Nadat ik een relatie heb gehad van 2 jaar en 8 maanden (mishandeling o.a.), wil die klote ex mijn spullen niet terug geven. Toen ik en hij weer bij elkaar kwamen in mei, heb ik hem mijn dagboek en samsung telefoon gegeven. in mei, voordat ik hem terug nam, zei die sorry sorry sorry. voor dit en voor dat. ik ben keihard op mijn bek gegaan voor dit en voor dat. bl bla. ik geloofde hem. stom kut naief mens dat ik ben. hij zei dat hij een gesprek had opgenomen van zijn ouders. aangezien ik die verdomde sorry's heb geloofd, dacht ik dat hij een beter mens wou worden. dat hij mij beter zal behandelen en zo. daarom heb ik mijn dagboek en telefoon geleend, zodat hij kon lezen hoe ik die relatie ervaart heb. op die telefoon stond een gesprek. ik heb hem gezegd dat hij dan kon horen hoe koud en kill hij reageerde toen ik hem zei dat hij mij heeft gekwetst.
in juli heb ik di klote relatie defenitief verbroken. ik vroeg aan een vriend van me of hij wou vragen of hij die dagboek en telefoon terug wou geven. hij wou niet vragen. aangezien ik steeds weer terug kwam naar die rotzak. en dat snap ik. dus heb hem maar gesmst dat mijn ex die spullen moet geven aan die goede vriend van me. heeft ie niet gedaan.
dus ik vroeg hem 17 juli of zo dat hij die spullen terug geeft. ik kreeg smsen terug: je durft je spullen niet persoonlijk op te halen. dit dat. ook zei die dat zijn ex hilde meer gevoelens had dan ik. dat soort viezigheid. die ex is trouwens 42 jaar. dus ja, ik ben naar zijn ouders gegaan en heb aan zijn moeder gevraagd of zijn zoon thuis was. ze wist niet waar die was. ik ben toen naar de camping gereden waar zijn caravan staat. daar was ie ook niet. toen kreeg ik een sms binnen dat ik zijn ouders niet mocht bellen (hij was toen in de buurt van mijn moeders huis, ongeveer 40 km waar ik toen was). hij zei ga naar die en die plek. ben ik gegaan. ik vroeg mijn spullen terug, zegt ie: eerst 12.000 euro terug. Ik vroeg, hoezo? zegt hij dat hij me naar de bioscoop heeft meegenomen. broodje doner. McDonald en dat soort dingen. ik heb toen met hem gevochten.
nu, 9 maanden verder, heb ik het nog een keer gevraagd. zegt hij: ja ik heb het niet. ik heb het verbrand. en dan zegt hij weer iets anders: dat het naar de mileustraat is gegaan.
ik heb maandag zijn moeder gebeld en heb haar gezegd dat ik op zoek ben naar een bemiddelaar om mijn spullen terug te krijgen. ze vroeg me welke. ik zei o.a. dagboek. zegt zij: die staat bij ons op zolder!!!! ik heb haar gezegd dat, als ik die spullen niet terug krijg dat ik aangidte zal doen voor verduistering.
toen zei ze: ik weet niks van die spullen af. ik zei: ik geloof u niet. eerst heeft u me gezegd dat die dagboek op de zolder staat. ze werd kwaad (was ze al, maar nu erger) en ze zei dat ze op ging hangen. en toen werd dat ook direct gedaan.
ik acht dit als mishandeling en manipulatie. aangezien hij een narcist is. toen ik daarover las, viel alles op zijn plek.
wat moet ik doen zonder de politie erbij te gaan betrekken? als ik geen keus heb, zal ik het doen. maar liever niet.
ik wil gewoon die klote relatie af gaan sluiten, maar het lukt me niet. ik probeer nou al 9 maanden verder met mijn leven te gaan. ik mis iets om het af te sluiten en dat zijn die 2 items: dagboe en samsung. mensen vragen niet voor niks hun spullen terug wanneer een relatie is beeindigd.
help me. want ik wordt wanhopig.
wat moet ik doen? wat kan ik doen?