Dat maakt niet uit, wel voor de prijs.quote:Op woensdag 4 september 2013 19:37 schreef Jedi_Pimp het volgende:
Helaas is de Slingshot Key al verkocht (die ik even geleden gepost heb). Heb nu een nieuwe advertentie gespot, alleen betreft het nu een kite met een kleine reparatie ivm een scheurtje:
http://www.marktplaats.nl(...)0c1b&previousPage=lr
Een Slingshot Key HD 2011 10m2, 350 euro met bar. Maakt een (klein) scheurtje dat goed is gerepareerd nou echt uit? Ziet er wel goed uit deze namelijk!
en? hoe was het? Ik heb vrijdag mijn knie verdraaid tijdens het zitten op een kruk (don't ask), zaterdag pootje hoog gehouden, zondag dacht ik dat het best wel zou gaan (en tegen mijn vriendin gelogen dat ik er geen last meer van had). Jammergenoeg kende ze een fysio-doktor-kerel die best even naar de knie wilde kijken. Helaas zag hij wel snel dat de ene knie dikker was dan de andere en toen mocht ik niet meer gaan kitenquote:
hahahaha, had iets soortgelijks afgelopen vrijdag op strand horst...krijg je het mooi toch weer iets warmer vanquote:Op maandag 4 november 2013 19:02 schreef Faxie het volgende:
Wel een megabakken zondag trouwensEn 2 dames gespot die gingen skinnydippen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |