Zoals wat ?quote:Op woensdag 3 juli 2013 20:01 schreef Mehari het volgende:
Pas de koppeling van de BX vervangen vanwege drukgroep in gruzels.
Dat begint al een echt hobbyisten klus te worden, veel spullen zijn niet meer leverbaar.
Mooi gesproken. Zo heb ik zoiets soortgelijks gehad met een van mijn eerste auto's die ik ook heel lang had en uiteindelijk wegdeed.quote:Op maandag 16 september 2013 11:41 schreef Prowl het volgende:
Vaarwel mijn lieve blauwe Xantia Break
75.000km heb ik heerlijk in je gereden, je startte altijd op gas, zelfs bij -20 of bij +30 graden
Nooit heb je mij in de steek gelaten en kosten heb ik nauwelijks aan je gehad
Ik kocht een jonger model en toen was je overbodig......
Een paar maanden APK had je nog, zelfs voor 300 euro wou niemand je omdat niemand je die paar nieuwe remschijven en remblokken gunde voor een nieuwe APK
Omdat je te duur was om stil te staan had ik je nog een jaartje geschorst, hopend op betere tijden, en later toch maar je kenteken ingeleverd
Stukje bij beetje heb ik je gesloopt, nu is je lichaam niet meer dan een kaal chassis en heb ik al je goede organen er uit gehaald om iemand anders nog rijplezier te gunnen
De rest is oud ijzer en je ontzielde karkas zal straks afgesleept worden
Ik heb van je genoten vanaf September 2008
RIP Xantia Break 1.8i 16V LPG-G3
03-04-1998 ~16-09-2013
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wij rijden thuis zelf thuis een C5 uit 2010, zelfde model dus. Wil je voor wokkels of Hydroactive gaan qua vering? Wij hebben bolletjes dus daar kan ik wel wat overzeggen.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 13:51 schreef CRX_master het volgende:
Misschien maar eventjes hier vragen. Ik ben in de markt voor een C5 (Tourer) van 2008 of jonger. Gezien de hoeveelheid km die ik ga rijden zal het een benzine moeten zijn. Zijn er specifieke dingen waar ik bij deze auto's op moet letten?
Ik ga morgen een keer rijden in een C5 1.8 uit 2008, omdat deze bij me in de buurt staat en me in ieder geval vast een idee kan geven over de auto qua rij-eigenschappen. Maar ik kan heel Nederland rondpruttelen om er een op te gaan halen als het moet. Zijn er bijvoorbeeld voordelen of nadelen aan een 2010 model met een 1.6 blok?
Ik heb geen voorkeur eerlijk gezegd qua vering. Wat bedoel je met bolletjes (zeker weer zo'n Citroen insiders term, ik heb nog nooit Citroen geredenquote:Op vrijdag 18 oktober 2013 13:59 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Wij rijden thuis zelf thuis een C5 uit 2010, zelfde model dus. Wil je voor wokkels of Hydroactive gaan qua vering? Wij hebben bolletjes dus daar kan ik wel wat overzeggen.
Veersysteem is probleemloos en fantastisch.
We hebben de 1.6. Opzich een prettig motor. Onze heeft wel wat turbokoelingsproblemen gehad waardoor de turbo zichzelf uitschakelde. Motor kan wat lichtjes overkomen, bijvoorbeeld in de bergen als je afremt op de motor etc.
Bolletjes zijn juist de duurder types (Exclusive uitvoeringen). Is een type vering, google maar eens op Hydractive. Zeer comfortabel, niet door iedereen gewaardeerd. 2.0 blok hebben wij eerder gehad in een C4 Picasso. Vond het persoonlijk een wat relaxter blok. 1.6 hangt wel lekkerder aan het gas. Ipc zijn ze allemaal wel betrouwbaar. Je moet wel van een beetje bijzondere auto houden, ik vind het veel leuke als een standaard VW bijvoorbeeldquote:Op vrijdag 18 oktober 2013 14:05 schreef CRX_master het volgende:
[..]
Ik heb geen voorkeur eerlijk gezegd qua vering. Wat bedoel je met bolletjes (zeker weer zo'n Citroen insiders term, ik heb nog nooit Citroen gereden). Waarschijnlijk de goedkoopste optie. En de bergen in zie ik op korte termijn niet gebeuren. En die ene keer dat het al voor zou komen hoeft ie niet omhoog te vliegen. Is het een betrouwbaar blok, en zou een 1.8 of 2 liter van de eerdere modellen minder of meer betrouwbaar te bestempelen zijn?
Sorry voor de vragen, heb echt geen idee waar ik me in ga begeven met een Citroen. Heb nu nog erg onbekommerd een leasebakje namelijk.
Ik heb helemaal niets met volkswagen zelfs, voorheen vooral renault gereden (2x laguna). Bedankt voor de info in ieder geval, ik ga morgen eens een proefritje maken.quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 15:45 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Bolletjes zijn juist de duurder types (Exclusive uitvoeringen). Is een type vering, google maar eens op Hydractive. Zeer comfortabel, niet door iedereen gewaardeerd. 2.0 blok hebben wij eerder gehad in een C4 Picasso. Vond het persoonlijk een wat relaxter blok. 1.6 hangt wel lekkerder aan het gas. Ipc zijn ze allemaal wel betrouwbaar. Je moet wel van een beetje bijzondere auto houden, ik vind het veel leuke als een standaard VW bijvoorbeeld
Heb je een DS gekocht ?quote:Op vrijdag 18 oktober 2013 19:06 schreef Prowl het volgende:
Op magische wijze veranderd een AX in een DS![]()
http://goo.gl/maps/3FNrH
http://goo.gl/maps/XGOX4
Ik denk dat je het SD kaartje hebt gezien. Was een een 2D of 3D navigatie systeem? Volgens mij heeft een PH3 standaard bluetooth als er ook Navi inzit... Heb je misschien een foto, of kenteken (per DM) kan ik ff voor je kijken.quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 18:52 schreef CRX_master het volgende:
Wat rijd zo'n C5 lekker zeg. Had vanmiddag ook nog in een Renault Laguna GT gereden, maar daar stap je toch echt wat minder relaxed uit hoor. Daarbij is de Laguna echt een stuk minder qua gevoel. Buiten de pk dan, en de fantastische 4wiel sturing. Ben er dus wel aan uit dat het een C5 moet worden. Nou zat in de C5 die ik vandaag reed een navi waar ook een simkaart in kan. Ik heb echter ook gezien dat er uitvoeringen zijn met bluetooth, lijkt me een stuk praktischer. Iemand die wat af weet van de verschillen in navi/radio/telefoon systemen toevallig?
Het is zoals bij deze auto:quote:Op zaterdag 19 oktober 2013 19:06 schreef Fiorano het volgende:
[..]
Ik denk dat je het SD kaartje hebt gezien. Was een een 2D of 3D navigatie systeem? Volgens mij heeft een PH3 standaard bluetooth als er ook Navi inzit... Heb je misschien een foto, of kenteken (per DM) kan ik ff voor je kijken.
Er zit LHM inquote:
Kut he, ik doe als ik in Nederland ben ook bijna 700 km per week. Maar rijstijl scheelt enorm bij een BX, ik haal meer dan 1:16.quote:Op zondag 20 oktober 2013 13:25 schreef Prowl het volgende:
In 2 maanden 3500 km in een BX16V..........
Benzineprijs
Gefeliciteerd! Fotoootje?quote:Op dinsdag 29 oktober 2013 18:54 schreef CRX_master het volgende:
Vandaag mijn C5 gekocht.. Of nou ja, ik ga hem pas eind november ophalen. Rijdt nu nog in een lease-Auto die dan ingeleverd gaat worden. Het is een donkergrijze van juli 2009 geworden, ligne business uitvoering. Trekhaakje eronder zodat de mountainbike mee kan zonder de bank plat te moeten gooien.. Ik ben er blij mee, denk dat het een nette deal is geworden. Wordt afgeleverd met nieuwe apk, grote beurt en wat onderhoudspuntjes die nog moesten gebeuren en een aantal kapjes wordend vervangen nadat ik erop wees dat die niet netjes meer waren. Daarbij nog 6 maanden volledige garantie. Ik kan niet wachten.
Heeeeeeel vroeger jaquote:
Van Japans naar Frans? Meestal is het andersom....quote:Op woensdag 30 oktober 2013 07:01 schreef CRX_master het volgende:
[..]
Heeeeeeel vroeger ja
Fotootjes komen tzt, heb nu niets moois voorhande. De dielert heeft slechte fotos gemaakt
Zitten heel wat tussenstappen en jaren tussen inmiddels.. Volgens mij is dit mijn 9e auto.. Heb al eerder franse auto's gereden (2x een laguna) zonder problemen, dus heb er geen negatieve ervaringen mee. Hoop dat dat zo blijft.quote:Op woensdag 30 oktober 2013 13:51 schreef penny-wise het volgende:
[..]
Van Japans naar Frans? Meestal is het andersom....
Dat was het allereerste wat de onderhoudsbedrijven van de leasemaatschappijen van de xantia's af slooptenquote:Op woensdag 30 oktober 2013 20:43 schreef Garbageman het volgende:
(plastic plaat onder motor Xantia)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |