dat het suiker was.quote:Op maandag 15 april 2013 19:09 schreef Chai het volgende:
[..]
Als je een denkbeeldig zoutvaatje vasthoudt en boven je mond leeg schudt, proef je zout, true story.
Al tief je ze door een bushokje, je doet maarquote:Op maandag 15 april 2013 19:09 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
JA![]()
Of ik donder ze allemaal het kanaal in !
Hoe bevalt het?quote:
Dat krijg je als je hebberig bentquote:Op maandag 15 april 2013 19:09 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ik heb als kleuter weleens een hap uit een bak zout genomen omdat ik dacht dat het suiker was.
Mooi, ook weer opgelostquote:Op maandag 15 april 2013 19:10 schreef Dqod het volgende:
[..]
Al tief je ze door een bushokje, je doet maar!
quote:Op maandag 15 april 2013 19:09 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ik heb als kleuter weleens een hap uit een bak zout genomen omdat ik dacht dat het suiker was.
Ja, ik dacht even sneaky te zijn.quote:Op maandag 15 april 2013 19:10 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Dat krijg je als je hebberig bent![]()
Gelijk een hele hap ook
Als je van de trap afvalt, ben je snel benee ja.quote:
Kan een slotje opquote:
Ongepast dit.quote:
Het werkt behoorlijk.quote:Op maandag 15 april 2013 19:11 schreef Chai het volgende:
[..]met suiker deed je dat dus wel gewoon?
En heb je het al geprobeerd? Het werkt echt he.
Interesseert me helemaal niks ;S Hou me maar eens tegenquote:
Pics van je gezocht.quote:Op maandag 15 april 2013 19:12 schreef Salatrel het volgende:
Ik ontdekte als kleuter waar mijn moeder de zak mini milkyways had verstopt. Ze vond me op de keukenvloer met mijn gezocht onder de chocola
Doe je dat nu ook nog? :$quote:Op maandag 15 april 2013 19:12 schreef Salatrel het volgende:
Ik ontdekte als kleuter waar mijn moeder de zak mini milkyways had verstopt. Ze vond me op de keukenvloer met mijn gezocht onder de chocola
Jij blij dat het milkyways waren en niet een fles met chloor of schoonmaakazijn.quote:Op maandag 15 april 2013 19:12 schreef Salatrel het volgende:
Ik ontdekte als kleuter waar mijn moeder de zak mini milkyways had verstopt. Ze vond me op de keukenvloer met mijn gezocht onder de chocola
quote:
Lijkt me een beetje ongepast.quote:
Taaie libiequote:Op maandag 15 april 2013 19:14 schreef Salatrel het volgende:
[..]
nee nu moet ik de mini milkyways zelf kopen
Daarom, ze blijven je verrassenquote:Op maandag 15 april 2013 19:13 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Lijkt me een beetje ongepast.
Maar hey.. fokkers he.
Kinderachtig, godverdommequote:Op maandag 15 april 2013 19:14 schreef Salatrel het volgende:
[..]
nee nu moet ik de mini milkyways zelf kopen
Ik heb nu echt allemachtig zin in een zak met mini bros.quote:Op maandag 15 april 2013 19:15 schreef Dqod het volgende:
[..]
Daarom, ze blijven je verrassen
[..]
Kinderachtig, godverdomme
volgens mij in de aanbieding bij basquote:Op maandag 15 april 2013 19:15 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ik heb nu echt allemachtig zin in een zak met mini bros.
Zou er hier ook wel in gaan ja, nu je dat zo zegtquote:Op maandag 15 april 2013 19:15 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ik heb nu echt allemachtig zin in een zak met mini bros.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |