Je moet je eens gaan realiseren dat jij in de sociale huur thuishoort, en het doel van sociale huur is het verschaffen van woonruimte aan mensen die op de vrije markt niet kunnen kopen of huren.quote:Op vrijdag 12 april 2013 22:51 schreef -Hakuna- het volgende:
Bedabkt voor alle reacties en tipc, zal maandag as vargen of die opzegging stopgezet kan worden, wnat verhuizen lukt mij simpelweg niet, het is hopeloos op de huurmarkt en als ze niet akkoord gaan dan moeten ze eerlijk vertellen wat ze gaan doen als ik er niet in geslaagd ben om elders iets te vinden.
Och, wat jammer dat de buurt daar zo onaangenaam reageerde, want daar heb je in ieder geval geen last van beneden of bovenburenquote:Op vrijdag 12 april 2013 22:54 schreef Hilzillah het volgende:
K&W / Hakuna gaat verhuizen, eerste foto's nieuwe woning
Wat ze gaan doen? Een handdruk geven en zeggen dat je geluk hebt dat t weer wat beter is dan in januari.quote:Op vrijdag 12 april 2013 22:51 schreef -Hakuna- het volgende:
Bedabkt voor alle reacties en tipc, zal maandag as vargen of die opzegging stopgezet kan worden, wnat verhuizen lukt mij simpelweg niet, het is hopeloos op de huurmarkt en als ze niet akkoord gaan dan moeten ze eerlijk vertellen wat ze gaan doen als ik er niet in geslaagd ben om elders iets te vinden.
Welnee.quote:Op vrijdag 12 april 2013 23:04 schreef marsan het volgende:
Wat ze gaan doen? Een handdruk geven en zeggen dat je geluk hebt dat t weer wat beter is dan in januari.
ligt er maar net aan hoor. Als ze hem al als lastig ervaren, zijn ze blij zo makkelijk van hem af te komen.quote:
Aan de andere kant is het wel behoorlijk zot om met een medische indicatie op een rolstoelvriendelijke woning te reageren terwijl je meer dat uitstekend kunt lopen.quote:Op vrijdag 12 april 2013 23:00 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Och, wat jammer dat de buurt daar zo onaangenaam reageerde, want daar heb je in ieder geval geen last van beneden of bovenburen
Dit.quote:Op vrijdag 12 april 2013 23:09 schreef marsan het volgende:
[..]
ligt er maar net aan hoor. Als ze hem al als lastig ervaren, zijn ze blij zo makkelijk van hem af te komen.
Hij mag hopen op iets, maar hoeft er niet op te rekenen. Ze zijn iig niet verplicht om ook maar iets te doen na zijn eigen opzegging.
Oei, ben net terug van mijn nachtwandelng, heb meteen twee mails verstuurd naar de consulent en de woningstichting met het verzoek om het te annuleren. zal maandag as erachteraan bellen. Maar wat als zie mij hooguit een maand verlenging geven van de opzegging, maar toch willen dat ik binnen 2 maanden moet vetrekken en ik geen andere woning vind, gaan ze dan toch een procedure opstraten?quote:Op vrijdag 12 april 2013 23:14 schreef Palomar het volgende:
Wanneer heb je die opzegging eigenlijk gedaan? Als dat vandaag was heb je grote kans dat het nog niet in behandeling is genomen. Gewoon zsm. annuleren en voor de zekerheid nu alvast een mail er achteraan doen.
Verder zal een verandering van de attitude van TS denk ik ook voor een groot deel de problemen oplossen. Gewoon bij alles wat je doet in het vervolg tot 10 tellen. Voordat je gaat klagen, voordat je gaat opzeggen, etc...
Ts heeft een aardige pohi opgebouwd. Als je alle topics van hem doorleest kan ik alleen concluderen dat ts een keertje aan zelfreflectie moet doen. Wat ts nu doet lijkt ongelooflijk veel op al die andere keren dat er een conflict was ontstaan. Iedereen krijgt de schuld en instanties moeten zich in alle bochten wringen om alles weer recht te trekken wat is misgegaan. En ik vrees dat het deze keer niet anders zal verlopen.quote:Op vrijdag 12 april 2013 22:16 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Welnee. Je kan iemand prima adviseren op grond van wat er in dit topic staat.
quote:Op zaterdag 13 april 2013 06:25 schreef NEC-Nijmegen het volgende:
Bij nader inzien lijkt de TS me toch een aardig triest ventje.
^^ Dat. De typische "vreemde vogel" die nachtelijke wandelingen maakt en voor alles wel een medische reden heeft.quote:Op zaterdag 13 april 2013 06:01 schreef Ridocar het volgende:
Ts heeft een aardige pohi opgebouwd. Als je alle topics van hem doorleest kan ik alleen concluderen dat ts een keertje aan zelfreflectie moet doen. Wat ts nu doet lijkt ongelooflijk veel op al die andere keren dat er een conflict was ontstaan. Iedereen krijgt de schuld en instanties moeten zich in alle bochten wringen om alles weer recht te trekken wat is misgegaan. En ik vrees dat het deze keer niet anders zal verlopen.
idd... 'nachtelijke wandelingen' ?? Dan krijg je ook wel een verstoord dag-nachtritme van lijkt me, met alle irritaties van dien als jij om 13:00 uur nog in je nest ligt en de buurvrouw een geluid maakt.quote:Op zaterdag 13 april 2013 10:17 schreef RemcoDelft het volgende:
[..]
^^ Dat. De typische "vreemde vogel" die nachtelijke wandelingen maakt en voor alles wel een medische reden heeft.
Normaal is dan ook dat mensen pas opzeggen als ze het daadwerkelijk menen.quote:Op zaterdag 13 april 2013 02:52 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Oei, ben net terug van mijn nachtwandelng, heb meteen twee mails verstuurd naar de consulent en de woningstichting met het verzoek om het te annuleren. zal maandag as erachteraan bellen. Maar wat als zie mij hooguit een maand verlenging geven van de opzegging, maar toch willen dat ik binnen 2 maanden moet vetrekken en ik geen andere woning vind, gaan ze dan toch een procedure opstraten?
Dit staat er op de website van mijn verhuurder over huuropzeebing,maar niets over huuropzegging annuleren.
Ja.quote:Op zaterdag 13 april 2013 11:43 schreef Platina het volgende:
[..]
FusionFreak toch of hoe heette die kerel ook alweer.
Dus de mensen in dit topic worden geacht inhoudelijk te reageren, maar mogen geen gebruik maken van de beschikbare informatie, te weten de overige topic(s) van TS? Ik snap dat jullie simpelweg de van tevoren opgestelde richtlijnen verdedigen, maar je creëert zo wel een erg tegenstrijdige situatie.quote:Op vrijdag 12 april 2013 22:16 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Welnee. Je kan iemand prima adviseren op grond van wat er in dit topic staat.
Of wellicht: je moet juist niet in een stille omgeving wonen! Ik woon hier zo stil dat ik mijn laptop in slaapstand hoor: die knippert met z'n LED, en daarbij zoemt de oplader heel zacht. Dat geluid is veel zachter dan het tikken van de klok!quote:Op vrijdag 12 april 2013 21:23 schreef Isabeau het volgende:
Ik herinner me ineens een tv-programma van jaren geleden waarin een buurvrouw helemaal gek werd van de geluiden van de buren. Zo erg dat ze zelfs hysterisch werd als de bovenburen door het huis liepen of deuren (normaal) openden en sloten. En ze hoorde het als er servies op het aanrecht werd gezet... Dat soort mensen moet echt niet in een flat gaan wonen
om constructief advies te geven.quote:Op zaterdag 13 april 2013 12:21 schreef Lienekien het volgende:
Kijk gerust in zijn post history en maak daar gerust gebruik van.
Gisteren nog welquote:
Dus andere mensen moeten op hun tenen lopen, omdat jij niet tegen leefgeluiden kunt?quote:Op vrijdag 12 april 2013 20:47 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Ik ben wanhopig, vlucht vrijwel de hele dag mijn eigen huis uit, heb de afgelopen 3 maanden vrijwel de heledag in de vrieskou buiten gelopen alleen maar om de situati te ontvluchten. De enige ruimte waar het noh enigsinds rustig is mijngrote slaapkamer, dara trek ik mij vrijwel altijd terug omdat ik daar het minste hoor. Ik kan niet tegen harde leef en woongeluiden,
Dat noemen ze ook wel Hyperacusis
http://nl.wikipedia.org/wiki/Hyperacusis
Snap ik, maar hij heeft een aandoening waardoor elk geluid als hard en storend wordt ervaren. Daar kan die buuv, die waarschijnlijk normaal haar ding doet, niets aan doen.quote:Op zaterdag 13 april 2013 12:29 schreef Lienekien het volgende:
Als TS die geluiden kon accepteren, dan was dit niet zo geëscaleerd. Het is geen kwestie van onwil maar totaal onvermogen.
Ja, TS wil ook vast graag vrijstaand wonen.
Ben net pas op en heb met iemand gebeld die mij ook met verhuizen geholpen heeft (heeft eigen bedrijf en is juridisch redelijk onderlegd) , hij vertelde mij zolang je geen schriftelijke bevestiging heb gekregen kun je de opzegging nog altijd ongedaan maken. Meestal 2 of 3 werkdagen. Ik heb vrijdag 12 april opgezegt en zal mandag as meteen om half 8 op kantoor zijn, woon er maar 100 meter vandaan. daar sta ik wel even vroeg voor op. Intussen heb ik diverse mails verstuurd dat ikd eopzegging geannnuleerd wilt hebben.quote:Op zaterdag 13 april 2013 11:27 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Normaal is dan ook dat mensen pas opzeggen als ze het daadwerkelijk menen.
Als je dat dan meteen herroept, dan denk ik niet dat de verhuurder zich er zomaar op kan beroepen. Maar doe dat dan wel even duidelijk en schriftelijk, zodat ook jij je niet meer op die opzegging zou kunnen beroepen mocht je iets anders vinden, en zorg dat ze weten dat die herroepen is voor ze ermee aan de slag gaan en een nieuwe huurder gaan zoeken.
Precies dat wil ik ook, of op zijn minst iets waar ik mij vrij voel en niet het gevoel dat ik iemand direct om mij heen heb. Zonder mij graag af in mijn eigen wereld, en daar is geen plaats voor medemensen (lees buren oid)quote:Op zaterdag 13 april 2013 12:29 schreef Lienekien het volgende:
Als TS die geluiden kon accepteren, dan was dit niet zo geëscaleerd. Het is geen kwestie van onwil maar totaal onvermogen.
Ja, TS wil ook vast graag vrijstaand wonen.
Nou, dan maar hard studeren en een goede baan zoeken, waarmee je harde knaken gaat verdienen, zodat je wat te kiezen hebt als je later groot bentquote:Op zaterdag 13 april 2013 12:38 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Precies dat wil ik ook, of op zijn minst iets waar ik mij vrij voel en niet het gevoel dat ik iemand direct om mij heen heb. Zonder mij graag af in mijn eigen wereld, en daar is geen plaats voor medemensen (lees buren oid)
Misschien is het sowieso een goed idee om eens een normaal dag- en nachtritme te gaan hanteren, dan erger je je misschien ook minder aan geluiden van een ander.quote:Op zaterdag 13 april 2013 12:36 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Ben net pas op en heb met iemand gebeld die mij ook met verhuizen geholpen heeft (heeft eigen bedrijf en is juridisch redelijk onderlegd) , hij vertelde mij zolang je geen schriftelijke bevestiging heb gekregen kun je de opzegging nog altijd ongedaan maken. Meestal 2 of 3 werkdagen. Ik heb vrijdag 12 april opgezegt en zal mandag as meteen om half 8 op kantoor zijn, woon er maar 100 meter vandaan. daar sta ik wel even vroeg voor op. Intussen heb ik diverse mails verstuurd dat ikd eopzegging geannnuleerd wilt hebben.
Heb wel gelezen dat sommige verhuiders annuleringskosten in rekeing kunnen brengen bij het ongedaan maken van een opzeging
Parnassia heeft een heel mooi gebied.quote:Op zaterdag 13 april 2013 12:38 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Precies dat wil ik ook, of op zijn minst iets waar ik mij vrij voel en niet het gevoel dat ik iemand direct om mij heen heb. Zonder mij graag af in mijn eigen wereld, en daar is geen plaats voor medemensen (lees buren oid)
Ja, ik wil ook een vrijstaande villa met 5 hectare grond en twee zwembaden (een binnen en een buiten), maar ik acht de kans vrij groot dat dat niet gaat gebeuren, ik acht de kans nog veel groter dat het bij jou ook niet gaat gebeuren.quote:Op zaterdag 13 april 2013 12:38 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Precies dat wil ik ook, of op zijn minst iets waar ik mij vrij voel en niet het gevoel dat ik iemand direct om mij heen heb. Zonder mij graag af in mijn eigen wereld, en daar is geen plaats voor medemensen (lees buren oid)
Bedoel je hiermee dat je hoopt dat mijn verzoek om te annuleren wordt afgewezen?quote:Op zaterdag 13 april 2013 12:44 schreef klipper het volgende:
[..]
Overigens is het te hopen voor je dat je huuropzegging inderdaad niet meer ongedaan gemaakt kan worden.
Ja, dat weet ik en dat snap ik allang.quote:Op zaterdag 13 april 2013 12:36 schreef Gia het volgende:
[..]
Snap ik, maar hij heeft een aandoening waardoor elk geluid als hard en storend wordt ervaren. Daar kan die buuv, die waarschijnlijk normaal haar ding doet, niets aan doen.
Ik hoef geen zwembad (ken niet eens zwemmen) en ook geen meerdere hectares grond, maar heb wel diverse kleine huisjes te koop gezien die al langer te koop staan met hele kleine tuintjes erbij en achterstallig onderhoud, deze had ik willen huren waarbij ik zelfs aangeboden heb om bepaald onderhoud voor eigen rekeinng te nemen. Maar de eigenaren willen alleen verkopen. gevolg de huisjes staan na 1,5 en 2 jaar nog steeds te koop.quote:Op zaterdag 13 april 2013 12:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ja, ik wil ook een vrijstaande villa met 5 hectare grond en twee zwembaden (een binnen en een buiten), maar ik acht de kans vrij groot dat dat niet gaat gebeuren, ik acht de kans nog veel groter dat het bij jou ook niet gaat gebeuren.
Misschien is het tijd om dat te gaan accepteren, het is zoals het is.
De buurvrouw moet volgens jou meewerken aan een "minnelijke schikking"?quote:Op zaterdag 13 april 2013 12:46 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Bedoel je hiermee dat je hoopt dat mijn verzoek om te annuleren wordt afgewezen?
Dit heb ik hun hemaild..
Hallo
Afgelopen vrijdag 12 april heb ik door een emotionele toestand mijn huurcontract schriftelijk opgezegd, echter ik heb daar spijt van en het lukt mij bovendien niet om binnen die termijn andere woonruimte te vinden. Bij Weller wonen kunnen ze mij ook niet binnen die termijn iets aanbieden. Graag had ik de opzegging dan ook ongedaan gemaakt gehad. De reden van opzegging is de aanhoudende overlast van de onderbuurvrouw, tevens wenst zij op geen enkele manier mee te werken aan een minnelijke schikking. al maandag as ook op kantoor komen hiervoor. Heb gelezen dat er 2 of 3 werkdagen de tijd is om een huuropzegging te annuleren
Mvg *****
Ja, en dat is de keuze van de eigenaar, je zult echt eens moeten begrijpen dat jij je die huisjes niet kunt permitteren.quote:Op zaterdag 13 april 2013 12:50 schreef -Hakuna- het volgende:
[..]
Ik hoef geen zwembad (ken niet eens zwemmen) en ook geen meerdere hectares grond, maar heb wel diverse kleine huisjes te koop gezien die al langer te koop staan met hele kleine tuintjes erbij en achterstallig onderhoud, deze had ik willen huren waarbij ik zelfs aangeboden heb om bepaald onderhoud voor eigen rekeinng te nemen. Maar de eigenaren willen alleen verkopen. gevolg de huisjes staan na 1,5 en 2 jaar nog steeds te koop.
Die van dat rijbewijs!quote:Op vrijdag 12 april 2013 21:39 schreef AQuila360 het volgende:
Eerst had je nog een andere naam op fok?
Ja, die!quote:Op zaterdag 13 april 2013 11:43 schreef Platina het volgende:
[..]
FusionFreak toch of hoe heette die kerel ook alweer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |